دوره آموزشی مشاغل در زنجیره تامین و عملیات (با زیر نویس فارسی)

سرفصل‌ها

مسیرهای آموزشی مرتبط (1 دوره)

دوره‌های آموزشی مرتبط (18 دوره)

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی زنجیره تامین پایدار - Image of Course Fundamentals of Sustainable Supply Chains 58 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی زنجیره تامین پایدار

Fundamentals of Sustainable Supply Chains

پایداری این روزها دغدغه اصلی همه حوزه های تجاری است. و همانطور که پیداست، اکثریت انتشار گازهای گلخانه ای در زنجیره تامین یافت می شود: منابع، تولید، توزیع و تحویل محصولات تأثیر زیادی بر هوا، خاک و آب دارد. بنابراین وقتی پای پایداری به میان می آید، تا حد زیادی وظیفه متخصصان زنجیره تامین است که مناطق تحت تأثیر را که تغییرات کوچک می توانند تغییرات بزرگی ایجاد کنند، شناسایی کنند. در این دوره، سارا بارنز-همفری مطالعات موردی، نمونه های دنیای واقعی و درسهایی از 20 سال تجربه خود را به اشتراک می گذارد تا به شما توصیه های عملی در مورد کارهایی که باید برای شروع ساختن یک برنامه پایداری موثر و قابل اندازه گیری انجام دهید را ارائه دهد. به همانطور که سارا نشان می دهد، یک برنامه پایداری کامل نه تنها تأثیر مثبتی بر محیط زیست نخواهد داشت، بلکه به مواردی مانند حقوق بشر، شیوه های اخلاقی کار و مبارزه با فساد نیز می پردازد. علاوه بر این، می تواند هزینه ها را کاهش دهد، کارایی ایجاد کند، ریسک را کاهش دهد و ارزش نام تجاری را افزایش دهد.

دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت موجودی Lean - Image of Course Lean Inventory Management 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مدیریت موجودی Lean

Lean Inventory Management

با استفاده از اصول ناب در سازمان خود، می توانید ضایعات را کاهش داده، کیفیت را بهبود بخشیده و فرایندهای تجاری خود را افزایش دهید. در این دوره، نحوه استفاده از اصول ناب را در یکی از مهمترین این فرایندها - مدیریت موجودی - کشف کنید. مربی استیون براون با بحث در مورد نحوه موجودی در هفت ضایعات لاغر و همچنین نحوه پیش بینی موجودی برای لاغر شروع می کند. او سپس به سراغ ابزارهای لاغر-از جمله 5S و Kanban-می رود و تاکتیک های ناب را مورد بحث قرار می دهد که می تواند به شما در ساخت و ارائه محصولات با کیفیت بالا در زمان مقرر کمک کند. برای جمع بندی، او استراتژی های ناب را برجسته می کند که می تواند به شما در مدیریت موجودی تامین کنندگان و بافر موجودی کمک کند، به طور مداوم بهبود یابد و مدیریت موجودی بدون چربی را بخشی از فرهنگ شرکت شما کند. اهداف یادگیری توضیح دهید که زمان takt چیست و چرا از آن استفاده می شود. توضیح دهید که چگونه استفاده از قطعات استاندارد هزینه ها را کاهش می دهد. اهمیت کیفیت را در منبع خلاصه کنید. ذکر کنید که چه کسی باید موجودی ناب را مدیریت کند. نحوه ایجاد فرهنگ ناب در کسب و کار خود را شرح دهید.

دوره آموزشی دوره آموزشی اساس‌های زنجیره تامین - Image of Course Supply Chain Foundations 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی اساس‌های زنجیره تامین

Supply Chain Foundations

مدیریت زنجیره تامین (SCM) چیست؟ این سیستمی است که پیوندهای منبع یابی ، خرید ، تبدیل و مدیریت تدارکات را به هم متصل کرده و ادغام می کند. در این دوره ، پروفسور ادی داویلا نمای کلی از تمام پیوندهای زنجیره تامین معمولی را ارائه می دهد. او توضیح می دهد که در خرید موجودی و برقراری روابط با تامین کنندگان چه مواردی وجود دارد ، هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه تولید و طراحی محصول خود ، و در نهایت ، نحوه رسیدگی به تدارکات توزیع و تحویل ، چه نکاتی را باید در نظر بگیرید. به علاوه ، با بحث در مورد برخی از داغترین موضوعات امروز SCM ، نگاهی به دنیای مدیر زنجیره تامین بیندازید: چگونه می توان جهانی شد ، نقش اخلاق و پایداری و چگونه SCM می تواند در رفع بلایا کمک کند. اهداف یادگیری قسمت های زنجیره تامین را مشخص کنید. کلیدهای موفق مدیریت زنجیره تامین جهانی را لیست کنید. مفهوم موجودی را در زنجیره تامین توضیح دهید. نحوه انتخاب تأمین کننده را توضیح دهید. کار با SCM ها در صنایع مختلف. نحوه حمل و توزیع محصول خود را توضیح دهید. یکپارچه سازی و هماهنگی کل زنجیره تامین. ایجاد زنجیره تامین اخلاقی و پایدار

دوره آموزشی دوره آموزشی امور مالی برای مدیران غیر مالی - Image of Course Finance for Non-Financial Managers 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی امور مالی برای مدیران غیر مالی

Finance for Non-Financial Managers

اگر به دنبال رشد حرفه ای خود هستید و مسئولیت بیشتری را در سازمان خود بر عهده می گیرید، باید درک اساسی از مدیریت مالی را نشان دهید - حتی اگر نقش مالی ندارید. لازم نیست شخص عددی باشید! فقط باید از نقش آنها در تجارت قدردانی کنید. در این دوره، استاد حسابداری جیم استیس به شما کمک می کند تا توان مالی لازم برای تفسیر گزارشات مالی و تصمیم گیری بر اساس داده های موجود، مدیریت موجودی و مطالبات، ایجاد بودجه دقیق و هزینه یک محصول یا خدمات را توسعه دهید. به علاوه، نحوه تجزیه و تحلیل مشتریان خود، درک مالیات بر درآمد خود و اعلام مشارکت خود را به عنوان نتیجه نهایی بیاموزید. اهداف یادگیری نحوه استفاده تصمیم گیرندگان از حسابداری در یک کسب و کار را شرح دهید. محدودیت ها را در تجزیه و تحلیل صورت های مالی تشخیص دهید. هدف تجزیه و تحلیل نسبت های مالی را بیان کنید. دلیل اصلی مدیریت وجوه نقد در چرخه عملیاتی را تعیین کنید. تعریف نقش کارآمدی در ایجاد بودجه. تفاوت بین مالیات بر درآمد فدرال و سایر مالیات ها، مانند مالیات بر فروش ایالتی را مشخص کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی بنیادهای Lean شش سیگما - Image of Course Lean Six Sigma Foundations 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی بنیادهای Lean شش سیگما

Lean Six Sigma Foundations

Lean Six Sigma برای بهبود عملکرد و حذف سیستماتیک زباله، اصول شرکت lean و تولید lean را با شش سیگما ترکیب می کند. متخصص و پروفسور زنجیره تامین استیون براون اصول اولیه استفاده از Lean Six Sigma را به عنوان ساختاری برای تلاش های شما برای بهبود توضیح می دهد. استیون مراحل فرآیند را در شش سیگما (تعریف، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، بهبود و کنترل) همراه با مجموعه ابزار Lean ترسیم می کند: اصول 5s، kanban (زمان بندی)، زمان خرابی، poka-yoke (تصحیح خطا) و kaizen (پیوسته) بهبود) او همچنین نحوه عملکرد رهبری در Lean Six Sigma، اصول اجرای پروژه و نحوه استفاده Lean Six Sigma در بخش خدمات و مدیریت زنجیره تامین را توضیح می دهد. مطمئن شوید که فیلم "مراحل بعدی" را در انتهای دوره برای منابع بیشتر مشاهده می کنید. اهداف یادگیری سه محور اصلی شش سیگما را لیست کنید. توضیح دهید که چرا لاغر عنصر مهمی در رویکرد شش سیگما است. خلاصه کنید که چرا کنترل مهمترین مرحله در فرایند شش سیگما است. متغیرها را تجزیه و تحلیل کنید تا مشخص شود که آیا اندازه گیری عملکرد خوبی هستند یا خیر. سه روش معمول برای بهبود عملکرد زنجیره تامین را شرح دهید. سه مورد را که برای هدایت موثر یک پروژه شش سیگما نیاز دارید مشخص کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی بهبود فرایند - Image of Course Process Improvement Foundations 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی بهبود فرایند

Process Improvement Foundations

هدف مدیریت بهبود نه تنها محصولات و خدمات بلکه کل فرآیندها است. مشکل این است که بدانید چه چیزی نیاز به بهبود دارد و سپس آیا مداخلات شما تفاوت مثبتی ایجاد کرده است یا خیر. این دوره مروری بر ابزارهای اساسی مورد استفاده برای بهبود فرایند مانند کنترل فرآیند آماری و نحوه استفاده از این ابزارها برای بهبود سه جنبه مهم فرآیند کسب و کار شما دارد: زمان، کیفیت و هزینه. کریس کرافت بهترین شیوه ها را از چارچوب های بهبود فرایند مانند Lean و Six Sigma جدا کرده و آنها را در درسهایی ترکیب می کند که به اصلی ترین کارهایی که کسب و کار شما انجام می دهد، اندازه گیری و انجام بهتر آن کمک می کند. اهداف یادگیری نحوه اندازه گیری فرآیندها را به یاد بیاورید. نحوه استفاده از کنترل فرایند آماری را بیاموزید. ارزیابی کیفیت، هزینه و زمان معامله. روشهای کاهش هزینه را با کاهش ضایعات تجزیه و تحلیل کنید. نحوه بهبود زمان تحویل را مشخص کنید. فرایندهای lean و شش سیگما را تعریف کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی های خرید - Image of Course Purchasing Foundations 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی های خرید

Purchasing Foundations

بخشهای خرید ارزش افزوده و حداکثر پس انداز را برای سازمانهای خود ایجاد می کنند. در این دوره، استیون براون، متخصص و زنجیره تامین، روند خرید را تشریح می کند و راهنمایی هایی را برای ارزیابی، انتخاب و مدیریت تامین کنندگان ارائه می دهد. او همچنین نقش های مدیریت هزینه و منابع استراتژیک و ملاحظات قانونی و اخلاقی را مورد بررسی قرار می دهد. به علاوه، در مورد موضوعات خاصی مانند هزینه های غیر مستقیم برای خدمات (از جمله حمل و نقل و خدمات شهری)، منابع و مدیریت عملکرد زنجیره تامین اطلاعات کسب کنید. اهداف یادگیری فرایند خرید را توضیح دهید. سفارش خرید را تعریف کنید. هدف یک سیاست خرید را شرح دهید. انواع ساختارهای خرید را تشخیص دهید. مراحل انتخاب تأمین کننده را لیست کنید. عوامل موثر در موفقیت در منابع جهانی را شناسایی کنید. انجام تجزیه و تحلیل قیمت و هزینه. عملکرد مدیریت عرضه را اندازه گیری کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری پروژه ها - Image of Course Leading Projects 2 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی رهبری پروژه ها

Leading Projects

پروژه های چند منظوره در محیط تجاری امروز رایج هستند. رهبری این نوع پروژه ها شامل توانایی ایجاد تیم ها و برنامه های مثر است. در این دوره، دانیل استانتون تکنیک های مورد نیاز برای اتخاذ رویکرد کارآمد با استفاده از چارچوب رهبری پروژه DIRECT را ارائه می دهد. او نحوه تعریف محدوده، بررسی گزینه ها، انتخاب مسیر عمل و اجرای برنامه را توضیح می دهد. او همچنین در مورد چگونگی تجدید نظر در فرایندها و کمک به مردم برای تغییر با تغییرات بحث می کند. پروژه های بزرگ و کوچک می توانند از بهبود سیستم عامل ها و عرضه محصولات جدید گرفته تا جایگزینی روش های قدیمی و پیشرفت در امکانات جدید سود ببرند. اهداف یادگیری نامی که مسئول تأیید منابع پروژه است را نام ببرید. ستون فقرات نمودار استخوان ماهی را به یاد بیاورید. لیست ویژگی های محیط. ابزارهای مورد استفاده برای فرآیندهای نقشه برداری را مشخص کنید. آنچه را که باید در لیست اقلام اقدام شود ثبت کنید. به یاد بیاورید که معیارهای پروژه باید به چه چیزی مرتبط باشد.

دوره آموزشی دوره آموزشی نکات مدیریت زنجیره تامین و عملیات - Image of Course Supply Chain and Operations Management Tips 3 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی نکات مدیریت زنجیره تامین و عملیات

Supply Chain and Operations Management Tips

زنجیره تامین و مدیریت عملیات حرفه ای است که به سرعت تکامل می یابد. سرمایه گذاری در پیشرفت حرفه ای خود هزینه و زمان زیادی را به دنبال دارد. این مجموعه به شما کمک می کند تا جدیدترین زنجیره تأمین و مدیریت عملیات را در قطعات کوچک بررسی کنید. دانیل استانتون، کارشناس تدارکات، موضوعاتی را برای بهبود دانش شما در عملیات و مدیریت زنجیره تامین پوشش می دهد. با اتخاذ منابع استراتژیک، اعمال امنیت زنجیره تامین، به حداقل رساندن اثر Bullwhip و موارد دیگر آشنا شوید. شما باید هر ویدئویی را با دانستن این که چگونه بلافاصله دانش جدید خود را در نقش خود در عملیات به کار بگیرید- و مستقیماً ارزش ارائه شده به مشتری را افزایش دهید. اهداف یادگیری مراحل اولیه تامین منابع استراتژیک و پایداری را مشخص کنید. تمایز بین رویکردهای بهبود مستمر فرآیندها و مدیریت خطرات. دو محاسبه را که به تعیین سرمایه گذاری در پروژه زنجیره تامین کمک می کند، تجزیه کنید. تفسیر استفاده از برنامه ریزی استراتژیک نیروی کار. دو فرصت برای مدیریت و بهبود زنجیره تامین را شرح دهید. نحوه ایجاد یک حرفه حرفه ای با تجربه مدیریت عملیات زنجیره تامین را توضیح دهید. تجزیه و تحلیل دو روش مدیریت تامین کنندگان در زنجیره تامین.

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت موجودی - Image of Course Inventory Management Foundations 1 ساعت بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی مدیریت موجودی

Inventory Management Foundations

موفقیت یک تجارت می تواند به نحوه مدیریت موجودی آن بستگی داشته باشد. داشتن موجودی بسیار کم - یا بیش از حد - هزینه دارد. در این دوره، مربی استیون براون شما را با ابزارها و استراتژی هایی مجهز می کند که می تواند به شما در کنترل صحیح موجودی کمک کند. استیون با مرور انواع مختلف موجودی و برجسته کردن هزینه های سنتی و مخفی موجودی شروع می کند. سپس به مدیریت موجودی می پردازد و دلایل نگهداری موجودی و همچنین نحوه برخورد با موجودی تولید، موجودی کالاهای آماده و موجودی خدمات را مورد بحث قرار می دهد. او همچنین سیستم های کنترل را بررسی می کند و ابزارها و روش های مدیریتی را به اشتراک می گذارد که می تواند به شما در تجزیه و تحلیل و کنترل موثر موجودی کمک کند. اهداف یادگیری توضیح دهید که زمان takt چیست و چرا از آن استفاده می شود. توضیح دهید که چگونه استفاده از قطعات استاندارد هزینه ها را کاهش می دهد. اهمیت کیفیت را در منبع خلاصه کنید. ذکر کنید که چه کسی باید موجودی ناب را مدیریت کند. نحوه ایجاد فرهنگ ناب در کسب و کار خود را شرح دهید.

دوره آموزشی دوره آموزشی پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین - Image of Course Implementing Supply Chain Management 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی پیاده سازی مدیریت زنجیره تامین

Implementing Supply Chain Management

مدیریت زنجیره تامین سیستمی است که پیوندهای منبع یابی، خرید، تبدیل و مدیریت تدارکات را به هم متصل کرده و ادغام می کند. با درک نحوه مدیریت این سیستم پیچیده - و اطمینان از اینکه عملکردهای کلیدی کسب و کار به درستی ادغام شده اند - می توانید سود را افزایش داده و هزینه ها و خطرات را کاهش دهید. در این دوره، دانیل استانتون نحوه پیاده سازی مدیریت زنجیره تأمین در شرکت شما را بررسی می کند. دنیل فرایندهای مختلف زنجیره تأمین را که باید به صورت یکپارچه مدیریت شوند، مرور می کند: برنامه ریزی، منبع، ساخت، تحویل، بازگشت و فعال کردن. او از این دیدگاه فرآیند برای توصیف چالش های کلیدی که مدیران زنجیره تامین باید به آنها بپردازند، روندهای قابل توجهی که زنجیره های تأمین را مجبور به تکامل می کند، و یک فرایند پنج مرحله ای برای کمک به شرکت شما در اجرای موثر مدیریت زنجیره تأمین، استفاده می کند. اهداف یادگیری اصول اولیه ورودی های منبع در یک زنجیره تامین را کاوش کنید. نقش بازگشت محصولات در زنجیره تامین را بررسی کنید. نحوه محاسبه کل هزینه ها را تعیین کنید. نقش سرمایه گذاری در انعطاف پذیری را هنگام مدیریت زنجیره تامین بررسی کنید. نحوه افزایش دید با یک برج کنترل را بیاموزید. شناسایی نقش نوآوری در مدیریت زنجیره تامین. بررسی کنید که چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به نظارت بر روندهای زنجیره تامین کمک می کند. هنگام اجرای دستور کار زنجیره تامین، اصول انتخاب فناوری مناسب را در هم بشکنید. هنگام اجرای دستور کار زنجیره تامین، بهترین راه های همکاری خارجی را تعیین کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مهارت های شغلی: زنجیره تامین و عملیات - Image of Course Job Skills: Supply Chain and Operations 32 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مهارت های شغلی: زنجیره تامین و عملیات

Job Skills: Supply Chain and Operations

شایستگی های اساسی خاصی وجود دارد که هر حرفه ای برای پیشرفت در کار به آنها نیاز دارد. در این مجموعه ویدئوهای متحرک پر جنب و جوش، به مهارت های ضروری که حرفه ای ها - به ویژه آنهایی که روی زنجیره های تأمین و عملیات متمرکز هستند - نیاز دارند، برای موفقیت در نیروی کار نیاز دارد. نحوه برقراری ارتباط موثر با تأمین کنندگان، مشتریان و همکاران و همچنین نحوه مدیریت موجودی و پیش بینی تقاضا را بیاموزید - همه در دو دقیقه یا کمتر! مدرس دانیل استانتون همچنین نحوه همکاری و برنامه ریزی جلسات در چندین منطقه زمانی، بهبود فرایندها، برنامه ریزی موفقیت آمیز از پیش و موارد دیگر را توضیح می دهد. اهداف یادگیری بهترین روش برای برقراری ارتباط با دیگران در زنجیره تامین را تعیین کنید. عوامل همکاری در مناطق زمانی زنجیره تامین را تشخیص دهید. مراحل مراحل سفارش را توضیح دهید. هنگام پیش بینی تقاضا، بهترین عملکرد را تفسیر کنید. عناصر مدیریت طرح پروژه را شرح دهید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی مدیریت کیفیت - Image of Course Quality Management Foundations 1 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی مدیریت کیفیت

Quality Management Foundations

موفقیت یک شرکت تا حد زیادی توسط نحوه درک و مدیریت کیفیت کارکنان در فعالیتهای روزانه آنها تعیین می شود. در این دوره، مربی استیون براون کیفیت را از دیدگاه تجارت تعریف می کند و چارچوب ها، ابزارها و استراتژی های اصلی کیفیت را پوشش می دهد که می توانید از آنها برای مدیریت موثرتر کیفیت در شرکت خود استفاده کنید. بیاموزید که چگونه بین روش های مختلف تعریف کیفیت در سازمان شما و زنجیره تأمین خود تفاوت قائل شوید. ویژگیهای کلیدی چارچوبهای اصلی مدیریت کیفیت را بررسی کنید، اینکه چگونه چندین ابزار کیفیت مهم به بهبود عملکرد کمک می کند و چگونه هر یک از سه استراتژی اصلی کیفیت می توانند در موفقیت بلند مدت شرکت نقش داشته باشند. اهداف یادگیری نماهای کاربردی کیفیت چارچوب های مدیریت کیفیت 14 امتیاز دمینگ تجزیه و تحلیل پارتو روشهای کیفیت ناب روش شش سیگما معیارسازی اندازه گیری هزینه کیفیت

دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی تجزیه و تحلیل زنجیره تامین - Image of Course Supply Chain Analytics Foundations 46 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مبانی تجزیه و تحلیل زنجیره تامین

Supply Chain Analytics Foundations

تقریباً هر چیزی که دارید یا مصرف می کنید - غذا، لوازم الکترونیکی، مبلمان، دارو، لباس - از طریق یک زنجیره تامین به شما راه پیدا کرده است. هر گونه مشکل در زنجیره تامین نه تنها می تواند زندگی شما را مختل کند، بلکه در مورد داروها یا سایر لوازم حیاتی، احتمالاً آن را تهدید می کند. حتی زمانی که زنجیره‌های تامین آرام‌بخش هستند، شرکت‌ها همچنان به دنبال راه‌هایی برای کارآمدتر شدن با زمان، پول و منابع خود هستند، و اینجاست که تجزیه و تحلیل زنجیره تامین وارد می‌شود. در این دوره، ادی داویلا اصول زنجیره تامین و تجزیه و تحلیل را پوشش می‌دهد. . او نگاهی می‌اندازد به اینکه چگونه سازمان‌ها یک برنامه تجزیه و تحلیل زنجیره تامین را توسعه می‌دهند، و برخی از ابزارها و روش‌های تحلیلی مورد استفاده برای بهبود زنجیره‌های تامین، همراه با مجموعه‌ای از موضوعات دیگر مانند پیش‌بینی، نقشه‌برداری زنجیره تامین، اختلالات زنجیره تامین، و مدیریت ریسک. همانطور که شرکت‌ها بیشتر و بیشتر به سمت داده‌ها و اتوماسیون روی می‌آورند، داشتن درک محکمی از تجزیه و تحلیل زنجیره تامین می‌تواند به شما کمک کند تا به یک حرفه‌ای بسیار مورد علاقه تبدیل شوید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مشاغل زنجیره تامین و عملیات: نکات و ترفندهای صدور گواهینامه - Image of Course Supply Chain and Operations Careers: Certification Tips and Tricks 2 ساعت
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مشاغل زنجیره تامین و عملیات: نکات و ترفندهای صدور گواهینامه

Supply Chain and Operations Careers: Certification Tips and Tricks

ده ها گواهینامه برای متخصصان زنجیره تامین وجود دارد. بنابراین کدام یک برای شما بهتر است؟ این دوره یک رویکرد آگنوستیک به گواهینامه های پیشرو در نقش های شغلی زنجیره تامین، تدارکات، تدارکات و عملیات ارائه می دهد. دانیل استانتون از طریق هر اعتبارنامه، از APICS تا ISM و از CSCMP تا SCMA، پیش نیازها، مزایا و اهداف هر برنامه را پوشش می دهد. سه فصل پایانی موضوعات مشترک همه گواهینامه های زنجیره تامین - عملکردهای زنجیره تامین، فرآیندها و اصطلاحات تخصصی - را پوشش می دهد که به شما امکان می دهد دانش خود را به سرعت تجدید کنید. با استفاده از این نکات و ترفندها، می توانید بهترین مسیر صدور گواهینامه برای حرفه خود را شناسایی کنید و برای قبولی در آزمون صلاحیت آمادگی بهتری داشته باشید. اهداف یادگیری اعتبار مورد نیاز برای گواهینامه سازمان حرفه ای زنجیره تامین را تعیین کنید. هدف مهندسی زنجیره تامین را توضیح دهید. مزایای فرآیندهای تولید را تفسیر کنید. ابزارهای مورد استفاده برای اندازه گیری پایداری زنجیره تامین را شرح دهید. مشکلاتی را که ممکن است هنگام مدیریت موجودی به وجود بیاید حل کنید. هزینه های غیرمنتظره حمل و نقل از خارج از کشور را تعیین کنید.

دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت تدارکات - Image of Course Managing Logistics 37 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی مدیریت تدارکات

Managing Logistics

ممکن است بازاریابی مشتریان را برنده کند - اما تدارکات آنها را بازگرداند. لجستیک نقش مهمی در موفقیت شرکت ایفا می کند و کنترل می کند که چگونه مواد از تأمین کننده به کارخانه برسد و محصولات نهایی چگونه به مشتری برسد. با یادگیری جزئیات و تدارکات مربوط به لجستیک ، به شرکت خود کمک کنید تا تحویل ، توزیع و کنترل موجودی را با کارآیی بیشتری انجام دهد. در این دوره ، پروفسور استیون براون تصمیمات و چالش های اساسی را که مدیران تدارکات در طول زنجیره تامین با آن روبرو هستند ، توضیح می دهد. تأثیر بازده ، طول کانال ، محل انبار ، تقسیم مشتری و سایر عوامل را در شبکه تدارکات خود کشف کنید. به علاوه ، تعریف روشنی از نقش مدیر تدارکات دریافت کنید ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا مسیر شغلی شماست. موضوعات مورد بحث عبارتند از: - عملکرد تدارکات را در یک زنجیره تأمین توصیف کنید. - انواع موجودی موجود در یک زنجیره تأمین را بررسی کنید. - معیارهای جریان موثر اطلاعات را در طول یک زنجیره تأمین شناسایی کنید. - بین تعادل های مختلفی که یک مدیر تدارکات باید ایجاد کند ، تفاوت قائل شوید. - توضیح دهید که اثر گاوبازی بیشترین تأثیر را در یک زنجیره تأمین دارد.

دوره آموزشی دوره آموزشی درک لجستیک - Image of Course Understanding Logistics 39 دقیقه
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی درک لجستیک

Understanding Logistics

یک سیستم تدارکاتی عالی، محصول مناسب را با قیمت مناسب به مشتری شما ارائه می‌دهد، بنابراین شناخت تدارکات برای موفقیت شما حیاتی است. در این دوره، مدرس Steven Brown به شما نشان می‌دهد که چرا تدارکات مهم است، چیست و چگونه تدارکات از شرکت و مشتریان شما پشتیبانی می‌کند. او بحث می‌کند که چگونه لجستیک باید موثر و کارآمد باشد. وی مراحل بهبود چگونگی سفارش مشتری را توضیح می‌دهد. این دوره هم لجستیک ورودی و هم ورودی را پوشش می‌دهد و همچنین لجستیک معکوس را نیز پشت سر می‌گذارد. برای حمل و نقل هزینه بیشتری نسبت به سایر عملکردهای لجستیکی در کنار هم صرف می‌شود، بنابراین او شما را به طور خاص از طریق روش‌های مختلف حمل و نقل و چگونگی کار آنها با هم هدایت می‌کند. وی همچنین چهار معامله هزینه انبارداری را تقسیم می‌کند و به فعالیت‌های خاص مقرون به صرفه و مرکز توزیع ارزش افزوده می‌پردازد. این دوره از طریق چگونگی پشتیبانی لجستیک از استراتژی بازاریابی، تقسیم بخش‌ها و لمس مشتریان شما گام برمی دارد.

دوره آموزشی دوره آموزشی اصول زنجیره تامین برای همه - Image of Course Supply Chain Basics For Everyone 17 دقیقه بروز شده
با زیرنویس فارسی و انگلیسی

دوره آموزشی اصول زنجیره تامین برای همه

Supply Chain Basics For Everyone

زنجیره های تأمین همیشه مهم بوده اند. اما با ادامه روند شیوع همه گیر COVID-19 ، زنجیره های تأمین - سیستم های پیچیده افراد ، فرآیندها و فناوری هایی که فروشگاه ها را با انواع محصولات ذخیره می کنند - در کانون توجهات قرار گرفته اند. اگر در مورد چگونگی کارکرد زنجیره های تأمین کنجکاو هستید و می خواهید میزان خرید ، میزان خرید و میزان خرید بیش از حد (یا کم) را تعیین کنید ، این دوره برای شما مناسب است. دانیل استنتون ، مربی نحوه عملکرد زنجیره های تأمین را بیان می کند و نشان می دهد که چگونه از اصول اساسی مدیریت زنجیره تأمین برای کاهش خطرات و مدیریت جریان وجوه شما استفاده می کند. دانیل با استفاده از مثالهای عملی نشان می دهد که چگونه می توان معامله ای را تعیین کرد ، چگونه باید درباره اختلالات زنجیره تامین فکر کرد و آماده شد و چگونه اصول زنجیره تامین را در زندگی روزمره خود اعمال کرد. برای دریافت دیدگاه یک فرد داخلی در مورد فرآیندهایی که به چوپان کردن وسایل روزمره در قفسه ها و در نهایت سبد خرید شما کمک می کند ، پیوند برقرار کنید.