بهبود بخشیدن اتوماسیون زیرساخت خود با ابزار HashiCorp - Improve Your Infrastructure Automation with HashiCorp Tools

مسیر آموزشی بهبود بخشیدن اتوماسیون زیرساخت خود با ابزار HashiCorp - Image of Learn Path Improve Your Infrastructure Automation with HashiCorp Tools
بهبود بخشیدن اتوماسیون زیرساخت خود با ابزار HashiCorp Improve Your Infrastructure Automation with HashiCorp Tools
ابزار HashiCorp در میان مهندسان DevOps که می خواهند اتوماسیون زیرساخت را ساده کنند، محبوب هستند. با ابزارهایی مانند Vagrant، Terraform، Packer و Vault، می‌توانید ماشین‌های مجازی را مدیریت کنید، زیرساخت‌های اعلامی را به‌عنوان کد تعریف کنید، تصاویر ماشین را خودکار کنید، و اسرار را در زیرساخت‌های خود مدیریت کنید. زیرساخت را به عنوان کد با Terraform کاوش کنید. ماشین های مجازی را با Vagrant خودکار کنید. استقرار برنامه را با Packer ساده کنید. اسرار را با Vault مدیریت کنید.
Improve Your Infrastructure Automation with HashiCorp Tools
HashiCorp tools are popular with DevOps engineers who want to simplify infrastructure automation. With tools like Vagrant, Terraform, Packer, and Vault, you can manage virtual machines, define declarative infrastructure as code, automate machine images, and manage secrets across your infrastructure. Explore infrastructure as code with Terraform. Automate virtual machines with Vagrant. Simplify application deployment with Packer. Manage secrets with Vault.
مدت زمان: 7h 16m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۰۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۰۰۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری واگرانت - Image of Course Learning Vagrant 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری واگرانت

  Learning Vagrant

  Vagrant یک برنامه خط فرمان است که در ترکیب با یک فایل پیکربندی برای تعریف، پیکربندی و اجرای ماشین های مجازی استفاده می شود. Vagrant با اکثر هایپروایزرهای اصلی از جمله VirtualBox، Hyper-V و VMware سازگار است. در این دوره، مدرس Dave Swersky به شما کمک می‌کند تا با این ابزار قدرتمند و با کاربرد آسان، با کمک به درک خود از اجزای Vagrant و اکوسیستمی که Hashicorp - سازندگان Vagrant - برای پشتیبانی از Vagrant ارائه می‌کند، شروع کنید. دیو به موارد استفاده اولیه برای Vagrant می پردازد و توضیح می دهد که چگونه می تواند استفاده و استقرار ماشین های مجازی را ساده کند. او درباره نحوه کار با جعبه ها - از جمله نحوه ایجاد جعبه های شخصی - و Vagrant Cloud، یک مخزن جعبه آنلاین بحث می کند. او همچنین نکات و ترفندهایی را به اشتراک می گذارد که می تواند به شما کمک کند کارآمدتر با Vagrant کار کنید. اهداف یادگیری Vagrant چیست؟ اجرای اولین جعبه شما اتصال به جعبه کار با Vagrant Cloud پیکربندی جعبه ها با Vagrantfiles ایجاد محیط توسعه دهنده بارگذاری یک جعبه در Vagrant Cloud

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری Terraform - Image of Course Learning Terraform 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری Terraform

  Learning Terraform

  Terraform یک ابزار DevOps برای زیرساخت به عنوان کد است. این تنظیمات محیط های مبتنی بر ابر را ساده و تسریع می کند. در این دوره، مربی Josh Samuelson نحوه استفاده از Terraform را برای پیکربندی زیرساخت ها و مدیریت منابع با Amazon Web Services (AWS) نشان می دهد. پس از نشان دادن نحوه راه اندازی AWS برای Terraform، جاش نحوه مدیریت Terraform زیرساخت های شما و همچنین نحوه استفاده از دستورات اصلی Terraform را پوشش می دهد. وی همچنین به مباحث پیشرفته تری می پردازد، از جمله چگونگی تنظیم کد Terraform به منظور نگهداری و مدولارتر بودن. با پایان دادن به این دوره ، دانش لازم برای تعریف و جابجایی موثر زیرساخت ها با این ابزار قدرتمند را خواهید داشت. موضوعات شامل: - تنظیم Terraform - Terraform چگونه کار می کند - دستورات Core Terraform - استفاده از قراردادهای سبک برای خواندن کد - پیکربندی گروههای امنیتی - افزودن متعادل کننده های بار - استفاده از متغیرها در کد خود 

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری HashiCorp Packer - Image of Course Learning HashiCorp Packer 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری HashiCorp Packer

  Learning HashiCorp Packer

  یک وبلاگ متمایز و متفکر می تواند به شما کمک کند شخصیت شرکت خود را تعریف کنید - و حتی سازمان خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کنید. اگر علاقه مند به راه اندازی وبلاگ برای شرکت خود هستید، این دوره برای شما مناسب است. به مارتین واکسمن، کارشناس بازاریابی و رسانه های اجتماعی بپیوندید، زیرا او یک پلتفرم قوی و یک مرور کلی از نکات و نکات استفاده از وبلاگ به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی کسب و کار ارائه می دهد. مارتین تمام جنبه‌های این فرآیند را پوشش می‌دهد، از جمله ملاحظات طراحی و توسعه، تنظیم دستورالعمل‌های سرمقاله، نوشتن و بهینه‌سازی پست‌های شما برای سئو، تبلیغ محتوای شما در رسانه‌های اجتماعی، و ایجاد معیارهایی که به نتایج کسب‌وکار مرتبط هستند. موضوعات عبارتند از: نحوه تعیین هدف وبلاگ شرکت خود را توضیح دهید. بین پلتفرم های مختلف وبلاگ نویسی برتر تفاوت قائل شوید. نحوه انتخاب و نوشتن دستورالعمل های ویرایشی را شرح دهید. شش مرحله مربوط به گردش کار و فرآیند تایید را نام ببرید. روش هایی را که می توانید پست های وبلاگ خود را بهینه کنید، خلاصه کنید. بین سرپرستی، وبلاگ نویسی مهمان، و سندیکاسیون تمایز قائل شوید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری HashiCorp Vault - Image of Course Learning HashiCorp Vault 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری HashiCorp Vault

  Learning HashiCorp Vault

  مدیریت اسرار به شیوه‌ها، تکنیک‌ها و فناوری‌های مورد استفاده برای محافظت از داده‌های حساس از چشم‌های کنجکاو اشاره دارد. ابزارهایی مانند HashiCorp Vault - یک راه‌حل منبع باز که قابلیت‌های مدیریت اسرار و رمزگذاری را فراهم می‌کند - ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که می‌تواند به سازمان‌های بزرگ و کوچک کمک کند تا به رمز عبور، گواهی‌ها و سایر اسرار خود دسترسی ایمن داشته باشند. در این دوره آموزشی، یاد می گیرید که چگونه Vault می تواند مشکلات کلیدی مربوط به مدیریت اسرار، نحوه اجرا و استفاده از Vault و نحوه اجرای ایمن Vault را بدون به خطر انداختن اسرار خود حل کند. مربی David Swersky نحوه کار با موتورهای مخفی Vault، اجرای سرور Vault، پیکربندی موتور اسرار پایگاه داده، توزیع امن کلیدهای دسترسی به ماشین‌ها و افراد، استفاده از Vault API و موارد دیگر را توضیح می‌دهد. اهداف یادگیری Vault چیست؟ با استفاده از سرور توسعه دهنده کار با موتورهای مخفی Vault افزودن خط مشی ها به Vault در حال اجرا و استفاده از Vault پیکربندی موتور اسرار پایگاه داده اجرای Vault ادغام جنکینز با Vault با استفاده از Vault API

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Josh Samuelson - Image of Author Josh Samuelson

Josh Samuelson

جاش ساموئلسون مدیر سیستم های پیشرفته و مهندس DevOps است. جاش دارای پس زمینه قوی در ایمیل، DNS، MySQL، لینوکس و ویندوز است. او در مورد روند فناوری های جدید و در حال ظهور، و حل مشکلهای فنی سخت افزاری، نرم افزاری و مسائل مربوط به شبکه، یک فرد محقق و مشتاق و سریع است. او راهکارهای آموزشی را برای Puppet، یک پلتفرم استاندارد صنعت اتوماسیون صنعتی را ساخته و تحویل داده است، و در حال حاضر مهندس DevOps برای HelloSign، و شرکت نرم افزاری eSignature و دیگر راه حل های کسب و کار هوشمند است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس David Swersky - Image of Author David Swersky

David Swersky

دیوید سارسکی، یک متخصص DevOps و معمار سازمانی با بیش از 20 سال تجربه IT است. در حال حاضر، دیوید به عنوان یک معمار راهکار، برای وزارت کشاورزی ایالات متحده کار می کند، جایی که او مشاوره استراتژی DevOps را ارائه می دهد، از جمله استراتژی معماری توسعه ابر و CI/CD، و معماری و پشتیبانی نرم افزار. اولین کار دیوید در کامپیوتر، ساختن کامپیوترهای شخصی برای یک خرده فروش بود، زمانی که پروسسورهای 486 حالت پیشرفته یک کامپیوتر بود. سپس او فرصت داشت تا در پشتیبانی محصولات مایکروسافت کار کند، جایی که او شروع به برنامه نویسی کرد. (Access همیشه در قلب او جای خاصی دارد) او برنامه های کاربردی را با استفاده از VB for Applications, VB6 و VB.NET توسعه داد، در سیستم های مدیریت دارایی، ERP و پورتال وب. او در حالی که بر روی یک پلت فرم مدیریت محتوا کار می کرد به #C سوئیچ کرده بود. پس از گذشت بیش از ده سال، نوشتن نرم افزار در پلت فرم NET. او به معماری سازمانی تمرکز کرد. تمرکز و اشتیاق او اکنون DevOps و تحویل مداوم است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Chris O'Dell - Image of Author Chris O'Dell

Chris O'Dell

کریس اودل نزدیک به 14 سال است که در حال توسعه نرم افزار با فناوری های مایکروسافت بوده است. او در حال حاضر در Monzo کار می کند و به ساختن آینده بانکداری کمک می کند. او تیم هایی را رهبری کرده است که API های وب بسیار در دسترس، سیستم های توزیع شده و خدمات مبتنی بر ابر را ارائه می دهند. او همچنین تیم‌هایی را رهبری کرده است که در حال توسعه ابزارهای ساخت داخلی و استقرار با استفاده از ترکیب غیر متعارف پایگاه‌های کد دات‌نت در زیرساخت‌های AWS هستند. کریس شیوه‌هایی را که ما به‌عنوان تحویل مستمر می‌شناسیم، از جمله توسعه مبتنی بر آزمایش (TDD)، کنترل نسخه، و یکپارچه‌سازی مداوم، ترویج می‌کند. او در اوقات فراغت خود در حال یادگیری پرتغالی و نواختن ویولن سل است. کریس یکی از سازمان دهندگان کنفرانس سالانه یک روزه PIPELINE در لندن، یکی از نویسندگان کتاب Continuous Delivery with Windows و .NET و یکی از همکاران در کتاب Build Quality In است.

مشاهده پروفایل