ارتقاء مهارت های خود در برآورد ساخت و ساز - Advance Your Skills in Construction Estimating

مسیر آموزشی ارتقاء مهارت های خود در برآورد ساخت و ساز - Image of Learn Path Advance Your Skills in Construction Estimating
ارتقاء مهارت های خود در برآورد ساخت و ساز Advance Your Skills in Construction Estimating
برآورد دقیق و دقیق بخش مهمی از ساخت و ساز است و برآوردگران حرفه ای تقاضا دارند. مهارتهای برآوردی را که مدیران ساختمان برای ایجاد بودجه ، تأییدیه و استخدام کارگر استفاده می کنند ، بیاموزید.
Advance Your Skills in Construction Estimating
Detailed, accurate estimates are a critical part of construction, and professional estimators are in demand. Learn the estimating skills that construction managers use to build budgets, get approvals, and hire workers.
مدت زمان: 2h 40m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۵۱,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۵,۷۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری برآورد ساخت و ساز - Image of Course Learning Construction Estimating 15 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری برآورد ساخت و ساز

  Learning Construction Estimating

  برآورد دقیق و دقیق بخش مهمی از ساخت و ساز است و برآوردگران حرفه ای تقاضا دارند. بدون برآورد، مدیران ساختمان نمی توانند بودجه تهیه کنند، مجوز بگیرند و کارگر استخدام کنند. اگر علاقه مند به برآورد ساخت و ساز برای ایجاد پیشنهاد برای کسب و کار خود هستید یا به عنوان یک حرفه تمام وقت، این دوره نمای کلی از اصول اولیه را ارائه می دهد. اصطلاحات و اجزای برآورد معمولی را بیاموزید. نمونه هایی از نقاشی های محکم قرارداد و ابزارهای تجارت - از جمله مقیاس آنالوگ، خط کش و شمارنده - و همچنین آنچه در بسته های نرم افزاری متناسب با این وظایف باید جستجو کرد را مشاهده کنید. مربی و برآوردگر حرفه ای کریستوفر رندال آموزش های لازم را برای پیشرفت در این حرفه محبوب ارائه می دهد. اهداف یادگیری برآورد کننده چیست؟ انواع برآورد مسائل حقوقی و اخلاقی ابزارهای تجارت

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی برآورد ساخت و ساز Takeoff - Image of Course Construction Estimating Takeoff 23 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برآورد ساخت و ساز Takeoff

  Construction Estimating Takeoff

  برخاستن هواپیما یکی از رایج ترین اسناد است که توسط برآوردگران حرفه ای ساخت و ساز تهیه شده است. در تیک آف مواد مورد نیاز برای تکمیل یک کار ذکر شده است. این شامل مقادیر و اندازه گیری است و باید تا آنجا که ممکن است دقیق و دقیق باشد. این دوره دستورالعمل های گام به گام برای توسعه برخاست هواپیما-شامل شمارش، واحد، یادداشت ها و برآورد نیروی کار-در ترتیب مناسب ارائه می دهد. نحوه اندازه گیری مساحت، طول و حجم را بیاموزید و نکاتی را در مورد نحوه کار موثرتر بیاموزید و از برخی از رایج ترین اشتباهات هنگام برخاستن اجتناب کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی توسعه برآورد ساخت و ساز - Image of Course Construction Estimating Extension 17 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی توسعه برآورد ساخت و ساز

  Construction Estimating Extension

  تمدید قیمت یک سند ساختاری مهم و جزء کلیدی فرآیند مناقصه است. برای افزایش برآورد، یک برآوردگر حرفه ای با استفاده از نرخ های فعلی بازار و اندازه گیری و شمارش از برگه برخاست، نیروی کار و مواد را قیمت گذاری می کند. این دوره دستورالعمل های گام به گام برای توسعه برنامه افزودنی، از جمله قیمت های هر یک و UOM را ارائه می دهد. به علاوه، نحوه ایجاد برگه برای پیگیری هزینه های شغل، هزینه های پیمانکار فرعی و نقل قول ها را بیاموزید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجدید ارزیابی برآورد ساخت و ساز - Image of Course Construction Estimating Bid Recap 33 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجدید ارزیابی برآورد ساخت و ساز

  Construction Estimating Bid Recap

  فرایند برآورد ساخت و ساز به دلایلی پیچیده است-شما فقط یک بار می توانید پروژه را بسازید. از آنجا که هر پروژه ساختمانی باید نمونه اولیه خود باشد، باید پیشنهاد را به درستی دریافت کنید، در غیر این صورت پروژه ممکن است متوقف یا شکست بخورد. این دوره آخرین مرحله از فرآیند، خلاصه پیشنهاد را پوشش می دهد. بیاموزید که چگونه اطلاعات، تجربیات و مصنوعات مراحل قبلی مانند بلند شدن و توسعه را در یک پیشنهاد دقیق، دقیق و حرفه ای جمع آوری کنید. مربی کریستوفر رندال نحوه بررسی خطاهای ریاضی را نشان می دهد. بررسی مالیات، نرخ کار و افزایش ؛ برگه های خود را سازماندهی کنید ؛ و یک نامه پیشنهاد رسمی (با نام مستعار برگه) برای ارائه به مشتریان بسازید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی سفارشات تغییر ساخت و ساز - Image of Course Construction Change Orders 38 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی سفارشات تغییر ساخت و ساز

  Construction Change Orders

  هیچ پروژه ساختمانی بدون تغییر از ابتدا تا انتها پیش نخواهد رفت. اما آنها اغلب مناقشه بین مشتریان و مدیران ساخت و ساز هستند. دستورات تغییر چارچوبی را برای اصلاح قراردادها برای گسترش دامنه کار و امکان پیشبرد تغییرات فراهم می کند. در این دوره، بخشی از مجموعه آموزشی برآورد ساخت و ساز کریستوفر رندال، می توانید بیاموزید که سفارش تغییر چیست، چگونه می توان کار و هزینه های مربوط به آن را تشخیص داد و چگونه مذاکره کرد و دستور تغییر را بست تا کار ادامه یابد به

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی برآورد ساخت و ساز: مشخصات و CSI MasterFormat - Image of Course Construction Estimating: Specifications and CSI MasterFormat 34 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برآورد ساخت و ساز: مشخصات و CSI MasterFormat

  Construction Estimating: Specifications and CSI MasterFormat

  مشخصات ساخت و ساز، برای سازندگان، طراحان و تولید کنندگان یک زبان مشترک برای برنامه ریزی و ارتباط جزئیات ساخت و ساز است. فریمورک Construction Specification Institute (CSI) MasterFormat استاندارد صنعت برای قالب بندی و سازماندهی مشخصات است. در این دوره، شما می توانید در مورد ساختار و استفاده از مشخصات ساخت و ساز و سیستم طبقه بندی MasterFormat یاد بگیرند. مربی Christopher Randall، متخصص برق و پیمانکار با بیش از 30 سال تجربه، چگونگی خواندن و درک مشخصات کتبی، از جمله مواد و افزودنی ها، و استفاده از MasterFormat برای سازماندهی اسناد را توضیح می دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Christopher Randall - Image of Author Christopher Randall

Christopher Randall

کریس راندال رئیس برآوردگر و مدیر پروژه شرکت Ridley Electric، در Syracuse نیویورک است. کریس بیش از 25 سال تجربه در ساخت و سازهای بزرگ را دارد. او آموزش و نظارت بر برآوردگرهای جوان و مدیران پروژه را فراهم می کند. تجربه نظارت بر فعالیت های او و همچنین درگیر شدن با سایر انواع سازمان های خارجی، به او درک جامع از صنعت ساخت و ساز را می دهد. کریس هنگامی که چیزی نمی سازد، به عنوان یک مربی EMT، آتش نشان و کمک های اولیه و CPR داوطلب می شود.

مشاهده پروفایل