تبدیل شدن به یک رهبر - Become a Leader

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک رهبر - Image of Learn Path Become a Leader
تبدیل شدن به یک رهبر Become a Leader
بیاموزید که چگونه رهبری شوید که دیگران نیز می خواهند از او پیروی کنند. با توسعه خود به عنوان یک رهبر ، می توانید چالش برانگیزترین مسئولیت های رهبری را بر عهده بگیرید: ایجاد و اجرای چشم انداز استراتژیک خود ، اجرا در برابر آن چشم انداز و استفاده از قدرتمندترین مزیت رقابتی خود ، یعنی افراد خود.
Become a Leader
Learn to become a leader others will want to follow. By first developing yourself as a leader, you can take on the most challenging leadership responsibilities: establishing and executing your strategic vision, executing against that vision, and harnessing your most powerful competitive advantage, your people.
مدت زمان: 9h 2m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۱۷۹۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۲۵۲۰۰
تعداد مدرسین: 8
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی تبدیل از مدیر به رهبر - Image of Course Transitioning from Manager to Leader 59 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تبدیل از مدیر به رهبر

  Transitioning from Manager to Leader

  رهبری مهارتی است که می‌توان آموزش داد. در این دوره، Sara Canaday مربی اجرایی، استراتژی‌های اثبات شده را برای کمک به شما در تغییر ذهنیت خود از مدیر به رهبر به اشتراک می‌گذارد. برای شروع، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه می‌توانید رشد شخصی خود را با تمرین خودآگاهی و هوش هیجانی، ایجاد یک حضور اجرایی و تبدیل شدن به یک رهبر فکری تقویت کنید. بعد بدانید که چگونه می‌توانید دیدگاه خود را از محلی به جهانی گسترش دهید، با مشاهده چالش‌ها با یک لنز تازه، نوآوری کرده و مهارت‌های تصمیم گیری خود را بهبود بخشید. در آخر، یاد بگیرید که چگونه یک تیم ستاره‌ای را پرورش دهید و پرورش دهید: استعداد برتر را جذب کنید، از تیم خود الهام بگیرید، رابطه ایجاد کنید و روابط معنی دار برقرار کنید. هر فصل از این دوره با یک داستان مربیگری همراه است که به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید این مفاهیم را در موقعیت‌های دنیای واقعی به کار بگیرید. اهداف یادگیری به نظر می رسد و شبیه رهبر است هوش هیجانی خود را افزایش دهید تبدیل شدن به یک رهبر فکری دامنه استراتژیک خود را گسترش دهید مشاهده چالش ها با یک لنز تازه مهارت های تصمیم گیری خود را تقویت کنید ایجاد شرایط برای موفقیت تیم ایجاد ارتباطات معنادار

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی رهبری نوظهور - Image of Course Emerging Leader Foundations 50 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی رهبری نوظهور

  Emerging Leader Foundations

  داشتن نقش رهبری در محیط متنوع و مدرن در حال تغییر در محل کار، هم می تواند هیجان انگیز باشد هم گیج کننده . چطور می‌توانید فضایی را ایجاد کنید که کارمندان به آن گوش می‌دهند و به آن عمل می‌کنند ؟ چگونه می توان یک تیم متنوع و فرهنگ یادگیری را پرورش داد؟ در حالی که هیچ مسیر آسانی برای تبدیل شدن به یک رهبر خوب وجود ندارد، قدم‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید در آن شروع به توسعه مهارت‌های بحرانی کنید که برای رهبری موثر نیاز دارید. در این دوره، به مدرس Dan Schawbel، از مشاورین و متخصصان فورچون 500، نیویورک تایمز بپیوندید، زیرا او توضیح میدهد چگونه میتوانید زندگی خود را به عنوان یک رهبر، با یادگیری نحوه اداره کردن خود، استخدام و مربیگری کارمندان و ایجاد یک محل کار متنوع، توضیح میدهد. Dan از راهنمایی ها و استراتژی هایی برای ایجاد عادت های سازنده، چسبیدن به اهداف خود و در هنگام مواجهه با شرایط دشواری دارد. علاوه بر این، او درباره چگونگی پاداش موثر به عملکرد تیم بحث می‌کند، تجربه کارمند را افزایش می‌دهد و موارد بیشتر . اهداف یادگیری توضیح دهید که چگونه میزان رضایت خود را تعیین کنید. مزایای تفکر و ایجاد اهداف را ذکر کنید. نحوه رهبری با همدلی را توضیح دهید. مراحلی را برای کمک به همفکران خود برای رسیدن به موفقیت بیشتر ذکر کنید. موانع تنوع را نام ببرید. نکاتی را که باید هنگام استخدام شخصیت انتخاب کنید، به خاطر بسپارید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی توسعه فسلفه رهبری - Image of Course Developing Your Leadership Philosophy 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی توسعه فسلفه رهبری

  Developing Your Leadership Philosophy

  اگر می‌خواهید که اعضای تیم شما به عنوان یک رهبر به شما اعتماد کنند، مهم است که بگوئید چه کسی هستید، و چرا برای هدایت آن‌ها هیجان‌زده هستید. در این درس، نویسنده و مربی اجرایی، Mike Figliuolo، به شما نشان می‌دهد که چگونه فلسفه رهبری خود را به یک صفحه ساده خلاصه کنید که چهار جنبه مهم رهبری را پوشش می‌دهد: خود رهبری، رهبری کردن افراد، رهبری فکر،و هدایت یک زندگی متعادل. با تمرین‌های درون گرایی که به شما در تعریف و تمرین اصالت فرد کمک می‌کند، با سبکی که به طور منحصر به فرد شماست، کمک کنید. در طول راه، یاد بگیرید چطور دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید و روابط خود را با هم جمع و جور کنید، تصمیم بگیرید، انگیزه بگیرید، و کل زندگی خود را در چشم‌انداز نگاه دارید. اهداف یادگیری چهار جنبه مهم رهبری را بررسی کنید. بررسی کنید که چگونه انگیزه داخلی خود را بیابید و چرا بر رهبری تأثیر می گذارد. اهداف کلیدی را که باعث ایجاد دیدگاه رهبری می شوند، مشخص کنید. روشهای ایجاد انگیزه، الهام بخش و توسعه رهبران آینده را مرور کنید. تشخیص دهید که باید دیدگاه رهبری خود را با چه کسانی در میان بگذارید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری به طور موثر - Image of Course Leading Effectively 43 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی رهبری به طور موثر

  Leading Effectively

  رهبران همه با یک چالش مواجه هستند: کار خیلی زیاد است و زمان کافی برای انجام آن نیست . در این دوره، مشاور رهبری مایک Figliuolo مفهوم `سرمایه رهبری` را معرفی میکند، که مقدار محدود زمان و انرژی است که شما برای رهبری , مدیریت، و توسعه اعضای تیم خود دارید. او توضیح می‌دهد که رهبران، در چهار راه سرمایه خود را سرمایه‌گذاری می‌کنند : هدایت مردم، حصول اطمینان از انجام کار، اطمینان از توسعه کار و توسعه استعداد . سپس به شما کمک می‌کند تا ببینید که آیا از سرمایه رهبری خود، با نگاه کردن به نتایج تیم، هوشمندانه استفاده می‌کنید . در پایان، او توضیح می‌دهد که چگونه سرمایه رهبری خود را تخصیص داده و رفتار خود را تغییر داده و رفتار خود را به منظور بهبود عملکرد تغییر دهید . اهداف یادگیری تعریف سرمایه رهبری اشتباهات معمول سرمایه ای رهبری را شناسایی کنید. روشهای خدمت رسانی به تیم خود را ذکر کنید. نحوه انجام و ارائه کار را شرح دهید. نحوه توسعه کارکنان خود را توضیح دهید. ارزیابی کنید که چقدر سرمایه رهبری سرمایه گذاری کرده اید. کمیت و کیفیت نتایج تیم را اندازه گیری کنید. مقایسه و مقایسه سرمایه گذاری ها و بازده ها.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری با هوش عاطفی - Image of Course Leading with Emotional Intelligence 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی رهبری با هوش عاطفی

  Leading with Emotional Intelligence

  همه نوع احساسات پیرامون ما در محل کارمان وجود دارد، و برای رهبران مهم است که چطور آن‌ها را مهار کنند تا بهره‌وری و روابط مثبت را پرورش دهند. در این درس، مدرس Britt Andreatta در مورد نحوه بالا بردن میزان هوش عاطفی خود (EQ) برای هدایت بهتر تیم‌ها، همکاری با همسالان و مدیریت آنها، مطالبی را به اشتراک می‌گذارد. یاد بگیرید که هوش هیجانی چیست و چگونه در کار تاثیر می گذارد و تکنیک‌هایی برای بالا بردن هوش هیجانی (عاطفی) خود را کشف کنید. این موضوع شامل درک صحیح، نوع ورزش عاطفی، درک و مدیریت triggers و ایجاد همدلی است. سپس آن درس‌ها را تغییر دهید تا آگاهی خود را از دیگران بسازید و به یک رهبر موثرتر تبدیل شوید. اهداف یادگیری تجزیه و تحلیل علم مغز در پشت هوش هیجانی. احساسات خود را شناسایی و ارزیابی کنید. نحوه اعمال کنترل خود بر احساسات را تعیین کنید. عوامل محرک خود و نحوه پاسخ به آنها را مشخص کنید. نحوه واکنش دیگران در محل کار را ارزیابی کنید. تعیین نحوه به حداکثر رساندن عملکرد تیم با استفاده از هوش هیجانی. کشف کنید که چگونه تغییرات را تحریک کنید.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری از طریق روابط - Image of Course Leading through Relationships 48 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی رهبری از طریق روابط

  Leading through Relationships

  همانطور که از تخصص عملکرد به سمت رهبری حرکت می‌کنید، تمرکز شما از کار مستقیم روی وظایف به نظارت بر کار سایر افراد تغییر می‌یابد. رهبرانی که با موفقیت این جهش را انجام می‌دهند اغلب این کار را با ایجاد روابط موثر با افراد در چندین سطح در سازمان خود انجام می‌دهند. در این دوره مربی Simon T. Bailey جزئیات مربوط به نحوه رهبری از طریق روابط، به اشتراک گذاشتن استراتژی‌هایی را که می‌تواند به شما کمک کند با کارمندان خود ارتباط برقرار کنید، درگیری تیمی را مدیریت کنید و با رهبران دیگر خرید برقرار کنید. بیاموزید که چگونه فرهنگ خودی‌ها را ایجاد کنید، دیگران را از طریق تغییر و درگیری هدایت کنید، ارتباطات و همکاری معنادار را تشویق کنید و موارد دیگر. اهداف یادگیری پرورش تنوع فکری تشخیص را به یک روال عادی تبدیل کنید مربیگری برای عملکرد درخشان مدیریت تعارض تیم ایجاد مسئولیت پذیرانه تیم خود را به صورت متقابل آموزش دهید مدیریت تغییرات

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی اولویت ‌بندی موثر مانند یک رهبر - Image of Course Prioritizing Effectively as a Leader 36 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی اولویت ‌بندی موثر مانند یک رهبر

  Prioritizing Effectively as a Leader

  رهبران بزرگ بر مهمترین اولویت‌ها تمرکز می‌کنند. اما در یک محیط شلوغ کاری، باید یاد بگیریم که عاقلانه انتخاب کنیم. در این دوره، مربی Dorie Clark رهبران را به نکاتی برای مدیریت این عمل متعادل‌سازی با اطمینان مجهز می‌کند. بیاموزید که چگونه موارد مهم در سازمان خود را بفهمید - و اینکه چگونه شما و تیمتان می‌توانید بر اساس آن اقدام کنید. ببینید چگونه می‌توانید اولویت‌های خود را با توضیح دادن زمینه پشت سر این اولویت‌ها برای تیم خود، تهیه نقشه‌های اجرایی دقیق و کمک به کارمندان در مورد گردش کار خود، واقعی کنید.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی ایجاد اعتبار به عنوان یک رهبر - Image of Course Developing Credibility as a Leader 35 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی ایجاد اعتبار به عنوان یک رهبر

  Developing Credibility as a Leader

  کار رهبری، الهام بخشیدن به عمل به سوی یک دیدگاه مشترک است. به عنوان یک رهبر، اگر نمی‌توانید به عنوان یک فرد قابل‌اعتماد و معتبر دیده شوید، پیام شما به هیچ جا نخواهد رسید. دقیقا اعتبار چیست؟ چگونه رهبران می‌توانند آگاهانه و عمدا رشد کنند و آن را نشان دهند؟ چه کاری می‌توانند برای غلبه بر مشکلات یا اشتباه‌ات انجام دهند؟ مدرس Dorie Clark به این سوالات و موارد بیشتر در این درس عملی پاسخ می‌دهد. نکاتی برای نشان دادن اعتبار در یک تیم بزرگ‌تر به دست آورید و به یک رهبر مشارکتی تبدیل شوید و بدون توجه به عنوان خود اعتبار خود را به دست آورید. به علاوه، اگر اعتبار شما آسیب‌دیده باشد و یا نیاز دارید که یک وعده را بشکنید، چطور به عقب برگردید.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی توسعه حضور اجرائی - Image of Course Developing Executive Presence 1 ساعت بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی توسعه حضور اجرائی

  Developing Executive Presence

  یاد بگیرید که اعتماد به نفس، وضوح و اعتبار خود را حتی تحت شرایط استرس، فشار و عدم اطمینان پروژه، حفظ کنید. در این درس، دکتر John Ullmen، از دانشکده مدیریت دانشگاه UCLA اندرسون، بینش اصلی در تحقیق و روش‌های گام به گام به مرحله‌ای که برای توسعه حضور اجرایی از رهبران مربی در سراسر جهان استفاده می‌کند را به اشتراک می‌گذارد. او چهار عامل کلیدی را تشریح می‌کند که حضور اجرایی را هدایت می‌کنند و اقدامات ویژه‌ای که آن‌ها را وادار به کار برای شما می‌کند. او همچنین تفاوت بین حضور داخلی و خارجی را توضیح می‌دهد و اینکه چطور می‌توانید هر دو را افزایش دهید تا اعتماد به نفس و تملک خود را افزایش دهید. او به این مساله می‌پردازد که چطور همه این کارها را بدون تظاهر و یا احساس عدم اعتماد انجام دهید و چگونگی `حضور کامل و پشتکلر` را ارائه میدهد. اهداف یادگیری عوامل داخلی و خارجی حضور اجرایی چگونه در مورد خود و دیگران فکر کنیم فعال بودن از نظر احساسی انجام کارها الگوهای عملکرد رهبران با حضور اجرایی

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی رهبری با هدف - Image of Course Leading with Purpose 54 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی رهبری با هدف

  Leading with Purpose

  هدف - نه سود - بهترین انگیزه برای رسیدن همه در یک سازمان در جهت گیری در جهت یک‌سان است. رهبران هدایت کننده هدف و شرکت‌های آنها موفق‌تر، بسیار قابل‌توجه تر، و با کسب درآمد بیشتری هستند. در این درس، شما می‌توانید تاثیر عملکرد کوتاه‌مدت و طولانی‌مدت رهبری هدفمند را از طریق بررسی تحقیقات کمی و مطالعات موردی یاد بگیرید. مدرس Lisa Earle McLeod - نویسنده کتاب `رهبری با هدف نوبل` - به شما کمک می‌کند یک بیانیه برای هدف و داستان رهبری که مشتریان و کارمندان را درگیر می‌کند، به کار بگیرید و نکاتی برای ایجاد اهداف پایدار در زندگی و کسب‌وکار خود ارایه دهید. اهداف یادگیری تشخیص یک اشتباه رایج که رهبران هنگام بیان هدف انجام می دهند. س aالی را مشخص کنید که می تواند به شما در ارتباط هدف با عملکرد کمک کند. مزایای صحبت کردن در مورد هدف را به طور منظم به خاطر بسپارید. مشکلات ناشی از استفاده از معیارهای کمی را توضیح دهید. سوال رانندگی را در مربیگری فروش بررسی کنید تا دریابید که چگونه می توانید بر مشتریان تأثیر بگذارید. تعیین کنید که چرا بسیاری از رهبران در لحظات تصمیم گیری از نه گفتن می ترسند.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Britt Andreatta - Image of Author Britt Andreatta

Britt Andreatta

دکتر بریت آندریتا، یک رهبر فکری شناخته‌شده بین‌المللی در رهبری و یادگیری است. بریت، یک متخصص باتجربه با بیش از ۲۵ سال سابقه مشاوره با کسب و کارها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی است. مشتریان شرکتی شامل Fortune ۱۰۰ شرکتهایی مانند Comcast و Apple و همچنین شرکت‌هایی مانند Avvo, LinkedIn, Franklin Covey, Alter Eco Foods, DPR Construction, و 15Five می‌باشند. او همچنین با موسسات آموزشی بزرگ مانند دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Dartmouth و دانشگاه نیو مکزیکو و نیز سازمان‌های غیر انتفاعی مانند YMCA و Norton Healthcare هم‌کاری کرده‌است. بریت، چندین عنوان در زمینه یادگیری و رهبری منتشر کرده‌است، از جمله کتابهایش که به منظور رشد و پیشرفت علم مغز به کار می رود: "Harness the Power of Brain Science to Master Any Skill and Wired to Resist" و "The Brain Science of Why Change Fails and a New Model for Driving Success" او بیش از ۴ میلیون بیننده در سراسر جهان از دوره‌های آموزشی از Lynda.com و LinkedIn Learning دریافت کرده‌است. عناوین او عبارتند از: "Leading Change, Having Difficult Conversations" و "Leading with Emotional Intelligence" بریت، یک سخنرانی TEDx را ایراد کرد تحت عنوان: "گذشته شما برای آینده شما چگونه است" و او به طور مرتب در رویدادهای شرکتی و کنفرانس‌های بین‌المللی صحبت می‌کند مانند "بهترین سخنگوی کنفرانس". بریت، به عنوان استاد و رئیس دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه Antioch و چندین مدرسه فارغ‌التحصیلی، خدمت کرده‌است. او به طور مرتب با مدیران و سازمان‌ها درباره نحوه به حداکثر رساندن پتانسیل خود مشورت می‌کند. بریت، برنده چندین جایزه معتبر از جمله جایزه رهبری آموزشی و توسعه جهانی 2016 از کنگره آموزش و توسعه جهانی شده‌است. او جایزه مدال طلا را برای جایزه Chief Trailblazer دریافت کرد و همچنین نامزد جایزه CLO Strategy Award شد. او به عنوان افسر آموزش عالی برای Lynda.com و مشاور آموزش عالی برای مدیریت جهانی و توسعه استعداد در LinkedIn خدمت کرده‌است. او به هم‌کاری با Lynda.com و LinkedIn به عنوان یک نویسنده و رهبر فکری برای یادگیری و رهبری ادامه می‌دهد. دکتر Britt Andreatta مدیر عامل و رئیس شرکت مشاوره Andreatta Consulting است و راه‌حل‌هایی برای حل چالش‌های محیط کار ارایه می‌دهد. برای یادگیری بیشتر، از وب سایت او و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی دیدن کنید: www.BrittAndreatta.com www.linkedin.com/in/brittandreatta/ https://twitter.com/BrittAndreatta

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Simon T. Bailey - Image of Author Simon T. Bailey

Simon T. Bailey

سیمون تی بیلی، یک imagineer رهبری است که با کسب و کارها و افراد کار می کند تا جرقه ای از درخشندگی پیدا کنند که نتیجه های پایدار را ایجاد کند. آخرین کتاب او، ".Shift Your Brilliance: Harness Power of You، Inc"، به عنوان یکی از ۲۵ کتاب برتر که توسط افراد سراسر جهان و شرکت‌های بزرگ آمریکا خوانده می‌شود، نامگذاری شد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس John Ullmen - Image of Author John Ullmen

John Ullmen

دکتر جان اولمن یک مربی اجرایی و استاد دانشکده مدیریت دانشگاه UCLA است. جان اولمن، دارای دکترای حرفه‌ای، یک مربی اجرایی بین‌المللی است که بر MotivationRules.com نظارت می‌کند و در دانشکده مدیریت دانشگاه UCLA اندرسون تحصیل می‌کند، جایی که دوره او در ارتباط بین فردی توسط دانش آموزان به عنوان یکی از ۱۰ تجربه برتر در برنامه فارغ‌التحصیلی خود انتخاب شده‌است. دکتر اولمن، یک سخنران اصلی در مورد نحوه تاثیر گذاری بر نتایج بدون توسل به قدرت یا اتکا به پاداش‌ها و مجازات‌ها است. آخرین کتاب او، (Real Influence: Persuade without Pushing and Gain without Giving In (Amacom, 2013 در بسیاری از زبان‌ها چاپ شده‌است، و به عنوان یکی از ۳۰ کتاب برتر در کسب‌وکار برای سال ۲۰۱۳ توسط Soundview Executive Book Summaries انتخاب شد. با استفاده از طیف گسترده ای از صنایع ، مشتری های وی شامل رهبران صنعت مانند: Apple, Bain & Co., Cisco, Deloitte, Disney, Genentech, Frito-Lay, Johnson & Johnson, Merrill Lynch, NASA, Nike, Oreck, Raytheon, St. Jude Children's Research Hospital, UBS, Verizon, Yamaha و بسیاری دیگر بوده اند. دکتر اولمن، همچنین با تیم‌های رهبری ارشد کار می‌کند و یکی از برنامه‌هایی که او برای یک شرکت جهانی پیشرو ایجاد کرد، در مطالعه موردی مدرسه کسب وکار هاروارد درباب تغییر استراتژیک موفق و سرمایه انسانی مورد استفاده قرار گرفت. وی لیسانس خود را از آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده ، کارشناسی ارشد سیاست عمومی را از دانشگاه هاروارد و دکترای رفتار سازمانی را از UCLA دریافت کرد. وی فعالیت خود را به عنوان افسر در نیروی هوایی ایالات متحده آغاز کرد، که در آن در یک برنامه اطلاعاتی فوق سری جهانی و بعدها در مرکز آکادمی نیروی هوایی ایالات‌متحده برای توسعه منش و رهبری خدمت کرد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Mike Figliuolo - Image of Author Mike Figliuolo

Mike Figliuolo

Mike Figliuolo بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات متخصص در توسعه رهبری است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری، حل مسائل و مهارت های تجاری بحرانی است. فارغ التحصیل افتخاری از West Point، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش خدمت کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه Duke بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro. او نویسنده چند مقاله است: "رویکرد ساده به رهبری شخصی قدرتمند" (www.onepieceofpaper.com)، "سرب در داخل جعبه: رهبران هوشمند چگونه تیم خود را به نتایج بی نظیر هدایت می کنند" (www.leadinsidethebox.com) و "قدم ظریف: ایجاد یک توصیه قانع کننده، ایجاد پشتیبانی گسترده و تأیید آن" (www.elegantpitch.com). وبلاگ مایک و برنامه های آموزشی او را می توان در www.thoughtleadersllc.com یافت.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dorie Clark - Image of Author Dorie Clark

Dorie Clark

دوری کلارک استاد مدیریت امور بازرگانی در دانشکده تجارت Fuqua دانشگاه Duke و نویسنده Reinventing You و Stand Out است که به عنوان یک کتاب رهبری شماره یک سال 2015 توسط مجله چاپ شد و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های واشینگتن پست بود. دوری همچنین سخنگوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پیشین بود، دوری توسط نیویورک تایمز به عنوان "متخصص در بازسازی خود و کمک به دیگران برای تغییرات در زندگی خود" معرفی شد. او مشارکت دائمی در بازاریابی کسب و کار در مجلات Harvard Business Review و Time و Entrepreneur دارد. Dorie به عنوان یک متخصص برند توسط Associated Press، Inc. و Fortune شناخته شده است، مشاور و سخنران استراتژی بازاریابی برای مشتریان از جمله گوگل، مایکروسافت، دانشگاه ییل، Fidelity، وزارت امور خارجه ایالات متحده و بانک جهانی است. شما می توانید نسخه رایگان 42 صفحه ای از کتاب "خود ارزیابی" او را دانلود کنید و در باره او بیشتر در dorieclark.com اطلاعات کسب کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lisa Earle McLeod - Image of Author Lisa Earle McLeod

Lisa Earle McLeod

Find out more at McleodandMore.com. Lisa Earle McLeod کارشناس ارشد فروش و یکی از سخنرانان مشهور، نویسنده و مشاور است. لیزا مفهوم " هدف اصیل " و استراتژی را پس از این که تحقیق او نشان داد که سازمان‌ها توسط یک هدف اصیل ، بیش از 350 درصد پیشی گرفته‌اند ، ایجاد کرد . لیزا به خاطر ایده های پیشرفته ای که دارد، تکنیک های کاربردی و طنز الهام بخش شناخته می شود، او نویسنده چهار کتاب فروش ترین در مورد رهبری، فروش و توسعه شخصی است. کتاب خود را با هدف عالیه فروش: "چگونه درآمدها را درآورده و کارهایی را انجام می دهید که باعث افتخار شما می شود" ، " Hootsuite " و " Roche " بوده است. او همچنین کارشناس مدیریت فروش Forbes.com است و او در NBC Nightly News، The Today Show، Oprah.com و Good Morning America حضور داشته است. در McleodandMore.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sara Canaday - Image of Author Sara Canaday

Sara Canaday

سارا کانادای یک متخصص، سخنران و نویسنده توسعه ی رهبری است که به شرکت ها کمک می کند تا مشارکت رهبران خود را برای به دست آوردن تاثیرات پایین به دست آورند. سارا با استفاده از 15 سال تجربه شرکتی، هدیه ای منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با مخاطبان و اطمینان از راه انداختن استراتژی های عملی برای بهبود مهارت های رهبری پیشرفت مثبت، بهبود روابط تجاری و افزایش کارایی دارد. سابقه سارا بیش از 20 سال است، از جمله موقعیت های اجرایی ارشد در فروش، عملیات، و توسعه سازمانی با USAA و Texas Mutual. پس از تشکیل شرکت خودش، سارا تخصص خود را در زمینه توسعه رهبری، حضور اجرایی، نام تجاری و هوش هیجانی به اشتراک گذاشت. بینش او صدها نفر از تیم ها و افراد در سراسر کشور را به انجام تغییرات استراتژیک با نتایج چشمگیر تبدیل کرده است. سارا عضو انجمن سخنرانان ملی و فدراسیون جهانی سخنرانان است و مربی اجرایی همراه با مرکز رهبری خلاق (CCL) است. او در مجموعه CCL از ابزار بازخورد چند درجه ای 360 درجه گواهی شده است و او از طریق چند سیستم ، برای مدیریت ارزیابی هوش هیجانی EQ 2.0 معتبر است. سارا در تعدادی از نشریات و برنامه های تلویزیونی، از جمله Forbes، The Huffington Post، Psychology Today، CNBC و Leadership-Wired انجمن مدیریت آمریکایی، برجسته شده است. سارا همچنین نویسنده کتاب کسب و کار محبوب است، شما با توجه به آنها: کشف نقاط کور که بر شهرت و حرفه شما تاثیر می گذارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dan Schawbel - Image of Author Dan Schawbel

Dan Schawbel

دن شووبل یک نویسنده نیویورک تایمز ، کارآفرین و مشاور Fortune 500 است. دن شریک و محقق در Future Workplace و بنیانگذار هر دو نشان تجاری Millennial و WorkplaceTrends.com است. او نویسنده ی دو کتاب پرفروش شغلی است: "خودت و من را ارتقاع بده 2.0" و سومین کتاب او به نام "بازگشت به انسان" است: "رهبران بزرگی چگونه در عصر انزوا ایجاد ارتباط می کنند". از طریق شرکت های او، ده ها تحقیق عملیاتی انجام شده و با برندهای بزرگ مانند American Express، GE، Microsoft، Virgin، IBM، Coca-Cola و Oracle مشغول به کار بود است. دن با بیش از 2000 نفر از موفق ترین افراد جهان، از جمله وارن بافت، آنتونی بوردین، جسیکا آلبا، will.i.am، مایکل بلومبرگ، چلسی هندلر، کالین پاول، شریل سندبرگ و آرنولد شوارتزنگر مصاحبه کرده است. علاوه بر این، او مقالات بی شماری برای Forbes، فورچون، TIME، The Economist، Quartz، مجمع جهانی اقتصاد، بازاریابی کسب و کار هاروارد، گاردین و دیگران که بیش از 15 میلیون بازدید کرده اند، نوشته است. او به عنوان یکی از کارآفرینان جوان پویا ، شناخته شده است که در بیش از 2000 رسانه از جمله "نمایش امروز" در NBC، "فاکس و دوستان" در فاکس نیوز، "کسب و کار شما" در MSNBC، شوی "استیو هاروی" ، Wall Street Journal، People، Wired، GQ، Economist و NPR. او در چندین لیست شناخته شده است، از جمله "30 Under 30" مجله "30 Under 30"، مجله فوربس "30 Under 30"، مجله "20 کارآفرینی که باید پیگیری کنید"، " بازی Changers" در مجله Workforce و لیست "40 Insider" 40 ".

مشاهده پروفایل