بوت کمپ اکسل - Excel Boot Camp

مسیر آموزشی بوت کمپ اکسل - Image of Learn Path Excel Boot Camp
بوت کمپ اکسل Excel Boot Camp
بسیاری از کاربران اکسل عباراتی مانند VLOOKUP، PivotTables، و قالب بندی شرطی و ویژگی هایی را می شنوند که فقط برای کاربران قدرتمند محفوظ است. اینطور نیست! این عملکردهای قدرتمند زمانی که مراحل مربوطه را بدانید ساده می شوند. هر دوره مختصر در این مسیر یادگیری شما را گام به گام از طریق اصول اولیه راهنمایی می کند
Excel Boot Camp
Many Excel users hear terms like VLOOKUP, PivotTables, and conditional formatting and envision features reserved only for power users. Not so! These powerful functions are simple once you know the steps involved. Each concise course in this learning path walks you step-by-step through the basics
مدت زمان: 3h 12m
تعداد دوره ها: 7
مجموع قیمت: (۳۴۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۲۳۸۰۰
تعداد مدرسین: 5
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: VLOOKUP و XLOOKUP برای مبتدیان - Image of Course Excel: VLOOKUP and XLOOKUP for Beginners 19 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: VLOOKUP و XLOOKUP برای مبتدیان

  Excel: VLOOKUP and XLOOKUP for Beginners

  بسیاری از کاربران اکسل "VLOOKUP" را می شنوند و عملکرد پیچیده ای را در نظر می گیرند که فقط مختص کاربران قدرتمند است. اینطور نیست! VLOOKUP - و XLOOKUP، نسخه جدیدتر برای 365 مشترک - از قدرتمندترین عملکردهای اکسل هستند، اما می توانید با چند مرحله ساده بر آنها مسلط شوید. در این دوره کوتاه، جس استراتون گام به گام شما را در ایجاد یک جستجوی ساده در Excel با استفاده از VLOOKUP و XLOOKUP راهنمایی می کند، سپس به شما نشان می دهد که چگونه فرمول های خود را در برابر خطا ثابت کنید. با استفاده از این توابع جستجوی قدرتمند، مهارت های Excel خود را افزایش دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: PivotTablesها برای مبتدیان - Image of Course Excel: PivotTables for Beginners 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: PivotTablesها برای مبتدیان

  Excel: PivotTables for Beginners

  PivotTablesها لازم نیست ترسناک باشند! این ویژگی قدرتمند اکسل زمانی را که شما برای فرمول‌ها صرف می‌کنید به نصف کاهش می‌دهد. در این دوره مختصر، مربی اکسل، Dave Ludwig، جداول محوری را قابل فهم می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از آنها برای تجزیه و تحلیل داده‌های خود شروع به کار کنید. او با توضیح دو بلوک اساسی PivotTable شروع می‌کند: فیلدهای مقدار و زمینه‌های سطر. سپس او به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید یک جدول محوری را با اضافه کردن زمینه‌ها، فیلترها و قالب‌بندی تنظیم کنید. سرانجام، به شما نشان می‌دهد که چگونه از دکمه‌های فیلتر مخصوصی که به عنوان برش دهنده معروف هستند استفاده کنید و همچنین نحوه استفاده از جدول زمانی را به شما نشان می‌دهد. در پایان، او اصول تازه کردن و به روزرسانی PivotTable را مرور می‌کند. موضوعات شامل: زمان استفاده از جدول محوری را توصیف کنید. کارهایی را که باید قبل از ایجاد جدول محوری انجام دهید، لیست کنید. قبل از ایجاد جدول محوری، مزایای ایجاد جدول Excel را توضیح دهید. نمایش مفهومی فیلد مقدار را توصیف کنید. دلیل اینکه باید یک جدول محوری را مرتباً تازه کنید، ذکر کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: ماکرو و VBA برای مبتدیان - Image of Course Excel: Macros and VBA for Beginners 37 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: ماکرو و VBA برای مبتدیان

  Excel: Macros and VBA for Beginners

  اگر کاربر دائمی اکسل هستید، به احتمال زیاد وظایفی در اکسل دارید که باید مرتباً تکرار کنید. خوشبختانه با ایجاد ماکرو می‌توانید این کارها را خودکار کنید. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ماکروها پیچیده و مختص کاربران قدرتمند اکسل هستند. اینطور نیست! در این دوره کوتاه، ابتدا مربی Oz du Soleil بهترین زمان‌ها برای استفاده از ماکرو را توضیح می‌دهد، و سپس نحوه استفاده از (Visual Basic for Applications (VBA برای راه اندازی یک ماکرو اساسی در Excel برای ضبط کلیک‌ها و کلیدهای موس را توضیح می‌دهد. اکنون با نحوه تنظیم ماکرو در Excel ، بعداً در وقت صرفه جویی کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی فیلتر کردن داده ها برای مبتدیان در اکسل - Image of Course Excel: Filtering Data for Beginners 29 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی فیلتر کردن داده ها برای مبتدیان در اکسل

  Excel: Filtering Data for Beginners

  آیا می‌دانستید اکسل شما را قادر می‌سازد تا دقیقاً داده‌های مورد نیاز خود را با کلیک ماوس به صفر برسانید؟ در این دوره کوتاه، ناشر محتوای مایکروسافت اکسل، دیو لودویگ، جزئیات فیلتر کردن در اکسل را نشان می دهد. او نحوه فیلتر کردن متن، مقادیر عددی و محدوده داده ها را نشان می دهد. دیو همچنین نحوه فیلتر کردن با کدگذاری رنگی و نحوه استفاده از گزینه‌های فیلتر پیشرفته مانند اسلایسرها و میانبرها را نشان می‌دهد. با این دوره کوتاه در عرض چند دقیقه مهارت های اکسل خود را ارتقا دهید. اهداف یادگیری هدف فیلتر را مشخص کنید. موقعیت هایی را که در آن فیلتر سفارشی به بهترین شکل ممکن استفاده می شود را بشناسید. روشی را که اکسل برای خواندن داده ها هنگام اعمال فیلتر پیشرفته استفاده می کند، خلاصه کنید. روشی را که هنگام ایجاد یک آیتم خاص برای فهرست انتخابی باید در نظر بگیرید را به یاد بیاورید. عملکرد فرمول آرایه پویا را توضیح دهید. میانبر صفحه کلید مورد استفاده برای نمایش منوهای فیلتر در اکسل را نام ببرید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: قالب بندی شرطی برای مبتدیان - Image of Course Excel: Conditional Formatting for Beginners 34 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: قالب بندی شرطی برای مبتدیان

  Excel: Conditional Formatting for Beginners

  قالب بندی مشروط پیچیده تر از آن است که هست. این ابزار قدرتمند در Microsoft Excel به شما امکان می دهد داده ها را بر اساس محتویات سلول برجسته کنید ، تشخیص روندها و الگوها و تأکید بر نتایج اصلی را آسان می کند. اگرچه این روند می تواند سریع و آسان باشد ، اما بسیاری از کاربران اکسل نمی دانند که چگونه از قالب بندی مشروط در حداکثر پتانسیل خود استفاده کنند. در این دوره کوتاه ، مربی اکسل ، دنیس تیلور ، شما را در چگونگی اعمال و شخصی سازی قالب بندی مشروط بررسی می کند تا به سرعت واریانس داده های شما را مشخص کند. بیاموزید که چگونه از همه قوانین و گزینه ها مانند نوارهای داده و مجموعه نمادها استفاده کنید و قالب بندی مشروط را در بسیاری از ردیف های داده اعمال کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: Power Query برای مبتدیان - Image of Course Excel: Power Query for Beginners 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: Power Query برای مبتدیان

  Excel: Power Query for Beginners

  اگر حتی قسمت کوچکی از کار شما مستلزم استفاده از Microsoft Excel است، این احتمال وجود دارد که در برخی از اوقات صفحه گسترده‌ای دریافت کنید که داده‌ها به صورت غیر سازمان یافته، قطع ارتباط یا به طور کلی در شکل خوبی نیستند. و علی رغم تمرینات معمول، آه طولانی و سنگین، رسماً بخشی از گردش کار توصیه شده Excel نیست. به جای اینکه موهای خود را با داده‌های آشفته‌ای که می‌بینید، بیرون بیاورید، می‌توانید از Power Query در Excel برای کمک به وارد کردن و تمیز کردن داده‌ها در کار با آن استفاده کنید. در این دوره، متخصص اکسل، Dave Ludwig شما را با مجموعه ویژگی‌های قوی Power Query آشنا می‌کند. او به شما نحوه استفاده از Power Query را برای اتصال به منبع داده، فیلتر کردن داده‌ها و ایجاد ستون‌های شرطی داده نشان می‌دهد. وی همچنین قابلیت‌های پاک کنندگی قابل توجه Power Query را به نمایش می‌گذارد. پس از تمیز کردن اطلاعات، به راحتی می‌توانید فرمول‌ها، جدول‌های محوری، نمودارها را ایجاد کنید و به طور کلی به کار خود ادامه دهید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی اکسل: Power Pivot برای مبتدیان - Image of Course Excel: Power Pivot for Beginners 24 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اکسل: Power Pivot برای مبتدیان

  Excel: Power Pivot for Beginners

  ویژگی Power Pivot در مایکروسافت اکسل برای ویندوز به شما امکان می دهد داده ها را از منابع بسیاری وارد، ادغام و تجزیه و تحلیل کنید. بسیاری از مردم تصور می کنند که Power Pivot یک ویژگی پیچیده است که برای کاربران حرفه ای محفوظ است. اینطور نیست! در این دوره کوتاه، مربی جاش ریشین، اسطوره‌های مربوط به Power Pivot را از بین می‌برد و توضیح می‌دهد که چیست و بهترین راه برای استفاده از آن چیست. جاش شما را در ساخت یک مدل داده پایه با شناسایی منابع داده و ایجاد روابط داده راهنمایی می کند. سپس نحوه تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه نتایج خود را با استفاده از PivotTables و PivotCharts نشان می دهد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Dennis Taylor - Image of Author Dennis Taylor

Dennis Taylor

کارشناس اکسل، دنیس تیلور، با تجربه ای متجاوز از بیست و پنج سال در امر آموزش و تالیف مبحث "صفحه گسترده" فعال می باشد. دنیس تیلور از تجربه ای بالغ بر بیست و پنج سال در برنامه های صفحه گسترده به عنوان مولف، سخنران، رهبر سمینار برخوردار می باشد. از اواسط دهه ی نود میلادی، وی نویسنده و ارائه کننده ی تعداد بیشماری از ویدئوهای مبحث اکسل و دوره های آموزشی آنلاین بوده است و در سرتاسر کشورهای آمریکا و کانادا برای ارائه ی بیش از سیصد سمینار و کلاس سفر نموده است. او یا خودش یا با همکاری مشترک نویسندگان دیگر، به تالیف کتاب های چندگانه با موضوع "نرم افزار صفحه گسترده" و ارائه ی بیش از پانصد سمینار تحت وب با موضوع "اکسل" ، برای مجموعه ی متنوعی از بینندگانش ، اشتغال زایی کرده است. دنیس با صدها شرکت و سازمان دولتی متفاوت به علاوه ی دانشکده ها و دانشگاه ها همکاری داشته است. وی در شهر بولدر در ایالت کلرادو زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jess Stratton - Image of Author Jess Stratton

Jess Stratton

جس استراتن یک کارمند نویسنده و مشاور متخصص تکنولوژی در تولید نرم افزار و تکنولوژی موبایل است. جس استراتن، بیش از 10 سال را به گرداندن کسب و کار مشاوره تکنولوژی خودش، ساخت و نگه داری پایگاه داده برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک و متوسط، ساخت وبسایت، نصب شبکه و رهبری تیم ها، کارمندان، و افراد کرده است تا برای تولید بیشتر از آخرین فن آوری های desktop و موبایل استفاده کنند. هم اکنون، جس علاوه بر اینکه یک ارائه دهنده برجسته کنفرانس های Lotus Note و نویسنده مشارکتی برای چندین صنعت چاپ و مجله ها، کتب درسی، پادکست ها، وب کست ها و سایر سایت های محبوب از جمله: Lifehacker.com است، یک نویسنده تمام وقت در Lynda.com نیز می باشد. جس را می توانید از طریق وب سایت او www.solacelearning.com ودنبال کردن در تویتر به آدرس@NerdGirlJess پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Oz du Soleil - Image of Author Oz du Soleil

Oz du Soleil

Oz du Soleil یک MVP اکسل، نویسنده و مربی، و علاقه مند به اطلاعات و گزارشدهی قابل اطمینان است. آموزش، به اشتراک گذاری دانش و توانمند سازی افراد برای رسیدگی به داده های خود ، به شکلی موثرتر و با مهارت های بیشتر ، از اشتیاق های او است. در 6 سال گذشته، او چندین کارگاه عمومی و خصوصی را ئه کرده و سخنرانی های زیادی داشته است. او در دانشگاه Northwestern University، دانشگاه ایلینوی در شیکاگو، IgniteChicago و ExcelTV ارائه داشته است، و در اکثر موارد در موضوع اکسل و کنفرانس داده در تورنتو؛ آمستردام؛ سن خوزه؛ پورتلند، اورگان؛ و شیکاگو، ایلینوی ، ارائه داشته است. کتاب او، "Guerrilla Data Analysis Version 2" برخی از این دانش را گسترش می دهد. از طریق کانال یوتیوب محبوب خود، "Excel on Fire"، او دانش آموزان را برای استفاده از اکسل به طور موثرتر و با دسترسی بیشتر به ویژگی های اکسل آموزش می دهد. در http://ozdusoleil.com بیشتر بدانید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dave Ludwig - Image of Author Dave Ludwig

Dave Ludwig

دیو لود ویگ، یک توسعه دهنده محتوا در مایکروسافت است که مقالات، ابزارهای تصویری و ویدئوها را برای اکسل ایجاد می کند. اولین کار Dave در نرم افزار آموزش نرم افزار بانکی برای حسابداران بود. از آنجا، او به نرم افزار گرافیکی رفت و در آنجا فتوشاپ و Illustrator را به اداره پشتیبانی فنی ادوبی آموزش داد. اولین کار او برای مایکروسافت در MSN Sidewalk بود، جایی که وی کارمندانش را در ابزار انتشارات داخلی آموزش داد. در حال حاضر او در دفتر به عنوان یک توسعه دهنده محتوا کار می کند، با تمرکز بر اکسل. او عاشق تدریس افراد، برای تولید بیشتر است تا بتوانند به صورت شخصی و حرفه ای موفق شوند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Joshua Rischin - Image of Author Joshua Rischin

Joshua Rischin

جاشوا ریچین مدیر شرکت Axium Solutions، یک شرکت مشاوره مدیریتی است. جاشوا بیش از ۱۰ سال است که در صنعت خدمات حرفه‌ای فعالیت می‌کند و نتایج کیفی را به بیش از ۲۰ سازمان در بخش‌های خصوصی و دولتی تحویل داده‌است. او کار خود را با درجه مهارت بالا، با استفاده از رویکرد مبتنی بر نتایج برای سیدن به خروجی‌های مشتری به عهده می‌گیرد. در Axium، جاشوا راه‌حل‌های مناسب، عملی و پایدار برای چالش‌های کسب‌وکار فعلی و نوظهور فراهم می‌کند. جاشوا عضوی از موسسه استرالیایی (Australian Institute of Company Directors (MAICD است و عضو ارشد انجمن کامپیوتر استرالیا نیز هست. او دارای اعتبارنامه PMBOK Foundation بوده و دارای یک تاییدیه امنیت سطح ۱ ملی استرالیا می‌باشد. جاشوا در سال ۲۰۰۱ لیسانس بازرگانی و لیسانس اقتصاد را در دانشگاه Monash در ملبورن به پایان رساند. زمانی که جاشوا نتواند نتایج کیفی را به مشتریانش تحویل دهد، از صرف وقت با خانواده‌اش، دوچرخه‌سواری، نواختن گیتار، و گوش دادن به موسیقی لذت می‌برد (هر چیزی پیش از سال ۲۰۰۸).

مشاهده پروفایل