ارتقاء مهارت های خود در زبان پایتون - Advance Your Skills in Python

مسیر آموزشی ارتقاء مهارت های خود در زبان پایتون - Image of Learn Path Advance Your Skills in Python
ارتقاء مهارت های خود در زبان پایتون Advance Your Skills in Python
اکنون که اصول برنامه نویسی پایتون را آموخته اید ، وقت آن است که وارد مراحل بعدی شوید تا خود را برای حرفه ای به عنوان توسعه دهنده پایتون آماده کنید. این مسیر یادگیری شما را از طریق نیازهای عملی برنامه نویسان ، مانند یادگیری الگوهای طراحی ، آزمایش و حتی آماده سازی مصاحبه ، راهنمایی می کند.
Advance Your Skills in Python
Now that you've learned the basics of Python programming, it's time to dive into the next steps to prepare for a career as a Python developer. This learning path takes you through the practical need of programmers, such as learning about design patterns, testing, and even interview preparation.
مدت زمان: 14h 31m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۱۷۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۲۴۵۰۰
تعداد مدرسین: 5
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی پروژه های پایتون - Image of Course Python Projects 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پروژه های پایتون

  Python Projects

  مشکلات مربوط به چالش برای توسعه دهندگان جدید پایتون تمرین کافی است. اما اگر شما یک برنامه نویس میانی هستید که به دنبال ایجاد یک ایده جدید هستید، به آموزش و تمرین دقیق تر نیاز دارید. در این دوره، مربی بارون استون به شما کمک می کند تا پایتون را به صورت عملی بیاموزید و به شما نشان می دهد که برای رساندن یک پروژه پایتون به خط پایان چه چیزی لازم است. او گام به گام تمام مراحل توسعه خود را برای یک پروژه شخصی پایتون، از ایده اولیه تا ساخت نصب کننده نهایی برای توزیع، دنبال می کند. همانطور که کار را دنبال می کنید، می توانید روند فکری را که بارون دنبال می کند مشاهده کنید، و راهی را برای دنبال کردن شما ایجاد کنید تا پروژه های خود را ایجاد کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی چالش های کد پایتون - Image of Course Python Code Challenges 48 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چالش های کد پایتون

  Python Code Challenges

  آیا می خواهید مهارت های پایتون خود را آزمایش کنید؟ این چالش های مختصر به شما امکان می دهد مغز خود را کشیده و استعدادهای خود را بسنجید. بارون استون ، مربی بیش از دوازده چالش پایتون و همچنین راه حل های خاص خود برای حل هر مشکلی - اکثر آنها کمتر از دوازده خط کد است. شما می توانید با استفاده از ابزارهای موجود در کتابخانه استاندارد پایتون به حل هر یک از مشکلات بپردازید یا کتابخانه مورد نظر خود را انتخاب کنید. و از آنجا که هر چالش مستقل است ، می توانید دوره را به هر ترتیب - و با سرعت خودتان به پایان برسانید. برای انجام عملی که لازم است مهارت های خود را تیز نگه دارید ، تنظیم کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی پایتون: الگوهای طراحی - Image of Course Python: Design Patterns 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پایتون: الگوهای طراحی

  Python: Design Patterns

  اگر برنامه نویس هستید، احتمالا مشغله زیادی دارید، پس چرا در وقت خود صرفه جویی نکنید و با استفاده مجدد از راه حل های طراحی به خوبی اثبات شده-الگوهای طراحی نرم افزار-برای بهبود کیفیت کد خود، از اختراع مجدد چرخ خودداری کنید؟ الگوهای طراحی کارآیی برنامه نویسی و استفاده مجدد از کد را تشویق می کند. در این دوره، Jungwoo Ryoo نگاهی به الگوهای طراحی سنتی دارد که در پایتون اعمال می شود. Jungwoo Ryoo 15 الگوی اساسی ایجاد کننده، ساختاری و رفتاری را برای کمک به شما در حل چالش های رایج کدگذاری پوشش می دهد، در حالی که بهترین شیوه ها را ارائه می دهد که می تواند به ثابت نگه داشتن، کامل و صحیح راه حل های شما کمک کند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساختارها و الگوریتم‌های داده در پایتون - Image of Course Python Data Structures and Algorithms 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساختارها و الگوریتم‌های داده در پایتون

  Python Data Structures and Algorithms

  توسعه دهندگان نرم‌افزار می‌دانند که معماری اساسی کارآمد برای فناوری‌هایی که هر روز استفاده می‌کنیم ضروری است. دانش در مورد ساختار داده‌ها و الگوریتم‌های پشتیبانی شده، به توسعه دهندگان کمک می‌کند تا مناسب‌ترین راه حل را برای یک زمینه خاص انتخاب کنند، و آنها را به برنامه نویسان بهتری تبدیل می‌کند که از نظر شرکت، مشتری یا کارفرمای احتمالی خود برجسته هستند. در این دوره، با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، مربی Robin Andrews از ترکیبی از رویکردهای برنامه نویسی بصری، نظری و عملی برای توضیح مفاهیم به روشی سرگرم کننده و در دسترس استفاده می‌کند. او برخی از مهمترین ساختارهای داده مانند پشته‌ها، صف‌ها و صف‌های اولویت دار و چگونگی استفاده این موارد توسط الگوریتم‌های جستجو مانند جستجوی عمق-اول (depth-first)، جستجوی عرض-اول (breadth-first) و الگوریتم (*A-star (A را توضیح می‌دهد. او نشان می‌دهد که چگونه می‌توان اجرای الگوریتم‌ها را ردیابی کرد، که برای یافتن مسیر در پیچ و خم‌ها مفید است.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی اتوماسیون پایتون و تست - Image of Course Python Automation and Testing 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اتوماسیون پایتون و تست

  Python Automation and Testing

  آیا زمان زیادی را برای دستیابی به رابط کاربر خود صرف می کنید؟ اگر اینطور است ، پاسخ اتوماسیون (Automation) است. Python و Selenium یک چارچوب ساده اما قدرتمند برای اسکریپت هر آزمایشی ارائه می دهند. در اینجا، مدرس Bhoomika Agarwal نشان می دهد که چگونه از ترکیبی از Selenium WebDriver و کد پایتون برای تست خودکار وب UI استفاده کنید. دنبال کردن و یادگیری نحوه قرار دادن عناصر، حرکت به صفحات، تست تعاملات کاربر با فرم ها و عناصر کشیدن و رها کردن، و استفاده از انتظار ، برای کنترل زمان و اجرای تست. درسها عملی هستند و میتوانند بلافاصله به جریان کاری توسعه شما اعمال شوند. چالش هایی را که در طول راه مهارت های جدید خود تمرین می کنید، در نظر بگیرید. موضوعات شامل: مراحل نصب پایتون را مشخص کنید. مرورگرهای پشتیبانی شده توسط سلنیوم را بشناسید. توضیح دهید که چگونه "یک شناسه" منحصر به فرد در دسترس نیست ، چگونه می توان یک عنصر را پیدا کرد. هدف "کلیدهای ارسال" را بفهمید. به یاد بیاورید که وقتی یک تابع سعی می کند عنصری را که هنوز در DOM بارگیری نشده است پیدا کند ، کدام استثنا مطرح می شود.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی توسعه واسط گرافیکی پایتون با Tkinter - Image of Course Python GUI Development with Tkinter 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی توسعه واسط گرافیکی پایتون با Tkinter

  Python GUI Development with Tkinter

  پایان دادن به نوشتن دستورات خط فرمان برای برنامه های شما. از Tkinter، بسته پایتون برای ایجاد عناصر تم های رابط کاربری با استفاده از جعبه‌ابزار Tk GUI استفاده کنید. در این درس به مدرس Barron Stone بپیوندید، او به شما نشان می‌دهد چگونه ظاهری سفارشی و مطابق سلیقه خود و متناسب با برنامه خودتان ایجاد کنید. چگونگی مدیریت و نحوه قرار گرفتن widgetsها را بر روی GUI خود تنظیم کنید و آن‌ها را وادار به واکنش نسبت به رفتار کاربر با کد event کنید. فصل نهایی شما را از طریق کل فرآیند شروع به پایان ساختن یک رابط کاربری برای یک برنامه، پیش می برد، بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه همه این تکنیک ها در یک سناریوی توسعه دنیای واقعی کار می کنند. اهداف یادگیری نصب Python 3 و Tcl/Tk برای Mac یا Windows ایجاد و پیکربندی ابزارک های Tk مضمون تزئین GUI با برچسب های متنی و تصاویر ضبط ورودی از دکمه ها، منوها و فیلدهای ورودی ارائه گزینه ها با چک باکس و دکمه های رادیویی استفاده از مدیران هندسه برای طرح GUI سازماندهی ابزارک ها در داخل قاب ها و پنجره ها مدیریت عملکردهای کاربر با برنامه نویسی رویداد محور ایجاد یک ابزار طراحی ساده با بوم اعلان کاربران با کادرهای محاوره ای بازشو

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی وب Scraping با پایتون - Image of Course Web Scraping with Python 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی وب Scraping با پایتون

  Web Scraping with Python

  مربی Ryan Mitchell روش web scraping را با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون آموزش می‌دهد. او به شما کمک می‌کند بفهمید که یک انسان در حال مرور وب با یک web scraper متفاوت است. وی ابزارهای توسعه دهنده Chrome و نحوه استفاده از آنها برای بررسی تماس‌های شبکه را معرفی می‌کند. او به شما نحوه نصب Scrapy با pip و نحوه نوشتن چند کد `Hello، World` برای scrape یک صفحه وب ساده را به شما نشان می‌دهد. وی نحوه استفاده از Scrapy LinkExtractor را برای یافتن پیوندهای داخلی در یک صفحه وب ارائه می‌دهد، سپس نحوه پیکربندی Scrapy و ItemPipeline را برای نوشتن داده‌ها در قالب‌های مختلف فایل نشان می‌دهد. او بهترین روش‌ها را برای سازماندهی پروژه‌های شما، نوشتن تجزیه کننده‌های قابل استفاده مجدد و اثبات آینده spiders‌ها به شما معرفی می‌کند. وی نحوه کارکرد API‌ها و نحوه استفاده از آنها برای بازیابی مستقیم داده‌ها را توضیح می‌دهد. او headers‌ها و کوکی‌ها را جستجو می‌کند، سپس به اتوماسیون مرورگر و نحوه ادغام Selenium با Scrapy می‌پردازد. در پایان، او ایده‌هایی برای ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر و تفکر خلاقانه در مورد اتوماسیون ارائه می‌دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Barron Stone - Image of Author Barron Stone

Barron Stone

بارون استون یک مهندس برق با طیف وسیعی از تجربه از طراحی سخت‌افزار دیجیتال سطح پایین تا توسعه نرم‌افزار کاربردی سطح بالا است. او مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه رایس و استادی علوم مهندسی برق را از موسسه فن‌آوری نیروی هوایی بدست آورد. او چندین سال را به عنوان مهندس کاربردها و مهندس بازاریابی محصول در National Instruments گذراند، جایی که او بازاریابی و محتوای آموزشی را برای استفاده از ابزارهای مدولار که مبتنی بر FPGA است ، توسعه داد. امروز بارون به عنوان افسری در نیروی هوایی ایالات‌متحده خدمت می‌کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jungwoo Ryoo - Image of Author Jungwoo Ryoo

Jungwoo Ryoo

Jungwoo Ryoo فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و تجزیه و تحلیل ریسک را در Penn State تدریس می کند. جونگ وو استاد علوم و فناوری اطلاعات (IST) در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا (کالج آلتونا) است. او همچنین فارغ التحصیل و عضو هیأت علمی وابسته به کالج علوم و فناوری اطلاعات در ایالت پن است، و یکی از اعضای هیئت علمی مستقر در B.S. برنامه مدرک در امنیت و تجزیه و تحلیل ریسک در Penn State Altoona.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bhoomika Agarwal - Image of Author Bhoomika Agarwal

Bhoomika Agarwal

باومیکا آگاروال ، یک توسعه دهنده نرم‌افزار در آزمایشگاه SAP است. او عاشق کدنویسی و ادبیات است. شرکت کننده در پروژه‌های hackathons و انجام پروژه‌ها به او کمک کرده ‌است تا مهارت‌های کدنویسی خود را تقویت کند. فعالیت‌هایی مانند ورود به سیستم، نوشتن مقاله، نوشتن شعر، و خواندن شماری از مجلات و کتاب‌ها ، مهارت‌های ادبیات او را مشخص کرده‌اند. او همچنین مجموعه شخصی از اشعارش به نام Myriad را منتشر کرده ‌است. علاوه بر آن ، او علاقه شدیدی به کار اجتماعی و سازماندهی وقایع دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Robin Andrews - Image of Author Robin Andrews

Robin Andrews

رابین اندروز، معلم علوم کامپیوتر و بنیانگذار Compucademy است. رابین بیش از 15 سال تجربه تدریس را به عنوان نقش خود در Compucademy ، سازمانی که از دانشجویان و معلمان علوم کامپیوتر پشتیبانی می کند ، با طیف وسیعی از منابع مانند آموزش های ویدئویی ، آزمونها و فعالیت های برنامه نویسی عملی به ارمغان می آورد. رویکرد وی هدف این است که علم کامپیوتر و به ویژه برنامه نویسی پایتون را به شکلی واضح و با استفاده از پازل ها ، بازی ها و یک روش کد نویسی در دسترس، در دسترس قرار دهد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ryan Mitchell - Image of Author Ryan Mitchell

Ryan Mitchell

رایان میچل، مهندس ارشد نرم افزار در GLG و همچنین سخنران و نویسنده است. رایان متخصص در وب scraping ، امنیت وب و علوم داده ، میزبان کارگاه های آموزشی و سخنرانی در بسیاری از رویدادها از جمله Data Day Seattle و Texas و DEFCON است. وی همچنین به تدریس در زمینه برنامه نویسی وب و علم داده پرداخته و در زمینه موسسات تحصیلی در موسسات مختلف مشاوره داده است. رایان دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار از دانشکده ترویجی دانشگاه هاروارد است و در حال حاضر مهندس ارشد نرم افزار در GLG است و در آنجا ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها را ایجاد می کند. رایان نویسنده (Web Scraping with Python (O'Reilly و همینطور Web Scraping Instant with Java (انتشارات Packt) است.

مشاهده پروفایل