تبدیل شدن به یک متخصص طراحی بصری سه بعدی - Become a 3D Visual Design Specialist

مسیر آموزشی تبدیل شدن به یک متخصص طراحی بصری سه بعدی - Image of Learn Path Become a 3D Visual Design Specialist
تبدیل شدن به یک متخصص طراحی بصری سه بعدی Become a 3D Visual Design Specialist
مهارت های اولیه مورد نیاز برای شروع حرفه خود را به عنوان یک متخصص طراحی بصری سه بعدی دریافت کنید. یاد بگیرید که طرح های دو بعدی را بگیرید و آنها را به صورت سه بعدی تجسم کنید. درک قوی از نحوه نقش طراحی، فرم، مواد، نور، رنگ و محیط در تجسم سه بعدی ایجاد کنید.
Become a 3D Visual Design Specialist
Get the basic skills you need to begin your career as a ۳D visual design specialist. Learn to take ۲D designs and visualize them in ۳D. Develop a strong understanding of how design, form, materials, lighting, color, and environment play roles in ۳D visualization.
مدت زمان: 53h 28m
تعداد دوره ها: 10
مجموع قیمت: (۵۳۸۰۰۰)
قیمت با 30% تخفیف : ۳۷۶۶۰۰
تعداد مدرسین: 9
برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • 1
  دوره آموزشی دوره آموزشی برنامه ریزی برای طراحی محصول و AEC - Image of Course Sketching for Product Design and AEC 4 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی برنامه ریزی برای طراحی محصول و AEC

  Sketching for Product Design and AEC

  طرح های محصول معمولاً قبل از شروع به تولید به عنوان نقشه های CAD پیچیده ختم می شوند. اما آنها اغلب به عنوان طرح شروع می شوند. اسکچینگ به طراحان محصول اجازه می دهد تا ایده های خود را به سرعت تولید کنند، بدون اینکه منابع را به هیچ ایده ای اختصاص دهند. به همین دلیل است که این دوره به جای طراحی، طراحی را آموزش می دهد - تمرکز بر سرعت، خلاقیت و تکرار به جای یک تصویر دقیق از یک مفهوم واحد. کوین هنری، طراح محصول و مربی مسئول کتاب تاثیرگذار Drawing for Product Designers، به دانش آموزان مبتدی و متوسط ​​می آموزد که چگونه ایده های تولید در مقیاس کوچک و انبوه را تنها با یک قلم و کاغذ تجسم کنند. او توضیح، تصویرسازی، انیمیشن و نمایش عملی مفاهیمی مانند ترسیم اشکال اساسی و همچنین فرم های پیچیده تر، ایجاد صفحات، مکانیک و روش های پرسپکتیو دو نقطه ای، اصول طرح ریزی، و ایجاد توهم سایه و سایه انداختن هدف این است که دانش‌آموزان ایده‌های خود را تولید کنند و آنها را تا حد امکان دقیق ترسیم کنند بدون اینکه مانع از فرآیند خلاقیت شوند. در پایان دوره، کوین نه تنها چگونگی طراحی محصولات را توسط طراحان، بلکه چرایی را نیز توضیح می دهد. وقتی کارتان تمام شد، بقیه دوره‌های طراحی محصول ما را بررسی کنید، که شامل روش‌های پیشرفته طراحی و تجسم، از جمله نمونه‌سازی اولیه و طراحی به کمک رایانه (CAD) می‌شود. اهداف یادگیری بررسی رابطه بین طراحی آنالوگ و مدل سازی کامپیوتری ایجاد توهم فرم استفاده از سیستم های مختلف ترسیم ترسیم اشکال دو بعدی و سه بعدی ایجاد پیش بینی های املایی طراحی در پرسپکتیو یک نقطه ای و دو نقطه ای ایجاد سطوح منحنی طرح سایه ها و دیگر لمس های بصری طراحی نمونه مفاهیم طراحی محصول

 • 2
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع مبانی یک-به-یک فتوشاپ - Image of Course Photoshop One-on-One: Fundamentals 13 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع مبانی یک-به-یک فتوشاپ

  Photoshop One-on-One: Fundamentals

  در این دوره جامع یک-به-یک با یک متخصص مشهور جهان در فتوشاپ Deke McClelland شروع کنید. قسمت اول یک مجموعه سه قسمتی، این فرصت شما برای یادگیری همه چیزهایی است که باید در مورد فتوشاپ بدانید، به ترتیب لازم برای دانستن آن، همراه با مثالهای واقعی و مشاوره عملی. او با توضیح بسیاری از راه‌های باز کردن فایل‌ها در فتوشاپ شروع می‌کند. او شما را از طریق کار با لایه‌ها و ماسک‌ها راهنمایی می‌کند. فتوشاپ تقریباً به همان روشهای ذخیره فایلها روشهای ذخیره‌سازی آنها را دارد و Deke همه آنها را پوشش می‌دهد. او شما را از طریق درخشندگی، روشنایی، کنتراست و تعادل رنگ ، پیش می‌برد. او به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید تصاویر عکاسی را در Camera Raw توسعه دهید. او در مورد توانایی در فتوشاپ برای ویرایش یک تصویر کامل یا تنظیم یک منطقه خاص و انتخاب شده بحث می‌کند - و شما را از طریق هر ابزار انتخابی در نرم‌افزار راهنمایی می‌کند. موارد بسیار بیشتری وجود دارد، از جمله یک فصل کامل در زمینه روتوش! برای خاتمه بخشیدن به این بخش توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان تصاویر را برای استفاده در وب و دستگاه‌های تلفن همراه ذخیره کرد.

 • 3
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع ایلاستریتور 2022 - Image of Course Illustrator 2022 Essential Training 6 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع ایلاستریتور 2022

  Illustrator 2022 Essential Training

  Adobe Illustrator را می توان برای انجام طیف وسیعی از وظایف طراحی، از ایجاد لوگوهای پیچیده گرفته تا بیلبوردهای چشم نواز، مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل، این دوره مفاهیم و تکنیک‌های اصلی را آموزش می‌دهد که می‌توانند در هر گردش کاری برای چاپ، وب یا دارایی‌هایی که به برنامه‌های کاربردی دیگر راه پیدا می‌کنند، اعمال شوند. مربی تونی هارمر موارد ضروری Illustrator 2022 از جمله فضاهای کاری، لایه ها، اشکال و جلوه های سه بعدی را پوشش می دهد. تونی در مورد گرافیک های برداری – مسیرها، ضربه ها، و پرها – بحث می کند و نحوه استفاده از ابزارهای طراحی ضروری را در Illustrator نشان می دهد. او نحوه ترکیب و تمیز کردن مسیرها و همچنین سازماندهی آنها را به گروه ها و لایه ها نشان می دهد. تونی همچنین ویرایش متن، کار با رنگ، طراحی براش رسا، افکت‌ها، استفاده از ایلاستریتور روی آی‌پد و دسکتاپ را با هم و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

 • 4
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع تری دی مکس 2023 - Image of Course 3ds Max 2023 Essential Training 14 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی یادگیری جامع تری دی مکس 2023

  3ds Max 2023 Essential Training

  3ds Max بیشتر به دلیل ابزارهای مدلسازی و رندرینگ خود شناخته شده است. این نقاط قوت در معماری، ساخت، توسعه بازی و گرافیک حرکتی به چشم می خورد. ده ها ویژگی و تکنیک برای تسلط وجود دارد، از مدل سازی و تکسچرینگ گرفته تا نورپردازی و رندر. این دوره 3ds Max 2023 را از ابتدا پوشش می دهد. مربی Aaron F. Ross یک نمای کلی از کل بسته و همچنین مهارت های ضروری که هنرمندان سه بعدی برای ایجاد دارایی های حرفه ای به آن نیاز دارند ارائه می دهد. Aaron به شما نشان می دهد که چگونه رابط 3ds Max را دور بزنید و آن را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنید. او تکنیک‌های مختلف مدل‌سازی را نشان می‌دهد: Splines، چندضلعی‌ها و سطوح تقسیم‌بندی. آرون فرآیندهای چیدمان و عملکرد دوربین، نور مصنوعی و طبیعی، و کاربرد مواد و نقشه های بافت را توضیح می دهد. او بهترین روش‌ها را برای ساخت سلسله مراتب و متحرک سازی با فریم‌های کلیدی نشان می‌دهد و با بررسی گزینه‌های رندرهای همراه با 3ds Max، مانند Arnold و Quicksilver، به پایان می‌رسد.

 • 5
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع راینو 7 - Image of Course Rhino 7 Essential Training 2 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع راینو 7

  Rhino 7 Essential Training

  Rhino یک برنامه مدل سازی سه بعدی محبوب و با کاربرد آسان است. در این دوره ، مربی Dave Schultze با استفاده از توضیحات واضح و تمرینات مفیدی برای شروع طراحی و مدل سازی در Rhino 7 شروع به کار می کند. او شما را با دستورات و شخصی سازی های موجود در رابط Rhino و همچنین پانل Properties و Gumball مفید آشنا می کند. او شما را از طریق اصول گردش کار مانند انتخاب اشیا، ، سازماندهی یک پروژه با استفاده از لایه ها و تحولات اساسی راهنمایی می کند. او به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از هندسه 2 بعدی رسم کنید. وی در پایان با نشان دادن دستورات و ویژگی های مفید برای شروع مدل سازی سطوح اساسی ، به شما نشان می دهد.

 • 6
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع اسکچا‍پ 2022 - Image of Course SketchUp Pro 2022 Essential Training 3 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی یادگیری جامع اسکچا‍پ 2022

  SketchUp Pro 2022 Essential Training

  با تسلط بر اصول اولیه SketchUp، مهارت های مدل سازی سه بعدی خود را بسازید. در این دوره، مربی Tammy Cody به شما کمک می کند تا با بررسی ابزارهای طراحی و طراحی ارائه شده در آخرین نسخه SketchUp و سپس ایجاد فرصتی برای تمرین آنچه آموخته اید، با این نرم افزار مدل سازی کامپیوتری با استفاده آسان به سرعت عمل کنید. نحوه پیمایش در رابط، دستکاری اشیا، ترسیم و سازماندهی عناصر، و کار با مواد و بافت ها در رایانه های Windows و Mac را بیاموزید. نکاتی را در طول مسیر دریافت کنید تا از سبک های ساده و تکنیک های انیمیشن استفاده کنید تا پروژه های سه بعدی خود را صیقلی تر و قابل ارائه تر کنید.

 • 7
  دوره آموزشی دوره آموزشی یادگیری جامع زیبراش 2020 - Image of Course ZBrush 2020 Essential Training 6 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی یادگیری جامع زیبراش 2020

  ZBrush 2020 Essential Training

  ZBrush مدل سازی سه بعدی، بافت و نقاشی را در یک گردش کار مجسمه سازی دیجیتال ترکیب می کند. از ویژگی های ZBrush بازدید کنید و نحوه استفاده از آنها را در پروژه های واقعی ببینید. مربی Ryan Kittleson نحوه ایجاد فرم های اصلی با مش، مجسمه سازی جزئیات با برس، مدل های رنگ و بافت و ارائه نتایج با استفاده از خطوط لوله پروژه در سطح حرفه ای را نشان می دهد. موضوعات شامل: - استفاده از بدوی ها - کار با سطوح زیرمجموعه - مجسمه سازی با برس - استفاده از مواد - ایجاد و ترکیب چند گروه - ایجاد مدل های voxel با Dynamesh - ویرایش مش با برس ZModeler - کار با ZRemesher - جابجایی، مقیاس گذاری و چرخش اشیا - نقاشی روی یک مدل - استفاده از نقشه های بافت - مجسمه سازی و رنگ آمیزی طرح ماورا بنفش - استفاده از حالت تقسیم صفحه

 • 8
  دوره آموزشی دوره آموزشی طراحی اولیه استودیو محصول - Image of Course Prime Studio Product Design 14 دقیقه
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی طراحی اولیه استودیو محصول

  Prime Studio Product Design

  اولین استودیو محصولات را طراحی نمی کند؛ آنها محصولاتی را ساختند که متناسب با DNA مشتری خود هستند. بنیانگذار استوارت لی یک تیم چند فرهنگی را جمع آوری کرده است که از تکنیک های نرم افزاری و قدیمی مدرسه مانند طرح استفاده می کند تا طرح های محصول نوآورانه و کاربردی را ارائه دهد. دیدار با طراحان نخستین استودیو و در مورد فرآیند در پشت خط جدید خود از محصولات خانگی قابل انعطاف، در این فیلم کوتاه، یاد بگیرید. پیدا کردن چگونگی طراحان از طرح ها، مدل های CAD، به نمونه های اولیه؛ چگونه بازخورد از کارخانه را به تولید تبدیل می کنند؛ و چگونه آنها کل طراحی را با یک لوگوی هوشمند و بسته بندی مارک دار می کنند.

 • 9
  دوره آموزشی دوره آموزشی Rhino and V-Ray: رندر طراحی محصول - Image of Course Rhino and V-Ray: Product Design Rendering 3 ساعت
  دوبله شده

  دوره آموزشی Rhino and V-Ray: رندر طراحی محصول

  Rhino and V-Ray: Product Design Rendering

  مفاهیم طراحی خود را با رندرهای محصول ایجاد شده در راینو و وی ری جذاب تر کنید. برای یک پروژه سرگرم‌کننده و الهام‌گرفته از دیو شولتز - یک پخش‌کننده رسانه "قاب چشم ماهی" - به دیو شولتز بپیوندید و هر آنچه را که باید در مورد رندر کردن طرح‌های محصول با راینو بدانید، بیاموزید. کشف کنید که چه چیزی یک رندر محصول خوب را ایجاد می کند (و چه چیزی باعث بد شدن محصول می شود). سپس نحوه راه‌اندازی استودیوی عکس مجازی خود را بیاموزید: دوربین، پس‌زمینه و نور را برای حداکثر تأثیر مرتب کنید. دیو همچنین نحوه سفارشی سازی مواد، اضافه کردن متن و لوگو به طرح خود و فریب دادن رندر خود را در پست با پس زمینه های جدید و جلوه های ویژه نشان می دهد. فصل گردش کار حاوی نکات اضافی است که برای سرعت بخشیدن و صاف کردن کل فرآیند رندرینگ و ترکیب بندی طراحی شده است. اهداف یادگیری نصب و فعال سازی V-Ray نکات مدل سازی برای رندرهای عالی با استفاده از Dave's Glow-Wall Studio راه اندازی نور و دوربین کاوش در مواد ایجاد متن و لوگو ساخت پس زمینه های جدید افزودن عمق میدان سازماندهی استودیوی خود

 • 10
  دوره آموزشی دوره آموزشی نمونه‌سازی سریع برای طراحی محصول - Image of Course Rapid Prototyping for Product Design 1 ساعت
  با زیرنویس فارسی و انگلیسی

  دوره آموزشی نمونه‌سازی سریع برای طراحی محصول

  Rapid Prototyping for Product Design

  نمونه سازی سریع طرح های شما را از رایانه خارج می کند و به دنیای واقعی می برد، اما انتخاب فرآیند مناسب برای موفقیت بسیار مهم است. به گابریل کوربت طراح محصول بپیوندید تا از محبوب‌ترین روش‌های نمونه‌سازی سریع، مستقیماً از کارگاه بازدید کنید. این دوره شامل نگاهی دست اول به ماشین آلات و تکنیک های پشت پرینت سه بعدی، ماشینکاری، ریخته گری رزین، قالب گیری تزریقی، نمونه سازی دو بعدی و اسکن لیزری است. پس از تماشای این دوره، درک کاملی از فرآیندهای نمونه سازی موجود، و دانش ماشین آلات و ابزارهایی برای رساندن محصول خود به مرحله نمونه سازی و وارد دنیای واقعی خواهید داشت. اهداف یادگیری قطعات پرینت سه بعدی، با استفاده از مدل سازی رسوب ذوب شده، استریولیتوگرافی، و تف جوشی لیزری انتخابی (FDM، SLA، و SLS) کار با آسیاب و ماشین تراش CNC ساخت قالب سیلیکونی و ریخته گری رزین قسمتی قالب گیری تزریقی یک قطعه پلاستیکی ایجاد مدل های دو بعدی سریع استفاده از لیزر و اسکنر لمسی

برای خرید این مسیر آموزشی باید وارد حساب کاربری خود شوید.
شما این مسیر آموزشی را با مدرسان زیر میگذرانید
عکس مدرس Deke McClelland - Image of Author Deke McClelland

Deke McClelland

دیک مک کلند ، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از 50 ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، 3D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از 80 کتاب نوشته که به 24 زبان ترجمه شده است و بیش از 40 بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب "For Dummies " می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke's Techniques را منتشر می کند. او در "بولدر" واقع در "کولورادو" به همراه دو پسرش زندگی می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Aaron F. Ross - Image of Author Aaron F. Ross

Aaron F. Ross

آرون اف. راس ، یک متخصص 3D، تولید کننده ویدئو، نویسنده و مدرس است. آرون اف. راس ، تولید کننده ویدئو، نویسنده و معلم است. آرون ، ویدئو های کوتاه و انیمیشن کامپیوتری می سازد. کارهای وی در فستیوال های معتبر و رویدادهایی نظیر SIGGRAPH، ISEA، Berlin Interfilm، Geneva Videoweek و Exploratorium به نمایش در آمده است. طی سال ها ، وی به صورت حرفه ای در نقش های مختلفی از جمله کارگردان، تهیه کننده، تصویر بردار، مدل ساز سه بعدی کامپیوتر ، انیماتور، و طراح صدا به فعالیت پرداخته است. آرون در زمینه انیمیشن 3D متخصص است و در این زمینه سه کتاب به صورت مفرد و مشترک نوشته است. در سال 1999، وی تدریس در سطح دانشگاه را آغاز کرد و در سال 2007 تدریس کورس های فشرده ی ، "توسعه حرفه ای Maya و 3ds Max" را آغاز کرد. در حال حاضر، یک وب سایت آموزشی به نام digigtalartsguild.com را برای هنرمندان 3D مدیریت میکند. آرون ، فوق لیسانس هنرهای زیبا در فیلم/ویدئو را از موسسه هنر کالیفرنیا و لیسانس هنرهای زیبا از موسسه هنر شیکاگو دارد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Dave Schultze - Image of Author Dave Schultze

Dave Schultze

Dave Schultze یک طراح صنعتی و یک خوره ی طراحی های سه بعدی است. به عنوان یک طراح صنعتی، او محصولاتی برای Microsoft، LG و Hasbro توسعه داده است. او چندین جایزه ی طراحی صنعتی برنده شده است و کارهای او در سطح جهانی تحت پوشش رسانه ها قرار گرفته اند. اخیرا، کامپیوتر مفهومی Philco PC او در بیش از ۲۰ مجله مورد اشاره قرار گرفت. Dave یک مربی فداکار است که در ۱۰ سال اخیر، کلاس های 3D visualization در Otis College of Art and Design در Los Angeles را تدریس کرده است. در تحسین مهارت طراحی، فنی و ارتباطی منحصر به فرد او، Dave توسط تولید کنندگان Fortune 500 استخدام شده است تا کارکنان آنها را در حوزه ی آخرین ابزارهای سه بعدی آموزش دهد و الهام بخش آنها باشد.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Ryan Kittleson - Image of Author Ryan Kittleson

Ryan Kittleson

راین کیتلسون هنرمند CG است که نمونه سازی 3D، مجسمه سازی و چاپ با 3ds Max و ZBrush را یاد می دهد. راین از بچگی وقتی که یک VIC-20 داشت ، عاشق ترکیب هنر با تکنولوژی بوده است و از تصاویر دیدنی توسط هنرمندانی مثل "دالی" و "اشر" لذت می برد. او در نوجوانی فوتوشاپ را به طور خود آموز فراگرفت و بعد ها در اوایل 20 سالگی اش 3ds max را نیز همینطور آموخت. او مدتی پیش از برگشتن به مدرسه و اتمام لیسانس هنرهای زیبا در رشته نقاشی از دانشگاه کارولینای شرقی، به عنوان هنرمند game در Raleigh، کالیفرنیای شمالی کار کرد، در تمام این مدت او مشغول تمرین هنر گرافیک دیجیتال در پروژه های شخصی و آزاد خود بود. سپس به اورلاندو در فلوریدا نقل مکان کرد و آنجا در دانشگاه Full Sail به مدت 6 سال، نمونه سازی شخصیت (character modeling) تدریس کرد. در حال حاضر، راین در نیویورک زندگی می کند و به صورت آزاد به عنوان هنرمند CG کار می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Gabriel Corbett - Image of Author Gabriel Corbett

Gabriel Corbett

گابریل کوربت در زمینه ترکیب طراحی با مهارت های دنیای واقعی در حیطه SOLIDWORKS و ماشین کاری CNC آموزش می دهد. گابریل کوربت ، مهندسی مکانیک است و در 12 سال گذشته یک طراح محصول فعال بوده است. او از سال 1999 از Solidworks و سایر ابزارهای CAD استفاده می کرده است و تجارب طراحی گسترده ایی دارد. او قبلاً یک فروشگاه "تولید محصول از طریق نمونه های اولیه" داشت که قطعات را برای شرکت های برجسته ایی از جمله JPL و پاناسونیک می ساخت. گابریل با ترکیب تجربه solid design و مهارت دنیای واقعی در ساخت قطعات، توانایی منحصر به فردی در طراحی "سریع" قطعات، همچنین آموزش این تکنیک ها دارد. گابریل رئیس گروه کاربران Solidworks در Orange County است و Solidworks و CNC ماشینی را در مرکز ATEP کالج Irvine Valley تدریس می کند.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tony Harmer - Image of Author Tony Harmer

Tony Harmer

تونی هارمر یک معلم و illustrator است. او 160 مدرک دارد، از جمله استادی Adobe Creative Suite. تونی هارمر برای بیش از سی سال در صنعت خلاق ، روی حوزه های طراحی، تصویر کشی، و پروژه های وب/ اسکرین فعالیت کرده است. تونی به عنوان یک مدرس و متخصص دارای مدرک Adobe با بیش از 160 مدرک و یکی از اندک کسانی که توانسته اند به جایگاهی مانند استادی Creative Suite برسند، سرتاسر انگلیس و اروپا کورس های آموزشی ارائه کرده است. تونی اغلب برای مجله Computer Art مطلب مینویسد و نویسنده مهمان چند بلاگ است، اما مهم تر از همه او هنوز هم عاشق نشتن و طراحی کردن است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Kevin Henry - Image of Author Kevin Henry

Kevin Henry

کوین هنری یک طراح صنعتی، مدافع طراحی و عضو بنیاد برنامه طراحی محصول در IDSA است. کوین هنری عضو هیات علمی برای برنامه طراحی محصول در IDSA (انجمن صنایع طراحی امریکا) است. IDSA صدای حرفه طراحی صنعتی است، که کیفیت و تاثیر مثبت طراحی را افزایش می‌دهد. هنری همچنین به عنوان هماهنگ کننده ، ده سال خدمت کرده است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در هنر بر پایه زمان از موسسه هنر شیکاگو و MFA در طراحی صنعتی از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است. او یکی از فعالان طراحی و طراحی صنعتی است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Stuart Harvey Lee - Image of Author Stuart Harvey Lee

Stuart Harvey Lee

استوارت هاروی لی یک طراح صنعتی و بنیانگذار Prime Studio است. استوارت کار خود را در کارخانه فولادسازی در شفیلد انگلستان آغاز کرد تا قبل از آموزش ، به عنوان مهندس مکانیک در دانشکده علوم و فناوری امپریال لندن و کسب مدرک کارشناسی ارشد مهندسی طراحی صنعتی از کالج سلطنتی هنر در لندن. او سپس به عنوان مشاور برای دفاتر طراحی در انگلیس و ژاپن مشغول به کار شد تا قبل از رفتن به نیویورک، جایی که پس از پایان طراحی Smart Design و Able Design، شرکت Prime Studio خود را در سال 1998 تاسیس کرد. هدف او با Prime Studio ایجاد یک محیط محرک و نوآورانه برای هر دو مشتری و طراحان است.

مشاهده پروفایل
عکس مدرس Tammy Cody - Image of Author Tammy Cody

Tammy Cody

تامی کودی، یک طراح داخلی و مربی متخصص در مستندسازی طراحی و تجسم ۳ بعدی است. او SketchUp را برای طراحان داخلی اداره می‌کند، جایی که او به دیگر طراحان کمک می کند تا SketchUp خاص را در زمینه گردش کار داخلی طراحی کنند. او به طور آنلاین تدریس می‌کند و در سراسر کشور دوره‌های زنده برگزار می‌کند. تامی مالک Cody Design Studio است، تمرین طراحی داخلی او در San Luis Obispo, California است.

مشاهده پروفایل