تبدیل شدن به یک توسعه دهنده NoSQL - Become a NoSQL Developer

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک توسعه دهنده NoSQL - Image of Learn Path Become a NoSQL Developer
تبدیل شدن به یک توسعه دهنده NoSQL Become a NoSQL Developer
حرفه داده خود را با سیستم های مدیریت پایگاه داده NoSQL شروع کنید. با استفاده از این مسیر یادگیری، می توانید مبانی پایگاه های داده NoSQL را یاد بگیرید و درک اساسی از قابلیت های آنها به دست آورید.
Become a NoSQL Developer
Begin your data career working with NoSQL database management systems. With this learning path, you can learn the fundamentals of NoSQL databases and gain foundational understanding of their capabilities.
مدت زمان: 10h 53m
تعداد دوره ها: 6
مجموع قیمت: (۱۳۷۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۹۵۹۰۰
تعداد مدرسین: 6
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع NoSQL - Image of Course NoSQL Essential Training 43 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع NoSQL

  NoSQL Essential Training

  شما ممکن است به عنوان یک کاربر جدید دنیای داده، شنیده باشید که بسیاری از افراد با هیجان درباره NoSQL و همه کارهایی که می‌تواند انجام دهد صحبت می‌کنند. از نظر انعطاف پذیری، سرعت عالی است و کار با آن آسان است. فوق العاده مقیاس پذیر است، بنابراین با رشد وب سایت‌ها و برنامه‌ها می‌تواند تعداد بیشتری از کاربران را در خود جای دهد. اما آیا جایگزین SQL می‌شود؟ آیا پایگاه داده‌های رابطه‌ای را منسوخ می‌کند؟ در این دوره مربی Mel McGee دقیقاً توضیح می‌دهد که NoSQL دقیقاً چیست، نکات مثبت و منفی، و سودهایی که هنگام استفاده از NoSQL ایجاد خواهید کرد. او رویکردی سطح بالا را انجام می‌دهد بدون اینکه در جزئیات هر یک از زبانها یا راه حلهای پرس و جو NoSQL وارد شود، بنابراین اگر شما یک توسعه دهنده هستید که به دنبال یک تصویر بزرگتر از NoSQL هستید، یا یک کارآفرین می‌خواهید گزینه‌های محصول شما را جستجو کند، یا فقط ساده است در مورد پایگاه داده‌های غیر رابطه‌ای کنجکاو هستید، این دوره برای شما مناسب است.

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدلسازی داده‌های NoSQL - Image of Course NoSQL Data Modeling Essential Training 1 ساعت
  بدون زیرنویس

  دوره آموزشی مدلسازی داده‌های NoSQL

  NoSQL Data Modeling Essential Training

  فن آوری های NoSQL حتی مدل های داده های تجربه شده را نیز از دست داده اند، و تعجب می کنند که چطور مهارت‌های ارزشمند آن‌ها می‌تواند به فعالیت‌های توسعه‌ای آینده نزدیک شود. در این درس یاد بگیرید که چطور از مدل‌سازی داده‌های سنتی برای ترجمه یک مدل داده‌های مفهومی به یک طرح NoSQL استفاده کنید. مدرس Robert Van Cleave ددر مورد جایگزین‌ها، الگوهای دسترسی و هدف کلی مدل‌سازی داده‌ها بحث می‌کند. او همچنین چندین الگوی طراحی مشترک را پوشش می‌دهد و توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید. در مورد تجمیع، الگوهای ضد الگو، الگوهای مبتنی بر پرس و جو و چیزهای دیگر بیاموزید. اهداف یادگیری هدف مدل داده جایگزین های نماد تعیین الگوهای دسترسی تغییر مدل مفهومی الگوهای سبک سند الگوهای سبک ستونی الگوهای پرس و جو محور

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی مقدمه ای بر MongoDB - Image of Course Introduction to MongoDB 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مقدمه ای بر MongoDB

  Introduction to MongoDB

  برتری در دنیای توسعه نرم افزار در حال تغییر مستلزم تجربه واقعی "فول استک" است. دانش پایگاه های داده غیررابطه ای به ویژه قابلیت ها و ویژگی های جدید هیجان انگیزی را اضافه می کند که توسعه روزمره را آسان تر، ساده تر و بسیار مقیاس پذیرتر می کند. این دوره مقدمه ای برای استفاده از MongoDB، یکی از محبوب ترین پایگاه داده های غیر رابطه ای ارائه می دهد. نحوه ایجاد اسناد برای ذخیره داده ها، سازماندهی اسناد در مجموعه ها، و نوشتن پرس و جو برای خواندن، به روز رسانی، و حذف اسناد را کشف کنید. مربی جاستین جنکینز همچنین نحوه فهرست بندی صحیح داده ها برای افزایش عملکرد در MongoDB را نشان می دهد و سپس نشان می دهد که چگونه MongoDB می تواند با برنامه های نوشته شده در Python، Node.js، PHP و Golang ادغام شود. در فصل آخر، او مدیریت اصلی سرور، از جمله تکرار، اشتراک گذاری، امنیت و پشتیبان گیری را پوشش می دهد. مطمئن شوید که مهارت‌های جدید MongoDB خود را با استفاده از چالش‌ها و مجموعه‌های راه‌حل صادر شده در طول مسیر تمرین می‌کنید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری Redis - Image of Course Learning Redis 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری Redis

  Learning Redis

  Redis - یک ذخیره ساز ساختار داده در حافظه - با پایگاه داده های رابطه ای مانند MySQL و پایگاه های داده NoSQL مانند MongoDB متفاوت است. در این دوره آموزشی، یاد بگیرید که Redis چیست و چگونه کار می کند، همانطور که نحوه ایجاد یک پیاده سازی کلاینت با استفاده از یک مشتری ioredis و یک سرور Node.js را کشف می کنید. امانوئل هنری نحوه نصب و راه‌اندازی Redis را توضیح می‌دهد و ابزارها و مفاهیم اولیه Redis از جمله ماندگاری و تکرار را پوشش می‌دهد. به‌علاوه، او انواع مختلف داده‌های موجود را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که با رشته‌ها، هش‌ها و فهرست‌ها چه کاری می‌توانید انجام دهید. برای جمع بندی، او گزینه های امنیتی و بهترین شیوه ها برای ایمن سازی یک نمونه Redis را بررسی می کند. اهداف یادگیری نصب و راه اندازی Redis بررسی اصول اولیه انواع داده ها راه اندازی ماندگاری و تکرار کاوش رشته ها و لیست ها ساختار داده هش ایمن سازی یک نمونه Redis انتشار و اشتراک با Redis

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع Elasticsearch - Image of Course Elasticsearch Essential Training 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع Elasticsearch

  Elasticsearch Essential Training

  Elasticsearch به طور گسترده در سیستم عامل های موتورهای جستجو برای برنامه های مدرن وب و تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته است. همراه با قدرت Kibana - که می‌تواند به ارائه راه‌حل‌های تحلیلی در بالای خوشه Elasticsearch شما کمک کند - این پلتفرم قدرتمند توانایی پاسخ‌گویی به سؤالات تجاری پیچیده در مورد داده‌های شما و مشتریان شما و همچنین ارائه نتایج مرتبط در برنامه‌های شما را اضافه می‌کند. فراتر از جستجو، Elastic Stack تجزیه و تحلیل پیچیده و ویژگی‌های پیشرفته مانند یادگیری ماشینی را در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد. شرکت‌های بزرگ و کوچک از Elasticsearch برای شناسایی کلاهبرداری‌های احتمالی، ماشین‌هایی که به‌درستی کار نمی‌کنند و کارهایی که کاربران در برنامه‌های خود انجام می‌دهند، استفاده می‌کنند. در این دوره، به بن سولینز بپیوندید که او به درونیات Elasticsearch همراه با کیبانا می پردازد. بن یک نمای کلی از معماری ارائه می دهد، و سپس به روش های مختلف استقرار، و نحوه بهینه سازی ساختار داده های خود می پردازد. از آنجا، او نحوه جستجوی داده ها و نحوه کار با Kibana برای ارائه بینش خود را نشان می دهد. اهداف یادگیری بررسی مفاهیم کلیدی Elasticsearch اجرای Elasticsearch در فضای ابری و محلی داده های بارگیری انبوه تنظیم نگاشت انواع داده ها پرس و جو داده ها اجرای تجمعات اساسی ایجاد تجسم و داشبورد در کیبانا

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی Cloud NoSQL برای SQL Professionals - Image of Course Cloud NoSQL for SQL Professionals 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی Cloud NoSQL برای SQL Professionals

  Cloud NoSQL for SQL Professionals

  پایگاه های داده NoSQL می توانند داده های غیر مرتبط را در مقیاس بسیار بزرگ ذخیره کرده و مشکلاتی را حل کنند که پایگاه های داده معمولی از عهده آن بر نمی آیند: نمایه سازی کل اینترنت ، پیش بینی رفتار مشترکان یا هدف قرار دادن تبلیغات در بستری به بزرگی Facebook. اما با بیش از 150 نوع پایگاه داده NoSQL ، برای یک حرفه ای SQL می تواند سخت باشد که بداند از کجا شروع کند. در این دوره ، لین لانگیت این انواع را به چند دسته اصلی تقسیم می کند و نشان می دهد که چگونه می توان با راهکارهای آسان پیکربندی ابر پایگاه داده NoSQL خود را راه اندازی کرد. بیاموزید که چگونه داده ها را اضافه و پرس و جو کنید ، قضیه CAP را با NoSQL اعمال کنید و روندهای NoSQL کلیدی را مانند چندین قابلیت و گزینه های NoSQL دریاچه داده اعمال کنید. به علاوه ، خدمات پایگاه داده AWS و GCP NoSQL مانند DynamoDB ، ElastiCache و Bigtable را کاوش کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Lynn Langit - Image of Author Lynn Langit

Lynn Langit

لین لانگیت یک معمار و توسعه دهنده Cloud است که راه حل هایی را با خدمات وب (Amazon (AWS و (Google Cloud Platform (GCP ایجاد می کند. او متخصص پروژه های داده های بزرگ (big data) است. لین با AWS Athena، Aurora، Redshift، Kinesis و IoT کار کرده است. او همچنین کار تولید با Databricks برای Apache Spark و Google Cloud Dataproc، Bigtable، BigQuery و Cloud Spanner انجام داده است. لین همچنین مؤسس آموزش برنامه نویسی برای کودکان (Teaching Kids Programming) است. او در زمینه فناوری اطلاعات و Cloud در آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آفریقا، آسیا و استرالیا سخنرانی کرده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Emmanuel Henri - Image of Author Emmanuel Henri

Emmanuel Henri

امانوئل هنری یک توسعه دهنده ی کارکشته با 20 سال سابقه در برنامه نویسی، تکنولوژی و طراحی است. امانوئل مسئول تمامی جنبه های وب مشتری محور و پروژه های موبایل، نظیر timelineها و Scope بوده است. این پروژه ها از ابزارهای JIRAL/Atlassin، متودولوژی های زیرکانه، و زبان ها و چارچوب هایی مانند Meteor، Angular، React، Node، JavaScript، Swift، HTML، CSS (sass)، MogoDB و MySQL استفاده کرده اند. اخیراً، او یک اپلیکیشن وب بازرگانی الکترونیک پیچیده ایی برای فروشندگان سرویس ها و Saas کلود cloud طراحی کرده است. امانوئل یک مدیر کسب و کار موفق با بیش از 20 سال سابقه بازاریایی، عملیات، مالی، زنجیره تامین، و استراتژی بیزنس در چندین صنایع است. او علاقه شدیدی به تمان جنبه های تکنولوژی و کسب و کار دارد و یک خواننده مشتاق این موضوعات است. پروفایل او را درwww.mannydesigns.com ببینید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ben Sullins - Image of Author Ben Sullins

Ben Sullins

به عنوان یک متخصص تمام وقت data، بن سالینز تمام وقتش را صرف کمک به سایرین می کند تا از data هوشمندانه استفاده کنند. وی به اطلاعات معنی می بخشد و از انجامش لذت می برد. پیش زمینه اش به او دانش منحصر به فردی می بخشد که او را از سایر جامعه data مجزی می کند. از اواخر دهه 1990، او به شرکت های معروف زیادی، از جمله facebook، میکروسافت، linkedIn، Cisco، Mozilla ،Pluralsight و Genentech درباره دموکراسیزه کردن data در شرکت هایشان مشاوره داده است. به علاوه، بن سه ماه را صرف اداره مسئولیت facebook کرد تا فرهنگ data را در آنجا ، از طریق ارائه و به کار بردن ابزار مناسب و تکنیک های بصری کردن data با استفاده از Tableau افزایش دهد. و هدف اصلی بن از این تخصص اش فراهم آوردن خدمات خاص به مشتری ها ، از طریق پربار کردن زندگی شان با اطلاعات هوشمندانه و موثر می باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Robert Van Cleave - Image of Author Robert Van Cleave

Robert Van Cleave

رابرت ون کلیو یک معمار و مشاور بسیار مجرب است . در طول دوران کاری خود ، در Cognizant، ( یک شرکت خدمات حرفه ای پیشرو ) رابرت به عنوان مدیر و معمار اصلی خدمت می کرد و به عنوان مشاور عالی مشتری ، شناخته شده بود. او رهبری تیم های ساحلی و دریایی را به عهده داشت و مشتریان فورچون 500 را با راهکارهای سفارشی تحول دیجیتالی به منظور افزایش درآمد، بهره وری و صرفه جویی در هزینه های خود ، هدایت می کرد. او قبلا در دوران حرفه خود، به عنوان یک مشاور ارشد در IBM Global Business Services و به عنوان یک معمار اطلاعات در USAAA مشغول به کار بود. او در حال حاضر به عنوان یک مشاور کار می کند. مهارت های حرفه ای رابرت شامل معماری سازمانی، معماری داده ها، SOA، SDLC، تجزیه و تحلیل مورد نیاز، و استراتژی IT است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Melanie McGee - Image of Author Melanie McGee

Melanie McGee

ملانی مک گی، مهندس نرم افزار و مدیر عامل و بنیانگذار We Can Code IT است. ملانی "We Can Code IT" را تاسیس کرد ، یک بوت کمپینگ برنامه نویسی است که از طریق فناوری از عدالت اجتماعی حمایت می کند. او افتخار می کند که این فرصت را دارد که به جامعه بازگردد و برنامه نویسان جدید و متنوعی را به عنوان مشاغل فنی معرفی کند. ملانی که خود را یک data geek می داند ، بیش از 20 سال تجربه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار ، کار در اینترنت اشیا ، هوش مصنوعی ، واقعیت افزوده و توسعه شرکت دارد. او همیشه به تحصیل علاقه داشته و علاوه بر همکاری با We Can Code IT ، در دانشکده مدیریت Weatherhead در دانشگاه Case Western Reserve نیز تدریس می کند.

مشاهده پروفایل