آماده شدن برای آزمون CompTIA PenTest+ (PT0-001) - Prepare for the CompTIA PenTest+ (PT0-001) Exam

مسیر آموزشی آماده شدن برای آزمون CompTIA PenTest+ (PT0-001) - Image of Learn Path Prepare for the CompTIA PenTest+ (PT0-001) Exam
آماده شدن برای آزمون CompTIA PenTest+ (PT0-001) Prepare for the CompTIA PenTest+ (PT0-001) Exam
آزمون CompTIA PenTest+ مهارت‌های تست نفوذ و ارزیابی آسیب‌پذیری مورد نیاز برای تعیین انعطاف‌پذیری شبکه در برابر حملات را ارزیابی می‌کند. این مسیر یادگیری به پنج حوزه ای که اهداف آزمون PenTest+ PT۰-۰۰۱ را تشکیل می دهند، نگاشت می شود. مهارت های لازم برای دریافت گواهینامه را دریافت کنید.
Prepare for the CompTIA PenTest+ (PT0-001) Exam
The CompTIA PenTest+ exam assesses the penetration testing and vulnerability assessment skills needed to determine the resiliency of a network against attacks. This learning path maps to the five domains that make up the PenTest+ PT۰-۰۰۱ exam objectives. Get the skills you need to become certified.
مدت زمان: 10h 31m
تعداد دوره ها: 1
مجموع قیمت: (۲۰۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۱۴۰۰۰
تعداد مدرسین: 1
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی گواهینامه CompTIA PenTest+ (PT0-001): بخش ششم استفاده از اسکریپت در تست قلم - Image of Course CompTIA PenTest+ (PT0-001): 6 Using Scripting in Pen Testing 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی گواهینامه CompTIA PenTest+ (PT0-001): بخش ششم استفاده از اسکریپت در تست قلم

  CompTIA PenTest+ (PT0-001): 6 Using Scripting in Pen Testing

  در حین مطالعه برای آزمون گواهینامه CompTIA PenTest+ - استاندارد طلایی برای تسترهای نفوذ حرفه ای، استفاده و تجزیه و تحلیل اسکریپت های اولیه تست قلم را یاد بگیرید. اسکریپت ابزاری ارزشمند برای آزمایش‌کنندگان قلم است که کار آنها را تکرارپذیر، سریع‌تر و کمتر مستعد خطا می‌کند. در حالی که ممکن است نیازی به نوشتن اسکریپت های خود نداشته باشید، آزمایش کنندگان قلم واجد شرایط باید بتوانند طیف گسترده ای از اسکریپت ها را در زبان های برنامه نویسی مختلف تشخیص دهند و از آنها استفاده کنند. این دوره به بررسی چهار مورد از محبوب ترین ها می پردازد: Bash، PowerShell، Ruby و Python. هر ویدیو نحو و نقاط قوت زبان را تجزیه و تحلیل می کند و یک نمونه اسکریپت را تجزیه و تحلیل می کند. مایکل با یک ویدیوی مقایسه ای پایان می دهد که به شما کمک می کند مهارت های خود را در شناسایی هر زبان برنامه نویسی تمرین کنید.

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Michael Solomon - Image of Author Michael Solomon

Michael Solomon

مایکل سولومون، یک سخنگوی امنیتی، مشاور، مربی و مدیر پروژه است. مایکل در زمینه موضوعات توسعه و ارزیابی امنیت تخصص دارد. مایکل از ۱۹۸۷ به عنوان مدرس و مشاور IT کار می‌کند و برای بیش از ۶۰ شرکت و سازمان بزرگ آموزش میدهد. به عنوان یک مدیر پروژه، میشل پروژه‌های نرم‌افزاری با EarthLink, Schumacher, Nike، همچنین توسعه محتوا و پروژه‌های آموزشی با LearnKey را رهبری کرده‌است. به عنوان یک نویسنده، میشل به کتاب‌های گواهی امنیتی مختلف با LANWrights / iLearning کمک کرده‌است.

مشاهده پروفایل