مسیر آموزشی تبدیل به یک استاد Cloud-Native Infrastructure با کوبرنتس شوید - Image of Learn Path Master Cloud-Native Infrastructure with Kubernetes

تبدیل به یک استاد Cloud-Native Infrastructure با کوبرنتس شوید Master Cloud-Native Infrastructure with Kubernetes

Kubernetes را "لینوکس سیستم های توزیع شده" می نامند. این به سرعت در حال تبدیل شدن به ابزار منبع باز استاندارد برای تحویل برنامه های بومی ابری است. یاد بگیرید که چگونه با کانتینرها و Kubernetes شروع کنید و معماری های میکروسرویس برای قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری بسازید.

Master Cloud-Native Infrastructure with Kubernetes

Kubernetes has been called the "Linux of distributed systems." It is fast becoming the standard open-source tool for cloud-native application delivery. Learn how to get started with containers and Kubernetes, and build microservices architectures for reliability and resilience.
مدت زمان: 12h 28m
تعداد دوره ها: 8
مجموع قیمت: (۱۸۰,۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۲۵,۹۰۰
تعداد مدرسین: 4
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Arthur Ulfeldt - Image of Author Arthur Ulfeldt

Arthur Ulfeldt

آرتور اولفلد، طراح لینوکس، آینده نگر و علاقه مند به تکنولوژی همه جانبه است. او در مورد تمام پیشرفت های جدید فانتزی در مورد لینوکس، زبان های برنامه نویسی جدید و هر آنچه که در حال حاضر "چیز جدید بعدی" است، هیجان زده می شود. تخصص های او عبارتند از Clojure، لینوکس، امنیت، برنامه نویسی کاربردی و سیستم های استقرار ابری (که DevOps نامیده می شود). او مهندس نرم افزار در Untangle و Brocade بوده و در حال حاضر در Yummly مشغول به کار است. با او در Twitter یا LinkedIn ارتباط برقرار کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Karthik Gaekwad - Image of Author Karthik Gaekwad

Karthik Gaekwad

Karthik Gaekwad یک توسعه دهنده و مهندس است که محصولات cloud و container را برای اوراکل ایجاد می کند. Karthik از دانشگاه آریزونا با BS و MS در مهندسی کامپیوتر در سال 2007 فارغ التحصیل شد. او پس از فارغ التحصیلی به آستین، تگزاس رفت تا در تیم ملی تجارت الکترونیک (NI) IT به عنوان یک توسعه دهنده کار کند و اولین نسخه از لیست قطعات و سایر برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک را ایجاد کرد. در سال 2009، او به گروه LabVIEW R & D در NI نقل مکان کرد، جایی که او یک مهندس برای SaaS مبتنی بر ابر و محصولات تلفن همراه بود. او سیستم احراز هویت و مجوز مبتنی بر ابر برای محصولات Cloud NI را طراحی و اجرا کرد و بر روی ویژگی های مختلف برای ادغام محصولات با سیستم های خرید NI کار کرد. در نهایت، Karthik همچنین برخی از زمان ها را با تیم تلفن همراه در NI گذراند و اولین نسخه iOS از Data Dashboard را ایجاد کرد. در سال 2012، او به R & D در Mentor Graphics Embedded برای کار بر روی محصولات ابری رفت. او از کار بر روی بخش توسعه پارادایم DevOps لذت میبرد، و بیشتر علاقه مند به ایجاد خدمات سبک REST و تجربه کاربر محصول است. او همچنین سازمان‌دهنده بDevOpsDays Austin و Cloud Austin است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Robert Starmer - Image of Author Robert Starmer

Robert Starmer

رابرت استارمر، یک مشاور پردازش ابر (cloud) و بنیانگذار فن آوری های Kumulus است. در Kumulus رابرت و تیم او، DevOps متمرکز بر زیرساخت ها، مهندسی قابلیت اطمینان سیستم و مشاوره محاسبات ابری را ارائه می دهند که شرکت ها را در تمام سطوح به منظور بهینه سازی استفاده از ابرشان، هدایت میکند. او همچنین بیش از 20 سال تجربه در cloud, SRE و DevOps را برای آموزش صنعت از طریق مقالات، سخنرانی ها و توسعه برنامه های درسی استفاده می کند. رابرت یک مدیر اجرایی رسمی (OpenStack Certified (COA و فارغ التحصیل موسسه فن آوری روچستر است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sam Sehgal - Image of Author Sam Sehgal

Sam Sehgal

سام سیگال، رهبر امنیت ابری و برنامه های کاربردی است و دارای تجربه ای در زمینه استراتژی و اجرای امنیت است. سام تجربه گسترده ای با استانداردها ، سیاست ها و ابزارهای مدرن و امن DevOps مورد نیاز برای مدیریت برنامه های امنیتی محصولات و برنامه ها دارد. او در حال حاضر مهارت های خود را در Dell ، جایی که به عنوان مدیر برنامه فعالیت می کند ، به کار می برد. در این نقش ، او بر امنیت و معماری DevSecOps و همچنین اتوماسیون (Secure Development Lifec (SDL تمرکز دارد. او علاوه بر کسب مدرک لیسانس در ارتباطات شبکه و مهندسی نرم افزار ، دارای یک مدرک MBA و دارای چندین گواهینامه از جمله (Certified Information Systems Security Professional (CISSP و (Certified Ethical Hacker (CEH است.

مشاهده پروفایل