تمام مدرسان Ryan Hewitt
عکس مدرس Ryan Hewitt - Image of Author Ryan Hewitt

درباره مدرس Ryan Hewitt

رایان هویت یک مهندس، میکسر و تهیه کننده برنده جایزه گرمی برای هنرمندانی مانند The Avett Brothers است.

رایان کار موسیقی خود را با درام و پیانو در کلاس سوم آغاز کرد و در ده سالگی اولین استودیوی ضبط اتاق خواب ابتدایی خود را راه اندازی کرد. علاقه او به ضبط، پدرش، مهندس ضبط از راه دور، دیوید هویت، را بر آن داشت تا در سن دوازده سالگی او را به جاده ببرد. رایان در طول 15 سال کار با کامیون های خدمات ضبط از راه دور، یاد گرفت که جلسات را به سرعت انجام دهد، به جزئیات توجه کند و لحظه را به هر قیمتی که شده روی نوار ضبط کند.

پس از دریافت مدرک مهندسی برق از دانشگاه تافتز، رایان به شهر نیویورک نقل مکان کرد تا در استودیو موسیقی سونی مشغول به کار شود. پس از رسیدن به آنجا، او به سرعت در رتبه های بالاتر رفت تا از برخی از بهترین مهندسان و تولیدکنندگان در این تجارت کمک کند و از آنها یاد بگیرد. رایان که در سال 2000 به لس آنجلس نقل مکان کرد، در استودیو Cello فرود آمد، دوباره به سمت رئیس کلاس رفت و در نهایت یک رابطه کاری طولانی مدت با ریک روبین در این فرآیند ایجاد کرد.

پروژه‌های اخیر رایان که در حال حاضر در نشویل، تنسی زندگی می‌کند و در استودیو افسانه‌ای خانه بلوز کار می‌کند، شامل آنگوس و جولیا استون، هری کونیک جونیور، کلینت بلک، وایتی مورگان و 78، کور چشم سوم، و لیلی‌های سیاه می‌شود.

در ryanhewitt.com بیشتر بدانید.

تعداد کل دروس 3

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...