تمام مدرسان Scott Edinger
عکس مدرس Scott Edinger - Image of Author Scott Edinger

درباره مدرس Scott Edinger

اسکات ادینگر به عنوان مشاور، نویسنده و سخنران، یک متخصص شناخته شده در زمینه رهبری برای رشد درآمد است.

شرکت هایی مانند AT&T، Lenovo، Medtronic و Los Angeles Times، اسکات را استخدام می کنند زیرا می خواهند رشد کنند. او با رهبران ارشد برای توسعه استراتژی‌ها و اجرای رویکردهایی کار می‌کند که به نتایج بالا و پایین دست می‌یابد.

آخرین کتاب اسکات با نام The Hidden Leader: Discover and Develop Greatness into Your Company یکی از پرفروش ترین کتاب های واشنگتن پست است و به عنوان یکی از بهترین کتاب های تجاری سال انتخاب شد. او همچنین یکی از نویسندگان کتاب The Inspiring Leader و مقاله محبوب هاروارد بیزینس ریویو یعنی Make Yourself Indispensable است. اسکات علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه کارولینای شمالی، دانشکده بازرگانی Keenan-Flagler، به طور منظم در فوربس و مجله بازرگانی هاروارد همکاری می کند.

مشتریانی مانند شلدون فاکس، رئیس خدمات ارتباطی دولتی در شرکت هریس، به دلیل تمرکز بی‌وقفه‌اش بر نتایج کارش، می‌گویند: "من دوست ندارم مشاور استخدام کنم، اما اسکات ادینگر از این قاعده مستثنی است." خواه اهداف بر افزایش درآمد، بالا بردن سطح استانداردهای عملکرد، ایجاد فرهنگی که در آن نوآوری شکوفا می شود، یا اهداف متنوع دیگری متمرکز باشد، اسکات مسیری را برای دستیابی به نتیجه مطلوب ایجاد می کند.

اسکات لیسانس خود را در رشته بلاغت و مطالعات ارتباطی از دانشگاه ایالتی فلوریدا دریافت کرد. اسکات با خدمت در کمیته های فارغ التحصیلان از جمله هیئت کالج ارتباطات و اطلاعات و سمینول مشعلداران به جامعه FSU کمک می کند.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...