عکس مدرس frog - Image of Author frog

درباره مدرس frog

frog یک شرکت طراحی جهانی و شرکت استراتژی است.
"ما بیزنس‌ها را با ایجاد سیستم‌های برند، محصول و خدمات تغییر می‌دهیم که تجربه بهتری را ارایه می‌دهد. ما تلاش می‌کنیم تا قلب بازارها را لمس کنیم. اشتیاق ما تبدیل ایده‌ها به واقعیت‌ها است. ما با مشتریانی هم‌کاری می‌کنیم که آینده را پیش‌بینی کنند، سازمان‌ها را تکامل دهند و تجربه انسانی را پیش ببرند.
کار ما به صنایع مختلف از صنعت خودرو گرفته تا نرم‌افزار، خرده‌فروشی تا مراقبت‌های بهداشتی و غیرانتفاعی، برای تامین مالی کمک می‌کند. مشتریان ما در درجه اول شرکت‌های Global 2000 هستند، اما ما همچنین با شرکت‌های متوسط و شرکت‌های نوپا با چالش‌های جالب هم‌کاری می‌کنیم.
انواع مشکلاتی که ما حل می‌کنیم متفاوت است و ما متوجه می‌شویم که هیچ اندازه کافی متناسب با همه رویکردها وجود ندارد. صرف‌نظر از نوع مشکل، ما همیشه با درک و کشف بینش‌های معنی‌دار در مورد انگیزه‌ها و نیازهای کاربران آغاز می‌کنیم. در طول این فرآیند، ایده‌های جدید را به واقعیت‌های تبدیل می‌کنیم که سازمان‌ها را تغییر میدهند. frog متعهد به درک چالش تجاری مشتریان و ایجاد ارزش قابل اندازه گیری برای مشتریان ، کاربران نهایی و جامعه است.
ما یک شبکه جهانی از طراحان، استراتژیست‌ها، محققان، و فن‌آوری‌های مستقر در سانفرانسیسکو، سیاتل، آستین، نیویورک، بوستون، لندن، آمستردام، مونیخ، سنگاپور و شانگهای داریم.
ما را می‌توانید بصورت آنلاین در www.frogdesign.com پیدا کنید."

تعداد کل دروس 6

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...