تبدیل شدن به یک استاد فوتوشاپ برای طراحی وب - Master Photoshop for Web Design

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک استاد فوتوشاپ برای طراحی وب - Image of Learn Path Master Photoshop for Web Design
تبدیل شدن به یک استاد فوتوشاپ برای طراحی وب Master Photoshop for Web Design
فتوشاپ فقط برای دستکاری عکاسی نیست ، بلکه یک ابزار کلیدی برای طراحی و تولید دارایی ها برای تجربیات وب پاسخگو امروز است. در این مسیر یادگیری می توانید اصول اولیه Photoshop را بیاموزید ، و سپس به تکنیک ها و گردش کار خاصی برای تعریف و صادرات گرافیک bitmap برای پروژه های طراحی وب بروید.
Master Photoshop for Web Design
Photoshop isn't just for manipulating photography, but a key tool for designing and producing assets for today's responsive web experiences. In this learning path you can learn the basics of Photoshop, and then dive into specific techniques and workflows for defining and exporting bitmap graphics for web design projects.
مدت زمان: 5h 58m
تعداد دوره ها: 5
مجموع قیمت: (۱۶۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۷۵۰۰
تعداد مدرسین: 5
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی فتوشاپ برای طراحی وب - Image of Course Photoshop for Web Design 3 ساعت بروز شده
  دوبله شده

  دوره آموزشی فتوشاپ برای طراحی وب

  Photoshop for Web Design

  کار در طراحی وب شامل ایجاد عناصر UI (رابط کاربری) است - آیکون‌ها، گرافیک‌ها، wireframes‌ها و mockupsها. ادوب فتوشاپ قابلیت‌های مورد نیاز برای انتقال راحت و آسان این عناصر طراحی را به سمت تولید فراهم می‌کند. در این دوره، یاد بگیرید که چگونه از فتوشاپ برای گردش کارهای طراحی وب مدرن استفاده کنید. به مربی Emily Kay بپیوندید زیرا او شما را از طریق یک پروژه طراحی وب واکنشگرا، از جمله راه اندازی، استفاده از الگوها، ساختن کامپوننت و خروجی برای وب راهنمایی می‌کند. او نحوه کار با artboards، کتابخانه‌ها و اشیا smart هوشمند را نشان می‌دهد. او روند ایجاد چندین محصول قابل تحویل را ارائه می‌دهد - wireframes‌ها، و mockupsها، صفحه‌های mood، راهنماهای سبک، عناصر ناوبری و موارد دیگر. اهداف یادگیری راه اندازی فضاهای کاری و تابلوهای هنری استفاده از کتابخانه ها نکات و ترفندهای طراحی پاسخگو تنظیم نقاط شکست ایجاد عناصر ناوبری ایجاد بافت و زمینه جاسازی یا پیوند دادن اشیاء هوشمند ساخت قالب های دلخواه ایجاد عناصر UI قابل استفاده مجدد ذخیره و خروجی برای وب استفاده از ژنراتور

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی وب: گردش کار کارآمد - Image of Course Web Design: Efficient Workflow 30 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی وب: گردش کار کارآمد

  Web Design: Efficient Workflow

  با بررسی رویکرد یک طراح وب دیگر در عمل، مرحله طراحی جریان کار خود را تغییر دهید. این درس به شما این امکان را می‌دهد که فقط این کار را انجام دهید - مشاهده کنید که چگونه مدرس Sue Jenkins پروژه طراحی وب را از شروع به اتمام می‌رساند. او گام‌به‌گام از یک پروژه قدم برمی دارد، از wireframing شروع میکند و تمام مسیر را تا آخرین مرحله طراحی می‌کند. شما می‌توانید همراه با روش‌های جدید، بهترین تجارب و تکنیک‌های جدید را دنبال کنید. این درس برای کمک به بالا بردن توانایی‌های طراحان وب و طراحان گرافیک، بهبود بهره‌وری و خلاقیت طراحی شده‌ است. مدرس به شما نشان می‌دهد که چگونه جریان کار خود را گسترش دهید در حالی که فرآیند را کارآمد و متمرکز نگاه دارید. نکاتی که او ارائه می‌کند این است که آیا شما از هیچ چیز شروع می‌کنید، یا ایده‌های طرح دریافت ‌شده از یک مشتری را طراحی کنید، یا ایجاد یک mockup از یک wireframe را در هماهنگی با تیم‌های UX انجام دهید. اهداف یادگیری UX و سیم کشی طرح بندی تسخیر ماهیت یک تجارت طراحی ماکت تنظیم دقیق طرح انجام بازنگری های نهایی

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد وب گرافیک های بهینه شده - Image of Course Creating Optimized Web Graphics 42 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد وب گرافیک های بهینه شده

  Creating Optimized Web Graphics

  ایجاد گرافیک آسان است. اما ساخت گرافیک وب بهینه سازی شده که به سرعت دانلود می شود و بر روی انواع دستگاه ها بسیار عالی عمل می کند، می تواند کار سختی باشد. در این درس با Brian Wood بهترین فرمت های فایل و تکنیک های تولید را بدست آورید تا گرافیک فوق العاده ای را هر بار ببینید. کشف چگونگی فشرده سازی بر کیفیت تصویر تاثیر می گذارد. مزایا و معایب بردارها در مقابل تصاویر شطرنجی و JPG ها را بر روی PNG ها و GIF ها یاد بگیرید؛ و پیدا کردن چگونگی بهینه سازی تصاویر برای نمایش Retina را یاد بگیرید. این آموزش ها از برنامه هایی مانند فتوشاپ، Illustrator و Sketch استفاده می کند، اما نکات و راهنمایی ها به طور مساوی در هر نرم‌افزار گرافیکی دیگر نیز صادق هستند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی ماژولار UX با فتوشاپ - Image of Course Modular UX Design with Photoshop 48 دقیقه
  دوبله شده

  دوره آموزشی طراحی ماژولار UX با فتوشاپ

  Modular UX Design with Photoshop

  فتوشاپ برخی از ابزارهای باور نکردنی برای ایجاد اسناد فتوشاپ ( PSD ) را ارائه می‌دهد که مدولار و آسان برای به روز رسانی هستند. در این درس یاد بگیرید که چطور کار طراحی UX را با استفاده از چند ویژگی فتوشاپ - یعنی، اشیا هوشمند و فایل‌های مرتبط - ایجاد کنید تا عناصر قابل‌استفاده مجدد را در عرض چند ثانیه ایجاد کنید. با پیوستن به مدرس Jesse Freeman در حالی که او توضیح می‌دهد که چگونه اشیا هوشمند را صادر کنید، قالب‌های PSD ایجاد کنید، اولین فایل مدولار خود را بسازید، از اشیا هوشمند در سرتاسر PSDsها استفاده کنید، و موارد بیشتر. علاوه بر این، به علاوه او راهنمایی و ترفندها را برای نگه داشتن عناصر طراحی خود در طول روند ایجاد، به اشتراک میگذارد. اهداف یادگیری ایجاد اشیاء هوشمند در فتوشاپ به روز نگه داشتن اشیاء هوشمند آماده سازی عناصر برای استفاده مجدد ایجاد یک استایل شیت ایجاد قالب PSD استفاده مجدد از اشیاء هوشمند در PSD ها استفاده از کامپس های لایه

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی فتوشاپ برای طراحان: طراحی با Grids و Guides - Image of Course Photoshop for Designers: Designing with Grids and Guides 1 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی فتوشاپ برای طراحان: طراحی با Grids و Guides

  Photoshop for Designers: Designing with Grids and Guides

  طراحی با شبکه ها (grids) بخش مهمی از مجموعه مهارت های طراحان است. خطوط راهنماها (Guides)، شبکه ها (grids) و ابزارهای مربوطه، ساختار و سازگاری با طرح ها را ایجاد می کنند. با ارائه روابط بصری، آنها همچنین می توانند سرعت گردش کار را افزایش دهند و به خود اثر هم الهام ببخشند. در این دوره، مدرس Nigel French، اصول guides و grids را در فتوشاپ معرفی می کند، نشان می دهد که چگونه این ابزار می تواند نحوه استفاده از برنامه را بهبود بخشد. نحوه ایجاد، دقت موقعیت، حذف، و نشان دادن و پنهان کردن guides را بررسی کنید. در مورد انواع مختلف grids و ویژگی های هوشمند مانند Smart Guides و snapping، پلاگین GuideGuide و ابزار جدید Guide Layout را یاد بگیرید. کشف چگونگی راه اندازی modular layout grid و سپس بررسی انواع مختلف grids پوشش داده شده از Rule of Thirds تا Spiral طلایی. اهداف یادگیری انواع شبکه ایجاد راهنما از اشکال ایجاد شبکه پایه اضافه کردن نقاط شکست ساخت شبکه های پوشش محصول شبکه در عمل

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Nigel French - Image of Author Nigel French

Nigel French

نیگل فرنچ طراح گرافیک، نویسنده، هنرمند، و مدرس با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه ها است. نیگل نویسنده InDesign Type:Professional Typography with Adobe InDesign است که جلد سوم اش توسط Adobe press منتشر شد. او در برایتون، انگلیس مستقر است. وبسایت او nigelfrench.com است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Brian Wood - Image of Author Brian Wood

Brian Wood

برایان وود توسعه دهنده ی وب، مولف ده کتاب ( Adobe Illustrator CC 2014 Classroom in a Book and Adobe Muse CC 2014 Classroom in a Book) ، و مولف عناوین آموزشی بی شماری در ارتباط با Muse, Dreamweaver, InDesign, Illustrator و مواردی بیشتر، می باشد. همچنین به تعداد بسیاری از مشتریان مشتمل بر Nordstrom ، REI, Boeing, Starbucks, Nintendo و دیگران آموزش میدهد ، برایان مرتبا در کنفرانس های ملی همچون Adobe MAX ، HOW Design و HOW Interactive همچنین رویدادهایی به میزبانی AIGA و دیگر سازمان های صنعتی ، به سخنرانی می پردازد. وی همچنین مقاله هایی برای SmashingMagazine.com ، Peachpit.com ، CreativePro.com, Adobe Inspire magazine به رشته ی تحریر در آورده است. برایان یک کانال یوتیوب در youtube.com/askbrianwood و یک سایت آموزشی بزرگ در brianwoodtraining.com دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sue Jenkins - Image of Author Sue Jenkins

Sue Jenkins

سو جنکینز کتاب های دامیز را در مورد نرم افزار Adobe می نویسد، در Marywood U تدریس می کند و یک استودیو طراحی گرافیک را اداره می کند. سو جنکینز مدرس نرم افزار برنده جایزه، مدرس دارای گواهینامه Adobe، عکاس هنرهای زیبا، مالک/ مدیرخلاق Luckychair.com است که یک استودیو طراحی گرافیک و شامل تمام خدمات وب که از سال 1998 در سرتاسر آیالات متحده سرویس می دهد. او نویسنده چندین عنوان کتاب دامیز و چند کتاب آموزشی دیگر درمورد web design، Dreamweaver، Illustartor، و فوتوشاپ از جمله "همه چیز در مورد طراحی وب برای دامیز(wiley)" و "ترکاندن فوتوشاپ: 100 تکنیک حرفه ایی (Wiley/Smaxhing Magazine)" . او همچنین در دانشگاه مری وود در پنسیلوانیا شمال شرقی استاد یار طراحی گرافیک است. برای سوالات، راهکارها، ایده های جالب، او را در Facebook، اینستاگرام، Pinterest و توییتر دنبال کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jesse Freeman - Image of Author Jesse Freeman

Jesse Freeman

جس فریمن 15 سال در زمینه توسعه تعاملی ، تمرکز روی platformهای موبایل و وب داشته است. او در فن خودش متخصص است، جس برای شرکتهایی همچون آمازون، میکروسافت، MLB، HBO، New York Jets، ولکس واگن، تامی هایلفیگر، Heavy، و بسیاری دیگر کار کرده است. علاوه بر توسعه، جسی در هنرهای زیبا هم فعالیت دارد و دارای فوق لیسانس هنرهای تعاملی کامپیوتر از موسسه هنرهای تصویری است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emily Kay - Image of Author Emily Kay

Emily Kay

امیلی کی یک توسعه دهنده وب و طراح گرافیک است که همچنین در کالج سن دیگو تعلیم می دهد. امیلی از اوایل 1990 در عرصه هنرهای دیجیتال کار می کرد. او در طراحی گرافیکی قرار گرفت و این برای او یک نقطه عطف واقع شد. وسواس او با طراحی گرافیکی ، او را به طراحی وب سایت و توسعه کشاند. او از آن زمان تا به حال ، در صنعت مشغول به کار است و تلاش های فعلی او شامل کمک به مشتریان و شرکت های مختلف در راه حل های مبتنی بر گرافیک و مبتنی بر وب، و همچنین آموزش برای کالج منطقه سن دیه گو است. یکی از بزرگترین شادیهای او این است که ، دانش خود در مورد تکنولوژی های گرافیکی و وب را با دیگران به اشتراک گذارد. او زمان زیادی را صرف نوشتن در کد و ایجاد تصاویر قدرتمند می کند.

مشاهده پروفایل