تبدیل شدن به استاد اکسل برای علوم داده - Master Excel for Data Science

مسیر آموزشی تبدیل شدن به استاد اکسل برای علوم داده - Image of Learn Path Master Excel for Data Science
تبدیل شدن به استاد اکسل برای علوم داده Master Excel for Data Science
از آنجا که استراتژی های داده در همه بخش های تجاری و سازمانی فراگیر شده است ، Excel به عنوان ابزاری برای دانشمندان غیر داده ای که بیشتر با داده ها کار می کنند ، بسیار محبوب تر می شود. این مسیر یادگیری نقطه ورود کاملی به دنیای پروژه ها و مهارت های داده محور است.
Master Excel for Data Science
As data strategies become pervasive in all business and institutional sectors, Excel will become even more popular as a bridge tool for non-data scientists doing more work, more often, with data. This learning path is the perfect entry point to the world of data-centric projects and skills.
مدت زمان: 13h 16m
تعداد دوره ها: 8
مجموع قیمت: (۱۶۲۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۱۳۴۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه - Image of Course Statistics Foundations: The Basics 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه

  Statistics Foundations: The Basics

  آمار فقط قلمرو دانشمندان داده نیست. در همه مشاغل از آمار استفاده می‌شود. آمار برای تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی مهم است. این موضوع نژادهای سیاسی، رتبه‌بندی ورزشی، روند خرید یا پیشرفت‌های بهداشتی باشد، آمار ابزاری برای درک موضوع مورد علاقه شما در سطح عمیق‌تر است. در این دوره، پروفسور Eddie Davila دروس سطح مبتدی را ارائه می‌دهد، بنابراین شما نیز می‌توانید بر اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای انجام متداول‌ترین انواع آمار تسلط داشته باشید. او چندین نمونه از داده‌ها و نمودارها را پوشش می‌دهد. وی توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان مجموعه داده‌های شما و همچنین میانگین و متوسط ​​را پیدا کرد. او محدوده را معرفی می‌کند، سپس به انحراف استاندارد می‌رود و اینکه چه کارهایی را باید با پره‌ها انجام داد. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و در وقت، پول و سایر منابع ارزشمند صرفه جویی کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی جامع آمار در اکسل بخش 1 - Image of Course Excel Statistics Essential Training: 1 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جامع آمار در اکسل بخش 1

  Excel Statistics Essential Training: 1

  داده‌ها، تا زمانی که شما آن را به خوبی استفاده نکنید، ارزشمند نیستند. آمار داده‌ها را به اطلاعات معنی‌دار تبدیل می‌کند و سازمان‌ها را قادر می‌سازد که تصمیمات و پیش‌بینی‌های بهتری بگیرند. به همین دلیل است که جمع‌آوری، تحلیل و ارائه داده‌ها - یک مهارت ارزشمند برای هر کسی در رشته کسب‌وکار یا دانشگاه است. در این درس، مربی Joseph Schmuller اصول آمار توصیفی و آمار استنباطی را آموزش می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها را در مایکروسافت اکسل استفاده کنید - یک برنامه ارزان و قابل‌دسترسی که مجموعه‌ای از ابزارهای آماری قدرتمند را ارایه می‌دهد. او با استفاده از توابع ساخته‌شده، و نمودارها، همراه با Analysis Toolpak، توضیح می‌دهد که چگونه داده‌ها را سازماندهی و ارایه دهد، توزیع نمونه‌گیری را درک کنید، فرضیه‌های تست را درک کنید، و نتیجه‌گیری کنید. او احتمالات، میانگین‌ها، توزیع، تخمین، واریانس، آزمون رگرسیون و غیره را پوشش می‌دهد. در پایان این دوره، شما باید بتوانید به طور کامل مفاهیم آماری اساسی را به طیف گسترده‌ای از داده‌ها اعمال کنید. اهداف یادگیری نحوه محاسبه احتمال ساده را توضیح دهید. فرمول های آماری Excel را برای یافتن میانگین، میانه و حالت مرور کنید. هنگام محاسبه واریانس، نامگذاری آماری را متمایز کنید. هنگام رسم نمودار چند ضلعی های فرکانسی، اجزا را شناسایی کنید. نحوه عملکرد توزیع های t را توضیح دهید. فرایند تعیین مربع کای را توضیح دهید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: تجزیه و تحلیل داده ها - Image of Course Learning Excel: Data Analysis 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: تجزیه و تحلیل داده ها

  Learning Excel: Data Analysis

  مایکروسافت اکسل یک ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل داده ها است. این به شرکت ها کمک می کند تا موقعیت ها را به دقت ارزیابی کنند و تصمیمات تجاری بهتری بگیرند. این دوره به شما کمک می کند تا با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم سازی که در اکسل تعبیه شده است، قدرت داده های سازمان خود را باز کنید. نویسنده کرت فرای با مفاهیم اساسی، از جمله محاسبات اساسی مانند میانگین، میانه و انحراف معیار شروع می کند و مقدمه ای بر قضیه حد مرکزی ارائه می دهد. سپس نحوه تجسم داده ها، روابط و نتایج آینده را با هیستوگرام ها، نمودارها و نمودارهای اکسل نشان می دهد. او همچنین فرضیه های آزمایش را پوشش می دهد. مدل سازی توزیع های مختلف داده؛ محاسبه کوواریانس و همبستگی بین مجموعه داده ها. و محاسبه احتمالات، ترکیب ها و جایگشت ها. در نهایت، او روند محاسبه احتمالات بیزی در اکسل را بررسی می کند. هر فصل شامل مثال‌های عملی است که نشان می‌دهد چگونه می‌توان تکنیک‌ها را برای مشکلات تجاری دنیای واقعی به کار برد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل برای تحلیل گران بیزنس - Image of Course Excel for Business Analysts 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل برای تحلیل گران بیزنس

  Excel for Business Analysts

  تجزیه و تحلیل کسب و کار، یکی از شغل‌های سریع رشد امروز است، اما همچنین منطقه‌ای است که شرکت‌ها با کمبود استعداد روبرو هستند. در این دوره، پروفسور Michael McDonald شما را از طریق تمام آنچه که برای شروع مهارت‌ها و مفاهیم تجزیه و تحلیل کسب و کار بدانید، راهنمایی می‌کند. او با اصول شروع میکند، و توضیح می‌دهد که شما باید در مورد تجزیه و تحلیل کسب و کار از جمله تعاریف و کاربردها بدانید. او نشان می‌دهد که چگونه می‌توان در تجزیه و تحلیل تجارت، از جمله دسترسی به داده‌های صحیح و ایجاد نقشه داده، شروع به کار کرد. او نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از ابزارهای پیش بینی در تجزیه و تحلیل تجارت استفاده کرد که می‌تواند شرکت‌ها را برای تصمیم گیری بهتر تجهیز کند. سرانجام، او می‌گوید که چگونه تجزیه و تحلیل کسب و کار می‌تواند برای تدوین استراتژی و درک بازار، راهنمایی قابل توجهی برای مدیریت ارائه دهد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: ردیابی داده ها به راحتی و کارآمدی - Image of Course Excel: Tracking Data Easily and Efficiently 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: ردیابی داده ها به راحتی و کارآمدی

  Excel: Tracking Data Easily and Efficiently

  بیاموزید که چگونه یک صفحه گسترده Excel فوق العاده شارژ بسازید تا به شما و تیم شما کمک کند هرگونه تراکنش فروش داده، سطح موجودی، وضعیت پروژه، زمان تعطیلی کارکنان، پیشرفت دانش آموزان، هزینه های خانواده و موارد دیگر را به راحتی ردیابی کنید. با Excel MVP Oz du Soleil همراه باشید زیرا او نحوه ایجاد یک صفحه گسترده و تبدیل آن به یک سیستم ردیابی موثر برای هر نوع داده ای که به طور مرتب به روز می شود را نشان می دهد. اصول صفحه گسترده و همچنین تکنیک های پیشرفته تری مانند نوشتن فرمول هایی که کامل بودن اطلاعات را بررسی می کند، محافظت و پنهان کردن برگه ها و ایجاد هشدار برای مهلت ها و داده های بد را بیاموزید. اوز با چالشی به پایان می رسد که همه چیزهایی را که آموخته اید در یک پروژه نهایی صیقلی جمع می کند. اهداف یادگیری برنامه ریزی ردیاب داده های خود اضافه کردن محاسبات و گرافیک محافظت از سلول ها و ورق ها مخفی کردن ملحفه تنظیم هشدارها با قالب بندی مشروط ادغام داده ها طبقه بندی داده ها ردیاب خود را قالب بندی کنید همه اش را بگذار کنار هم

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی فیلتر کردن داده ها برای مبتدیان در اکسل - Image of Course Excel: Filtering Data for Beginners 29 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی فیلتر کردن داده ها برای مبتدیان در اکسل

  Excel: Filtering Data for Beginners

  آیا می‌دانستید اکسل شما را قادر می‌سازد تا دقیقاً داده‌های مورد نیاز خود را با کلیک ماوس به صفر برسانید؟ در این دوره کوتاه، ناشر محتوای مایکروسافت اکسل، دیو لودویگ، جزئیات فیلتر کردن در اکسل را نشان می دهد. او نحوه فیلتر کردن متن، مقادیر عددی و محدوده داده ها را نشان می دهد. دیو همچنین نحوه فیلتر کردن با کدگذاری رنگی و نحوه استفاده از گزینه‌های فیلتر پیشرفته مانند اسلایسرها و میانبرها را نشان می‌دهد. با این دوره کوتاه در عرض چند دقیقه مهارت های اکسل خود را ارتقا دهید. اهداف یادگیری هدف فیلتر را مشخص کنید. موقعیت هایی را که در آن فیلتر سفارشی به بهترین شکل ممکن استفاده می شود را بشناسید. روشی را که اکسل برای خواندن داده ها هنگام اعمال فیلتر پیشرفته استفاده می کند، خلاصه کنید. روشی را که هنگام ایجاد یک آیتم خاص برای فهرست انتخابی باید در نظر بگیرید را به یاد بیاورید. عملکرد فرمول آرایه پویا را توضیح دهید. میانبر صفحه کلید مورد استفاده برای نمایش منوهای فیلتر در اکسل را نام ببرید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: Power Query برای مبتدیان - Image of Course Excel: Power Query for Beginners 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: Power Query برای مبتدیان

  Excel: Power Query for Beginners

  اگر حتی قسمت کوچکی از کار شما مستلزم استفاده از Microsoft Excel است، این احتمال وجود دارد که در برخی از اوقات صفحه گسترده‌ای دریافت کنید که داده‌ها به صورت غیر سازمان یافته، قطع ارتباط یا به طور کلی در شکل خوبی نیستند. و علی رغم تمرینات معمول، آه طولانی و سنگین، رسماً بخشی از گردش کار توصیه شده Excel نیست. به جای اینکه موهای خود را با داده‌های آشفته‌ای که می‌بینید، بیرون بیاورید، می‌توانید از Power Query در Excel برای کمک به وارد کردن و تمیز کردن داده‌ها در کار با آن استفاده کنید. در این دوره، متخصص اکسل، Dave Ludwig شما را با مجموعه ویژگی‌های قوی Power Query آشنا می‌کند. او به شما نحوه استفاده از Power Query را برای اتصال به منبع داده، فیلتر کردن داده‌ها و ایجاد ستون‌های شرطی داده نشان می‌دهد. وی همچنین قابلیت‌های پاک کنندگی قابل توجه Power Query را به نمایش می‌گذارد. پس از تمیز کردن اطلاعات، به راحتی می‌توانید فرمول‌ها، جدول‌های محوری، نمودارها را ایجاد کنید و به طور کلی به کار خود ادامه دهید.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: یادگیری عمیق نمودارها - Image of Course Excel: Charts in Depth 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: یادگیری عمیق نمودارها

  Excel: Charts in Depth

  نمودارهای اکسل به شما امکان می دهد تا با اطلاعات، با تأثیر بسیار بیشتری نسبت به اعداد خام، ارتباط برقرار کنید و تولید آنها به طرز شگفت آور آسان است. مربی Dennis Taylor به شما نشان می دهد که چگونه می توانید انواع مختلف نمودارهای اکسل را ایجاد کنید; ستونی، میله ای، خطی و پای ف تا انواع جدیدتر مانند Treemap, Funnel و Pareto. وی توضیح داد که کدام انواع داده ها با هر کدام به بهترین وجه کار می کنند، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید کدام نوع نمودار را برای اطلاعات خاص خود انتخاب کنید. بعلاوه، یاد بگیرید که چگونه رنگ و سبک نمودار خود را مرتب کنید. عناوین، برچسب ها و شرح ها را اضافه کنید. اشکال، تصاویر و جعبه متن را وارد کنید. و داده ها را از چندین منبع بیرون بکشید. اهداف یادگیری ملزومات نمودار تنظیم دقیق نمودارها با انتخاب برگه های طراحی درج تصاویر، اشکال و کادرهای متنی افزودن جلوه های شکل استفاده از سبک های WordArt کار با متن نمودار تغییر چرخش متن نمودار تغییر منبع داده نمودار چاپ و به اشتراک گذاری نمودارها جایگزین های نمودار درون سلولی

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Curt Frye - Image of Author Curt Frye

Curt Frye

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dennis Taylor - Image of Author Dennis Taylor

Dennis Taylor

کارشناس اکسل، دنیس تیلور، با تجربه ای متجاوز از بیست و پنج سال در امر آموزش و تالیف مبحث "صفحه گسترده" فعال می باشد. دنیس تیلور از تجربه ای بالغ بر بیست و پنج سال در برنامه های صفحه گسترده به عنوان مولف، سخنران، رهبر سمینار برخوردار می باشد. از اواسط دهه ی نود میلادی، وی نویسنده و ارائه کننده ی تعداد بیشماری از ویدئوهای مبحث اکسل و دوره های آموزشی آنلاین بوده است و در سرتاسر کشورهای آمریکا و کانادا برای ارائه ی بیش از سیصد سمینار و کلاس سفر نموده است. او یا خودش یا با همکاری مشترک نویسندگان دیگر، به تالیف کتاب های چندگانه با موضوع "نرم افزار صفحه گسترده" و ارائه ی بیش از پانصد سمینار تحت وب با موضوع "اکسل" ، برای مجموعه ی متنوعی از بینندگانش ، اشتغال زایی کرده است. دنیس با صدها شرکت و سازمان دولتی متفاوت به علاوه ی دانشکده ها و دانشگاه ها همکاری داشته است. وی در شهر بولدر در ایالت کلرادو زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Oz du Soleil - Image of Author Oz du Soleil

Oz du Soleil

Oz du Soleil یک MVP اکسل، نویسنده و مربی، و علاقه مند به اطلاعات و گزارشدهی قابل اطمینان است. آموزش، به اشتراک گذاری دانش و توانمند سازی افراد برای رسیدگی به داده های خود ، به شکلی موثرتر و با مهارت های بیشتر ، از اشتیاق های او است. در 6 سال گذشته، او چندین کارگاه عمومی و خصوصی را ئه کرده و سخنرانی های زیادی داشته است. او در دانشگاه Northwestern University، دانشگاه ایلینوی در شیکاگو، IgniteChicago و ExcelTV ارائه داشته است، و در اکثر موارد در موضوع اکسل و کنفرانس داده در تورنتو؛ آمستردام؛ سن خوزه؛ پورتلند، اورگان؛ و شیکاگو، ایلینوی ، ارائه داشته است. کتاب او، "Guerrilla Data Analysis Version 2" برخی از این دانش را گسترش می دهد. از طریق کانال یوتیوب محبوب خود، "Excel on Fire"، او دانش آموزان را برای استفاده از اکسل به طور موثرتر و با دسترسی بیشتر به ویژگی های اکسل آموزش می دهد. در http://ozdusoleil.com بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eddie Davila - Image of Author Eddie Davila

Eddie Davila

Eddie Davila مدیر برنامه "مدیریت زنجیره تامین" در دانشگاه ایالتی آریزونا است. Eddie Davila استاد ارشد و مدیر کارشناسی ارشد بخش Supply Chain Management در W.P. مدرسه کسب و کار Carey در دانشگاه ایالتی آریزونا است. او در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در هر سال در دوره مقدمه مدیریت زنجیره تامین به نام "عملیات عرضه جهانی" دارد. او به منظور ایجاد یک گروه بزرگتر از دانش آموزان محلی و رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، در ایجاد، نوشتن و برگزاری یک سری فیلم های یوتیوب با دوازده قسمت در "مدیریت زنجیره تامین" کمک کرد. او همچنین مجموعه ای 12 بخشی از کتاب های دیجیتالی "زنجیره تامین" که در iTunes و آمازون در دسترس است، تهیه کرد. سرگرمی های دیگر او - خارج از کار اصلیش سخنرانی ها، کتاب ها و فیلم های - شامل موسیقی، یوگا، تلویزیون، پزشکی مدرن، بازیگری، فیزیک و ورزش های فانتزی است. ادی در هنگام کار با افراد عجیب و غریب، خلاق و پرشور، راحت تر است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Joseph Schmuller - Image of Author Joseph Schmuller

Joseph Schmuller

Joseph Schmuller دارای مدرک BS از Brooklyn College و MA از دانشگاه Missouri—Kansas City و PhD از دانشگاه University of Wisconsin می باشد که همه ی آنها در زمینه ی روان شناسی می باشد. او نقش های مختلفی را در صنعت و دانشگاه ایفا کرده است . او از اعضای قبلی American Statistical Association بوده و آمار و احتمال را درسطح undergraduate ، honors undergraduate و graduate آموزش داده است. او برنده ی جایزه در معلمی و نویسندگی بوده و نویسنده ی ویرایش سوم Statistical Analysis with Excel For Dummies می باشد. او همراه خانواده اش در Jacksonville, Florida زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Michael McDonald - Image of Author Michael McDonald

Michael McDonald

مایکل مک‌دونالد، محقق و استاد امور مالی دانشگاه Fairfield است. او مهارت‌های برنامه‌نویسی زیادی در SAS، Stata، پیتون، R و SQL و در بین دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی دارد. تجربه کاری گذشته او شامل استفاده از این زبان‌های برنامه‌نویسی برای تجزیه و تحلیل مجموعه داده‌های بزرگ در امور مالی و اقتصاد و توسعه استراتژی‌های تجارت براساس داده کاوی است. او کارهای زیادی در حوزه بانکداری سرمایه‌گذاری، شرکت‌های نوپا، صندوق‌های تامینی، و انواع زیادی از پروژه‌های مشاوره‌ای انجام داده‌است. او سابقه‌ای از نوشتن مطالب خلاقانه و عملی برای انواع حوزه‌های موضوعی در رشته‌های مختلف تجاری دارد. دانش هسته‌ای مایکل بر روی بازارهای مالی و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری متمرکز است. او به شرکت‌ها در مورد سرمایه‌گذاری‌های سرمایه، مسایل ارزش‌گذاری، و تخصیص سرمایه به توسعه استراتژی کسب‌وکار کمک کرده‌است. او مولف چندین مطالعه تحقیقاتی است که به پرسش‌های پیچیده در نظم مالی می‌پردازد. کارهای مایکل توسط مجله وال استریت، بلومبرگ، موسسه CFA، و بسیاری دیگر مطرح شده‌است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dave Ludwig - Image of Author Dave Ludwig

Dave Ludwig

دیو لود ویگ، یک توسعه دهنده محتوا در مایکروسافت است که مقالات، ابزارهای تصویری و ویدئوها را برای اکسل ایجاد می کند. اولین کار Dave در نرم افزار آموزش نرم افزار بانکی برای حسابداران بود. از آنجا، او به نرم افزار گرافیکی رفت و در آنجا فتوشاپ و Illustrator را به اداره پشتیبانی فنی ادوبی آموزش داد. اولین کار او برای مایکروسافت در MSN Sidewalk بود، جایی که وی کارمندانش را در ابزار انتشارات داخلی آموزش داد. در حال حاضر او در دفتر به عنوان یک توسعه دهنده محتوا کار می کند، با تمرکز بر اکسل. او عاشق تدریس افراد، برای تولید بیشتر است تا بتوانند به صورت شخصی و حرفه ای موفق شوند.

مشاهده پروفایل