ارتقا دادن مهارت های خود در طراحی UX - Advance Your Skills in UX Design

مسیر آموزشی ارتقا دادن مهارت های خود در طراحی UX - Image of Learn Path Advance Your Skills in UX Design
ارتقا دادن مهارت های خود در طراحی UX Advance Your Skills in UX Design
طراحان UX امروزی باید از نرم افزارهای پیشرفته استفاده کنند و بدانند که چگونه بهترین شیوه های صنعت را در جریان کاری خود اعمال کنند. نمونه‌سازی، ملاحظات طراحی موبایل، تکنیک‌های اعتبارسنجی و موارد دیگر را کاوش کنید تا بتوانید مهارت‌های طراحی UX خود را تقویت کرده و گسترش دهید و نمونه کارهای خود را ارتقا دهید.
Advance Your Skills in UX Design
Today's UX designers need to stay on top of cutting-edge software and know how to apply industry best practices to their workflow. Explore prototyping, mobile design considerations, validation techniques, and more so you can sharpen and expand your UX design skillset and enhance your portfolio.
مدت زمان: 8h 16m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۲۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۸۹۶۰۰
تعداد مدرسین: 6
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی Figma برای طراحی UX - Image of Course Figma for UX Design 56 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Figma برای طراحی UX

  Figma for UX Design

  آیا از Figma برای بررسی و همکاری استفاده می کنید، از آن برای طراحی تعامل استفاده می کنید یا فقط نیاز به معرفی سریع این ابزار دارید؟ در این دوره، مربی اریک نوردکویست مراحل ایجاد پروژه ها را در Figma طی می کند، سپس نحوه استفاده از نمونه سازی اولیه، همکاری با طراحان دیگر و صادر کردن فایل های خود را به شما نشان می دهد. اریک با معرفی Figma، توضیح تفاوتهای نسخه آنلاین و رومیزی و همچنین نحوه طراحی یک فایل را آغاز می کند. سپس او تمام مراحل اصلی ایجاد یک پروژه، مانند ایجاد بخش قهرمان، اعمال طرح خودکار، استفاده از ماسک و موارد دیگر را پوشش می دهد. اریک نمونه سازی اولیه و نحوه استفاده از تعاملات و Smart Animate را توضیح می دهد. پس از بررسی نحوه استفاده از Figma برای همکاری با دیگر طراحان، او نکات مفیدی در مورد نحوه صادرات فایل های شما را به پایان می رساند.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی ترسیم برای طراحان UX - Image of Course Sketching for UX Designers 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ترسیم برای طراحان UX

  Sketching for UX Designers

  وقتی به طراحی UX فکر می کنید، احتمالاً به جنبه های دیجیتالی فکر می کنید. اما یکی از مهارتهای کلیدی که اغلب در طراحی UX دست کم گرفته می شود ترسیم با دست است. ترسیم اغلب می تواند جنبه هایی از ایده های شما را آشکار سازد که طرح های شما را جذاب تر می کند و به شما کمک می کند تا ایده های جدید را کشف کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. این دوره با مربی Matt Corrall، طراح UX، برای همه کسانی است که در زمینه طراحی UX کار می کنند یا به سادگی به مهارت های یادگیری علاقه دارند. او با اصول اولیه طراحی شروع می کند، بنابراین نیازی نیست که یک اسکیتر با تجربه باشید یا استعداد هنری خاصی داشته باشید. او شما را در جریان کار طراحی خود در کار خود راهنمایی می کند، تکنیک های مختلف ترسیم را تجزیه می کند و دلیل و زمان استفاده از آنها را توضیح می دهد. او همچنین برخی از تمرینات طراحی و طراحی را ارائه می دهد تا بتوانید به تنهایی تمرین کنید. اگر به دنبال باز کردن برخی مهارت های جدید برای گسترش، الهام بخشیدن و تقویت پروژه های طراحی UX و گردش کار خود هستید، مقداری قلم و کاغذ بردارید و در این دوره به او ملحق شوید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی UX Deep Dive: نقشه برداری - Image of Course UX Deep Dive: Mapping 28 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی UX Deep Dive: نقشه برداری

  UX Deep Dive: Mapping

  نقشه برداری روشی است برای بیرونی سازی اطلاعات و ایجاد درک مشترک. در انواع مختلف نقشه برداری پروژه که می تواند به شما در اطلاع رسانی و شکل گیری تجربه کاربری شما (UX) کمک کند ، غوطه ور شوید. مربی آماندا استکهول نقشه های همدلی ، نقشه سفر ، نقشه تجربه ، و انواع دیگر نقشه ها را نشان می دهد تا مسیرهای کاربر و زمینه و تعاملاتی را که می خواهید در پروژه های خود ایجاد کنید نشان دهد. بعلاوه ، بیاموزید که چگونه نوع نقشه برداری را که برای سازمان شما مناسب است انتخاب کنید و موثر روشها را برای به اشتراک گذاشتن آنها با همکاران و مشتریان پیدا کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی UX: طراحی تعامل - Image of Course UX Foundations: Interaction Design 3 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی UX: طراحی تعامل

  UX Foundations: Interaction Design

  محصولات جذاب و با کاربری آسان در ذهن طراحان و تیم های محصول کاملاً شکل گرفته به نظر نمی رسند: آنها نتیجه بررسی دقیق، کاوش و مطالعه هستند. طراحان تعاملی بازیگران مهمی در فرآیند طراحی محصول هستند، زیرا آنها رفتار انسان را مشاهده می کنند و از آموخته های خود برای تولید محصولاتی استفاده می کنند که نیازهای خاص افراد را برآورده می کند. در این دوره، به مربی دیوید هوگ بپیوندید تا مراحل و تکنیک های اساسی مورد نیاز برای طراحی تعامل را طی کند. دیوید با نگاهی به مفاهیم کلیدی روانشناسی و اینکه چگونه آنها می توانند به ما در درک بهتر تفکر، احساس و رفتار مردممان کمک کنند، شروع می کند. سپس او به روش‌ها و فرآیندهای مورد استفاده توسط طراحان تعامل برای ایجاد محصولات با ملاحظه، جذاب و با ارزش نگاه می‌کند. با ابعاد طراحی تعامل، تفکر طراحی، الگوهای طراحی، قابلیت استفاده و دسترسی و موارد دیگر آشنا شوید. اهداف یادگیری طراحی تعاملی چیست؟ رفتارهای یادگیری نظریه های احساسات طراحی برای لذت شرطی سازی کلاسیک و عامل استفاده از رفتار آموخته شده اصول طراحی رابط تفکر طراحی تعریف ریز تعاملات رسیدگی به خطا قابلیت استفاده و دسترسی

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی مبتنی بر داده: شروع به کار با UX Web Analytics - Image of Course Design Powered by Data: Getting Started with UX Web Analytics 33 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی مبتنی بر داده: شروع به کار با UX Web Analytics

  Design Powered by Data: Getting Started with UX Web Analytics

  این روزها به نظر می‌رسد که داده‌ها همه چیز را هدایت می‌کنند، از آنچه تماشا می‌کنیم یا نحوه خوردنمان گرفته تا نحوه انجام تجارت کل شرکت‌ها. در حالی که احتمالاً وقتی به داده ها فکر می کنید بلافاصله به کار طراحی فکر نمی کنید، این دوره آموزشی با Lachezar Arabadzhiev نشان می دهد که چگونه می توانید طراحی خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها افزایش دهید. اغلب اوقات، اسیر شدن در بینش و ایده های خلاقانه خود آسان است و فراموش می کنید که به کاربران واقعی خود گوش دهید تا ببینید چه احساسی دارند. Lachezar نشان می دهد که چرا جمع آوری بازخورد کاربران برای طراحی موثر ضروری است. او با چند مفهوم اساسی تجزیه و تحلیل وب مانند ردیابی رویداد و نقشه‌برداری سفر مشتری شروع می‌کند، سپس تکنیک‌های کلیدی مانند نحوه تقسیم‌بندی داده‌های خود را برای تجزیه و تحلیل بهتر و جامع‌تر توضیح می‌دهد و تکنیک‌های تست A/B را که می‌تواند با هر ابزار یا هر پلتفرمی کار کند، بررسی می‌کند. . گوش دادن به کاربران خود بخش مهمی از ایجاد یک تجربه کاربری عالی است، بنابراین به Lachezar بپیوندید تا به شما نحوه بهینه سازی داده ها را در طرح های خود نشان دهد.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی Miro برای UX: طوفان فکری و همکاری - Image of Course Miro for UX: Brainstorming and Collaboration 50 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Miro برای UX: طوفان فکری و همکاری

  Miro for UX: Brainstorming and Collaboration

  Miro یک ابزار آنلاین است که به شما امکان می دهد ایده ها را توسعه دهید و به راحتی با افراد دیگر همکاری کنید. در این دوره، برایان وود به شما نشان می دهد که چگونه از Miro برای طوفان فکری تجربه کاربری استفاده کنید، با روش هایی که می تواند به طور کلی برای طوفان فکری گسترده تر استفاده شود. برایان نحوه شروع یک جلسه مشارکتی در Miro، پروژه های مختلف طوفان فکری و سبک های فضای کار، نحوه دعوت شرکت کنندگان جدید به جلسات شما و نحوه ایجاد و مدیریت تابلوهای مشترک نوشتن مغز و جلسات نقشه برداری ذهن با شرکت کنندگان را پوشش می دهد. این دوره توسط برایان وود ایجاد شده است. خوشحالیم که میزبان این آموزش در کتابخانه خود هستیم.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی عمیق UX: تحقیقات از راه دور - Image of Course UX Deep Dive: Remote Research 26 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی عمیق UX: تحقیقات از راه دور

  UX Deep Dive: Remote Research

  وقتی شغل شما به عنوان محقق UX کاملاً مبتنی بر یادگیری در مورد افراد و رفتارهای آنها است، وقتی نمی‌توانید شخصاً تحقیق کنید، چگونه می‌توانید تنظیم کنید؟ در این دوره، مربی Amanda Stockwell متخصص تحقیق، کلیدهای انجام تحقیقات UX از راه دور، از جذب مشارکت کنندگان - و اطمینان از حضور در آنها - تا برنامه ریزی، آماده سازی، اجرای و جلسات از راه دور را به تفصیل بیان می‌کند. او مزایای انجام تحقیقات UX شما را در یک محیط مجازی و همچنین شرایطی که یک رویکرد تحقیق سنتی‌تر مفید باشد را پوشش می‌دهد. داشتن فرماندهی روش‌های از راه دور علاوه بر روشهای تحقیق حضوری به شما کمک می‌کند فارغ از شرایط، کار خود را به طور موثر انجام دهید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Brian Wood - Image of Author Brian Wood

Brian Wood

برایان وود توسعه دهنده ی وب، مولف ده کتاب ( Adobe Illustrator CC 2014 Classroom in a Book and Adobe Muse CC 2014 Classroom in a Book) ، و مولف عناوین آموزشی بی شماری در ارتباط با Muse, Dreamweaver, InDesign, Illustrator و مواردی بیشتر، می باشد. همچنین به تعداد بسیاری از مشتریان مشتمل بر Nordstrom ، REI, Boeing, Starbucks, Nintendo و دیگران آموزش میدهد ، برایان مرتبا در کنفرانس های ملی همچون Adobe MAX ، HOW Design و HOW Interactive همچنین رویدادهایی به میزبانی AIGA و دیگر سازمان های صنعتی ، به سخنرانی می پردازد. وی همچنین مقاله هایی برای SmashingMagazine.com ، Peachpit.com ، CreativePro.com, Adobe Inspire magazine به رشته ی تحریر در آورده است. برایان یک کانال یوتیوب در youtube.com/askbrianwood و یک سایت آموزشی بزرگ در brianwoodtraining.com دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس David Hogue - Image of Author David Hogue

David Hogue

دکتر دیوید M. Hogue، یک روانشناس کاربردی و طراح تعاملی UX است. او از سال 1997 به مطالعه رفتار کاربر و طراحی رابط های کاربری پرداخته است و مهارت های خود را به عنوان طراح و روانشناس ترکیب می کند تا بینش عمیق تر نسبت به رفتارها و انگیزه های کاربران هنگام برقراری ارتباط با دستگاه های دیجیتال و رابط ها، داشته باشد. دیوید آموزش طراحی اطلاعات، طراحی تعامل، رسانه های اجتماعی و دوره های طراحی تلفن همراه در دانشگاه ایالتی سن فرانسیسکو را به عهده دارد، و معاون رئیس طراحی تجربه در Fluid، و برنده جایزه خدمات دیجیتال است. او مقالات و آموزش های مربوط به روش های طراحی و ابزارها را منتشر کرده و به صورت منظم در سمینارها و کنفرانس ها صحبت می کند. مشتریان او عبارتند از Face North، Reebok، Warner Bros.، Charles Schwab، Wells Fargo و Sur La Table. دیوید در سن فرانسیسکو زندگی می کند و از نوشتن، پخت و پز، موتور سیکلت و سفر لذت می برد. برای توییتر، وبلاگ و سایر فعالیت های آنلاین او، www.idux.com را ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Amanda Stockwell - Image of Author Amanda Stockwell

Amanda Stockwell

آماندا استوكول رییس Stockwell Strategy است، که یک شرکت تحقیقاتی متمركز UX است. آماندا همچنین با تمرکز بر ادغام دانش کاربر با اهداف تجاری، برای ایجاد استراتژی محصول جامع برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. او بیشتر دهه گذشته را در یافتن راه های ابتکاری برای درک کاربران نهایی و تعبیه این دانش به یک فرآیند کلی، متمرکز بوده است. او تیم هایی را ارائه می دهد که خدمات تحقیقاتی، طراحی و خدمات استراتژی UX را ارائه می دهند و اغلب در مورد تجارب خود می نویسد و صحبت می کند. او دارای سابقه عوامل انسانی و درجه مهندسی از دانشگاه Tufts است. آماندا را در توییتر با MandaLaceyS@ دنبال کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Matt Corrall - Image of Author Matt Corrall

Matt Corrall

مت کورال مدیر طراحی و طراح UX مستقر در انگلستان است. مت مدیر طراحی در Ultraleap است، جایی که او یک تیم تحقیق و طراحی را برای کار شرکت در زمینه طراحی رابط های بدون لمس و اشاره با استفاده از ردیابی دستی و وسایل هوایی، برای VR/AR سازمانی، نمایشگرهای عمومی بدون لمس و HMI خودرو هدایت می کند. او نزدیک به 20 سال تجربه در UX، UI، تحقیق در مورد کاربران و طراحی محصول دارد و متخصص در طراحی تعامل برای VR/AR و انسانی سازی محصولات و خدمات پیچیده دیجیتال است. مت همچنین بنیانگذار و مدیر Corrall Design، یک شرکت تعاملی و طراحی خدمات سفارشی است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eric Nordquist - Image of Author Eric Nordquist

Eric Nordquist

اریک نوردکویست یک روانشناس کاربردی با 15 سال سابقه کار در زمینه آوردن محصولات فناوری به بازار است. زمان اریک در شرکت های Fortune 500 به او آموخت که چگونه محصولات سازمانی و مصرفی را به موقع تحویل دهد. اریک تیم های تحقیق و طراحی را در دل، جنرال موتورز، بوئینگ و رک اسپیس رهبری کرد. او آزمایشات کاربران را در SA Technologies بر روی نمونه های اولیه Warfighter Machine Interface انجام داد، در رشد تیم UX دل با افزایش تعداد آنها از سه عضو تیم به بیش از 150 نفر، و مشارکت Dell با Google هنگام معرفی Chromebook خود به بازار. در سالهای اخیر، اریک به دانشگاه پیوسته است و اکنون به عنوان استادیار بالینی و همچنین به عنوان شریک در یک شرکت تحقیقاتی و طراحی UX در آستین، TX خدمت می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lachezar Arabadzhiev - Image of Author Lachezar Arabadzhiev

Lachezar Arabadzhiev

لاچزار عربادژیف از طریق داده ها و قصه گویی بصری تجربیات یادگیری را برای مشاغل ایجاد می کند. او همیشه عاشق تدریس و توسعه برنامه های یادگیری بوده است و در سال 2021 از این عشق استفاده کرد و شرکتی جدید ایجاد کرد. او به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل SkildLabs، به شرکت ها و افراد کمک می کند تا از طریق آموزش و فناوری، تجربیات یادگیری بهتری را ایجاد کنند. SkildLabs دانش آموزان را در سطح جهانی تقویت می کند و با ترکیب ابزارهای یادگیری موجود و روشهای بهتر برای سازماندهی تجربیات یادگیری، تجربیات یادگیری تعاملی بیشتری ایجاد می کند. در طول حرفه خود، لاچزار با مارک های اصلی، از جمله Air Canada، RBC، Kimberly-Clark، Nintendo، Mazda، همکاری کرده است. StackAdapt و Supermetrics. می توانید از طریق پروفایل LinkedIn یا وب سایت https://www.skildlabs.com با Lachezar تماس بگیرید.

مشاهده پروفایل