تبدیل شدن به یک استاد سویفت - Master Swift

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک استاد سویفت - Image of Learn Path Master Swift
تبدیل شدن به یک استاد سویفت Master Swift
هنگام آماده سازی برای استفاده از این زبان در توسعه iOS ، با اصول اولیه توسعه Swift شروع کنید. همه موارد ضروری ، از نحوه نوشتن کد قابل آزمایش گرفته تا جستجوی نمایندگان و منابع داده را بیاموزید. سپس برای یادگیری در مورد Swift سمت سرور و برنامه نویسی پروتکل گرا و واکنش گرا پیش بروید.
Master Swift
Get started with the basics of Swift development as you prepare for using this language in iOS development. Learn all the essentials, from how to write testable code to digging into delegations and data sources. Then move ahead to learn about server-side Swift, and protocol-oriented and reactive programming.
مدت زمان: 8h 26m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۰۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۵۶۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی جامع سوئیف 5 - Image of Course Swift 5 Essential Training 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جامع سوئیف 5

  Swift 5 Essential Training

  Swift زبان برنامه نویسی برای اکوسیستم اپل - iOS، macOS، watchOS و tvOS - است و یک زبان بسیار رسا، سریع، ایمن و سرگرم کننده است که هم برای برنامه نویسان جدید و هم با تجربه مناسب است. در این دوره، مربی هریسون فرون به شما کمک می کند تا با Swift 5 تجربه عملی کسب کنید و شما را آماده می کند تا برنامه ها و بازی های خود را با استفاده از این زبان محبوب شروع کنید. پس از مروری بر تکامل سوئیفت، هریسون شما را با هر یک از اجزای زبان آشنا می کند. او انواع داده های متداول، منطق شرطی، روش ها، توابع، کلاس ها و ساختارها و موارد دیگر را پوشش می دهد - آنچه را که باید برای مهارت در برنامه نویسی با Swift بدانید، توضیح می دهد. مثالها و موارد استفاده از بازیهای خود هریسون برداشته شده و زمینه عملی برای هر عنصر برنامه نویسی را فراهم می کند. اهداف یادگیری گرفتن Xcode متغیرها و ثابت ها ثبت و اظهار نظر کار با تار مجموعه ها و عملگرهای منطقی کار با مجموعه ها آرایه ها و روش های آرایه ای مجموعه و چند برابر کار با دستورات و حلقه های شرطی کار با توابع کلاسهای سوئیفت شمارش ها رسیدگی به خطاها

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی سوئیفت: Delegations و منابع داده - Image of Course Swift: Delegations and Data Sources 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی سوئیفت: Delegations و منابع داده

  Swift: Delegations and Data Sources

  آیا تا به حال از دریافت اطلاعات از یک صحنه استوری بورد با استفاده از نمایندگان ناامید شده اید؟ اگر چنین است، پس این دوره مختصر برای شما است. نحوه کار با نمایندگان و منابع داده را کشف کنید، دو مفهوم ضروری - اما پیچیده - که حتی توسعه دهندگان با تجربه iOS را نیز گیج می کند. پایه ای را که برای درک نمایندگان و نظریه نحوه عملکرد آنها نیاز دارید، بدست آورید. نمونه هایی را که مراحل ایجاد نماینده را در زمینه iOS و watchOS نشان می دهد مشاهده کنید و نحوه استفاده از منبع داده در زمین بازی را بیاموزید. برای جمع بندی، استفاده از نمایندگان و منابع داده را در کلاس های کارخانه اپل مرور کنید. اهداف یادگیری ویژگیهای مدلها را بشناسید بین پروتکل، نماینده و منبع داده تفاوت قائل شوید. پیش بینی نحوه اختصاص روش های تفویض در مقصد watchOS.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی Swift 5: برنامه نویسی پروتکل گرا - Image of Course Swift 5: Protocol-Oriented Programming 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Swift 5: برنامه نویسی پروتکل گرا

  Swift 5: Protocol-Oriented Programming

  نگاهی دقیق تر به برنامه نویسی پروتکل گرا (POP)، یک پارادایم جدید که توسط اپل معرفی شده است. در این دوره آموزشی، مربی Károly Nyisztor توضیح می‌دهد که POP چیست، چه تفاوتی با رویکردهای کلاسیک دارد و چگونه می‌توان با آن برای توسعه کارآمد برنامه‌ها با Swift کار کرد. با ارکان POP آشنا شوید: پسوند پروتکل، وراثت پروتکل، و ترکیب پروتکل. پسوندهای پروتکل به شما امکان می‌دهند رفتار پیش‌فرض را برای انواع منطبق بدون تعریف کلاس پایه تعریف کنید. وراثت پروتکل یک ویژگی قدرتمند است که به شما امکان می دهد طرح های دانه بندی بیشتری ایجاد کنید. سوئیفت اجازه وراثت چندگانه را برای کلاس‌ها نمی‌دهد - اما با ترکیب پروتکل، انواع سوئیفت می‌توانند چندین پروتکل را اتخاذ کنند. به‌علاوه، کلیات را کاوش کنید و ببینید که چگونه یک برنامه کاملاً کاربردی را با استفاده از رویکرد پروتکل‌محور پیاده‌سازی کنید. اهداف یادگیری مقایسه OOP با POP تصویب پروتکل کار با انواع عمومی استفاده از ژنریک با پروتکل ها پیاده سازی برنامه با استفاده از POP یکپارچه سازی یک سرویس بازگشتی

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی Realm برای توسعه برنامه iOS - Image of Course Learning Realm for iOS App Development 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Realm برای توسعه برنامه iOS

  Learning Realm for iOS App Development

  بسیاری از برنامه های مدرن به قابلیت ذخیره و همگام سازی داده ها در دستگاه ها نیاز دارند و برنامه های بهره وری اغلب برای استفاده مفید به ویژگی های مشترک نیاز دارند. Realm به توسعه دهندگان کمک می کند تا با دسترسی سریع به داده ها و توسعه برنامه های تلفن همراه که به صورت آفلاین و آنلاین کار می کنند، در وقت خود صرفه جویی کنند. در این دوره، نحوه استفاده از ویژگی های Realm را برای ایجاد برنامه های مبتنی بر داده با استفاده از پایگاه داده تلفن همراه و معماری واکنشی بیاموزید. نحوه برنامه ریزی و پیاده سازی مدل های داده با Realm را بیاموزید. نحوه ذخیره، بازیابی، اصلاح و حذف داده ها را بیاموزید. نحوه نصب Realm را در یک برنامه جدید و یک برنامه موجود کشف کنید. اهداف یادگیری Realm چیست؟ ذخیره سازی داده ها نصب Realm کار با کلاس های شیء ساخت مدل افزودن اشیاء استفاده از مرورگر Realm بازیابی و به روز رسانی اشیاء ایجاد پرس و جوها و فیلترها حذف اشیاء روابط قلمرو برداشتن یادداشت ها و دفترچه ها

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Harrison Ferrone - Image of Author Harrison Ferrone

Harrison Ferrone

هریسون فرون یک مهندس نرم افزار تجربه محور ، توسعه دهنده ی بازی ، کارشناس تکنولوژیست خلاق و Scrum Master معتبر و دارای گواهینامه می باشد که خارج از برلین در آلمان مشغول به فعالیت می باشد. او از روی اپلیکیشن های موبایل و پروژه های بازی به عنوان یک برنامه نویس آزاد برای یک استارتاپ مستقل و یک کمپانی اقتصادی پیشروی صنعتی مشغول به کار بوده است. تمرکز اصلی اش بر Swift , سی شارپ است، هر چند وی این اواخر حوزه ی فعالیتش را در ++C و Unreal Engine 4 نیز گسترش داده است. هنگامی که وی به کدگذاری مشغول نیست یا چیزی مطالعه نمی کند، میتواند دست از کار کشیده و به فعالیت مورد علاقه اش بپردازد. او به دنبال زنده نمودن احساس طلایی دوران hip-hop میرود و در بعد از ظهرها به همراه دوست دخترش و سه گربه شان چرت می زند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Steven Lipton - Image of Author Steven Lipton

Steven Lipton

استیو لیپتون نائب رئیس پروژه های ویژه در " آزمایشگاه تجهیزات علمی " ، توسعه دهنده ی بسیار مشتاق اپلیکیشن، نویسنده و مدرس است. وی همچنین یک "پشتیبان فن آوری" ، مولف فنی و بازرس بهداشت می باشد. وی اشتیاق و علاقه ی شدید، و دانش و خلاقیت را بکارمیبرد تا آنها را به طرح ها و نوآوری هایی تبدیل نماید که مردم عاشق خرید آنها هستند. وی چیزهای جالبی خلق می کند. مانند خلق تجهیزات پزشکی یا یک کتاب یا اپلیکیشن iOS ، استیو میخواهد مردم در سرتاسر دنیا به آنچه او خلق می کند چشم بدوزند و هنگام استفاده از آفرینش هایش، شگفتی و شادمانی را احساس نمایند. شما میتوانید کارهای توسعه یافته اش، کتاب هایش و مطالب آموزشی اش را در MakeAppPie.com یا در پادکستش A Slice of App Pie چک نمایید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Brian Advent - Image of Author Brian Advent

Brian Advent

Brian Advent توسعه دهنده نرم افزار، مربی، و ریاضیدان است. او یکی از بزرگترین کانال های YouTube در توسعه Swift را مدیریت می کند - youtube.com/c/BrianAdvent- و بیش از یک دهه تجربه در توسعه نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف اپل را دارد. برایان یک مربی آنلاین با هزاران دانش آموز از سراسر جهان است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Károly Nyisztor - Image of Author Károly Nyisztor

Károly Nyisztor

Karoly Nyisztor یک استاد و مربی کارآزموده تلفن همراه است. Karoly چندین برنامه و بازی‌های موفق را ساخته‌است که اغلب آن‌ها توسط اپل معرفی شدند - و بنیانگذار LEAKKA یک شرکت توسعه نرم‌افزار و شرکت مشاوره فن‌آوری پیشرفته است. او با شرکت‌هایی همچون اپل، زیمنس، SAP، و Zen Studios کار ‌کرده است. در حال حاضر، او بیشتر روزهای خود را به عنوان مهندس نرم‌افزار حرفه‌ای و معمار IT صرف می‌کند. علاوه بر این ، او طراحی نرم‌افزار شی گرا، iOS, Swift, Objective-C و UML را آموزش می‌دهد. هدف او به عنوان مربی، به اشتراک گذاری ۲۰ سال تخصص توسعه نرم‌افزار است تا زندگی دانشجویان در سراسر جهان را تغییر دهد. او در مورد کمک به مردم که استعدادهای نهفته را آشکار می‌کنند و آن‌ها را به دنیای برنامه‌نویسی هدایت می‌کنند، مشتاق است.

مشاهده پروفایل