بهبود بخشیدن مهارت های نمونه سازی UX - Improve Your UX Prototyping Skills

مسیر آموزشی بهبود بخشیدن مهارت های نمونه سازی UX - Image of Learn Path Improve Your UX Prototyping Skills
بهبود بخشیدن مهارت های نمونه سازی UX Improve Your UX Prototyping Skills
نمونه های اولیه طرح های خود را بسازید تا بتوانید عملکرد را آزمایش کنید و بازخورد با کیفیت بالا از ذینفعان دریافت کنید. مهارت‌های نمونه‌سازی خود را بهبود بخشید تا در دنیای امروزی پروژه‌های سریع و تکراری همگام باشید. یاد بگیرید که چگونه از تکنیک ها و ابزارها برای ایجاد نمونه های اولیه و اعتبارسنجی طرح های خود استفاده کنید.
Improve Your UX Prototyping Skills
Make prototypes of your designs so you can test performance and receive high-quality feedback from stakeholders. Improve your prototyping skills to keep up in today's world of fast-paced, iterative projects. Learn how to use techniques and tools to create prototypes and validate your designs.
مدت زمان: 7h 51m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۴۹۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۰۴۳۰۰
تعداد مدرسین: 6
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی ترسیم برای طراحان UX - Image of Course Sketching for UX Designers 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ترسیم برای طراحان UX

  Sketching for UX Designers

  وقتی به طراحی UX فکر می کنید، احتمالاً به جنبه های دیجیتالی فکر می کنید. اما یکی از مهارتهای کلیدی که اغلب در طراحی UX دست کم گرفته می شود ترسیم با دست است. ترسیم اغلب می تواند جنبه هایی از ایده های شما را آشکار سازد که طرح های شما را جذاب تر می کند و به شما کمک می کند تا ایده های جدید را کشف کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. این دوره با مربی Matt Corrall، طراح UX، برای همه کسانی است که در زمینه طراحی UX کار می کنند یا به سادگی به مهارت های یادگیری علاقه دارند. او با اصول اولیه طراحی شروع می کند، بنابراین نیازی نیست که یک اسکیتر با تجربه باشید یا استعداد هنری خاصی داشته باشید. او شما را در جریان کار طراحی خود در کار خود راهنمایی می کند، تکنیک های مختلف ترسیم را تجزیه می کند و دلیل و زمان استفاده از آنها را توضیح می دهد. او همچنین برخی از تمرینات طراحی و طراحی را ارائه می دهد تا بتوانید به تنهایی تمرین کنید. اگر به دنبال باز کردن برخی مهارت های جدید برای گسترش، الهام بخشیدن و تقویت پروژه های طراحی UX و گردش کار خود هستید، مقداری قلم و کاغذ بردارید و در این دوره به او ملحق شوید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی جامع Figma: همکاری - Image of Course Figma Essential Training: Collaboration 57 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جامع Figma: همکاری

  Figma Essential Training: Collaboration

  فیگما یک ابزار کلیدی UX است - البته برای طراحان UX و تعاملات، بلکه همچنین برای فعالان تجاری که می توانند از آن برای سرعت بیشتر استفاده کنند و همچنین توسعه دهندگانی که می توانند از آن برای جمع آوری و انتقال دارایی استفاده کنند. در این دوره، مربی برایان وود به شما نشان می دهد که چگونه نظرات، طرح ها، دارایی های فنی و موارد دیگر را با پروژه Figma خود به اشتراک بگذارید. برایان توضیح می دهد که چگونه دیگران را برای پیوستن به پروژه شما دعوت کنید، در حالت مشاهده دنبال کنید و نظرات را اضافه کنید، مشاهده کنید و آنها را مدیریت کنید. وی در مورد چگونگی خروجی دارایی، به اشتراک گذاری نمونه های اولیه، به اشتراک گذاشتن کار شما با توسعه دهندگان و موارد دیگر صحبت می کند. برایان همچنین چگونگی ایجاد تیم در Figma و نحوه ایجاد و استفاده از کتابخانه تیمی را بیان می کند.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ProtoPie برای طراحی UX - Image of Course ProtoPie for UX Design 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ProtoPie برای طراحی UX

  ProtoPie for UX Design

  ProtoPie یک ابزار نمونه سازی بدون کد است که به شما کمک می کند نمونه های بسیار تعاملی را برای برنامه های تلفن همراه به راحتی و به سرعت بسازید، بنابراین می توانید طرح های خود را در هر دستگاهی با مشتریان و همکاران به اشتراک بگذارید. در این دوره، Ronnie McBride با اصول اولیه ProtoPie شروع می کند، از نصب تا مرور کلی رابط نمونه اولیه تا مفهوم اصلی که روش متقابل ProtoPie را هدایت می کند. سپس اصول تعامل مانند وارد کردن دارایی ها، صفحه بندی و پیمایش و ایجاد محرک ها و پاسخ ها را بررسی می کند. از آنجا او به سازماندهی لایه ها، ایجاد اجزاء و تعریف متغیرها و فرمول ها نگاهی می اندازد. رونی دوره را با نشان دادن نحوه صادرات و به اشتراک گذاری نمونه های اولیه خود، از جمله نحوه استفاده از ProtoPie Player و ProtoPie Cloud و نحوه ضبط تعاملات اولیه خود برای استفاده از آنها در ارائه، به پایان می رساند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Adobe XD: نمونه اولیه - Image of Course Adobe XD Essential Training: Prototype 1 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی یادگیری جامع Adobe XD: نمونه اولیه

  Adobe XD Essential Training: Prototype

  رفع یک اشتباه اساسی در یک برنامه وب پس از انتشار می تواند پرهزینه و وقت گیر باشد. در این دوره آموزشی، یاد بگیرید که چگونه با ساختن یک نمونه اولیه کاملاً تعاملی با وفاداری بالا که می تواند به شما در تشخیص مشکلات در مراحل اولیه طراحی کمک کند، از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. مدرس Dani Beaumont، مدیر محصول اصلی در Adobe XD، نکات داخلی را برای ایجاد، اشتراک گذاری، و اصلاح نمونه های اولیه به طور موثر برای پروژه های تحقیقاتی و آزمایشی کاربر با استفاده از Adobe XD به اشتراک می گذارد. انتقال‌های مختلف، تعاملات کپی و جای‌گذاری، و پیوند دادن آیتم‌های منو را کاوش کنید. به اعمال پیوندهای لنگر، حفظ موقعیت اسکرول، پیمایش با صفحه کلید و گیم پد، و تعریف تعاملات برای تشخیص صدا و پخش گفتار بروید. نحوه اضافه کردن انیمیشن و حرکت به پروژه خود را با Auto-Animate بیاموزید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی UX Deep Dive: تست قابلیت استفاده - Image of Course UX Deep Dive: Usability Testing 27 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی UX Deep Dive: تست قابلیت استفاده

  UX Deep Dive: Usability Testing

  با استفاده از آماندا استکهول ، کارشناس تحقیق ، به روشهای آزمایش و روشهای تست قابلیت استفاده برای پروژه های طراحی تجربه کاربری (UX) فرو بروید. در این دوره می توانید یاد بگیرید که از کدام نوع تست ها - از راه دور یا به صورت حضوری ، تعدیل شده یا تعدیل نشده ، مبتنی بر وظیفه یا بدون ساختار - برای انواع خاصی از پروژه ها و کاربران استفاده کنید. آماندا همچنین نکاتی را در مورد انجام تست های قابلیت استفاده ، از استخدام شرکت کنندگان تا جلسات تعدیل ، به اشتراک می گذارد. بعلاوه ، یاد بگیرید چگونه نتایج آزمایشات خود را تجزیه و تحلیل کرده و به سایر سازمان خود ارائه دهید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی اصول طراحی برای تجربه کاربری (UX) - Image of Course Principle for UX Design 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اصول طراحی برای تجربه کاربری (UX)

  Principle for UX Design

  Principle for Mac ابزاری برای نمونه‌سازی UX مبتنی بر Mac است که برای زنده کردن ایده‌های طراحی شما طراحی شده است. در این دوره، با مربی Tom Green همراه شوید زیرا او نحوه ایجاد نمونه‌های اولیه تعاملی را برای تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌های رومیزی با Principle نشان می‌دهد. این تکنیک‌ها فراتر از فریم‌های سیم استاتیک یا طرح اصلی است. با Principle، نمونه‌های اولیه شما با حرکت و تعامل پویاتر می‌شوند. در این راه، نحوه وارد کردن دارایی، برش و پوشاندن لایه‌ها و استفاده از جدول زمانی و درایورهای Principle را بیاموزید. فصل آخر این دوره شامل نمونه‌هایی از پروژه‌های نمونه‌سازی در دنیای واقعی، از جمله انیمیشن پیش بارگذار، انیمیشن کارت، پخش کننده ویدیو و رابط کاربری Apple Watch است. موضوعات شامل: افزودن محتوا به تابلوهای هنری جدید ایجاد اولین انیمیشن اصل خود مدیریت جدول زمانی اصل متحرک سازی با فریم های کلیدی و درایورها استفاده از دارایی های فتوشاپ و Sketch پوشاندن و برش زدن ایجاد UI اپل واچ ایجاد پخش کننده ویدیو

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Brian Wood - Image of Author Brian Wood

Brian Wood

برایان وود توسعه دهنده ی وب، مولف ده کتاب ( Adobe Illustrator CC 2014 Classroom in a Book and Adobe Muse CC 2014 Classroom in a Book) ، و مولف عناوین آموزشی بی شماری در ارتباط با Muse, Dreamweaver, InDesign, Illustrator و مواردی بیشتر، می باشد. همچنین به تعداد بسیاری از مشتریان مشتمل بر Nordstrom ، REI, Boeing, Starbucks, Nintendo و دیگران آموزش میدهد ، برایان مرتبا در کنفرانس های ملی همچون Adobe MAX ، HOW Design و HOW Interactive همچنین رویدادهایی به میزبانی AIGA و دیگر سازمان های صنعتی ، به سخنرانی می پردازد. وی همچنین مقاله هایی برای SmashingMagazine.com ، Peachpit.com ، CreativePro.com, Adobe Inspire magazine به رشته ی تحریر در آورده است. برایان یک کانال یوتیوب در youtube.com/askbrianwood و یک سایت آموزشی بزرگ در brianwoodtraining.com دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tom Green - Image of Author Tom Green

Tom Green

تام گرین معلم ، نویسنده ، سخنران ، داستان گو ، استاد چند رسانه تعاملی در کالج "رسانه و فناوری اطلاعات هامبر" در تورنتو است. او نویسنده بیش از 12 کتاب فلش و موشن گرافیک ، از جمله آخرین کتاب او ، Foundation Adobe Edge Animate ، برای دوست داران ED است. همچنین عضو گروه بین المللی پیشروان تعلیم Adobe و عضو طولانی مدت گروه جامعه مجربان اجتماع Adobe است. او در مورد موضوعات متن ، از فیلم Falsh گرفته شده است تا هنر تعاملی داستان گویی ، در کنفرانس های بین المللی سخنرانی های مختلف ، از جمله Adobe MAX ، FITC ، NAB و D2WC وجود دارد. به جز ، تام در اجتماع تعلیمی فعال است و مرتباً در ارتباط با دانشجویان و اعضاو هیئت علمی در سمینارهای سراسر چین و آمریکا شمالی است و اگر از کنفرانس های آموزشی سخنرانی استفاده شود ، از جمله تکنولوژی های کنفرانس نو ظهور Sloan-c / MERLOT و انجمن DELD توسط دانشگاه ویسکانزین برگزار شده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Amanda Stockwell - Image of Author Amanda Stockwell

Amanda Stockwell

آماندا استوكول رییس Stockwell Strategy است، که یک شرکت تحقیقاتی متمركز UX است. آماندا همچنین با تمرکز بر ادغام دانش کاربر با اهداف تجاری، برای ایجاد استراتژی محصول جامع برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. او بیشتر دهه گذشته را در یافتن راه های ابتکاری برای درک کاربران نهایی و تعبیه این دانش به یک فرآیند کلی، متمرکز بوده است. او تیم هایی را ارائه می دهد که خدمات تحقیقاتی، طراحی و خدمات استراتژی UX را ارائه می دهند و اغلب در مورد تجارب خود می نویسد و صحبت می کند. او دارای سابقه عوامل انسانی و درجه مهندسی از دانشگاه Tufts است. آماندا را در توییتر با MandaLaceyS@ دنبال کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ronnie McBride - Image of Author Ronnie McBride

Ronnie McBride

رونی مکبرید طراح و هنرمند برنده جایزه است که آثارش به صورت محلی و ملی شناخته شده است. او در طی 15 سال گذشته به عنوان یک تصویرگر، طراح گرافیک، عکاس و فیلمبردار، طراح وب و به عنوان مدیر هنری برندهای بزرگ و شرکت های کوچک کار کرده است، همه چیز را ، از انفورماتیک و بروشور تا غرفه های نمایشگاهی و بیلبوردها ایجاد کرده است. پس از فارغ التحصیلی با مدرک طراحی صنعتی، او کار خود را به عنوان یک طراح وب برای یک آژانس تبلیغاتی در شهر نیویورک آغاز کرد، جایی که او از طراحان گرافیک و طراحان ارشد چیزهای زیادی آموخت و برای آنها نشان داد که چگونه از نقاشی و گرافیک داستانی خوبی برخوردار است. از طریق شرکت خود به نام Mixmediasalad Design، از طراحی برای ارائه B2B و شرکت های مصرف کننده با استراتژی های بصری مناسب برای انتقال خدمات و ارزش های خود استفاده می کند. او هم اکنون با تدریس دوره های آنلاین، دانش خود را با دیگر طراحان به اشتراک می گذارد. رونی همیشه گرسنگی، عشق و اشتیاق به طراحی و احترام زیادی برای هنرهای خلاقانه داشته است. او به همان اندازه که دوست دارد چیزهای جدید را یادگیری کند ، دوست دارد آنها را نیز به اشتراک بگذارد و آموزش دهد. او را آنلاین در mixmediasalad.com پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dani Beaumont - Image of Author Dani Beaumont

Dani Beaumont

Dani Beaumont بیش از ۲۰ سال است که در حال مدیریت برنامه های نوآورانه ی تحت وب و طراحی های فضایی (مبتکرانه و تخیلی) است. او در حال حاضر مدیر ارشد تولید در Adobe Muse است و به صورت مداوم در حال ارائه ی آخرین ترفندهای طراحی وب و تکنیک های Muse در جلسات دو ماه یکبار Muse Jam است. قبل از Adobe Muse، "دَنی" کاملا درگیر ایجاد و یکپارچه سازی Business Catalyst در Adobe web solutions portfolio بود. او همچنین به عنوان مدیر گروه تولیدی برای web segment، و یک مدیر تولید ارشد برای Adobe Fireworks و یک مدیر برای Macromedia خدمت کرده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Matt Corrall - Image of Author Matt Corrall

Matt Corrall

مت کورال مدیر طراحی و طراح UX مستقر در انگلستان است. مت مدیر طراحی در Ultraleap است، جایی که او یک تیم تحقیق و طراحی را برای کار شرکت در زمینه طراحی رابط های بدون لمس و اشاره با استفاده از ردیابی دستی و وسایل هوایی، برای VR/AR سازمانی، نمایشگرهای عمومی بدون لمس و HMI خودرو هدایت می کند. او نزدیک به 20 سال تجربه در UX، UI، تحقیق در مورد کاربران و طراحی محصول دارد و متخصص در طراحی تعامل برای VR/AR و انسانی سازی محصولات و خدمات پیچیده دیجیتال است. مت همچنین بنیانگذار و مدیر Corrall Design، یک شرکت تعاملی و طراحی خدمات سفارشی است.

مشاهده پروفایل