نحوه ایجاد تعادل بین کار و زندگی - How to Cultivate Work-Life Balance

مسیر آموزشی نحوه ایجاد تعادل بین کار و زندگی - Image of Learn Path How to Cultivate Work-Life Balance
نحوه ایجاد تعادل بین کار و زندگی How to Cultivate Work-Life Balance
با تغییرات مستمر در مکان، نحوه و افرادی که با آنها کار می کنیم، ایجاد و اعمال مرزهای حمایتی، سازماندهی زمان خود یا لذت بردن از زمانی که در محل کار یا بقیه زندگی خود دارید، می تواند دشوار باشد. بیاموزید که چگونه این مهارت ها را برای ایجاد تعادل بیشتر در زندگی خود پرورش دهید. راه هایی را برای هماهنگ کردن برنامه روزانه خود با ارزش های خود کشف کنید. راه هایی را کاوش کنید تا از روز کاری خود لذت بیشتری ببرید. یک تعادل بین کار و زندگی برنامه ریزی کنید که برای شما و خانواده شما مفید باشد.
How to Cultivate Work-Life Balance
With continuous changes to where, how, and who we work with, it can be difficult to construct and enforce supportive boundaries, organize your time, or enjoy the time you have at work or in the rest of your life. Learn how to cultivate these skills to bring more balance into your life. Discover ways to align your daily schedule with your values. Explore ways to get more enjoyment out of your workday. Plan a work-life balance that works for you and your family.
مدت زمان: 4h
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۵۱۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۵۷۰۰
تعداد مدرسین: 7
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد معنا و هدف برای زندگی - Image of Course How to Create a Life of Meaning and Purpose 42 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد معنا و هدف برای زندگی

  How to Create a Life of Meaning and Purpose

  هدف و معنا می‌تواند دست یافتنی باشد، به ویژه در مواقع تغییر و عدم اطمینان. در این دوره Maxie McCoy نویسنده کتاب You`re Lost not Lost: An الهام بخش اقدام برای یافتن راه خود، برنامه عملی و عملی خود را که از نظر علمی پشتیبانی می‌کند برای یافتن هدف و معنای زندگی به اشتراک می‌گذارد. در ابتدا او توضیح می‌دهد که چرا صرف دستیابی به اهداف منجر به یک زندگی معنادار نمی‌شود. او فرمول‌های مورد حمایت علم را برای یافتن معنی در زندگی و زندگی اصیل‌تر بررسی می‌کند. او به شما نشان می‌دهد که چگونه پرورش یک تمرین سپاسگزاری احساس خوب بودن شما را افزایش می‌دهد. وی درمورد چگونگی ارتباطات اجتماعی نزدیک و همچنین خود بازتابی می‌تواند به افراد در کشف معنی و هدف کمک کند. او به شما کمک می‌کند ارزش اقدامات ذهن آگاهی را کشف کنید تا به شما کمک کند در هر لحظه معنی پیدا کنید. او به چگونگی شناسایی حداقل یک راه برای سخاوتمندانه‌تر بودن در زندگی خود با آنچه دارید می‌پردازد. او در پایان با یک چالش 24 ساعته انتخاب می‌کند تا از چیزهای کوچک لذت ببرید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی چگونه کار را معنادارتر کنیم - Image of Course How to Make Work More Meaningful 28 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چگونه کار را معنادارتر کنیم

  How to Make Work More Meaningful

  یک جای خالی وجود دارد که بسیاری در مورد کار خود احساس می‌کنند. آنها از کار جدا شده‌‌اند زیرا احساس می‌کنند آنچه را که قرار است در زندگی خود انجام دهند انجام نمی‌دهند. در این دوره، مربی Dave Crenshaw با افزودن عنصر انگیزه شخصی به فعالیتهای ظاهراً پیش پا افتاده روز کاری، به حرفه ای‌ها کمک می‌کند تا فراتر از `انجام کار` پیش بروند. وی توضیح می‌دهد که وقتی شخصاً به کارهایی که انجام می‌دهید ارتباط بیشتری داشته باشید، عملکرد و نتایج بهبود می‌یابد. برای رسیدن به این هدف، دیو توضیح می‌دهد که چگونه ارزش‌های شخصی خود را تعریف کنید و در رابطه با این ارزش‌ها تصمیمات شغلی و استراتژیک بگیرید. او استراتژی‌هایی را برای ایجاد دید شخصی شما و اتصال آن به کاری که در کار انجام می‌دهید به اشتراک می‌گذارد. به علاوه، او نکاتی را برای شناسایی و جشن پیروزی‌های شما ارائه می‌دهد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی تعادل کار در خانه و زندگی به عنوان یک والدین - Image of Course Balancing Work and Life as a Work-from-Home Parent 28 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تعادل کار در خانه و زندگی به عنوان یک والدین

  Balancing Work and Life as a Work-from-Home Parent

  کار از راه دور می‌تواند به اندازه کافی سخت باشد، خصوصاً در زمان بحران. اما وقتی دنیای کار، فرزند داری و مدرسه با هم تداخل می‌کنند، بهبود تعادل شما تقریباً میتواند غیرممکن باشد. Andrea Bonior، روانشناس بالینی، نویسنده پرفروش و مادر سه فرزند - ماهها است که در همان مبارزات زندگی می‌کند. در این دوره، او نکاتی راجع به کار و زندگی شما به عنوان والدین کار در خانه به اشتراک می‌گذارد. او با استفاده از تحقیقات رفتاری، تخصص وی به عنوان روانشناس و تجربه شخصی خود در زمینه انجام این چالش‌ها، نحوه ایجاد یک برنامه شخصی مشخص برای کاهش استرس، تعیین مرزها و پذیرش هر روز با یک انگیزه‌ جدید را شرح می‌دهد. درباره رایج‌ترین دشمنان مدیریت زمان و چگونگی فتح آنها بیاموزید. کشف کنید چگونه می‌توانید مرزهایی را کاهش دهید که باعث کم شدن نفوذ، افزایش بهره وری شما شوند و زمان کار خود را از وقت خانواده خود، دور نگه دارید. بعلاوه، یاد بگیرید که چگونه دلسوزانه به خودتان رحم کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی هماهنگی ارزش های خود با کار، زندگی و همه چیزهای دیگر - Image of Course Aligning Your Values with Work, Life, and Everything In Between 39 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی هماهنگی ارزش های خود با کار، زندگی و همه چیزهای دیگر

  Aligning Your Values with Work, Life, and Everything In Between

  همسو شدن بیشتر در زندگی راهی ثابت شده برای احساس تعادل، انگیزه و اشتیاق بیشتر در مورد اینکه چگونه وقت خود را می گذرانید است. این دوره، که توسط مربی و کارآفرین ارتباطات،Christina Vo تدریس می شود، نحوه همسو سازی ارزش های شما را در تمام مسیرهای زندگی شما هدایت می کند. Christina ابتدا اصول هم ترازی را از جمله اهمیت آن برای رفاه عمومی بررسی می کند. سپس او شما را در یک تمرین تأملات راهنمایی می کند تا از ارزشها و احساسات شخصی مطلع شوید و در مورد اینکه چگونه این ارزشها می توانند بر نوع کار شما لذت ببرند و نحوه کارکرد شما موثر است بحث می کند. سرانجام،Christina بررسی می کند که چگونه می توانید ارزش های خود را در جنبه های دیگر زندگی مانند روابط یا مدیریت استرس مجسم کنید. پس از اتمام این دوره، شما ابزاری خواهید داشت که می توانید در مورد همسویی خود تأمل کنید و به رشد خود در این عرصه ادامه دهید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی چگونه یک هفته کاری شادتر داشته باشیم - Image of Course How to Have a Happier Workweek 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چگونه یک هفته کاری شادتر داشته باشیم

  How to Have a Happier Workweek

  تمرکز عمدی بر شادی کارکنان می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. افرادی که از کار خود لذت می برند نه تنها بهره وری بیشتری دارند، بلکه خلاق تر نیز هستند. یک محیط کاری شادتر اغلب منجر به نرخ ماندگاری بالاتری می شود، زیرا کارکنان راضی کمتر احتمال دارد که آن را ترک کنند. در این دوره فقط صوتی، تحقیقات کلیدی و بهترین شیوه ها برای دستیابی به شادی بیشتر در محل کار را بررسی کنید. نیک مارکز شیوه‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که می‌تواند به شما کمک کند محیط کاری لذت‌بخش‌تری را با ایجاد ارتباط با دیگران و الهام بخشیدن به آنها، توانمندسازی تیمتان، پرورش فرصت‌های بیشتر و ایجاد سیستمی که با همه منصفانه رفتار می‌کند، ایجاد کنید. در طول مسیر، نکاتی را برای ترسیم واضح مرزهای بین کار و زندگی و همچنین نحوه افزایش انگیزه و مشارکت در تنها چند دقیقه دریافت کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی چگونگی سازماندهی زمان و زندگی - Image of Course How to Organize Your Time and Your Life 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی چگونگی سازماندهی زمان و زندگی

  How to Organize Your Time and Your Life

  به دنبال یک سیستم سازمانی متناسب با نیازهای خاص خود هستید؟ فقط مرسوم ترین هک های بهره وری جدید را دنبال نکنید. در این دوره، که از پادکست چگونه در شغل خود عالی باشید، به جولی مورگنسترن استاد سازمان بپیوندید تا در مورد نحوه مدیریت زمان خود برای بهره وری بیشتر و ایجاد سیستمی متناسب با نیازهای شما بحث کند. جولی به اهمیت در نظر گرفتن اهداف و شخصیت خود در هنگام طراحی سیستم خود اشاره می کند. تشخیص اینکه چه چیزی برای شما بهتر عمل می کند، اطمینان حاصل می کند که سیستم شما طبیعی است و عملکرد بهینه دارد. جولی همچنین نحوه عیب‌یابی سیستم‌های سازمانی خود را به منظور محدود کردن مواردی که کار می‌کنند و مواردی که نه، بازیابی زمان خلاقانه‌تان، جلوگیری از تسلط بر صندوق ورودی‌تان و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی داشتن یک روز عالی در محل کار با Caroline Webb - Image of Course How to Have a Great Day at Work With Caroline Webb 55 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی داشتن یک روز عالی در محل کار با Caroline Webb

  How to Have a Great Day at Work With Caroline Webb

  تکنیک های عملی و مبتنی بر شواهد را بیاموزید تا به شما کمک کند تا بدون توجه به فراز و نشیب ها، کنترل بیشتری بر کیفیت زندگی کاری روزانه خود داشته باشید. نویسنده پرفروش، کارولین وب، به طور مختصر به علم رفتاری می پردازد که توانایی شما را برای انجام بهترین عملکرد و احساس بهترین حالت شما افزایش می دهد، سپس هفت عنصر سازنده یک روز خوب در محل کار را پوشش می دهد: اولویت ها، بهره وری، روابط، تفکر، نفوذ، انعطاف پذیری و انرژی. . هر بلوک ساختمانی شامل تکنیک‌های تکمیلی است که می‌تواند در هر زمینه حرفه‌ای مورد استفاده قرار گیرد، با توضیحات واضح و قابل دسترس از علم نهفته در اثربخشی هر ابزار و همچنین راهنمایی گام به گام در مورد نحوه استفاده از آنها در زندگی واقعی. با الهام از و بر اساس کتاب پرفروش جهانی Caroline چگونه یک روز خوب داشته باشیم، تکنیک های این دوره توسط بیش از 100 هزار نفر در سراسر جهان آزمایش و آزمایش شده است.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dave Crenshaw - Image of Author Dave Crenshaw

Dave Crenshaw

دیو کرانشو نویسنده و مربی رهبری است که در شرکت Time، Fast Company و USA Today برجسته شده است. او استاد ساختن رهبران مولد است. او در مجله Time، USA Today، Fast Company و BBC News حضور دارد. دوره های او را در LinkedIn Learning میلیون ها نفر مشاهده کرده اند. او چهار کتاب نوشته شده است، از جمله اسطوره چند وظیفه: How "Doing It All" Gets Nothing Done، که در شش زبان منتشر شد و یک از پرفروش ترین کتابهای مدیریت زمان است. دیو به عنوان یک نویسنده، سخنران و مدرس آنلاین، صدها هزار رهبر کسب و کار در سراسر جهان را تربیت کرده است. در DaveCrenshaw.com در مورد او بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Christina Vo - Image of Author Christina Vo

Christina Vo

کریستینیا وو مشاور ارتباطات جهانی و مربی تجارت است. کریستینا ، مسئول سابق ارتباطات یونیسف ، با رهبران بصیر و کارآفرینان همکاری می کند تا با یافتن همسویی ، جریان و خلاقیت ، توانایی و تأثیر آنها را گسترش دهد. او همچنین علاقه زیادی به کمک به زنان برای یافتن صدای خود دارد و به طور مرتب در مورد این موضوع بینش و راهنمایی برای جامعه خود ارائه می دهد. او همچنین اخیراً یکی از علاقه های خلاقانه خود را دنبال کرده و یک تجارت طراحی گل ، Conscioustyle را شروع کرده است. کریستینا کارشناس ارشد ارتباطات اجتماعی و عمومی از دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن و کارشناسی بهداشت عمومی از دانشگاه کارولینای شمالی ، چاپل هیل است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Pete Mockaitis | How to Be Awesome at Your Job - Image of Author Pete Mockaitis | How to Be Awesome at Your Job

Pete Mockaitis | How to Be Awesome at Your Job

چگونه در کار خود عالی باشیم پادکستی است که به پیشرفت حرفه ای و مهارت های زندگی متمرکز است. شکوفایی در شرایط شغلی امروز مستلزم گرفتن یادگیری و پیشرفت به دست خود شماست. چگونه در شغل خود عالی باشید به شما امکان می دهد مستقیماً از برخی از تأثیرگذارهای برجسته جهان بیاموزید. میزبان پیت موکایتیس با بیش از 500 رهبر صنعت ، مدیر و متخصص در مورد موضوعاتی که بیشترین اهمیت را برای متخصصان امروز دارد مصاحبه می کند. این عناوین شامل توسعه حضور ، به حداکثر رساندن بهره وری ، تقویت ارتباطات ، ایجاد روابط و مدیریت فعالانه شغلی شما است. شما همچنین می توانید در برنامه آموزش پیشرفته تفکر و همکاری پیت (ETC) ثبت نام کنید یا آموزش شخصی به پیت را بررسی کنید. در awesomeatyourjob.com بیشتر بیاموزید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Andrea Bonior - Image of Author Andrea Bonior

Andrea Bonior

آندره بونیور نویسنده پرفروش، گوینده، استاد و روانشناس بالینی دارای مجوز است. اشتیاق آندره مردم است. او حرفه روان‌شناسی را به یک تغییر معنادار تبدیل کرد، از اتاق های درمانی تا اتاق های خبر و هرجایی که در آن قرار دارد، گسترش داده است. جدیدترین کتاب او با عنوان Detox Your Thoughts تازه منتشر شد. او سخنران اصلی روابط ، انگیزش و سلامت عاطفی است و برای پانزده سال صدایی در پشت ستون مشاوره سلامت روان Bag bag Check for Washington Post بود. آندره همچنین برای روانشناسی امروز وبلاگ می نویسد ، جایی که مطالب او بیش از 18 میلیون بار خوانده شده است. او یک روانشناس متخصص برجسته برای بسیاری از رسانه ها است. او یک تمرین درمانی خصوصی پاره‌وقت در خارج از واشنگتن دی سی را نگه داشته است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Maxie McCoy - Image of Author Maxie McCoy

Maxie McCoy

ماکسی مک کوی نویسنده و سخنران متمرکز بر دادن ابزارهایی است که زنان لازم دارند تا خود را باور کنند. ماکسی مجری اختصاصی داستان های زنان است و بصورت هفتگی پست های الهام بخشی را در maxiemccoy.com می نویسد. نویسنده یک راهنمای انگیزشی محبوب برای زنان حرفه ای ، شما گم نشده اید: یک برنامه عملی الهام بخش برای یافتن راه خود ، کارهای او در Good Morning America ، New York 1 ، Forbes ، Fortune و موارد دیگر ظاهر شده است. وی همچنین مجری و تهیه کننده اجرایی برنامه هفتگی آنلاین ، Woman On است. ماکسی در ایجاد تجربیات معنی دار که اقدامات عملی را در قالب کارگاه و گروه فراهم می کند ، تخصص دارد. او با مارک های برتر ، کنفرانس ها و شرکت ها همکاری کرده است تا رویدادهای اصلی ایجاد کند که مخاطبان هدف آنها را بصورت آنلاین و غیر فعال درگیر کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Caroline Webb - Image of Author Caroline Webb

Caroline Webb

کارولین وب یک متخصص برجسته در استفاده از بینش های علوم رفتاری برای بهبود زندگی حرفه ای است. کارولین کتابی در این زمینه نوشته است - چگونه یک روز خوب داشته باشیم: از قدرت علم رفتاری برای تغییر زندگی کاری خود استفاده کنیم - که در 16 نسخه و بیش از 60 کشور منتشر شده است. او همچنین مشاور ارشد مک کینزی است، جایی که قبلا شریک بود. کارولین یکی از بنیانگذاران شیوه رهبری مک کینزی، طراحی رویکرد شرکت برای تغییر پویایی تیم برتر، و رهبری کار شرکت بر روی اثربخشی سازمانی در بخش مراقبت های بهداشتی بود. او به طور مکرر در مجله هاروارد بیزینس ریویو مشارکت می کند، و کار او در راهنمای HBR برای تولید بیشتر و راهنمای HBR برای مقابله با درگیری ظاهر می شود.

مشاهده پروفایل