تمام مدرسان Stacey Gordon
عکس مدرس Stacey Gordon - Image of Author Stacey Gordon

درباره مدرس Stacey Gordon

استیسی آ. گوردون موسس و مدیر عامل Rework Work است.
Rework Work دیدگاه کل نگرانه را برای بازسازی آنچه که در مورد کار نیست ارایه می‌دهد. به عنوان یک مشاور تنوع، با استخدام متخصص، نه تنها متخصصان را از طریق outplacement راهنمایی می‌کند، بلکه استراتژی‌های جستجوی شغلی را توسعه می‌دهد تا به شما کمک کند شغلی را انتخاب کنید که دوست دارید، اما او همچنین به شرکتها نیز کمک می کند تا از طریق کارگاه ها و ارائه ها ، کارفرمای مورد نظر شما باشند.
سابقه حرفه‌ای او در زمینه حمایت از ابتکار عمل برای تنوع، با کار خود در جذب نیرو در Prudential آغاز شد، جایی که او یکی از ماموران استخدام کنندگان برتر در ساحل غربی بود. او برنامه‌هایی را برای آنچه در حال حاضر برای موفقیت در جهان طراحی شده‌است توسعه داد، اولین بخش حرفه‌ای انجمن ملی مدیریت اجرایی زنان را تاسیس کرد، برای موفقیت مدیر اجرایی سازمان ملی به کار گرفته شد و به کارش در تنوع در MUFG Americas - یکی از بزرگ‌ترین موسسات مالی دنیا- ادامه داد.
استیسی در هیئت مدیره Los Angeles chapter انجمن ملی آمریکایی های آفریقایی در منابع انسانی به عنوان COO و سپس به عنوان رئیس و همچنین به عنوان مدیر یادگیری و توسعه حرفه ای در انجمن منابع انسانی ، بزرگترین وابسته SHRM در کشور فعالیت داشته است. او نویسنده کتابی با عنوان "مصاحبه موفق" است: ۹۹ پرسش برای پرسش و پاسخ و سه دوره آموزشی در این زمینه با عنوان منابع انسانی: تنوع استخدام، سوگیری ناخودآگاه، و نوشتن یک رزومه.
استیسی، یک مشاور و استراتژیست حرفه‌ای، مقالاتی مربوط به شغل و تنوع را نوشته و محتوای آن را برای Essence, Black MBA Magazine, Forbes.com, Monster.com و چندین وبلاگ مرتبط با حرفه ارایه کرده‌ است. او همچنین در یک بخش شغلی در FoxBusiness.com ظاهر شد.

تعداد کل دروس 5

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...