تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اپلیکیشن iOS 13 - Become an iOS 13 App Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اپلیکیشن iOS 13 - Image of Learn Path Become an iOS 13 App Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اپلیکیشن iOS 13 Become an iOS 13 App Developer
ابزارها، زبان و دانش ضروری مورد نیاز برای ساخت و توسعه برنامه‌های iOS ۱۲ را کشف کنید—از اصول اولیه توسعه iOS با استفاده از Swift و Xcode تا بررسی نهایی، آزمایش و انتشار برنامه‌تان. بر زبان اصلی و مهارت های توسعه برنامه های iOS مسلط شوید. کیت توسعه نرم افزار مورد استفاده برای ساخت برنامه های iOS را بیاموزید. با iOS ۱۱ و Swift یک برنامه iOS ایجاد و استقرار کنید.
Become an iOS 13 App Developer
Discover the essential tools, language, and knowledge you need to build and develop iOS ۱۲ apps—from the basics of developing for iOS using Swift and Xcode to the final review, testing, and release of your app. Master the core language and skills for developing iOS apps. Learn the software development kit used to build iOS apps. Create and deploy an iOS application with iOS ۱۱ and Swift.
مدت زمان: 8h 56m
تعداد دوره ها: 4
مجموع قیمت: (۱۱۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۷۷۰۰۰
تعداد مدرسین: 2
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی جامع سوئیف 5 - Image of Course Swift 5 Essential Training 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی جامع سوئیف 5

  Swift 5 Essential Training

  Swift زبان برنامه نویسی برای اکوسیستم اپل - iOS، macOS، watchOS و tvOS - است و یک زبان بسیار رسا، سریع، ایمن و سرگرم کننده است که هم برای برنامه نویسان جدید و هم با تجربه مناسب است. در این دوره، مربی هریسون فرون به شما کمک می کند تا با Swift 5 تجربه عملی کسب کنید و شما را آماده می کند تا برنامه ها و بازی های خود را با استفاده از این زبان محبوب شروع کنید. پس از مروری بر تکامل سوئیفت، هریسون شما را با هر یک از اجزای زبان آشنا می کند. او انواع داده های متداول، منطق شرطی، روش ها، توابع، کلاس ها و ساختارها و موارد دیگر را پوشش می دهد - آنچه را که باید برای مهارت در برنامه نویسی با Swift بدانید، توضیح می دهد. مثالها و موارد استفاده از بازیهای خود هریسون برداشته شده و زمینه عملی برای هر عنصر برنامه نویسی را فراهم می کند. اهداف یادگیری گرفتن Xcode متغیرها و ثابت ها ثبت و اظهار نظر کار با تار مجموعه ها و عملگرهای منطقی کار با مجموعه ها آرایه ها و روش های آرایه ای مجموعه و چند برابر کار با دستورات و حلقه های شرطی کار با توابع کلاسهای سوئیفت شمارش ها رسیدگی به خطاها

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Xcode 13 - Image of Course Xcode 13 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع Xcode 13

  Xcode 13 Essential Training

  آیا تا به حال خواسته اید در توسعه پلتفرم اپل غوطه ور شوید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در این دوره آموزشی مناسب برای مبتدیان، تاد پرکینز، توسعه‌دهنده ارشد اپلیکیشن iOS، هر آنچه را که باید در مورد Xcode بدانید را به شما آموزش می‌دهد و مجموعه مهارت‌های فنی شما را برای شروع نوشتن و ویرایش Xcode در عرض چند ساعت افزایش می‌دهد. ویژگی‌های اصلی Xcode 13، محیط توسعه یکپارچه برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های macOS، iOS، watchOS و tvOS را کاوش کنید. نکاتی در مورد راه‌اندازی و پیکربندی، کدنویسی کارآمد با SwiftUI، نمونه‌سازی اولیه، کنترل منبع و موارد دیگر دریافت کنید. قدرت Xcode Interface Builder را باز کنید، برنامه داخلی بصری که به شما امکان می دهد رابط های کاربری را در استوری بوردهای طراحی خود ایجاد و سفارشی کنید. در طول مسیر، تاد به شما نشان می دهد که چگونه برنامه خود را کامپایل، اشکال زدایی و آزمایش کنید تا بتوانید در حین حرکت، خطاهای کد خود را برطرف کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساخت اولین برنامه با iOS 13 - Image of Course Building Your First iOS 13 App 56 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساخت اولین برنامه با iOS 13

  Building Your First iOS 13 App

  آیا می خواهید ایده خود را به یک برنامه کامل iOS تبدیل کنید؟ چگونه در این دوره بیاموزید. تاد پرکینز به افراد تازه کار در توسعه iOS نشان می دهد که چگونه می توانند یک برنامه iOS را در یک بعد از ظهر ایجاد کنند و بهترین شیوه ها را در طول مسیر به اشتراک بگذارند. تاد کدها، ابزارها، چارچوب‌ها و شیوه‌های ساخت برنامه‌های iOS را پوشش می‌دهد، از جمله نحوه ایجاد یک پروژه Xcode، اجرای اولین برنامه، ساخت رابط کاربری و تعامل کد. در طول دوره، او جدیدترین تکنیک ها و روش های موجود با انتشار iOS 13 را ارائه می دهد. اهداف یادگیری ایجاد یک پروژه Xcode پیمایش در رابط Xcode اجرای اولین برنامه طرح بندی ساختمان با استوری بورد اتصال عناصر UI به کد تعامل کدنویسی

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه iOS 14 - Image of Course iOS 14 Development Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع توسعه iOS 14

  iOS 14 Development Essential Training

  در این دوره، مدرس Todd Perkins به شما کمک می‌کند تا توسعه برنامه‌ها را برای دستگاه‌های iOS شروع کنید. Xcode ابزار رسمی اپل برای توسعه برنامه‌های iOS است. او توضیح می‌دهد که از کجا می‌توانید آن را بارگیری کنید، از چه الگوها و تنظیماتی استفاده کنید، نحوه شخصی‌سازی رابط Xcode و نحوه اجرای برنامه شما در شبیه ساز Xcode. بعد، او وارد استوری بورد‌ها می‌شود، که استانداردی برای ایجاد طرح‌بندی iOS است. Todd اصول کار با استوری بورد را شامل می‌شود، از جمله نحوه اتصال شی object رابط کاربر به کد شما، نحوه پاسخگویی به فشار دادن دکمه، نحوه ضبط و استفاده از داده‌ها از یک قسمت متنی و موارد دیگر. SwiftUI مانند استوری بورد‌ها برای ایجاد طرح‌بندی iOS استفاده می‌شود. SwiftUI برای ایجاد رابط‌های کاربر از یک نحو اعلانی مبتنی بر زبان Swift استفاده می‌کند. او اصول کار با پشته‌ها را در SwiftUI توضیح می‌دهد، سپس ویژگی‌ها، تصاویر و صحافی را پوشش می‌دهد. وی نحوه استفاده از نمایش لیست‌ها، نمایش جزئیات و نمای بازشو در SwiftUI را توصیف می‌کند، سپس با مراحل بعدی نتیجه گیری می‌کند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Todd Perkins - Image of Author Todd Perkins

Todd Perkins

تاد پرکینز یک توسعه دهنده و متخصص در IOS است. او بیش از 12 اپلیکیشن محبوب و بازی ساخته است. بیش از 50 کتاب و ویدئو آموزشی در مورد موضوعاتی از قبیل برنامه نویسی برای غیربرنامه نویسان و سازندگان بازی ، منتشر کرده است. وی همچنین یک توسعه دهنده مورد تایید شرکت سان (SCJD) است و در ساخت نرم افزار از دانشگاه Western Governors لیسانس دارد. تاد وقتی مشغول ساخت اپلیکیشن یا دوره های آموزشی نیست، مجری برنامه podcast Try و Try Again-a Movie Clud است و تا جایی که به سلامتیش آسیب نرسد ، video game بازی می کند. تاد در کالیفرنیا با خوانواده اش زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Harrison Ferrone - Image of Author Harrison Ferrone

Harrison Ferrone

هریسون فرون یک مهندس نرم افزار تجربه محور ، توسعه دهنده ی بازی ، کارشناس تکنولوژیست خلاق و Scrum Master معتبر و دارای گواهینامه می باشد که خارج از برلین در آلمان مشغول به فعالیت می باشد. او از روی اپلیکیشن های موبایل و پروژه های بازی به عنوان یک برنامه نویس آزاد برای یک استارتاپ مستقل و یک کمپانی اقتصادی پیشروی صنعتی مشغول به کار بوده است. تمرکز اصلی اش بر Swift , سی شارپ است، هر چند وی این اواخر حوزه ی فعالیتش را در ++C و Unreal Engine 4 نیز گسترش داده است. هنگامی که وی به کدگذاری مشغول نیست یا چیزی مطالعه نمی کند، میتواند دست از کار کشیده و به فعالیت مورد علاقه اش بپردازد. او به دنبال زنده نمودن احساس طلایی دوران hip-hop میرود و در بعد از ظهرها به همراه دوست دخترش و سه گربه شان چرت می زند.

مشاهده پروفایل