ارتقا مهارت های خود در بلاک چین - Advance Your Skills in the Blockchain

مسیر آموزشی ارتقا مهارت های خود در بلاک چین - Image of Learn Path Advance Your Skills in the Blockchain
ارتقا مهارت های خود در بلاک چین Advance Your Skills in the Blockchain
تقاضا برای مهارت‌های بلاک چین به شدت افزایش یافته است زیرا شرکت‌ها تقریباً در تمام صنایع در سراسر جهان عجله دارند تا مطمئن شوند فرصت‌ها را از دست نمی‌دهند یا توسط رقبایانی که از این فناوری اعتماد دیجیتال و غیرمتمرکز برای نیازهای خود استفاده می‌کنند، دور نمی‌شوند. مخصوصاً برای کسانی که در صنعت فناوری اطلاعات هستند، درک کامل نحوه عملکرد بلاک چین و مهارت های کلیدی توسعه می تواند شما را در مسیر پیشرفت شغلی جدید قرار دهد.
Advance Your Skills in the Blockchain
Demand for Blockchain skills has skyrocketed as companies in virtually all industries around the world rush to ensure they're not missing opportunities or being outflanked by competitors adopting this digital, decentralized trust technology to their own needs. For those in the IT industry especially, a thorough understanding of how Blockchain works, and what the key development skills are, can set you on a new career development path.
مدت زمان: 8h 59m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۲۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۸۵۴۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی بلاک چین - Image of Course Blockchain Basics 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی بلاک چین

  Blockchain Basics

  فناوری بلاک چین نیاز به توجه دارد. و این فقط به این دلیل نیست که چگونه معاملات پولی را متحول کرد. مفهوم اعتماد معاملاتی از طریق کد، صنایع مختلف را مختل کرده است، و راه هایی را برای ساده کردن همه چیز از خدمات مالی تا مدیریت هویت ارائه می دهد. در این دوره آموزشی سطح مقدماتی، بیاموزید که بلاک چین چیست و چه معنایی برای شما می تواند داشته باشد. مربی جاناتان ریشنتال از منظر مفهومی به موضوع می پردازد و اطمینان می دهد که مخاطبان غیر فنی می توانند ارزش هر درس را به دست آورند. جاناتان برخی از چالش های کنونی اینترنت، از جمله خطرات موجود و مشکلات امنیتی را شرح می دهد. او به نحوه عملکرد پایگاه‌های داده آنلاین سنتی می‌پردازد تا شما مبنایی برای طراحی مجدد این عملکرد توسط بلاک چین داشته باشید. بعلاوه، بیاموزید که چگونه بلاک چین به یک راه حل بالقوه برای بسیاری از محدودیت های موجود پایگاه های داده آنلاین تبدیل شده است، چالش هایی که باید برای دستیابی به پذیرش گسترده تر و موارد دیگر حل شوند. اهداف یادگیری مزایای اصلی پایگاه داده سنتی را فهرست کنید. ارزیابی کنید که آیا بیت کوین به واسطه در یک تراکنش نیاز دارد یا خیر. توضیح دهید که چرا فناوری بلاک چین فراتر از ارزهای دیجیتال مفید است. چند راه برای کاهش خطر نوآوری بلاک چین را شناسایی کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی بلاکچین: فراتر از مبانی - Image of Course Blockchain: Beyond the Basics 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بلاکچین: فراتر از مبانی

  Blockchain: Beyond the Basics

  بلاک چین به عنوان کد اساسی که باعث عملکرد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می شود، نیازی به معرفی ندارد. این یک توانمندساز قدرتمند و نوآورانه است که نحوه ذخیره و به‌روزرسانی تراکنش‌ها را در شبکه بازتعریف می‌کند. به استاد جاناتان ریشنتال اجازه دهید شما را به یک شیرجه عمیق تر ببرد که اهمیت و ارتباط مداوم بلاک چین را بررسی می کند. درباره نحوه عملکرد فناوری پایه بلاک چین، از جمله مفاهیم رمزنگاری، استخراج، کلیدهای عمومی و خصوصی و قراردادهای هوشمند بیاموزید. با بررسی نحوه تولید بیت کوین، نحوه تراکنش و شرایط لازم برای شرکت به عنوان صرافی، معامله گر یا ماینر، دریابید که چگونه بلاک چین محبوب ترین ارز دیجیتال، بیت کوین را فعال می کند. جاناتان همچنین بلاک چین را در زمینه ای بزرگ تر و جهانی تر قرار می دهد و پیاده سازی های منحصر به فرد فناوری بلاک چین را در امور مالی غیرمتمرکز، توکن های غیرقابل تعویض، پرداخت های فرامرزی، مدیریت هویت و ثبت عنوان بررسی می کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی بلاکچین: Solidity - Image of Course Blockchain: Learning Solidity 50 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بلاکچین: Solidity

  Blockchain: Learning Solidity

  Blockchain یک کلمه کلیدی است، اما همچنین یک تکنولوژی بسیار قدرتمند است که به کاربران روزمره اجازه می دهد تا بدون نیاز به یک واسطه اطلاعات حساس را مبادله کنند. برنامه نویسان می توانند بلاکچین را در برنامه های خود با استفاده از Solidity، یک زبان برنامه نویسی برای پلت فرم Ethereum، استفاده کنند. این دوره به شما می آموزد که چگونه یک نرم افزار contract-based را با Solidity ایجاد کنید. مدرس Emmanuel Henri با مبانی اصول و قراردادهای هوشمندانه شروع می کند: تراکنش های خودکار به صورت مستقیم در کد نوشته شده است. سپس شما می توانید همه چیز در مورد اکوسیستم Solidity، از جمله قواعد و مفاهیم پیشرفته ای مانند نگاشت های منبع را یاد بگیرید، سپس آنها را برای ایجاد اولین قرارداد خود، اعمال کنید. موضوعات شامل: نصب جامدادی اصول برنامه ریزی جامدادی: انواع ، متغیرها ، توابع و شرط ها ایجاد یک قرارداد هوشمند در Solidity تنظیم متغیرها افزودن اصلاح کننده ها نهایی کردن توابع قرارداد خود را آزمایش می کنید

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی برنامه نویسی بلاکچین در iOS با استفاده از سوئیفت - Image of Course Blockchain Programming in iOS Using Swift 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برنامه نویسی بلاکچین در iOS با استفاده از سوئیفت

  Blockchain Programming in iOS Using Swift

  blockchain رمزنگاری غیر متمرکز داده‌های حساس را ممکن می‌سازد. زمانی که حوزه وب تاریک باشد، قدرت بلاکچین می‌تواند توسط توسعه دهندگان روزمره به کار گرفته شود. این دوره آموزشی چگونگی اجرای ذخیره‌سازی و رمزنگاری مبتنی بر blockchain را در چارچوب iOS با استفاده از سوئیفت توضیح می‌دهد. مربی Mohammad Azam با اصول اولیه شروع می‌کند و همه جزئیات مربوط به فن‌آوری blockchain را توضیح می‌دهد: cryptocurrency مانند bitcoin، دفاتر کل توزیع‌شده، کلیدها و داده کاوی. او نشان می‌دهد که چگونه عناصر اصلی blockchain - مدل‌ها، کلیدها و بلوک‌ها را پیاده‌سازی کنید - و سپس قراردادهای هوشمندانه و همچنین API وب که داده‌ها را بطور ایمن با securechain مبادله می‌کنند را می‌سازد. به علاوه، یاد بگیرید چطور از پردازش و استخراج مبتنی بر گره استفاده کنید. موضوعات شامل: ارزیابی فناوری بلاکچین در حال توسعه مدل های بلاکچین تولید کلید برای بلوک ها افزودن بلوک به بلاکچین اجرای قراردادهای هوشمند ایجاد یک API وب بلاکچین

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی ارزهای دیجیتال - Image of Course Cryptocurrency Foundations 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی ارزهای دیجیتال

  Cryptocurrency Foundations

  برای صدها سال، مفهوم پول بسیار ساده بود، و ابزار مبادله ای را فراهم می کرد که توسط جوامع پذیرفته شده بود و توسط موسسات مالی و دولت ها حمایت می شد. اما در دهه گذشته، درست زمانی که جهان به طور کلی در حال تحول دیجیتالی است، ارزهای دیجیتال با ارائه ایده جدیدی از مفهوم پول که برای عملکرد به هیچ واسطه ای نیاز ندارد، انقلابی پولی ایجاد کرده اند. برای بسیاری، مفهوم یک ارز دیجیتال که به ظاهر از هیچ ارزشی ایجاد شده است، مفهومی دشوار برای تطبیق با ایده های قبلی پول است. در این دوره، دکتر جاناتان رایشنتال شما را در مورد اصول اولیه ارزهای دیجیتال، از فناوری بلاک چین، نحوه خرید و فروش، معنای ماینر کریپتو و خطرات و چالش های پیش رو آشنا می کند. اگر علاقه مند به کاوش در دنیای رمزنگاری هستید، اما از اینکه توسط آشنایان در گردهمایی های اجتماعی که واقعاً می خواهند آن را برای شما توضیح دهند خسته شده اید، این دوره را بررسی کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی امنیت Cryptocurrencies - Image of Course Securing Cryptocurrencies 41 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی امنیت Cryptocurrencies

  Securing Cryptocurrencies

  Cryptocurrencies هم برای افراد و هم برای سازمان‌ها محبوبیت پیدا کرده‌اند. باتوجه به در خطر بودن میلیاردها دلار، حصول اطمینان از اینکه cryptocurrencies دزدیده نشده اند، آن تقلب کاهش ‌یافته است، این هک به یک تهدید دائمی تبدیل نمی‌شود و یک میزبان از چالش‌های امنیتی دیگر، مورد توجه عموم قرار گرفته‌است. این دوره کوتاه مقدماتی، برخی از نیازمندی‌های امنیتی اساسی را برای cryptocurrencies مورد بررسی قرار می‌دهد و راهنمایی را در مورد نحوه کاهش خطرات امنیتی ارایه می‌دهد. پس از اتمام این درس، درک عمیق تری از امنیت cryptocurrency و همچنین ابزارهایی برای کاهش در معرض خطر بودن خود خواهید داشت.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Mohammad Azam - Image of Author Mohammad Azam

Mohammad Azam

Mohammad Azam یک توسعه دهنده و مربی ios است. Mohammad از سال ۲۰۱۰ درحال توسعه ی برنامه های iOS میباشد. او به عنوان رهبر توسعه ی موبایل در VALIC, AIG, Schlumberger, Baker Hughes, Blinds.com و The Home Depot کار کرده است . او همچنین تعداد زیادی از برنامه های خود را در App store از جمله Vegetable Tree که توسط اپل featured شده است، منتشر کرده است. او در حال حاضر در حال تدریس توسعه ی iOS ، همچنین یک توسعه دهنده front-end و back-end برای The Iron Yard در Houston, Texas کار میکند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emmanuel Henri - Image of Author Emmanuel Henri

Emmanuel Henri

امانوئل هنری یک توسعه دهنده ی کارکشته با 20 سال سابقه در برنامه نویسی، تکنولوژی و طراحی است. امانوئل مسئول تمامی جنبه های وب مشتری محور و پروژه های موبایل، نظیر timelineها و Scope بوده است. این پروژه ها از ابزارهای JIRAL/Atlassin، متودولوژی های زیرکانه، و زبان ها و چارچوب هایی مانند Meteor، Angular، React، Node، JavaScript، Swift، HTML، CSS (sass)، MogoDB و MySQL استفاده کرده اند. اخیراً، او یک اپلیکیشن وب بازرگانی الکترونیک پیچیده ایی برای فروشندگان سرویس ها و Saas کلود cloud طراحی کرده است. امانوئل یک مدیر کسب و کار موفق با بیش از 20 سال سابقه بازاریایی، عملیات، مالی، زنجیره تامین، و استراتژی بیزنس در چندین صنایع است. او علاقه شدیدی به تمان جنبه های تکنولوژی و کسب و کار دارد و یک خواننده مشتاق این موضوعات است. پروفایل او را درwww.mannydesigns.com ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jonathan Reichental - Image of Author Jonathan Reichental

Jonathan Reichental

دکتر جاناتان ریکنتال یک CIO برای شهر Palo Alto و رهبر فناوری اطلاعات و برنده جایزه است. در سال 2013، او به عنوان یکی از 25 نماینده در دولت آمریکا شناخته شد. کار نوآورانه او در دولت نیز توسط کاخ سفید به رسمیت شناخته شده است. او با تیم های خود کار می کند تا نوآوری های تکنولوژیکی را در سازمان ها برای ایجاد ارزشهای جدید و فعال کردن کار به معنای بیشتر و سرگرم کننده انجام دهد. او یک نویسنده محبوب است، اخیرا در نوشتن عنوان The Apps Challenge Playbook مشارکت کرده است و او سخنرانهای عمومی فراوانی در موضوعات مختلف فناوری و کسب و کار داشته است. او کلاسهای دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو تدریس میکند.

مشاهده پروفایل