تبدیل شدن به استاد SQL برای علوم داده - Master SQL for Data Science

مسیر آموزشی تبدیل شدن به استاد SQL برای علوم داده - Image of Learn Path Master SQL for Data Science
تبدیل شدن به استاد SQL برای علوم داده Master SQL for Data Science
مهارت های پایگاه داده SQL به طور پیوسته یکی از پرطرفدارترین ها در جهان علم داده است. مهارتهای مورد نیاز برای متخصصان پروژه علم داده را تسلط دهید و پایه محکمی از دانش را برای کار با مهندسان SQL توسعه دهید.
Master SQL for Data Science
SQL database skills are consistently among the most sought after in the world of data science. Master the skills needed for data science project specialists, and develop a solid foundation of knowledge for working with SQL engineers.
مدت زمان: 12h 21m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۶۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۵۴۰۰
تعداد مدرسین: 5
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع SQL - Image of Course SQL Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع SQL

  SQL Essential Training

  دانستن نحوه کدنویسی و مدیریت پایگاه داده‌های رابطه‌ای و برنامه‌های کاربردی پایگاه داده محور، یک مهارت ارزشمند برای هر حرفه‌ای در فناوری است. به طور کامل برای سال 2019 به روز شده، SQL Essential Training به منظور کمک به کاربران در درک رایج‌ترین زبان برای حل و فصل پایگاه داده، SQL طراحی شده است. تمام دروس در SQLiteStudio، یک مدیر پایگاه داده بصری و با نصب آسان ثبت شده است. مربی Bill Weinman تمام ویژگیهای اصلی SQL را آموزش می‌دهد: ایجاد جداول؛ تعریف روابط؛ دستکاری رشته‌ها، اعداد و تاریخ ها. استفاده از محرکها برای خودکارسازی اقدامات؛ و استفاده از زیرمجموعه‌ها و نماها او دانش کاملی از زبان را ارائه می‌دهد و نحوه بازیابی و مدیریت کارآمد داده‌ها را نشان می‌دهد. فصل آخر شامل یک مثال در دنیای واقعی و ساخت یک برنامه ساده با استفاده از SQL است. اهداف یادگیری نحوه سازماندهی پایگاه های داده انتخاب سطرها و ستونها ایجاد جداول جدید درج و به روز رسانی داده ها مرتب سازی و فیلتر کردن دسترسی به جداول مرتبط با JOIN کار با تار آشنایی با انواع عددی استفاده از توابع و معاملات کل خودکارسازی داده ها با محرک ها ایجاد دیدگاه استفاده از توابع CRUD

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری برنامه نویسی SQL - Image of Course Learning SQL Programming 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری برنامه نویسی SQL

  Learning SQL Programming

  زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) یک ابزار رایج برای بازیابی داده ها از پایگاه داده های رابطه ای مانند SQL Server، MySQL، MariaDB و PostgreSQL است. این دوره مقدمه ای بر این زبان برنامه نویسی اصلی ارائه می دهد. نحوه درخواست داده از پایگاه داده، محدود کردن و مرتب کردن پاسخ‌ها، جمع‌آوری داده‌ها از چندین جدول با اتصال، و ویرایش و حذف داده‌ها را بیاموزید. مربی اسکات سیمپسون همچنین نحوه انجام عملیات ساده ریاضی و تبدیل داده ها به فرمت های مختلف را نشان می دهد. اهداف یادگیری گزاره عبارت زیر را نام ببرید: SELECT EyeColor, Age FROM Student WHERE FirstName = 'Tim' ORDER BY LastName ASC; توضیح دهید که اگر عبارت WHERE شامل چندین عبارت برای ارزیابی باشد، برای اعمال ترتیبی که یک عبارت باید ارزیابی شود، از چه چیزی استفاده شود. بهترین گزینه برای اتصال دو جدول در یک پایگاه داده را شناسایی کنید تا بتوانید داده ها را از هر دو نمایش دهید. یک نوع داده را لیست کنید که عددی نیست. نتیجه اجرای عبارت زیر را روی جدولی حاوی ستون های col_1 و col_2 تعیین کنید: INSERT INTO Box (col_1, col_2) VALUES ('A', 'B')، ('A', 'B'), ('A', 'B'), ('A', 'B'); بهترین روش حذف جان رامیرز (ID 3452) از جدول دانشجویی را تعیین کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی SQL : گزارش و تجزیه و تحلیل داده‌ها - Image of Course SQL: Data Reporting and Analysis 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی SQL : گزارش و تجزیه و تحلیل داده‌ها

  SQL: Data Reporting and Analysis

  آیا برای به دست آوردن داده های مورد نیاز خود به فناوری اطلاعات متکی هستید؟ آیا اغلب در صف انتظار برای داده‌ها مانده‌اید و آرزو می‌کنید که خودتان آن‌ها را بازیابی کنید؟ در این دوره یاد بگیرید که چگونه با نوشتن کمی کد SQL به داده های مورد نظر خود دست یابید. شما فقط نمی‌توانید داده‌ها را از پایگاه داده بیرون بکشید، بلکه می‌توانید آن‌ها را دستکاری کنید - آن‌ها را ادغام کنید، گروه‌بندی کنید و دوباره برچسب بزنید تا فقط گزارشی را که می‌خواهید دریافت کنید. به اما ساندرز بپیوندید تا نحوه نوشتن پرس‌و‌جوهای ساده SQL را برای گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از یک پایگاه داده آنلاین در دسترس عموم نشان دهد. با استفاده از توابع داخلی SQL برای قالب‌بندی یا محاسبه نتایج، نحوه فیلتر کردن، گروه‌بندی و مرتب‌سازی داده‌ها را بیاموزید. نحوه انجام پرس و جوهای پیچیده تر، مانند اتصال داده ها از جداول پایگاه داده مختلف را کشف کنید. آخرین اما نه کم اهمیت، او نماها، رویه ها، توابع و متغیرها را معرفی می کند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی پیشرفته SQL برای برای متخصصین علم داده - Image of Course Advanced SQL for Data Scientists 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی پیشرفته SQL برای برای متخصصین علم داده

  Advanced SQL for Data Scientists

  بسیاری از دانشمندان داده می دانند که چگونه با SQL - زبان استاندارد صنعت برای تجزیه و تحلیل داده ها - کار کنند. اما با بزرگ شدن اندازه داده ها، شما باید بدانید که چطور فقط به خواندن و نوشتن از یک پایگاه داده کار دیگری انجام دهید. این دوره روش پیچیده تری را برای طراحی مدل های داده و بهینه سازی نمایش داده ها در SQL فراهم می کند. مربی دان سالیوان با طراحی منطقی و فیزیکی جداول - با تمرکز ویژه بر پایگاه های اطلاعاتی بسیار بزرگ - شروع می کند و سپس یک بازبینی عمیق از فهرست ها، از جمله فهرست های تخصصی و زمان استفاده از آنها را ارائه می دهد. بخش بعدی بهینه سازی پرس و جو را معرفی می کند و نحوه بهینه سازی نمایش داده های اساسی، چند پیوستن و پیچیده تر را نشان می دهد. این دوره همچنین شامل پسوندهای SQL، از جمله توابع تعریف شده توسط کاربر و انواع داده های تخصصی است. تکنیک های آموزش داده شده در اینجا با استفاده از SQL، آمار و منطق تجاری سفارشی، تجزیه و تحلیل کارآمدتر مجموعه داده های بزرگ را امکان پذیر می کند.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی نکات و ترفندهای SQL برای علوم داده - Image of Course SQL Tips and Tricks for Data Science 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نکات و ترفندهای SQL برای علوم داده

  SQL Tips and Tricks for Data Science

  12 تکنیک SQL ضروری بن سالینز را برای متخصصان علوم داده - مهندسان، DevOps، استخراج کنندگان داده، برنامه نویسان و سایر متخصصان سیستم، دریافت کنید. نکات بن بر کاربردهای عملی پرس و جوهای SQL برای تجزیه و تحلیل داده ها متمرکز است. نحوه بازیابی داده‌ها، پیوستن به جداول، محاسبه میانگین‌ها و رتبه‌بندی‌ها، کار با تاریخ و زمان، استفاده از توابع پنجره، جمع‌آوری و فیلتر کردن داده‌ها و موارد دیگر را بیاموزید. هر نکته کوتاه، مرتبط و به‌روز با بهترین شیوه‌های صنعت کنونی است، که این دوره آموزشی عالی برای تحلیلگران پرمشغله‌ای است که معمولاً برای پیدا کردن زمان برای ایجاد مهارت‌های خود تلاش می‌کنند.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی Presto : علم داده - Image of Course Presto Essentials: Data Science 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Presto : علم داده

  Presto Essentials: Data Science

  Netflix و Airbnb هر دو از Presto و موتور SQL query استفاده می کنند که بوسیله Facebook برای نیاز به جستجوی داده های بزرگ و در حال گسترش شان ساخته شد. در این کورس، چگونگی مهارکردن قدرت سیستم big data خود را با استفاده از presto platform بیاموزید، که مسئله غامض و اشتباهِ، مجبور بودن به انتخاب بین راه حل تبلیغاتی گرانی که آنالتیک های سریع ارائه می دهد و راه حل کُند و به ظاهر مجانی که بیش از اندازه به سخت افزار نیاز دارد را از بین می برد. متخصص علم داده "بن سالینز" به شما کمک می کند تا با Presto به سرعت به این هدف برسید، و قدرت نفوذ آن را افزایش می دهد تا به taskهای گسترده ای از علم داده و analytic دست یابید. او از interfaceهای متفاوتی با Presto استفاده می کند از جمله R و Tableau- و به عمق زبان SQL می رود که Presto برای تحلیل در اختیار شما می گذارد. در پایان این کورس، شما مفاهیم کلیدی Presto و طرز استفاده از آنها برای بردن بیشترین استفاده از سیستم مدرن big data را می دانید. اهداف یادگیری Presto چه کار می کند؟ اجرا Presto اتصال از Tableau و R اتصال به Hive، MySQL و سیستم local بازیابی داده ها ترکیب منابع داده توابع اولیه SQL توابع پیشرفته SQL مهاجرت از Hive

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Bill Weinman - Image of Author Bill Weinman

Bill Weinman

Bill Weinman حامی فنآوری ، کارافرین و متخصص زبان های برنامه نویسی از جمله ++C و python می باشد. او کتاب های زیادی به رشته ی تحریر درآورده و اجرا کننده ی دوره های اموزشی مجازی در زمینه های فنی world wide web می باشد. او شهرت خود را از توانایی اش در توضیح ساده و مختصر مسائل پیچیده کسب کرده است. آقای Weinman اولین کامپیوتر خود را در سال 1973 ساخت و از ان زمان با اصول فنی و تکنولوژی سروکار داشته است. او یک مشاور موفق و سازنده ی کامپیوتر می باشد که اخیرا به ریاست یک شرکت hosting منصوب شده است. او هم چنین یک گیتاریست ماهری می باشد و زمانی که مشغول نوشتن در مورد کامپیوتر نیست به ضبط و نوازندگی می پردازد. از سایت http://bw.org دیدن کنید تا بیشتر درمورد Bill و موسیقی اش آشنا شوید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Scott Simpson - Image of Author Scott Simpson

Scott Simpson

اسکات از زمانی که حدوداً هفت سال داشت به وسایل کامپیوتری علاقه داشت، و بیشتر اوقات به دوستان، خانواده و غریبه ها طرز استفاده از آن ها را می آموخت. این سرگرمی کامپیوتری برای او تبدیل به شغل در Apple در دوره کالج شد، و بعد از اتمام مدرک فوق لیسانسش در تعلیم و تربیت از دانشگاه سن دیگو، مشغول سامان دهی بخش توسعه در Lynda.com به عنوان یک قسمت جدید ، کرده است. اسکات از ساختن web apps و کشف و بررسی تکنولوژی های جدید لذت می برد. می توانید او را در توییتر به آدرس scotty82@ پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emma Saunders - Image of Author Emma Saunders

Emma Saunders

اما ساندرز، یک مشاور اطلاعات آزاد و متخصص در تجسم داده ها در وب است. او در کارهای خود از HTML ، CSS، D3، DC، Crossfilter، JavaScript، PHP، SQL و VBA استفاده می کند ، اما او به اندازه یک برنامه نویس، یک طراح هم هست. او از پیدا کردن داستان در داده ها لذت می برد و بهترین راه برای برقراری ارتباط آن داستان را ارائه می دهد. او فارغ التحصیل دانشگاه آکسفورد و دارای 15 سال سابقه کار است، شروع به کار او در برنامه فارغ التحصیلان Shell ، و رفتن به اعتبار سوئیس ، تنظیم کننده مالی انگلستان ، و حتی کار کردن با spell به عنوان روزنامه نگار در Financial Times در لندن است. او هرگز در یک بخش فناوری اطلاعات کار نکرده است ، اما به خود مهارت های کد نویسی را آموخته است ، زیرا آنها از شغل، برای کار دیگر مفید واقع شده اند. او همچنین از سال 2006 به مدت چند سال تجارت آنلاین خود را اداره کرد و یک سایت تجارت الکترونیکی را برای آن سرمایه گذاری و کدنویسی کرد. وب سایت شخصی او http://emmasaunders.com است و وی از طریق http://vizdata.co.uk به صورت حرفه ای در دسترس است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dan Sullivan - Image of Author Dan Sullivan

Dan Sullivan

دن سالیوان یک متخصص معماری سازمانی در معماری داده، آنالیتیک ها، data mining، آمار، نمونه سازی داده، big data ، و محاسبه cloud است. به علاوه، او در ژنتیک، بیوانفورمتیک، و زیست شناسی محاسبه ای، PhD دارد. دَن به طور مرتب با Spark، Oracle، NoSQL، MongoDB، Redis، R و Python کار می کند. او سابقه نگارش طولانی درباره موضوعاتی نظیر محاسبه cloud، big data، Hadoop و امنیت دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ben Sullins - Image of Author Ben Sullins

Ben Sullins

به عنوان یک متخصص تمام وقت data، بن سالینز تمام وقتش را صرف کمک به سایرین می کند تا از data هوشمندانه استفاده کنند. وی به اطلاعات معنی می بخشد و از انجامش لذت می برد. پیش زمینه اش به او دانش منحصر به فردی می بخشد که او را از سایر جامعه data مجزی می کند. از اواخر دهه 1990، او به شرکت های معروف زیادی، از جمله facebook، میکروسافت، linkedIn، Cisco، Mozilla ،Pluralsight و Genentech درباره دموکراسیزه کردن data در شرکت هایشان مشاوره داده است. به علاوه، بن سه ماه را صرف اداره مسئولیت facebook کرد تا فرهنگ data را در آنجا ، از طریق ارائه و به کار بردن ابزار مناسب و تکنیک های بصری کردن data با استفاده از Tableau افزایش دهد. و هدف اصلی بن از این تخصص اش فراهم آوردن خدمات خاص به مشتری ها ، از طریق پربار کردن زندگی شان با اطلاعات هوشمندانه و موثر می باشد.

مشاهده پروفایل