تمام مدرسان Viveka von Rosen
عکس مدرس Viveka von Rosen - Image of Author Viveka von Rosen

درباره مدرس Viveka von Rosen

Viveka von Rosen نویسنده ، متخصص LinkedIn ، مربی و سخنران اصلی در رسانه های اجتماعی است.
Viveka که در سطح بین المللی با عنوان "LinkedIn Expert" شناخته می شود ، نویسنده LinkedIn Marketing است: An Hour a Day, متخصص در LinkedIn رسمی "راهنمای پیچیده بازاریاب".
Viveka مدیرعامل Linked Into Business و بنیانگذار Linked Prospaching و B2B LinkedIn Training است و وی همچنین میزبان بزرگترین گفتگوی LinkedIn در توییتر است.
او بیش از 30،000 اتصالات سطح اول و شبکه ای با بیش از 38 میلیون نفر در LinkedIn دارد. وی همچنین در توییتر 86،000+ دنبال کننده دارد. سمینارها ، وبینارها و کارگاههای آموزشی وی بیش از 100000 نفر به خوبی آموزش داده و آموزش دیده اند.
وی شخصاً با مجریان در نیویورک تایمز ، روزنامه دیلی بیست ، بلومبرگ ، Adaptive Insights ، AON ، Western Union و چندین شرکت Fortune 500 همکاری کرده است.
از او خواسته می شود كه در كنفرانس ها و رویدادهای مربوط به شركت های اجتماعی متفكر مانند مجله Social Media Examiner و MarketingProfs صحبت كند.
Forbes او را به مدت سه سال در مقام بهترین تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی ذکر کرده است و از او در Money Magazine, Simple Living, and The Miami Herald, and on Ragan, CNN, Mashable, Social Media Today و Social Media Examiner یاد شده است.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...