تمام مدرسان Srini Pillay
عکس مدرس Srini Pillay - Image of Author Srini Pillay

درباره مدرس Srini Pillay

دکتر سرینی پیلای، یک نویسنده، روان‌پزشک، مربی اجرایی و محقق مغز است.
سرینی، در حال حاضر استادیار بخش روان‌پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد است. او مشهور به ترکیب سر و قلب - به طور لفظی و به معنای واقعی - در رویکردی به توسعه شخصی و تسلط بر هدف که علم و معنویت است ، میباشد، او این دو را ترکیب می‌کند تا تحول شخصی را در محیط استرس، اضطراب و عدم اطمینان، ایجاد کند، که افراد جاه‌طلب را در محیط‌های دانشگاهی، تجاری و زندگی احاطه کرده‌است.
بعد از فارغ‌التحصیلی از مدرسه پزشکی در آفریقای جنوبی، او بورسیه شورای تحقیقات پزشکی دریافت کرد تا neurochemistry ترس و وحشت را مطالعه کند. پس از آن وی اقامت خود را در بیمارستان "McLean" به عنوان بزرگ‌ترین بیمارستان روانی مستقل به پایان رساند و fellowships را در psychopharmacology، تصویربرداری مغزی، و تصویربرداری مغزی کامل به پایان رساند.
او همچنین به عنوان رئیس برنامه اختلالات عصبی سرپایی در بیمارستان McLean خدمت کرده‌است و مدیر برنامه تحقیقاتی اختلالات عصبی در مرکز تصویربرداری مغز بوده‌است. در آنجا او ۱۷ سال را صرف مطالعه تصویربرداری کاربردی مغزی کرد. در طول آن زمان، او یک عمل بالینی فعال را حفظ کرده و ادامه داد، که او امروز هم ادامه می‌دهد ، او علاوه بر تمرین و کارگاه‌های آموزش اجرایی خود، برای کمک به توسعه رهبران، فعالیت میکند.
سرینی، یک مهمان متخصص برای CNN, Fox, NPR, the New York Times, the Washington Post, The Huffington Post, Harvard Business School, Cosmopolitan, Elle, Forbes, Fortune, و بسیاری از رسانه های خبری بوده‌است.

تعداد کل دروس 4

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...