تبدیل شدن به یک دفتردار - Become a Bookkeeper

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک دفتردار - Image of Learn Path Become a Bookkeeper
تبدیل شدن به یک دفتردار Become a Bookkeeper
آیا آماده شروع حرفه ای در امور مالی هستید؟ کتابداران برای موفقیت مشاغل کوچک ضروری هستند. این مسیر به شما کمک می کند تا یک پایه قوی در حسابداری و امور مالی مشاغل کوچک و همچنین QuickBooks و بهترین شیوه های حسابداری ایجاد کنید.
Become a Bookkeeper
Ready to begin a career in finance? Bookkeepers are essential to the success of small businesses. This path will help you build a strong foundation in accounting and small business finance as well as QuickBooks, and the best practices of bookkeeping.
مدت زمان: 14h 23m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۳۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی حسابداری : دفترداری - Image of Course Accounting Foundations: Bookkeeping 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی حسابداری : دفترداری

  Accounting Foundations: Bookkeeping

  دفترداری و جمع آوری اطلاعات، ضبط رویدادها و سازماندهی این پرونده ها، برای تصمیم گیری بهتر است. حسابداران از تراکنش های مالی ثبت‌شده در دفاتر کل یا `کتاب‌ها` برای ایجاد ترازنامه مالی سود و زیان شرکت، استفاده می‌کنند. در این درس، اساتید حسابداری Jim و Kay Stice از چهار مرحله کلیدی در فرآیند حسابرسی عبور می‌کنند: تحلیل تراکنش ها، ثبت وقایع مالی، خلاصه نویسی، و تهیه گزارشات مالی. آن‌ها مولفه‌های مدخل ورود و خروج روزانه را توضیح می‌دهند - بدهکار و بستانکار - و اینها سوالات اساسی یک حسابرس یا حسابدار در حال بررسی این تراکنش ها است. آن‌ها همچنین توضیح می‌دهند که حسابداران چگونه اطلاعات حسابداری را به صورت‌های مالی اداره می‌کنند و نقش برنامه‌های کامپیوتری در کمک به کسب و کارها چیست. موضوعات شامل: مشخص کنید که چگونه ترازنامه معادلات حسابداری را منعکس می کند. حسابی را که در آن بدهی ها افزایش می یابد و اعتبارات کاهش می یابد. یک ژورنال تعریف کنید. سه مورد را به ترتیب ذکر کنید که باید هنگام ورود به مجلات به آنها توجه کنید. عملکرد صورتهای مالی را که از اهمیت بیشتری برای کارآفرینان برخوردار است ، توضیح دهید. هدف از تعادل آزمایشی را ارزیابی کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ملزومات مالی برای مشاغل کوچک - Image of Course Finance Essentials for Small Business 51 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ملزومات مالی برای مشاغل کوچک

  Finance Essentials for Small Business

  ملزومات مالی کسب و کار کوچک خود را با موفقیت با اساتید حسابداری Jim و Kay Stice مدیریت کنید. آنها پنج دلیل عدم موفقیت بسیاری از مشاغل کوچک و ترسیم استراتژی‌ها را توضیح می‌دهند - مانند ردیابی حسابداری، مدیریت چرخه عملیاتی شما و پیش بینی جریان پول - که به شما در مدیریت بهتر تجارت کوچک شما کمک می‌کند. آنها همچنین چشم انداز ارزشمندی در مورد استراتژی‌های قیمت گذاری و خطرات رشد سریع ارائه می‌دهند. موضوعات شامل: شایعترین دلیل شکست شرکتهای کوچک را بیان کنید. دو دلیل را که نیاز است در برنامه کاری شما برای ورود و خروج پول نقد برای شش ماه اول فعالیت کسب و کار شما تأمین شود، شناسایی کنید. فرمول پیش بینی جریان نقدینگی را برای چهار ماه اول تجارت کوچک خود بنویسید. در صورتی که کسب و کار کوچک جدید شما سود مورد انتظار شما را به دست نمی آورد ، اولین گامی را که باید بردارید توضیح دهید. اگر می خواهید رشد سریع تری برای تجارت کوچک خود داشته باشید ، مهمترین نکته را باید به خاطر بسپارید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اجرای یک تجارت سودآور: درک جریان وجوه نقد - Image of Course Running a Profitable Business: Understanding Cash Flow 2 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اجرای یک تجارت سودآور: درک جریان وجوه نقد

  Running a Profitable Business: Understanding Cash Flow

  صورت جریان وجوه نقد یکی از سه صورت اولیه مالی است، اما از آنجا که فقط از سال 1988 وجود داشته است، بسیاری از مدل های تجزیه و تحلیل تجاری سنتی آن را شامل نمی شوند. و جریان نقدی نامناسب می تواند به معنای مرگ یک تجارت باشد. این دوره تمام مباحث مهمی را که برای مدیریت و تجزیه و تحلیل مناسب جریان نقدی باید بدانید، مرور می کند. استادان جیم و کی استیس تفاوت بین درآمد خالص و جریان نقدینگی عملیاتی را بررسی می کنند، نحوه تفسیر صورت جریان وجوه نقد، معرفی ماتریس جریان نقدی عملیاتی جیم استایس و توصیف برخی فاجعه ها و پیروزی های جریان نقدینگی واقعی در شرکت هایی مانند جنرال موتورز و انبار خانه موضوعات شامل: نیاز به یک شرکت نوپا را برای داشتن جریان نقدی کافی بررسی کنید. اجزای صورت جریان های نقدی را شناسایی کنید. مفاهیم تحلیل جریان وجوه نقد را به یک سناریو مرتبط کنید. روش های مستقیم و غیر مستقیم گزارش جریان های نقدی را کاوش کنید. چرخه عملکرد یک کسب و کار را توصیف کنید. نتیجه تصمیمات گرفته شده توسط مدیران شرکت را استناد کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع کوئیک بوک آنلاین - Image of Course QuickBooks Online Essential Training 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع کوئیک بوک آنلاین

  QuickBooks Online Essential Training

  با QuickBooks Online سرعت خود را بالا ببرید تا بتوانید امور مالی تجارت را در فضای ابری و هر کجا که بروید مدیریت کنید. مربی Bonnie Biafore به مدیران مشاغل تازه وارد سیستم حسابداری - و پیشکسوتان QuickBooks که جهش به نسخه آنلاین می‌کنند - نشان می‌دهد که چگونه به موقع صورتحساب‌ها را پرداخت کنید، پول بدست آمده را جمع آوری کنید و گزارش‌ها را اجرا کنید تا عملکرد شرکت را ببیند. بعلاوه، نحوه تنظیم مشتریان، فروشندگان، محصولات و خدمات را کشف کنید ؛ ثبت معاملات؛ مصالح بانکی را آشتی دهید و مالیات فروش را پرداخت کنید. موضوعات شامل: اصول کار با نمودار حساب در QuickBooks Online را شناسایی کنید. مراحل لازم برای استفاده از شماره حساب در QuickBooks Online را بخاطر بیاورید. موارد ضروری افزودن محصولات در QuickBooks Online را تعیین کنید. مراحل لازم برای ویرایش اطلاعات شرکت در QuickBooks Online را تشخیص دهید. مراحلی را که باید هنگام ایجاد و ویرایش مشتری در QuickBooks Online بردارید ، شناسایی کنید. مراحل راه اندازی پروژه ها در QuickBooks Online را بشناسید. اصول ثبت هزینه های قابل پرداخت و مسافت پیموده شده در QuickBooks را شناسایی کنید. مراحل مهمی را که باید هنگام چاپ چک در QuickBooks آنلاین استفاده کنید ، تشخیص دهید. موارد ضروری اعمال تخفیف در QuickBooks Online را مشخص کنید. اصول پردازش معاملات آنلاین بارگیری شده را شناسایی کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی QuickBooks: تکنیک های پیشرفته دفترداری - Image of Course QuickBooks: Advanced Bookkeeping Techniques 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی QuickBooks: تکنیک های پیشرفته دفترداری

  QuickBooks: Advanced Bookkeeping Techniques

  با استفاده از این نکات و تکنیک های Bonnie Biafore، درآمد، هزینه و معاملات بانکی مشکل را در QuickBooks تسلط دهید. ابتدا بهترین روش ها را برای دسته بندی و تجزیه و تحلیل داده ها بیاموزید، تا بتوانید تصویر مالی بهتری از تجارت کسب کنید. سپس نحوه کار با سپرده ها، پیش پرداخت ها، اعتبارات و بازپرداخت مشتری را کشف کنید. همچنین نحوه اصلاح پرداخت های اشتباه استفاده شده و کاوش در طرف مقابل "سکه" را یاد خواهید گرفت: هزینه های ویژه مانند ودیعه فروشندگان و بازپرداخت آنها. نحوه ردیابی درآمد ویژه مانند محموله ها و معاملات را بیاموزید. Bonnie همچنین به بینندگان نشان می دهد که چگونه چک های برگشتی - از و از مشتریان و فروشندگان - و همچنین عیب یابی آشتی های بانکی و معاملات نامشخص را مدیریت کنند. موضوعات شامل: اطلاعات نمایش داده شده در زیر حساب ها را به یاد بیاورید. نحوه مشاهده و پیگیری هزینه های سربار را توضیح دهید. مراحل مشاهده همه هزینه های مربوط به یک کار خاص را خلاصه کنید. مراحل دسته بندی مشتریان، مشاغل و فروشندگان را بیاد آورید. برای ثبت پیش پرداخت ها دو روش را توصیف کنید. مراحل فروش کالاهای مرسوله را مشخص کنید. دو سندی را که می توانید برای ثبت بازپرداخت استفاده کنید ، لیست کنید. نحوه رسیدگی به چک برگشتی را توضیح دهید. اگر نتوانستید صورت حساب بانکی را آشتی دهید، مراحل بعدی خود را جزئیات دهید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bonnie Biafore - Image of Author Bonnie Biafore

Bonnie Biafore

PMP/ مهندس/ نویسنده پرفروش ترین کتابها "بانی بیافور" بیش از 25 سال سابقه ساخت و توسعه نرم افزار و مدیریت پروژه دارد. "بانی بیافور" یک حرفه ای در مدیریت پروژه (به اختصار PMP) و مهندسی است با بیش از 25 سال سابقه مدیریت ساخت و توسعه و اجرای پروژه هایی درحوزه های مخابرات، صنایع همگانی و صنایع IT. وی همچنین بیش از 25 کتاب برنده جایزه نوشته است، از جمله میکروسافت پروژه 2013: راهنمای گمشده، مدیریت موفق پروژه ( برنده جایزه سال 2012 در رقابت بین المللی STC 2012)، کتاب های جیبی 2015: راهنمای گمشده 2015 (راهنمای رسمی تعلیم برای Quickbookها)، و کتاب مربی مدیریت پروژه شما. رمان او، به نام Fresh Squeezed هم اکنون در آمازون و سایر مراکز تجاری در دسترس است. او همچنین وقتی پشت کامپیوترش نباشد ، خدمات مدیریت پروژه و مستند سازی فنی ارائه می کند، وی با دو سگ کوهی اش در کوه پیاده روی می کند، کلاس های رقص هوایی می رود، و غذاهای ماهرانه ای می پزد. می توانید او را در LinkedIn به آدرس https://www.linkedin.com/in/bonniebiafore پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jim Stice - Image of Author Jim Stice

Jim Stice

جیم استیس، استاد حسابداری در BYU است. او به کارکنان شرکت های چند ملیتی، در مورد حسابداری تجاری آموزش میدهد. James D. Stice، استاد برجسته حسابداری در دانشکده حسابداری در BYU است. پروفسور استیس از سال 1988 در BYU بوده است. او سه کتاب درسی حسابداری و مقالات حرفه ای و علمی متعددی منتشر کرده است. علاوه بر این پروفسور استیس در آموزش اجرایی برای Ernst & Young، بانک مرکزی امریکا، شرکت بین المللی ماشین آلات کسب و کار، RSM McGladrey و AngloGold Limited شرکت داشته است و در INSEAD (در فرانسه و سنگاپور) و CEIBS (در چین) تدریس کرده است . او برای آموزش برتری، در کالج و دانشگاه خود شناخته شده است. پروفسور استیس در حال حاضر در هیئت مدیره شرکت بین المللی Nutraceutical International مشغول به کار است. پروفسور جیم استیس دکترای خود رااز دانشگاه واشنگتن و همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را از BYU، در حسابداری دریافت کرد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kay Stice - Image of Author Kay Stice

Kay Stice

ارل کای استیس، استاد حسابداری PricewaterhouseCoopers در دانشکده مدیریت BYU Marriott است. وی در دانشکده تمام وقت در دانشگاه رایس ، دانشگاه آریزونا و دانشگاه علم و فناوری هنگ کنگ (HKUST) بوده است. او همچنین مدرس اجرایی MBA در HKUST ، SKOLKOVO (دانشکده مدیریت مسکو) ، دانشکده تجارت بین المللی چین-اروپا (CEIBS) ، دانشگاه ایلینویز (ایالات متحده) و INSEAD (سنگاپور و پاریس) بوده است. پروفسور کای استیس در دانشگاه های Arizona, Rice و دانشگاه Brigham Young جوایزی را برای تدریس با کیفیت بالا دریافت کرده است و او دو بار به عنوان یکی از ده مدرس برتر HKUST انتخاب شد. پروفسور استیس در ایالات متحده ، هنگ کنگ ، چین ، روسیه ، مالزی و آفریقای جنوبی به آموزش های اجرایی و آموزش های شرکتی مشغول بوده است. وی همچنین یک شاهد متخصص در پرونده‌های جبران خسارت و اختلافات مالیاتی بوده است. پروفسور استیس مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد حسابداری را از دانشگاه Brigham Young دریافت کرد و دکترای خود را در دانشگاه Cornell University (ایالات متحده) به اتمام رساند.

مشاهده پروفایل