تبدیل شدن به یک دانشمند داده - Become a Data Scientist

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک دانشمند داده - Image of Learn Path Become a Data Scientist
تبدیل شدن به یک دانشمند داده Become a Data Scientist
این که آیا شما در زمینه فناوری اطلاعات مشغول به کار هستید یا صرفاً علاقمند به ورود به این حوزه هیجان انگیز هستید، این مسیر یادگیری از شما در توسعه حرفه ای در علم داده پشتیبانی می کند. با مراحل اساسی کار علم داده، از آمار و مهندسی سیستم تا داده کاوی و یادگیری ماشین آشنا شوید.
Become a Data Scientist
Whether you're working in IT or simply have an interest in entering the exciting field, this learning path will support you in developing a career in data science. Learn about the fundamental stages of data science work, from Statistics and Systems Engineering to Data Mining and Machine Learning.
مدت زمان: 21h 37m
تعداد دوره ها: 12
مجموع قیمت: (۲۸۹۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۲۰۲۳۰۰
تعداد مدرسین: 16
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی یک روز از زندگی یک دانشمند داده - Image of Course A Day In The Life of a Data Scientist 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یک روز از زندگی یک دانشمند داده

  A Day In The Life of a Data Scientist

  بهترین راه برای فهمیدن اینکه به عنوان یک دانشمند داده، در واقع کار چگونه است، گذراندن یک روز با یک فرد است. در این دوره می‌توانید یک روز از زندگی دانشمندان داده واقعی را که روی پروژه‌های واقعی کار می‌کنند دنبال کنید. دقیقاً به نظر می‌رسد که کار علم داده چگونه است - دریافت بینش در محل کار برای آماده‌سازی شما برای مقابله با چالش بعدی یا انتخاب نقش بعدی علم داده را کشف کنید که چگونه متخصصان شاغل، زمان را مدیریت می‌کنند، از اولین ساعت کار روز شروع می‌کنند، و وظایف اصلی مانند کاوش داده‌ها، کاهش تعصب و ارائه یافته‌های خود را بر عهده می‌گیرند. یکی دیگر از مواردی که جوانب مثبت را از بقیه جدا می‌کند، پردازش است و در فصل سه، می‌توانید ببینید که چگونه دانشمندان داده‌ها اتوماسیون، همکاری متقابل عملکردی و سایر تکنیک‌ها را در گردش کار خود ایجاد می‌کنند. به علاوه، یاد بگیرید که چگونه ابزارها را انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید، به خوبی در تیم کار کنید و به مشتریان خود خدمات دهید. موضوعات شامل: مدیریت وظایف خود با لیست کارها در حال بسته بندی داده ها شناسایی مشکلی که می خواهید حل کنید گفتن داستان داده خودکار گزارش تجزیه و تحلیل تنظیم نقاط عطف اندازه گیری موفقیت انتخاب ابزارهای مناسب ساخت یک تیم علوم داده کار با تیم های از راه دور برقراری ارتباط با تیم خود کار با مشتری

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر - Image of Course The Non-Technical Skills of Effective Data Scientists 44 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مهارت های غیر فنی دانشمندان داده موثر

  The Non-Technical Skills of Effective Data Scientists

  بیشتر آموزشهای علوم داده فقط بر روی فناوریهای کلیدی تمرکز دارند. اما مشاغل علوم داده در دنیای واقعی نیاز به مواردی بیش از تیزبینی فنی ندارند. هنگامی که دانشمندان داده های جدید تمرکز خود را از کلاس به اتاق هیئت مدیره تغییر می دهند، اگر می خواهند پروژه هایی را ایجاد کنند که تحول تجاری ایجاد می کنند، باید بتوانند دیگران را همدل، متقاعد و رهبری کنند. این دوره برای کمک به شما در یادگیری این مهارت ها و سایر مهارت های غیر فنی طراحی شده است که می تواند به شما کمک کند اولین شغل علوم داده خود را به یک حرفه مادام العمر تبدیل کنید. وقتی مدل های پیش بینی تغییر ایجاد می کنند، باید چالش های قابل پیش بینی وجود داشته باشد در سازمانها در طول این دوره، مربی کیت مک کورمیک این چالش ها را پشت سر می گذارد و نشان می دهد که چگونه بر آنها غلبه کنید. کشف کنید که چگونه با اطمینان از کار خود در زمین کار دفاع کنید، کنجکاوی طبیعی خود را تقویت کنید، تعهد خود را نسبت به کار خود عمیق تر کنید، زبان تجزیه و تحلیل را به زبان تجارت، دیپلماسی عملی و موارد دیگر ترجمه کنید. موضوعات شامل: - ابهام ذاتی در پروژه های علوم داده را توصیف کنید. - همدلی شناختی و چگونگی دستیابی به آن را تعریف کنید. - نقش تردید، کنجکاوی، اقناع و دیپلماسی را در علم داده حرفه ای متمایز کنید. - فعالیت های مناسب برای ادامه پیشرفت حرفه ای را لیست کنید. - تعاملات مشترک بین دانشمندان و مدیران ارشد را شرح دهید. - زمان مناسب برای محدود کردن جزئیات در بحث را توصیف کنید.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری فروش و توزیع SAP (ماژول SD) - Image of Course Learning SAP Sales and Distribution (SD Module) 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری فروش و توزیع SAP (ماژول SD)

  Learning SAP Sales and Distribution (SD Module)

  سازمان‌ها برای فروش، توزیع و صدور صورت‌حساب برای کالاها و خدمات خود به یک سیستم قوی برای مدیریت داده‌های مشتری و سفارش نیاز دارند. فروش و توزیع SAP، که معمولاً SAP SD نامیده می شود، ماژول کلیدی است که فرآیند سفارش به نقد را برای محصولات و خدمات شرکت های ما مدیریت می کند. در این دوره، مربی جاستین ولی اجزای کلیدی ماژول SAP SD و نحوه ادغام آن با سایر ماژول ها در SAP S/4HANA را معرفی می کند. سپس، جاستین رایج ترین معاملات و گزارش های فروش و توزیع را پوشش می دهد. با SAP SD راه‌اندازی کنید تا نحوه ارتباط فروش، حمل و نقل و صورت‌حساب را بیاموزید.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی علم داده: اصول - Image of Course Data Science Foundations: Fundamentals 5 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی علم داده: اصول

  Data Science Foundations: Fundamentals

  علم داده در حال هدایت یک انقلاب جهانی است که همه چیز را از اتوماسیون کسب و کار گرفته تا تعاملات اجتماعی در بر می گیرد. این همچنین یکی از سریع‌ترین و پردرآمدترین مشاغلی است که از تحلیلگران و مهندسان در سراسر جهان استفاده می‌کند. این دوره یک نمای کلی غیر فنی و قابل دسترس از این رشته را ارائه می دهد که واژگان، مهارت ها، مشاغل، ابزارها و تکنیک های علم داده را پوشش می دهد. مربی بارتون پولسون روابط را با سایر زمینه های اشباع شده از داده مانند یادگیری ماشین و هوش مصنوعی تعریف می کند. او شیوه‌های اولیه را بررسی می‌کند: جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌ها، تدوین قوانینی برای طبقه‌بندی و تصمیم‌گیری، و ترسیم بینش‌های عملی. او همچنین در مورد اخلاق و مسئولیت پذیری بحث می کند و جهت کسب اطلاعات بیشتر را ارائه می دهد. در پایان، خواهید دید که چگونه علم داده می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر، به دست آوردن بینش عمیق تر و موثرتر و کارآمدتر کردن کارتان کمک کند. اهداف یادگیری مهارت های مورد نیاز برای یک حرفه در علم داده را ارزیابی کنید. منابع مختلف داده از جمله معیارها و API ها را ارزیابی کنید. داده ها را از طریق نمودارها و آمار کاوش کنید. کشف کنید که دانشمندان داده چگونه از زبان های برنامه نویسی مانند R، Python و SQL استفاده می کنند. نقش ریاضیات، مانند جبر، در علم داده را ارزیابی کنید. نقش آمار کاربردی، مانند فواصل اطمینان، در علم داده را ارزیابی کنید. نقش یادگیری ماشینی، مانند شبکه های عصبی مصنوعی، در علم داده را ارزیابی کنید. مولفه های تجسم موثر داده ها را تعریف کنید.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه - Image of Course Statistics Foundations: The Basics 33 دقیقه بروز شده
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: اصول اولیه

  Statistics Foundations: The Basics

  آمار فقط قلمرو دانشمندان داده نیست. در همه مشاغل از آمار استفاده می‌شود. آمار برای تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی مهم است. این موضوع نژادهای سیاسی، رتبه‌بندی ورزشی، روند خرید یا پیشرفت‌های بهداشتی باشد، آمار ابزاری برای درک موضوع مورد علاقه شما در سطح عمیق‌تر است. در این دوره، پروفسور Eddie Davila دروس سطح مبتدی را ارائه می‌دهد، بنابراین شما نیز می‌توانید بر اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای انجام متداول‌ترین انواع آمار تسلط داشته باشید. او چندین نمونه از داده‌ها و نمودارها را پوشش می‌دهد. وی توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان مجموعه داده‌های شما و همچنین میانگین و متوسط ​​را پیدا کرد. او محدوده را معرفی می‌کند، سپس به انحراف استاندارد می‌رود و اینکه چه کارهایی را باید با پره‌ها انجام داد. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و در وقت، پول و سایر منابع ارزشمند صرفه جویی کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال - Image of Course Statistics Foundations: Probability 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مبانی آمار: احتمال

  Statistics Foundations: Probability

  مطمئن نیستید که به آمار احتیاج دارید؟ دوباره فکر کنید! آمار به تصمیم گیری، کشف جدید، سرمایه گذاری و پیش بینی کمک می‌کند. برای موضوعات مختلف از نژادهای سیاسی گرفته تا پیشرفت‌های مراقبت‌های بهداشتی، آمار می‌تواند درک شما از موضوع مورد علاقه شما را بهبود بخشد. در این دوره، پروفسور Eddie Davila اصطلاحات، فرمول‌ها و تکنیک‌های متداول مربوط به احتمال، حوزه آماری را که این دوره در آن تمرکز دارد، آموزش می‌دهد. او توضیح می‌دهد که از احتمالات برای تصمیم گیری در مورد نتایج آینده و درک نتایج گذشته استفاده می‌شود. او جایگشت‌ها، ترکیب‌ها و صدک‌ها را می‌پوشاند و به نحوه توصیف و محاسبه آنها می‌پردازد. ادی احتمالات متعدد رویداد را معرفی می‌کند و در مورد زمان افزودن و کم کردن احتمالات بحث می‌کند. او درختان احتمال، قضیه بیز، دوجمله و موارد دیگر را توصیف می‌کند. شما می‌توانید یاد بگیرید که داده‌های خود را درک کنید، نظریه‌ها را اثبات کنید و منابع ارزشمندی را ذخیره کنید - همه اینها با درک اعداد است.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی تجسم داده‌ها: داستان سرایی - Image of Course Data Visualization: Storytelling 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تجسم داده‌ها: داستان سرایی

  Data Visualization: Storytelling

  ما برای داستان برنامه‌ریزی کرده‌ایم. ما مشتاق آن هستیم. قصه گویی نقش اساسی در توانایی ما برای پیشرفت به عنوان یک گونه داشته است. بنابراین جای تعجب نیست که ارائه داده‌ها و اطلاعات در قالب داستان، تأثیر ارتباطات ما را به حداکثر می‌رساند. وقتی داده‌ها را به صورت داستان ارائه می‌دهیم، می‌توانیم پاسخ‌های احساسی عمیق‌تری در مخاطبان خود ایجاد کنیم. با مربی Bill Shander متخصص تجسم داده‌ها همراه شوید زیرا وی شما را در فرآیند تبدیل `حقایق و ارقام` به `داستان` راهنمایی می‌کند تا انتظارات انسانی ما را برای کسب اطلاعات و جلب آنها برآورده سازد. این دوره برای هر کسی که با داده‌ها کار می‌کند در نظر گرفته شده است و مجبور است آن را به دیگران اعم از محقق، تحلیلگر داده، مشاور، بازاریاب یا روزنامه نگار اطلاع دهد. او با بررسی دقیق بسیاری از داستانهای جذاب به شما نشان می‌دهد که چگونه درباره داستان‌ها از داده‌ها فکر کنید و آنها را بسازید.

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی بیگ دیتا در عصر هوش مصنوعی - Image of Course Big Data in the Age of AI 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی بیگ دیتا در عصر هوش مصنوعی

  Big Data in the Age of AI

  اعتیاد به بیگ دیتا ممکن است چندین سال پیش به اوج خود رسیده باشد، اما داده های بزرگ به دور از دسترس نیستند. در عوض، این پایه و اساس برخی از جالب ترین فن آوری های امروز را تشکیل می دهد. هوش مصنوعی (AI) ، یادگیری ماشین و دانش داده ها به داده های بزرگی متکی هستند یا داده هایی که به واسطه سرعت ، حجم و یا تنوع آن - به راحتی با روش های سنتی قابل ذخیره و تحلیل نیستند. در این دوره ، مدرس Barton Poulson به موضوع داده های بزرگ می پردازد و توضیح می دهد که چگونه این روش کار می کند و جهان داده های جدید ما را شکل می دهد. او رابطه بزرگ داده ها با هوش مصنوعی ، علوم داده ، رسانه های اجتماعی و اینترنت اشیاء (IoT) را توضیح می دهد. او بیش از برخی از مسائل اخلاقی در استفاده از داده های بزرگ فراتر می رود. به علاوه ، او تکنیک های درگیر در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، از جمله داده کاوی داده ها و تجزیه و تحلیل پیش بینی را پوشش می دهد. موضوعات شامل: اجزای تشکیل دهنده داده های بزرگ را شناسایی کنید. بررسی کنید که داده های کلان طی چند سال گذشته چقدر رشد کرده اند. اهمیت استفاده از داده های بزرگ در سازمان های تجاری را توضیح دهید. بین دانش مورد نیاز برای استفاده از داده های بزرگ و درک علم داده تفاوت قائل شوید. نیاز به آموزش داده های بزرگ در داخل سازمان را توجیه کنید. عواملی را که برای استفاده از داده های بزرگ در یک پروژه استفاده می شود ، تجزیه و تحلیل کنید. نتایج حاصل از داده های بزرگ را از نتایج حاصل از مشاهده رفتارها متمایز کنید.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی مدیریت داده ها - Image of Course Learning Data Governance 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی مدیریت داده ها

  Learning Data Governance

  در عصر داده های بزرگ و علم داده، مدیریت داده ها این توانایی را دارد که به انواع سازمان ها و افراد در موفقیت بیشتر کمک کند. در این دوره، دکتر جاناتان ریچنتال مبحث حاکمیت داده ها را به گونه ای معرفی می کند که همه می توانند درک کنند، و به شما کمک می کند تا دریابید که چرا سازمان شما از حکمرانی داده ها سود می برد، چگونه اجرا می شود و چرا در رعایت و کاهش ریسک ضروری است. جاناتان همچنین نقش حاکمیت داده ها را در زمینه های فناوری نوظهور مانند نمودارهای دانش، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا پوشش می دهد. در قسمت آخر دوره، او ایده هایی را درباره نحوه فکر سازمانها در مورد مدیریت، نظارت و اندازه گیری تلاشهای حکمرانی داده ها به اشتراک می گذارد. با توجه به اهمیت علم داده در قرن 21، تقاضا برای تخصص مدیریت اطلاعات نیز افزایش می یابد. برای اولین نگاه خود به این مهارت مورد نیاز اینجا را شروع کنید.

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی تسلط بر داده ها: کاوش و توصیف داده ها - Image of Course Data Fluency: Exploring and Describing Data 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی تسلط بر داده ها: کاوش و توصیف داده ها

  Data Fluency: Exploring and Describing Data

  تجزیه و تحلیل داده ها فقط برای متخصصانی نیست که باید مجموعه داده های عظیم را درک کنند. تصمیم گیرندگان در هر صنعتی می توانند از درک اولیه اهداف و مفاهیم تجزیه و تحلیل داده های کاربردی بهره مند شوند. در این دوره، به بارتون پولسون بپیوندید زیرا او بر مبانی تسلط بر داده ها تمرکز می کند، یا توانایی کار با داده ها برای استخراج بینش و تعیین مراحل بعدی شما. بارتون نشان می دهد که چگونه کاوش داده ها با نمودارها و توصیف داده ها با آمار می تواند به شما در رسیدن به اهداف و تصمیم گیری بهتر کمک کند. به جای تمرکز بر ابزارهای خاص، او روی روشهای کلی تمرکز می کند که می تواند به شما در حل مشکلات خاص کمک کند. نحوه تهیه داده ها، کشف بصری و استفاده از روش های آماری برای توصیف آن را بیاموزید. اهداف یادگیری ROI روان بودن داده ها اخلاق داده ها آماده سازی داده ها ارزیابی کیفیت داده ها تجسم داده ها با نمودارهای میله ای، پایینی و خطی توصیف تنوع با واریانس و انحراف معیار توصیف ارتباطات با همبستگی

 • 11
  دوره آموزشی دوره آموزشی درسهایی از دانشمندان داده - Image of Course Lessons from Data Scientists 50 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی درسهایی از دانشمندان داده

  Lessons from Data Scientists

  از دانشمندان عملی داده‌ها مشاوره و درس‌های واقعی بگیرید: از چگونگی استخدام تا تسلط بر مهارت‌های خود تا رشد در نقش خود. در این دوره ویژه، شما می‌توانید داستانهایی را از دانشمندان متداول داده که در مورد چگونگی شروع کار خود، نحوه بازی در نقش‌های مختلف و چگونگی ادامه مهارت‌های خود به اشتراک می‌گذارند، همچنین نکاتی برای عضویت تیم موثر و کمک به سازمانها برای نوآوری این شش متخصص کار، دیدگاهی دست اول در مورد علم داده ارائه می‌دهند که به هیچ جای دیگر نخواهید رسید. موضوعات شامل: سفرهای شغلی بهترین و چالش برانگیزترین قسمتهای کار ابزارهای مورد علاقه ایجاد مهارت های خود دنبال کردن مسیر مدیریت اندازه گیری موفقیت دانشمندان چگونه به تصمیم گیرندگان کمک می کنند

 • 12
  دوره آموزشی دوره آموزشی استراتژی های Side Hustle برای کارشناسان علوم داده و تجزیه و تحلیل - Image of Course Side Hustle Strategies for Data Science and Analytics Experts 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی استراتژی های Side Hustle برای کارشناسان علوم داده و تجزیه و تحلیل

  Side Hustle Strategies for Data Science and Analytics Experts

  متداول ترین راه برای شروع کار در علوم داده ، تسلط بر جنبه های فنی شغل و سپس اقدام به کار در یک شرکت بزرگ است. اما بسیاری از موفق ترین دانشمندان داده نیز کارآفرینانی هستند که برای خودشان کار می کنند. در این دوره ، نحوه تنوع بخشیدن به آینده شغلی خود را با یک فشار جانبی کشف کنید. مربی کیت مک کورمیک نشان می دهد که چگونه می توانید از مهارت های علوم داده و تجزیه و تحلیل استفاده کنید به روش های مختلف - از نوشتن کتاب تا سخنرانی در کنفرانس ها. کیت چگونگی شروع شلوغی جانبی خود را در نوشتن با خدمت به عنوان یک بازرس فنی برای کتابهای فنی. وی توضیح می دهد که چگونه می توانید از تخصص علم تجزیه و تحلیل داده خود برای تبدیل شدن به یک مجری پولی در کنفرانس ها استفاده کنید. بعلاوه ، وی نحوه ایجاد اعتبار شما به عنوان مشاور ، مربی پاره وقت دانشگاه و موارد دیگر را شامل می شود. در طول راه ، کیت نکات و استراتژی هایی را برای استفاده بهینه از این سرمایه گذاری های جدید به اشتراک می گذارد پس از آنکه بخشی از نمونه کارهای حرفه ای شما شد.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Barton Poulson - Image of Author Barton Poulson

Barton Poulson

بارتون پوولسون استاد ، طراح و متخصص تجربی و تحلیل داده شده است. بارتون ، از تجزیه و تحلیل و زیبایی شناختی ، با استفاده از پس زمینه ای در طراحی صنعتی ، و دکترای روانشناسی اجتماعی و شخصیتی و عشق عمیق به تجزیه و تحلیل داده ها و تجارب داده ها و همچنین با هنرهای تجربی و تصویری ، برای اکثر اوقات زندگی خودت او یک استاد روانشناسی در دانشگاه دره یوتا است و در دانشگاه بریگهام یانگ ، دانشگاه یوتا و دانشگاه شهر نیویورک تحصیل کرده است. در نقش او به عنوان یک معلم تحقیق و تجزیه و تحلیل ، او صدها مطالعه با دانش آموزان خود را در موضوعات از تمایلات اجتماعی و آرزوها برای ترجیحات ضمنی ، برای شعر و معماری انجام شده است. بارت و همسرش ، ژاک لین بول ، که یک طراح رقص مدرن است و با سه فرزند خود در Salt Lake City زیبا زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Bill Shander - Image of Author Bill Shander

Bill Shander

بیل شاندر مدیرعامل و بنیانگذار Beehive Media، یک سازمان تجسم داده ها و اطلاعاتی طراحی است. مشتریان شرکت او از جمله سازمان های دانش محور مانند PricewaterhouseCoopers، انجمن اقتصاد جهانی، Booz & Company و دانشگاه هاروارد هستند. ، Beehive Media به مشتریان کمک می کند تا مفاهیم انتزاعی خود را به تجربیات قابل درک و قابل فهم از طریق طراحی اطلاعات هوشمند و تجسم داده تبدیل کنند. شاندر در کنفرانس ها سخنرانی می کند و کارگاه هایی را برای مشتریان در تجسم داده ها ارائه می دهد، موضوعاتی مانند اینکه چرا تجسم داده ها در دنیای بازاریابی امروز (مخصوصا برای شرکت هایی که از رهبری فکر به عنوان یک پلتفرم استفاده می کنند) و نحوه تفکر بصری و تعاملی ضروری است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Eddie Davila - Image of Author Eddie Davila

Eddie Davila

Eddie Davila مدیر برنامه "مدیریت زنجیره تامین" در دانشگاه ایالتی آریزونا است. Eddie Davila استاد ارشد و مدیر کارشناسی ارشد بخش Supply Chain Management در W.P. مدرسه کسب و کار Carey در دانشگاه ایالتی آریزونا است. او در حال حاضر بیش از 2000 دانش آموز در هر سال در دوره مقدمه مدیریت زنجیره تامین به نام "عملیات عرضه جهانی" دارد. او به منظور ایجاد یک گروه بزرگتر از دانش آموزان محلی و رسیدن به دانش آموزان در سراسر جهان، در ایجاد، نوشتن و برگزاری یک سری فیلم های یوتیوب با دوازده قسمت در "مدیریت زنجیره تامین" کمک کرد. او همچنین مجموعه ای 12 بخشی از کتاب های دیجیتالی "زنجیره تامین" که در iTunes و آمازون در دسترس است، تهیه کرد. سرگرمی های دیگر او - خارج از کار اصلیش سخنرانی ها، کتاب ها و فیلم های - شامل موسیقی، یوگا، تلویزیون، پزشکی مدرن، بازیگری، فیزیک و ورزش های فانتزی است. ادی در هنگام کار با افراد عجیب و غریب، خلاق و پرشور، راحت تر است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Justin Valley - Image of Author Justin Valley

Justin Valley

جاستین ولی، یک مربی SAP، طراح آموزشی و مدیر تغییر سازمانی است. جاستین در تجزیه و تحلیل، توسعه و اجرای مدیریت تغییرات موثر و برنامه های آموزشی که منجر به افزایش میزان پذیرش کاربر می شود، ماهر است. در حال حاضر، جاستین به عنوان مدیر در TKP Labs کار می کند، یک سازمان غیر انتفاعی تکنولوژی که برای آموزش برنامه های کامپیوتری و اینترنت چیزها (IoT) برای دانش آموزان 8 تا 18 ساله کار می کند. در آنجا، او جلسات تمرینات متنوعی را با معلمان، والدین و کارورزان در زمینه های مختلف جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی، برگزار میکند، از جمله آموزش سه هفته ای معلم در West Bank ، که منجر به صدور گواهینامه برای 21 نفر از فارغ التحصیلان و معلمان کامپیوتر بود که در حال حاضر هفت دوره مستقل را رهبری می کنند. پیش از نقش فعلی او، به عنوان یک مربی طراحی آموزشی و مربی SAP در چندین شرکت بزرگ، از جمله شرکت Warner Bros. Entertainment و Costco Wholesale کار کرده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Jonathan Reichental - Image of Author Jonathan Reichental

Jonathan Reichental

دکتر جاناتان ریکنتال یک CIO برای شهر Palo Alto و رهبر فناوری اطلاعات و برنده جایزه است. در سال 2013، او به عنوان یکی از 25 نماینده در دولت آمریکا شناخته شد. کار نوآورانه او در دولت نیز توسط کاخ سفید به رسمیت شناخته شده است. او با تیم های خود کار می کند تا نوآوری های تکنولوژیکی را در سازمان ها برای ایجاد ارزشهای جدید و فعال کردن کار به معنای بیشتر و سرگرم کننده انجام دهد. او یک نویسنده محبوب است، اخیرا در نوشتن عنوان The Apps Challenge Playbook مشارکت کرده است و او سخنرانهای عمومی فراوانی در موضوعات مختلف فناوری و کسب و کار داشته است. او کلاسهای دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و دانشگاه سان فرانسیسکو تدریس میکند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Keith McCormick - Image of Author Keith McCormick

Keith McCormick

کیت مک کورمیک یک متخصص مستقل داده، مدرس، سخنران و نویسنده است. کیت در توضیح روش‌های پیچیده برای کاربران جدید یا تصمیم گیرندگان در بسیاری از سطوح فنی مهارت دارد. او در مدل‌های پیشگویانه و آنالیز تقسیم‌بندی از جمله درخت‌های طبقه‌بندی، شبکه‌های عصبی، مدل خطی عمومی، تحلیل خوشه‌ای و قوانین ارتباط تخصص دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lavanya Vijayan - Image of Author Lavanya Vijayan

Lavanya Vijayan

لاوانیا ویجیان مربی مدرسه Coder در برکلی است. لاوانیا همچنین مربی آکادمی کد اول بوده است. وی بخشی از کارکنان دوره مقدمه ای در علوم علوم داده و همچنین دوره ساختار روش های داده و روش برنامه نویسی در UC Berkeley بوده است. لاوانیا به طور فعال در جامعه مهندسین زن (SWE) مشارکت دارد. وی به عنوان یک افسر SWE ، هر ترم برنامه ای را برای دانش آموزان دبیرستانی در جوامع کمبود منابع هدایت کرده است. در این برنامه دانش آموزان با رشته های مختلف مهندسی آشنا می شوند و برای ساخت پروژه های عملی به آنها مواد و راهنمایی داده می شود. او از تدوین برنامه درسی و همچنین آموزش مهارتهای لازم به جوانان برای دستیابی به آرزوهایشان و ایجاد جهان به جای بهتر لذت می برد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Michael Galarnyk - Image of Author Michael Galarnyk

Michael Galarnyk

مایکل یک مربی و وبلاگ نویس پایتون شناخته شده است. مایکل علاوه بر آموزش تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از پایتون در دانشگاه کالیفرنیا ، سن دیگو ، توسعه ، دائماً دانش خود را در مورد جدیدترین ابزارها و فن آوری های پایتون گسترش می دهد. می توانید مایکل را در توییترGalarnykMichael یا Medium پیدا کنید.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Brett Vanderblock - Image of Author Brett Vanderblock

Brett Vanderblock

برت وندربلاک دانشمند داده با پاتاگونیا و بنیانگذار Think Fast Analytics است. برت تجربه ثابت کرده است که در بین صنایع مختلف ، از جمله شرکت های نوپا ، دولت های ایالتی و محلی ، آموزش عالی ، مراقبت های بهداشتی و خرده فروشی ، در سطح بینش ظاهر می شود. او همیشه به تخصص عمیق خود در زمینه یادگیری ماشین ، تجسم داده ها و خطوط انتقال داده ادامه می دهد. برت که یک مربی ذهنی است ، از ارائه "داده درمانی" لذت می برد تا دیگران را از طریق تجزیه و تحلیل سلف سرویس متوجه مزایای داده های خود شوند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Louis Tremblay - Image of Author Louis Tremblay

Louis Tremblay

لوئیس ترمبلی یک مهندس ارشد سیستم است که تیمی متمرکز بر توسعه فناوری های نوظهور را هدایت می کند. لوئیس پس از گذراندن دوره کارشناسی خود در UC Berkeley در مهندسی برق و علوم کامپیوتر ، در FLIR Systems به عنوان مهندس برق مسئول توسعه سخت افزار محصولات متعدد دوربین مادون قرمز ، از مفهوم تا تولید حجم ، شروع به کار کرد. هفت سال پیش ، او نقش مهندس سیستم را برای تیم توسعه پیشرو به عهده گرفت ، جایی که او جوجه کشی و پذیرش داخلی فن آوری های مختلف از جمله SoCs ، رادارها و AI را هدایت می کند. وی در سه سال گذشته بر مشکلات علوم داده ، CNN و استقرار مجتمع بینایی هوش مصنوعی برای کاربردهای مختلف از شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین ، نظارت بر محیط ، سیستم های دفاعی و ADAS فائق آمده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Alfonso Berumen - Image of Author Alfonso Berumen

Alfonso Berumen

آلفونسو برومن یک مشاور مستقل و صاحب Los Angeles Data Analytics LLC است. آلفونسو 10+ سال تجربه ارائه پشتیبانی اقتصادی ، آماری و تحلیلی مبتنی بر داده از 500 شرکت Fortune ، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی فعال در طیف وسیعی از صنایع را دارد. وی همچنین استاد دستیاری علوم تصمیم گیری و مدیریت فناوری سیستم های اطلاعاتی در دانشکده بازرگانی Graziadio در دانشگاه Pepperdine است. وی دوره های مختلف علوم داده و تجزیه و تحلیل را در UCLA Extension آموزش داده و دوره های سفارشی را از طریق بخش برنامه های سفارشی در UCLA ارائه داده است. آقای برومن دارای مدرک کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل پیش بینی از دانشگاه نورث وسترن ، MBA از دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین و لیسانس اقتصاد از کالج اوکسیدنتال است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sam Cvetkovski - Image of Author Sam Cvetkovski

Sam Cvetkovski

سام سیوتکوفسکی یک رهبر و مشاور متمرکز بر توسعه تیم های تجزیه و تحلیل داده ها و استراتژی های تجاری است. سام یک مدیر دانش داده در Mindbody است ، پلت فرم فناوری پیشرو در صنعت سلامتی. پیش از این ، او مشاور مشاور Slalom مشاوره داده ها و تجزیه و تحلیل تجربی و Elect ، یک شرکت مشتری محور بود. وی دانشمند ماهر داده ای است که تجربه هدایت تیم های علوم داده ، توسعه توصیه های تجاری مبتنی بر داده و مدل سازی پیش بینی را دارد. هیجان او ناشی از استفاده از علم داده برای عبور از سطح اطلاعاتی برای کمک به تدوین بینش عملی تجاری است. او به شرکت هایی مانند Southwest Airlines ، McAfee ، Universal Pictures و City of Hope مشاوره داده و با آنها همکاری کرده است ، و نام چند مورد را ذکر کرده است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Lacey Westphal - Image of Author Lacey Westphal

Lacey Westphal

لسی وستفال مدیر تجزیه و تحلیل داده های دانشگاهی در مدارس دولتی آماده کالج آلیانس است. لسی دکترای خود را در رشته زیست شناسی مولکولی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دریافت کرد و بیش از 10 سال است که با مجموعه ها و سیستم های پیچیده داده کار می کند. وی در مدارس دولتی Alliance College-Ready در لس آنجلس ، برای تجزیه و تحلیل داده های عملکرد دانش آموزان برای ارائه بینش های کلیدی و اطلاع رسانی استراتژی های سطح منطقه تلاش می کند. هدف لیسی همیشه مقابله با س questionsالات و تجزیه و تحلیل داده ها با توجه به تأثیر و خدمات بوده است - چه به عنوان خدمتی برای جامعه علمی یا آموزش K-12. وی بر این باور است که هنگام تصمیم گیری و اقدام بر اساس تجزیه و تحلیل ، انسان پشت این داده ها باید سرلوحه کارها باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Sara Anstey - Image of Author Sara Anstey

Sara Anstey

سارا آنستی مشاور مشاور تجزیه و تحلیل داده است که بر استفاده از داده ها برای تصمیم گیری هوشمندانه در زمینه تجارت متمرکز است. او در حال حاضر یک معمار هوش تجاری در Novacoast Inc است ، یک شرکت مشاوره ای متمرکز بر امنیت سایبری. سارا علاقه مند به کسب و کارها برای استفاده از داده های روزمره برای تصمیم گیری استراتژیک در مورد تجارت است. وی معتقد است که پذیرفتن عمدی فرهنگ داده محور می تواند تمایز اصلی شرکتها در جو شرکتی امروز باشد. سارا در زمینه توسعه وب سفارشی ، هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش تجاری و آمار کاربردی تجربه دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Madecraft - Image of Author Madecraft

Madecraft

Madecraft یک شرکت کامل با محتوای یادگیری است که در سانتا باربارا ، کالیفرنیا مستقر است. خط تولید برنده جایزه این شرکت ، در حال ایجاد نسل بعدی محتوای یادگیری است که مهارت های دنیای واقعی را آموزش و ارائه می کند. Madecraft بهترین استعدادهای صنعت و شرکای قابل اعتماد را با یک دیدگاه تشکیل میدهد: به مشتریان مطالب یادگیری برتر با صدای برند خود را یاد بدهید. تیم Madecraft متعهد است تا مهارت های هنری را با محتوا کارآمد و مقیاس پذیر مطابق با مشخصات مشتری ایجاد کند و ساخته شده است تا با مشتری تعامل کند و آنها را توانمند سازد. اگر شما یا شرکتتان به دنبال تیمی برای ساخت دوره های آنلاین هستید ، از سایت Madecraft در onlymadecraft.com دیدن کنید.

مشاهده پروفایل