تمام مدرسان Suzanne Van Hove
عکس مدرس Suzanne Van Hove - Image of Author Suzanne Van Hove

درباره مدرس Suzanne Van Hove

سوزان ون هاو با موفقیت در زمینه آموزش عالی با شور و اشتیاق به مدیریت خدمات فن‌آوری اطلاعات ( ITSM ) موفق شده‌است. او پویایی نحوه یادگیری مردم و بهترین وسایل برای حفظ محتوا را درک می‌کند. او برنامه‌های آموزشی رسمی و معتبر ITSM خود را توسعه داده‌است. اما شاید بزرگ‌ترین قدرت او این باشد که در حال توسعه برنامه‌های آموزشی است که مختص صنعت هستند. این رویکرد منحصربفرد ، به دانش جویان، در مطالعات موردی واقعی و حقیقی، آن‌ها را قادر می‌سازد تا بهترین تجارب را به سازمان‌های مربوطه خود ارائه دهند.
تمرکز اصلی مدیریت خدمات او عبارتند از: توسعه و تحول برنامه درسی، طراحی و توسعه پروسه ساخت و ساز سازمانی در همه سطوح مدیریت، شناسایی موانع پنهان برای موفقیت طراحی و توسعه پروسه ارزیابی و ارتقاء فرآیند یادگیری ویژه برای نیازهای خاص سازمانی.
سوزان یک کارشناس زیرساخت اطلاعات ( ITIL )، یک مشاور و مدرس استاندارد ISO/IEC ۲۰۰۰۰ ، رئیس هیئت آزمون APM (AMPG)/EXIN ،هیئت نظارت بر سیستم های اطلاعاتی (ISEB)، مربی ITSM / ITIL معتبر EXIN و یکی از اعضای موسسه مدیریت خدمات IT است. او همچنین یک EdD در توسعه انسانی و مشاوره به دست آورده‌است.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...