تمام مدرسان Stefan Michel
عکس مدرس Stefan Michel - Image of Author Stefan Michel

درباره مدرس Stefan Michel

علایق تحقیقاتی اصلی پروفسور میشل در استراتژی بازاریابی مشتری مداری ، نوآوری خدمات و قیمت گذاری است.
در IMD ، او مدیر برنامه MBA اجرایی است و در برنامه بازاریابی استراتژیک ، برنامه بنیاد رهبری ، برنامه MBA و برنامه Orchestrating Winning Performance و همچنین در بسیاری از برنامه های مشارکتی برای پیشروان جهان تدریس می کند.
او شش کتاب، هشت فصل کتاب، و بیش از بیست مقاله در مورد این موضوعات نوشته و بسیاری از مقالات دانشگاهی که در مجلاتی از جمله Harvard Business Review, California Management Review و Journal of the Academy of Marketing Science چاپ شده‌اند.
او برنده جایزه Emerald Literati Award 2009 توسط مجله Service Management و جایزه بهترین فیلم در استراتژی بازاریابی در کنفرانس AMA Winter Educators' Conference در سال ۲۰۰۵ شد.
پیش از ورود به IMD ، پروفسور میشل به عنوان استاد بازاریابی در دانشکده مدیریت جهانی Thunderbird (ایالات متحده) بود، جایی که در برنامه های MBA و EMBA و همچنین در برنامه های یادگیری شرکتی سفارشی برای شرکت های اروپایی ، کره ای و چینی تدریس می کرد.
او نوآوری‌های مختلف آموزشی را معرفی کرد و چندین جایزه برای تعالی در تدریس دریافت کرد. او یکی از اعضای هیئت علمی جهانی در مرکز رهبری خدمات در دانشگاه ایالتی آریزونا (ایالات متحده آمریکا) است. او در سطح بین‌المللی با مشتریانی مثل GE (New York), Visa Europe, Credit Suisse, Maersk, Interbrand Zintzmeyer & Lux, Concordia, Postfinance و UBS کار می‌کند و فعالیت های هتلداری خانواده‌اش را به عنوان رئیس هیات‌ مدیره اداره می‌کند. وی عضو هیئت مدیره در Bossard و عضو هیئت مدیره بازاریابی GfM Gesellschaft für (انجمن بازاریابی سوئیس) است.
پروفسور میشل دارای مدرک MBA و DBA از دانشگاه زوریخ است و هر دو summa و laude را دارد. وی جایزه بهترین پایان نامه 1997 ، اعطا شده توسط انجمن سوئیس برای تحقیقات بازار و اجتماعی را دریافت کرد.

تعداد کل دروس 4

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...