ارتقا مهارت های خود در GIS - Advance Your Skills in GIS

مسیر آموزشی ارتقا مهارت های خود در GIS - Image of Learn Path Advance Your Skills in GIS
ارتقا مهارت های خود در GIS Advance Your Skills in GIS
همانطور که داده ها همچنان در هر بخش از زندگی ما نفوذ می کنند، استفاده از فناوری نقشه برداری سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) در محصولات و خدمات در حال افزایش است. با ابزارهای پیشرو و مبانی اصلی GIS برای صنعت معماری، مهندسی و ساخت و ساز (AEC) آشنا شوید.
Advance Your Skills in GIS
As data continues to permeate every sector of our lives, the use of geographic information system (GIS) mapping technology in products and services is increasing. Learn about the leading tools and core fundamentals of GIS for the architecture, engineering, and construction (AEC) industry.
مدت زمان: 14h 8m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۵۳۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۰۷۱۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی GIS در دنیای واقعی - Image of Course Real-World GIS 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی GIS در دنیای واقعی

  Real-World GIS

  یادگیری GIS (سیستم های اطلاعات جغرافیایی) نیازمند آموزش در زمینه نقشه کشی، مدیریت پایگاه داده و تحلیل فضایی است. اما هنگامی که یک پایه محکم در اصول اولیه ایجاد کردید، چگونه به چالش های GIS در دنیای واقعی نزدیک می شوید؟ دکتر Jason VanHorn اینجاست تا به شما کمک کند در سناریوهای عملی GIS تسلط پیدا کنید و به 7 سؤال متداول که از سایر متخصصان GIS دریافت می کند پاسخ می دهد، از جمله: از کجا می توانم داده های با کیفیت را دریافت کنم؟ چگونه می توانم پیش بینی ایجاد کنم؟ راه حل ارزان قیمت برای جمع آوری داده های مکانی چیست؟ و کجا می توانم یک شغل GIS پیدا کنم؟ اهداف یادگیری بررسی روندهای GIS دسترسی به داده ها در قالب های اختصاصی و کاتالوگ آشنایی با فرمت های داده های GIS کار با مقیاس و گراتیکول در طرح ریزی جمع آوری داده های مکانی ساخت یک پروژه GIS از ابتدا تسلط بر مصاحبه های شغلی GIS

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع ArcGIS Pro - Image of Course ArcGIS Pro Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع ArcGIS Pro

  ArcGIS Pro Essential Training

  ArcGIS Pro یک سیستم اطلاعات جغرافیایی محبوب (GIS) است که قدرت نقشه برداری دو بعدی و سه بعدی را با ویژگی های اشتراک گذاری و همکاری مبتنی بر ابر ترکیب می کند. نسخه 2.4 شامل پیشرفت های بصری و ویرایش است که آن را قدرتمندتر از همیشه می کند. گوردون لوکت در این دوره به شما ملزومات کار با ArcGIS Pro 2.4 را آموزش می دهد. گوردون به شما نشان می دهد که چگونه با انتخاب یک الگو، ایجاد یک پروژه، پیمایش در ArcGIS Pro و تنظیم ویژگی های پروژه و نقشه شروع کنید. او با استفاده از داده‌های برداری، داده‌های شطرنجی و داده‌های استایل‌سازی به این موضوع می‌پردازد. سپس گوردون به شما نشان می‌دهد که چگونه نقشه‌های خود را سبک و برچسب‌گذاری کنید. او نحوه ساخت صحنه های سه بعدی جهانی و محلی و همچنین اکسترود ارتفاع ساختمان و پیوند دادن نقشه های دو بعدی به صحنه های سه بعدی را توضیح می دهد. پس از پوشش نحوه چاپ طرح‌بندی نقشه، گوردون به ایجاد کلاس‌های ویژگی، ترسیم داده‌های جدید، ویرایش ویژگی‌های ویژگی و موارد دیگر می‌پردازد. او درباره نحوه استفاده از ابزارهای مکانی، انتشار آنلاین در ArcGIS، اشتراک گذاری فایل های فردی یا کل پروژه ها و موارد دیگر بحث می کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری QGIS - Image of Course Learning QGIS 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری QGIS

  Learning QGIS

  داده های GIS خود را غنی کنید و نقشه های موثرتری با QGIS بسازید. گوردون لوکت نشان می دهد که چگونه می توان QGIS را بر روی رایانه خود راه اندازی کرد و نقشه های دو بعدی و سه بعدی را با داده های برداری و شطرنجی ایجاد کرد. به علاوه، یاد بگیرید که چگونه نقشه‌ها را سبک‌سازی کنید، اطلاعات بیشتری از داده‌ها با همپوشانی‌ها و نقشه‌های حرارتی دریافت کنید، و نتایج را با افزونه‌های قدرتمند مبتنی بر پایتون برای QGIS منتشر کنید. اهداف یادگیری نحوه اضافه کردن لایه های WFS از یک سرور را بررسی کنید. مشخص کنید که WMS معمولاً با چه فرمتی تصاویر را ارائه می دهد. مسیریابی را در یک پنجره نقشه سه بعدی کاوش کنید. مشخص کنید که کدام برگه ویژگی های لایه به شما امکان می دهد لایه های خط یک شکل فایل را ویرایش کنید. برگه برچسب هایی را که باید برای ویرایش قابلیت مشاهده برچسب های داده های برداری در مقیاس های خاص انتخاب شوند، فهرست کنید. نحوه استفاده از Python و افزونه OpenLayers در QGIS را شناسایی کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی InfraWorks و ArcGIS: همکاری AEC - Image of Course InfraWorks and ArcGIS: AEC Collaboration 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی InfraWorks و ArcGIS: همکاری AEC

  InfraWorks and ArcGIS: AEC Collaboration

  ArcGIS Online یک نرم افزار کامل نقشه برداری مبتنی بر ابر سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) است. نویسنده Lynda Sharkey نحوه کار با ArcGIS آنلاین را با همکاری InfraWorks، با شروع راه اندازی ArcGIS آنلاین و کار با داده های ArcGIS Online در InfraWorks، نشان می دهد. وی سپس ایجاد محتوا و جمع آوری داده ها در این زمینه را با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه پوشش می دهد. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - راه اندازی ArcGIS آنلاین - افزودن و اشتراک داده ها - کار با داده های ArcGIS Online در InfraWorks - ایجاد محتوا برای انتشار به ArcGIS آنلاین - مشاهده و مصرف محتوای منتشر شده - افزودن و پیکربندی محتوا در یک صحنه وب - ایجاد محتوا برای جمع آوری داده های میدانی - ایجاد و پیکربندی لایه های ویژگی - جمع آوری داده ها در این زمینه با دستگاه تلفن همراه

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی QGIS و پایتون برای AEC - Image of Course QGIS and Python for AEC 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی QGIS و پایتون برای AEC

  QGIS and Python for AEC

  QGIS ابزاری منبع باز برای تجسم سریع و تجزیه و تحلیل سریع داده های مکانی برای معماری ، مهندسی و ساخت (AEC) است. یکی از روشهای کاربردی و کاربردی تر کردن QGIS افزودن قدرت پایتون است. در این دوره ، مشاور CAD و GIS ، گوردون لوکت ، نحوه استفاده از اسکریپت نویسی پایتون را برای خودکار سازی و تقویت مجموعه ابزارهای QGIS نشان می دهد. این کار با مروری بر اصول برنامه نویسی پایتون ، از جمله ایجاد و ذخیره اسکریپت های اساسی آغاز می شود. سپس گوردون نشان می دهد که چگونه کارهای معمول QGIS ، مانند افتتاح ، بستن و صرفه جویی در پروژه ها را به صورت خودکار انجام دهید. اضافه کردن لایه های جدید و تعاریف لایه. و ایجاد و مدیریت هندسه. گوردون همچنین نحوه وارد کردن داده های اتوکد مانند پرونده های DWG و DXF به پروژه های QGIS را به صورت خودکار نشان می دهد و با یک نسخه آزمایشی عملی از ایجاد پلاگین QGIS ، استفاده از افزونه ساز ، سازنده رابط QT Designer و پایتون ، دوره را می بندد کد موضوعات شامل: ایجاد اولین اسکریپت پایتون ذخیره اسکریپت ها مدیریت پروژه ها و لایه های QGIS به صورت برنامه ریزی صادرات هندسه رسم هندسه جدید وارد کردن پرونده های DWG و DXF ایجاد پلاگین

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Jason VanHorn - Image of Author Jason VanHorn

Jason VanHorn

دکتر جیسون ون هورن متخصص نقشه برداری ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و تحلیل مکانی است. وی دارای مدرک دکترای دانشگاه ایالتی اوهایو ، فوق لیسانس علوم از دانشگاه A&M تگزاس و لیسانس هنر از دانشگاه ایندیانا است. وی از زمان اتمام دوره دکترای خود ، به عنوان دانشیار جغرافیا در کالج کالوین ، یک دانشگاه کارشناسی در Grand Rapids ، میشیگان ، به تدریس و تحقیق در زمینه GIS پرداخت. وی در حال حاضر به عنوان رئیس گروه زمین شناسی ، جغرافیا و مطالعات زیست محیطی در کالج Calvin خدمت می کند. کانونهای تحقیق پروفسور VanHorn شامل تجسم دو بعدی و سه بعدی و تجزیه و تحلیل مکانی پدیده ها در مکان و زمان است. دانش آموزان وی مهارت های بنیادی در نقشه برداری ، نظریه نقشه برداری ، مدیریت پایگاه داده و استفاده و طراحی را همراه با مفاهیم پیشرفته که شکاف بین مهارت های ابتدایی GIS و تفکر فضایی را پر می کند ، می آموزند. پروفسور VanHorn در طول هفت سال گذشته 25 پروژه تحقیقاتی مختلف GIS را هدایت کرده است. وی به طور گسترده با داده های فضایی اتیوپی کار کرده است. وی به عنوان مدیر کارگاه اطلس دیجیتال در ژانویه 2012 در دانشگاه Bahir Dar همکاری کرد و به عنوان سخنران اصلی اجلاس ملی استانداردهای فضایی اتیوپی در دسامبر 2013 در آدیس آبابا فعالیت کرد. او و دانش آموزانش یک سری اطلس دیجیتال ملی با داده های مکانی برای اتیوپی ، اریتره ، لیبریا ، ماداگاسکار ، تایلند ، نپال و نیجر تولید کرده اند. در سال 2017 ، وی یک پروژه 5 ساله را برای تهیه نقشه دسترسی به آب پاک در لیبریا آغاز خواهد کرد. می توانید او را در توئیتر Dr_VanHorn@ پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Gordon Luckett - Image of Author Gordon Luckett

Gordon Luckett

گوردون لاکت رئیس شرکت Arrow Geomatics یک سیستم مشاوره، آموزش و توسعه اطلاعات جغرافیایی (GIS) است و او بسیاری از برنامه های رسمی Infrastructure Map Server و AutoCAD Map 3D را برای Autodesk نوشته است . گوردون با بسیاری از شرکتها در سطوح دولتی، برای تسهیل ادغام سیستم های مختلف، با استفاده از محصولات Autodesk کار کرده است. Oracle Spatial و Microsoft SQL Server Spatial بخشی از تخصص گوردون هستند، به ویژه هنگامی که سیستم های نرم افزاری با محصولات Autodesk و GIS با منبع باز ترکیب می شوند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lynda Sharkey - Image of Author Lynda Sharkey

Lynda Sharkey

Lynda Sharkey يک متخصص فني، ارائه دهنده نمونه اوليه نرم افزار، مدير محصول و بازاريابي فني است. در طول 17 سال گذشته، Lynda با تصميم گيرندگان، کاربران نهايي و شرکاي سراسر اروپا، ايالات متحده آمريکا و آفريقاي جنوبي کار کرده است. او همچنان از راه هاي بي شماري که در آن GIS و تکنولوژي طراحي را مي توان براي ساختن زيرساخت هاي قوي تر، انعطاف پذيرتر و جوامع پايدار ، استفاده کرد، شگفت زده مي شود. او تقريبا مانند Labrador است ( يعني کسيکه در به اشتراک گذاشتن دانش خود ، با هر کسي که مايل به گوش دادن است، شور و شوق دارد). جديدترين موقعيت شرکتي او يک مدير محصول است که مسئول توسعه، نمونه سازي و راه اندازي راه حل هاي پايدار شهر و حمل و نقل است. با اين حال، او از نژاد موش ها اجتناب کرده است، به اسپانيا نقل مکان کرده است، و در حال حاضر يک خالق محتواي فني آزاد و بازاريابي فني است. او همچنين با شوهرش يک شرکت کوچک اجاره موتور سيکلت و شرکت تورهاي مسافري را اداره مي کند.

مشاهده پروفایل