تقویت مهارت های مایکروسافت اکسل - Improve Your Microsoft Excel Skills

مسیر آموزشی تقویت مهارت های مایکروسافت اکسل - Image of Learn Path Improve Your Microsoft Excel Skills
تقویت مهارت های مایکروسافت اکسل Improve Your Microsoft Excel Skills
با افزایش استفاده از ویژگی های متنوع در Microsoft Excel ، مهارت های مورد نیاز خود را افزایش داده و تخصص صفحات گسترده خود را افزایش دهید. بیاموزید که چگونه با این ابزار مهم تجاری ، هوشمندانه کار کنید. استاد کار با فرمول ها ، نمودارها ، PivotTables و موارد دیگر.
Improve Your Microsoft Excel Skills
Increase the number skills you have and improve your spreadsheet expertise by expanding your use of the versatile features in Microsoft Excel. Learn how to work smarter with this essential business tool. Master working with formulas, charts, PivotTables, and more.
مدت زمان: 13h 47m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۳۵۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۴۵۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته - Image of Course Excel: Advanced Formulas and Functions 5 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: فرمول ها و توابع پیشرفته

  Excel: Advanced Formulas and Functions

  کارشناسان اکسل، مدرس Dennis Taylor را دنبال کنید زیرا او صدها فرمول و توابع موجود در Excel را شناسایی می کند. او با چند کلید میانبر فرمول شروع می کند که کار شما را سریع تر می کند و سپس انواع توابع مانند VLOOKUP، MATCH و INDEX، توابع آماری، توابع متن و تاریخ و زمان، ریاضیات، متن و توابع اطلاعات را پوشش می دهد. او مثالهای عملی را برای کمک به بینندگان برای راحتی در استفاده از قدرتمندترین فرمولها و توابع اکسل در سناریوهای دنیای واقعی ارائه می دهد. توجه داشته باشید که این دوره در اکسل برای Office 365 ضبط شده است، اما هر کسی که از نسخه های اخیر از جمله 2019، 2016 و 2013 استفاده می کند، می تواند همراه آن باشد. اهداف یادگیری نتایج تابع MOD را تشخیص دهید. توابع تولید کننده تعداد تصادفی Excel را شناسایی کنید. برای تبدیل یک عدد رومی به عربی از تابع ROMAN استفاده کنید. یک مثال بزنید که در آن می توان از توابع چپ و راست استفاده کرد. تابع TRIM را شرح دهید. توابع Excel Text را تعریف کنید. تفاوت بین توابع اطلاعات

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: یادگیری عمیق نمودارها - Image of Course Excel: Charts in Depth 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: یادگیری عمیق نمودارها

  Excel: Charts in Depth

  نمودارهای اکسل به شما امکان می دهد تا با اطلاعات، با تأثیر بسیار بیشتری نسبت به اعداد خام، ارتباط برقرار کنید و تولید آنها به طرز شگفت آور آسان است. مربی Dennis Taylor به شما نشان می دهد که چگونه می توانید انواع مختلف نمودارهای اکسل را ایجاد کنید; ستونی، میله ای، خطی و پای ف تا انواع جدیدتر مانند Treemap, Funnel و Pareto. وی توضیح داد که کدام انواع داده ها با هر کدام به بهترین وجه کار می کنند، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید کدام نوع نمودار را برای اطلاعات خاص خود انتخاب کنید. بعلاوه، یاد بگیرید که چگونه رنگ و سبک نمودار خود را مرتب کنید. عناوین، برچسب ها و شرح ها را اضافه کنید. اشکال، تصاویر و جعبه متن را وارد کنید. و داده ها را از چندین منبع بیرون بکشید. اهداف یادگیری ملزومات نمودار تنظیم دقیق نمودارها با انتخاب برگه های طراحی درج تصاویر، اشکال و کادرهای متنی افزودن جلوه های شکل استفاده از سبک های WordArt کار با متن نمودار تغییر چرخش متن نمودار تغییر منبع داده نمودار چاپ و به اشتراک گذاری نمودارها جایگزین های نمودار درون سلولی

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل 2016: یادگیری عمیق Pivot Tables - Image of Course Excel 2016: Pivot Tables in Depth 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل 2016: یادگیری عمیق Pivot Tables

  Excel 2016: Pivot Tables in Depth

  نحوه استفاده از PivotTables را برای جمع بندی، مرتب سازی، شمارش و نمودار داده های خود در Microsoft Excel 2016 بیاموزید. نویسنده Curt Frye به شما نشان می دهد که چگونه از پیچیدگی PivotTables استفاده کنید در حالی که از قدرت آنها استفاده می کنید. این دوره نشان می دهد که چگونه می توان PivotTables را از منابع داده تک یا چند، ایجاد فیلدهای محاسبه شده، نتایج خود را فیلتر و طرح بندی خود را برای خواندن بیشتر قالب بندی کرد. به علاوه، نحوه ایجاد PivotCharts برای تجسم داده های خود، افزایش PivotTables با ماکروها و استفاده از ویژگی Data Model برای ساخت PivotTables از جداول مربوطه را بیاموزید. اهداف یادگیری نحوه قالب بندی داده ها برای استفاده در PivotTable را مشخص کنید. نحوه ایجاد یک PivotTable جدید را بیاموزید. نحوه اتصال به منابع داده را تعریف کنید. ارزیابی و تجمیع داده ها از چندین منبع داده. نحوه ایجاد زمینه های محاسبه شده را مشخص کنید. خلاصه ای از داده های میدانی مرتب سازی PivotTable را مرور کنید. فیلترهای PivotTable را مرور کنید. نحوه کار با برش دهنده های اکسل را بیاموزید. نحوه قالب بندی PivotTables را با سبک ها و قالب ها به خاطر بسپارید. نحوه ساخت PivotCharts را ارزیابی کنید. نحوه اجرای ماکروها را ارزیابی کنید. نحوه ایجاد یک جدول محوری با استفاده از مدل داده را ارزیابی کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: تکنیک های قالب بندی پیشرفته - Image of Course Excel: Advanced Formatting Techniques 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: تکنیک های قالب بندی پیشرفته

  Excel: Advanced Formatting Techniques

  قالب بندی فقط رنگ فونت و نمودارهای زیبا نیست. در این دوره آموزشی قالب‌بندی پیشرفته از Excel MVP Oz du Soleil، نکات ساده و قدرتمندی را برای خوانایی و درک بیشتر داده‌های اکسل دریافت کنید. اوز با قالب بندی و تراز کردن متن، اعداد و تاریخ ها شروع می شود. سپس نحوه کار با تصاویر و اشکال را نشان می دهد. Oz ویژگی های پیشرفته را در منوی قالب بندی شرطی پوشش می دهد و نحوه بهینه سازی صفحات گسترده برای چاپ را نشان می دهد. او همچنین نکات قالب بندی جداول، برش، نمودارها و نمودارها را پوشش می دهد. Oz با مجموعه ای از ویژگی های قالب بندی جالب و مفید در اکسل به پایان می رسد. این دوره نه تنها نحوه خوانایی بیشتر داده‌ها را نشان می‌دهد، بلکه راه‌هایی را نیز برای سفارشی کردن محیط کار در اکسل نشان می‌دهد تا کار در آن لذت بخش‌تر شود.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Curt Frye - Image of Author Curt Frye

Curt Frye

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dennis Taylor - Image of Author Dennis Taylor

Dennis Taylor

کارشناس اکسل، دنیس تیلور، با تجربه ای متجاوز از بیست و پنج سال در امر آموزش و تالیف مبحث "صفحه گسترده" فعال می باشد. دنیس تیلور از تجربه ای بالغ بر بیست و پنج سال در برنامه های صفحه گسترده به عنوان مولف، سخنران، رهبر سمینار برخوردار می باشد. از اواسط دهه ی نود میلادی، وی نویسنده و ارائه کننده ی تعداد بیشماری از ویدئوهای مبحث اکسل و دوره های آموزشی آنلاین بوده است و در سرتاسر کشورهای آمریکا و کانادا برای ارائه ی بیش از سیصد سمینار و کلاس سفر نموده است. او یا خودش یا با همکاری مشترک نویسندگان دیگر، به تالیف کتاب های چندگانه با موضوع "نرم افزار صفحه گسترده" و ارائه ی بیش از پانصد سمینار تحت وب با موضوع "اکسل" ، برای مجموعه ی متنوعی از بینندگانش ، اشتغال زایی کرده است. دنیس با صدها شرکت و سازمان دولتی متفاوت به علاوه ی دانشکده ها و دانشگاه ها همکاری داشته است. وی در شهر بولدر در ایالت کلرادو زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Oz du Soleil - Image of Author Oz du Soleil

Oz du Soleil

Oz du Soleil یک MVP اکسل، نویسنده و مربی، و علاقه مند به اطلاعات و گزارشدهی قابل اطمینان است. آموزش، به اشتراک گذاری دانش و توانمند سازی افراد برای رسیدگی به داده های خود ، به شکلی موثرتر و با مهارت های بیشتر ، از اشتیاق های او است. در 6 سال گذشته، او چندین کارگاه عمومی و خصوصی را ئه کرده و سخنرانی های زیادی داشته است. او در دانشگاه Northwestern University، دانشگاه ایلینوی در شیکاگو، IgniteChicago و ExcelTV ارائه داشته است، و در اکثر موارد در موضوع اکسل و کنفرانس داده در تورنتو؛ آمستردام؛ سن خوزه؛ پورتلند، اورگان؛ و شیکاگو، ایلینوی ، ارائه داشته است. کتاب او، "Guerrilla Data Analysis Version 2" برخی از این دانش را گسترش می دهد. از طریق کانال یوتیوب محبوب خود، "Excel on Fire"، او دانش آموزان را برای استفاده از اکسل به طور موثرتر و با دسترسی بیشتر به ویژگی های اکسل آموزش می دهد. در http://ozdusoleil.com بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل