تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React - Become a React Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React - Image of Learn Path Become a React Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده React Become a React Developer
React یک چارچوب قدرتمند است که بیشتر کار می کند. با این حال ، نحوه استفاده از آن به معنی یادگیری هسته React و نحوه ادغام آن با سایر فناوری ها و رویکردها است. یک پایه محکم در React بدست آورید و نحوه ساخت برنامه های کاربردی واقعی را با ترکیب React با سایر ابزارهای کلیدی بیاموزید.
Become a React Developer
React is a powerful framework that does more with less. Figuring out how to apply it, however, means learning both the core of React and how to integrate it with other technologies and approaches. Get a solid foundation in React and learn how to build real applications by combining React with other key tools.
مدت زمان: 22h 12m
تعداد دوره ها: 8
مجموع قیمت: (۲۵۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۸۰۶۰۰
تعداد مدرسین: 3
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع React.js - Image of Course React.js Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع React.js

  React.js Essential Training

  در میان سایر کتابخانه های جاوا اسکریپت، React.js متمایز است. برای توسعه UI به اجزای قابل استفاده مجدد متکی است، نه الگوها، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد نماهایی را در جایی که داده ها در طول زمان تغییر می کنند، ارائه دهند. برنامه های React مقیاس پذیرتر و قابل نگهداری تر هستند و توسعه دهندگان را کارآمدتر و کاربران را راضی تر می کنند. در این دوره، Eve Porcello اصول کتابخانه React را با استفاده از مدرن ترین نحو و بهترین روش ها برای ایجاد کامپوننت های React معرفی می کند. در طول راه، نحوه تنظیم ابزارهای Chrome را برای React بیاموزید. ایجاد اجزای جدید؛ با Hook های داخلی در React کار کنید. از برنامه Create React برای اجرای آزمایشات و موارد دیگر استفاده کنید. در پایان دوره، شما به ملزومات React.js مجهز می شوید و بهتر برای ساخت پروژه های مبتنی بر مرورگر خود آماده می شوید.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی React.js: ساخت یک رابط - Image of Course React.js: Building an Interface 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React.js: ساخت یک رابط

  React.js: Building an Interface

  React یک کتابخانه جاوا اسکریپت با اجزای قابل استفاده مجدد و رویکرد ارائه داده منحصر به فرد است. رابط های وب که با React ایجاد می کنید انعطاف پذیر، سریع و سبک هستند. در این دوره، مربی Ray Villalobos معماری مولفه ها را در React مرور می کند و مهارت های اصلی را که برای توانایی ایجاد رابط نیاز دارید ، پوشش می دهد. Ray نحوه نصب React و شروع کار با اجزا، اشکال زدایی و متغیرها را گام برمی دارد. وی توضیح می دهد که چگونه می توانید داده ها را به یک مولفه منتقل کنید، از استفاده از قالب های useState و کلاسهای شرطی استفاده کنید و با عبور حالت به یک مولفه فرعی و استفاده از مقادیر برای پنهان کردن یا نمایش مولفه های فرعی، موارد را ضامن کنید. Ray توضیح می دهد که چگونه می توانید سوابق را حذف کنید، با یک آرایه فیلتر شده جستجو کنید، مرتب سازی کنید و موارد دیگر. او نشان می‌دهد که چطور می‌توانید برنامه خود را با ایجاد کد برای اضافه کردن قرارها تکمیل کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی React: ایجاد و میزبانی یک سایت Full-Stack - Image of Course React: Creating and Hosting a Full-Stack Site 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React: ایجاد و میزبانی یک سایت Full-Stack

  React: Creating and Hosting a Full-Stack Site

  شما React را یاد گرفته اید و می توانید رابط های front-end شگفت انگیزی ایجاد کنید. اما استقرار آنها نیاز بیشتری دارد. شما به منطق و مکانی برای قرار دادن آن نیاز دارید. با ترکیب رابط کاربری front-end خود با یک راه حل back-end و میزبانی ابری، می توانید برنامه های قدرتمند و تعاملی کامل بسازید. در این دوره مبتنی بر پروژه، Shaun Wassell نشان می‌دهد که چگونه React، Node.js و Amazon Web Services (AWS) را در یک وب‌سایت با ویژگی‌های کامل، شامل فرم‌های کاربرپسند برای ارسال مقالات و نظرات، ترکیب کنیم. یاد بگیرید که چگونه یک رابط از اجزای React ایجاد کنید، یک سرور Node.js ایجاد کنید، در پایگاه داده MongoDB پیوند دهید، احراز هویت کاربر را با Firebase Auth اضافه کنید، و سایت خود را در خدمات وب آمازون مستقر کنید. به Shaun در این دوره بپیوندید تا مهارت‌هایی را به دست آورید تا خدمات مشتری خود را به سطح بعدی برسانید: برنامه‌های کاربردی وب تمام پشته که واقعاً تعاملی هستند.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی React Hooks - Image of Course React Hooks 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React Hooks

  React Hooks

  React Hooks منطق را در توابع برنامه‌های جدید React قرار می‌دهد. در این دوره، مربی Eve Porcello سبک‌های مختلف استفاده از Hooks و روش‌های ادغام آنها در گردش کار برنامه نویسی شما را پوشش می‌دهد. او به شما می‌گوید که چگونه Hooks بخشی از کتابخانه شده است، سپس شما را در چگونگی نصب Create React App راهنمایی می‌کند. او چگونگی استفاده از useState Hook برای کنترل انواع مختلف متغیرهای حالت و کار با مولفه ها را توضیح میدهد. هر زمان که وضعیت برنامه تغییر کند، می‌توانید از اثرات قلبی useEffect Hook برای چندین عارضه جانبی در برنامه استفاده کنید. او به شما می‌آموزد که چگونه با dependency array effect کار کنید و داده‌ها را با استفاده از Effect Hook واکشی کنید. در مرحله بعدی، او چندین Hook اضافی و مراحل ایجاد مراحل ساخت Hook‌های سفارشی را توضیح می‌دهد. در پایان، او به شما جهت‌های مختلفی را نشان می‌دهد که می‌توانید برای بهبود دانش خود در مورد اکوسیستم React دنبال کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی ساخت پروژه های مدرن با React - Image of Course Building Modern Projects with React 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ساخت پروژه های مدرن با React

  Building Modern Projects with React

  درباره برخی از مهمترین ابزارهای اکوسیستم React که به شما در ساده سازی توسعه و مدیریت پیچیدگی های حالت، عوارض جانبی، ساختار و سبک دهی کمک می کند، اطلاعات کسب کنید. مربی Shaun Wassell نحوه ایجاد یک پروژه اصلی React را نشان می دهد و سپس نحوه افزودن Redux، ایجاد Thunks، استفاده از انتخابگرها، کار با اجزای سبک، انجام آزمایش و موارد دیگر را توضیح می دهد. موضوعات شامل: - ساخت برنامه های واکنش پذیر با قابلیت نگهداری و مقاومت بیشتر - نصب React و سایر ابزارها - افزودن Redux - مقابله با عوارض جانبی - کتابخانه ها برای مقابله با عوارض جانبی - یکپارچه سازی عکس العمل موثرتر برنامه ها با اجزای سبک - استفاده از قلاب های React - واکنش به قطعات - تست Redux، Redux-Thunk، reselect و اجزای سبک شده

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی React: الگوهای طراحی - Image of Course React: Design Patterns 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React: الگوهای طراحی

  React: Design Patterns

  اگر اصول اولیه React را آموخته اید و بر روی بسیاری از برنامه های React کار کرده اید، به احتمال زیاد با مشکلات و موقعیت های مکرر مواجه شده اید، مانند ایجاد طرح بندی های قابل استفاده مجدد یا کار با فرم ها. اگر به دنبال راه حل هایی برای مشکلات رایج بوده اید، به دنبال این دوره با Shaun Wassell نباشید، جایی که او بسیاری از مفیدترین الگوهای طراحی را پوشش می دهد - راه حل های م effectiveثر و قابل تکرار برای چالش های معمول توسعه برنامه. این دوره شامل چندین بخش است که هر یک گروهی از الگوهای طراحی React را شامل می شود، از نحو مطلوب برای کارهای خاص گرفته تا چگونگی ترتیب م componentsلفه ها در موثرترین روش. از جمله موضوعاتی که شاون پوشش می دهد عبارتند از ترکیب، اجزای مرتبه بالاتر، افزایش حالت، کنترل اجزای کنترل نشده و بسیاری از الگوهای دیگر که به برنامه React کمک می کند تا به یک پایگاه کد منظم تبدیل شود.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی React: معماری نرم افزار - Image of Course React: Software Architecture 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React: معماری نرم افزار

  React: Software Architecture

  بسیاری از توسعه دهندگان React از خود API React مطلع هستند، اما آشنایی چندانی با نحوه ایجاد برنامه های دنیای واقعی در مقیاس بزرگتر در حین برخورد با ذینفعان مختلف ندارند. تقاضاهای سنگین برای برنامه های وب از نظر مشتری و مدیریت، مستلزم آن است که توسعه دهندگان نرم افزار را به نحوی بهینه تنظیم کنند تا عملکرد و قابلیت نگهداری آن تضمین شود. و برای انجام موثر این کار، برنامه نویسان باید بدانند چگونه معماری نرم افزاری خوبی ایجاد کنند. در این دوره، توسعه دهنده ارشد نرم افزار Shaun Wassell به شما نشان می دهد که چگونه، جزئیاتی از آنچه توسعه دهندگان React باید بدانند تا برنامه های خود را برای نگهداری طولانی مدت، کارآمد و سازگار در طولانی مدت حفظ کنند، توضیح می دهد. با اصول رندر سمت سرور، مدیریت وضعیت، تقسیم کد و موارد دیگر آشنا شوید.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی React: احراز هویت - Image of Course React: Authentication 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی React: احراز هویت

  React: Authentication

  احراز هویت کاربر تقریباً یک قسمت مهم در هر وب سایت است، با این حال تعداد کمی از توسعه دهندگان وب از تمام جزئیات مربوط به نحوه کار و نحوه استفاده از آن برای ارائه تجربه کاربری خوب اطلاع دارند. در این دوره، مدرس Shaun Wassell به جزئیات مربوط به احراز هویت کاربر در زمینه React و نحوه ادغام احراز هویت کاربر در برنامه های React می پردازد. او با برخی از تعاریف، مراحل و پروژه های احراز هویت اولیه شروع می شود. سپس وی در مورد راستی آزمایی عمیق ایمیل و نحوه راه اندازی آن بحث می کند. او توضیح می دهد که چگونه به کاربران امکان تنظیم مجدد رمزهای عبور خود را بدهد، سپس مراحل راه اندازی OAuth را شرح می دهد. او چندین گزینه احراز هویت از پیش ساخته شده را مرور می کند، سپس با برخی از بهترین توصیه های عملی به نتیجه می رسد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Ray Villalobos - Image of Author Ray Villalobos

Ray Villalobos

رای ویلابوس به عنوان یک معلم توسعه/ طراح full-stack روی جاوا اسکریپت، full-stack و Sass متمرکز می باشد. رای ویلابوس به عنوان یک معلم توسعه/ طراح full-stack و یک معلم تمام وقت در Lynda.com مشغول به فعالیت می باشد. دوره های آموزشی اش روی طراحی front-end و عناوین توسعه همچون جاوا اسکریپت ، AngularJS و Sass به علاوه ی چارچوب هایی مثل Bootstrap و ابزاری که از شما یک توسعه دهنده ی سریع تر، تاثیر گذارتر و کارآمدتر میسازد ، متمرکز می باشد. وی صاحب یک سبک تدریس شفاف و عملی است که به شما کمک نموده تا مهارت های خویش را از طریق تمرین ها و پروژه های real-world بهبود ببخشید. پیش از این، به عنوان سرپرست مولتی مدیا برای Entravision Communications ، او وبسایت های ایستگاه تلویزیونی و رادیویی شبکه ای را روی East Coast اداره می نمود. وی همچنین سایت های روزنامه ای بزرگی را طراحی کرده و بازی ها/ پروژه های تعاملی برای شبکه روزنامه Tribune خلق نمود. شما می توانید از طریق هر نوع شبکه اجتماعی با آدرس @planetoftheweb با وی در تماس باشید یا وبلاگ شخصی اش را در http://raybo.org چک کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eve Porcello - Image of Author Eve Porcello

Eve Porcello

به عنوان یک متخصص برنامه های موبایل، CMS، تجارت الکترونیک، Eve Porcello دانشجویان را در سرتاسر جهان آموزش میدهد. Eve Porcello یک توسعه دهنده و آموزش دهنده ی ساکن کالیفرنیای شمالی است. او در طراحی و ارائه ی کلاس های مهندسی hands-on به دانشجویان سراسر جهان با Moon Highway کار میکند. با داشتن سابقه در طراحی UX/UI، ساختن نمونه های اولیه و کد نویسی، Eve برنامه های مختلفی از موبایل گرفته تا پلتفرم های CMS برای سایتهای تجارت الکترونیک ایجاد کرده است. شما میتوانید او را در توئیتر @eveporcello دنبال کنید یا از وبسایت او به آدرس www.moonhighway.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Shaun Wassell - Image of Author Shaun Wassell

Shaun Wassell

Shaun Wassell یک توسعه دهنده ی نرم افزار full-stack است که در برنامه نویسی و اتوماسیون صنعتی تخصص دارد. Shaun برنامه نویسی را از دوره ی راهنمایی با امید به ساختن بازی های ویدئویی خارق العاده شروع کرد. او مدرک علوم کامپیوتر را گرفت و شغل توسعه ی نرم افزار را به صورت حرفه ای ادامه داد. او هم از توسعه ی full-stack و هم از توسعه ی mobile لذت میبرد. در کنار کامپیوتر، Shaun به موسیقی، معماری، باغبانی و درست کردن دستی ابجو هم علاقه دارد.

مشاهده پروفایل