تمام مدرسان Timothy Sexton
عکس مدرس Timothy Sexton - Image of Author Timothy Sexton

درباره مدرس Timothy Sexton

تیموتی سکستون یک retoucher ارشد در استودیو Gloss در شهر نیویورک است.
تیموتی سکستون، از دهه ۹۰ به "عکاسی مد" در نیویورک مشغول بوده‌ است. او مدرک عالی هنری خود را در مجسمه‌سازی از مدرسه هنرهای تجسمی در Manhattan به دست آورد. پس از فارغ‌ التحصیلی به سرعت متوجه شد که باید نحوه پیگیری و ادامه هنر خود را مشخص کند. او که به عکاسی و رنگ علاقه‌مند بود، شروع به یادگیری Adobe Photoshop کرد . بعد از آن اتفاقی افتاد که تیموتی انتظارش را نداشت. او دریافت که زمانی که در جنبه‌های فنی نرم‌افزار مهارت پیدا کرد، علاقه او - نه بر خلاف اشتیاق او برای هنر - ظهور کرد . او به زودی به یک استودیوی روتوش کوچک پیوست. شرکت آنقدر کوچک بود که خود را مسئول روتوش و تمام جنبه‌های تولید، کرد. که دانش و تجربه کامل برای تمام نیازهای دنیای چاپ را به او می‌داد.
چند سال بعد، او شغلی در Box Studios کسب کرد که مشهور به ایجاد بهترین کار در دنیا بود. در آنجا بود که او یک retoucher سطح بالا شد، یاد گرفت که مشتری را درک کرده و به آن‌ها کمک کند تا دقیقا، بهتر از آنچه که می‌خواستند، از دوربین به دست آورند. تیموتی متوجه شد که این رویکرد یک رویکرد مستحکمی است، و با وسواس سعی کرد که هر یک از آن‌ چاپ ها را به درستی انجام ‌دهد.
دو سال پیش تیموتی به Studios Gloss به عنوان یک retoucher ارشد ملحق شد. Gloss یک کارگاه کوچک اما رو به رشد است که امروزه با برجسته‌ترین عکاسان مد و کارگردانان هنری کار می‌کند. بعد از اینکه به عنوان یک متخصص خود آموزی شروع به کار کرد، ارزش داشتن مربیان در آموزش دانش و علم را درک می‌کند. تیموتی با همسر و پسرش در شهر نیویورک زندگی می‌کند.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...