عکس مدرس Ram Charan - Image of Author Ram Charan

درباره مدرس Ram Charan

رام چاران یک مشاور تجاری، نویسنده و سخنران مشهور جهانی است که با شرکت ها و مدیران ارشد اجرایی کار می کند.

او در همکاری با شرکت‌هایی از جمله MeadWestvaco، Bank of America، DuPont، Novartis، EMC، 3M، Verizon، Aditya Birla Group، Tata Group، GMR، Fast Retailing، Max Group، CreditEase، Yildiz Holdings و Grupo RBS، شناخته شده است. کاهش پیچیدگی اداره یک کسب و کار در محیطی که به سرعت در حال تغییر امروز است برای کشف مشکل اصلی کسب و کار. راه‌حل‌های دنیای واقعی او، که با میلیون‌ها نفر از طریق کتاب‌ها و مقاله‌هایش در نشریات تجاری برتر به اشتراک گذاشته شده‌اند، به‌خاطر عملی بودن، مرتبط بودن و بسیار کاربردی بودن مورد تحسین قرار گرفته‌اند.

ورود رام به تجارت در اوایل کار در یک مغازه کفش فروشی خانوادگی در شهر کوچکی در شمال هند، جایی که او در آنجا بزرگ شد، اتفاق افتاد. او مدرک مهندسی را در هند گرفت و مدتی بعد در استرالیا مشغول به کار شد. وقتی استعداد او برای تجارت کشف شد، رام تشویق شد تا آن را توسعه دهد. او مدرک MBA و دکترا را از مدرسه بازرگانی هاروارد دریافت کرد، جایی که با درجه ممتاز فارغ التحصیل شد و یک محقق بیکر بود، سپس در دانشکده‌های دانشکده بازرگانی هاروارد و دانشگاه نورث وسترن خدمت کرد و سپس مشاوره تمام وقت را دنبال کرد.

رام بیش از دوازده رهبر را مربیگری کرده است که به سمت مدیرعاملی رفتند. او از طریق برنامه های آموزش اجرایی داخلی به بسیاری از رهبران کسب و کار جدید و آینده دسترسی پیدا می کند. سبک آموزشی پرانرژی و تعاملی او جوایز متعددی را برای او به ارمغان آورده است، از جمله جایزه زنگ زنگ در موسسه معروف کرتونویل جنرال الکتریک و جایزه بهترین معلم در نورث وسترن. او جزو 10 منبع برتر BusinessWeek برای برنامه های توسعه اجرایی داخلی بود. رئیس سابق جنرال الکتریک جک ولش گفت رم "توانایی نادری برای تقطیر معنی از بی معنی و انتقال آن به روشی آرام و موثر بدون از بین بردن اعتماد به نفس دارد" در حالی که ایوان سیدنبرگ، مدیر عامل سابق Verizon، رام را "سلاح مخفی" خود نامید.

رام از سال 1998 بیش از 25 کتاب نوشته است که بیش از 2 میلیون نسخه به بیش از 12 زبان فروخته است. سه تا از کتاب‌های او پرفروش‌ترین کتاب‌های وال استریت ژورنال بودند، از جمله اعدام، که با همکاری مدیر عامل سابق هانی‌ول، لری بوسیدی، نوشته شده بود. او همچنین برای Harvard Business Review، Fortune، BusinessWeek، Time، Chief Executive و USA TODAY نوشته است.

رام به عنوان عضو ممتاز آکادمی ملی منابع انسانی انتخاب شد و در کمیسیون روبان آبی در حاکمیت شرکتی خدمت کرده است. او در هیئت مدیره های هندالکو در هند، عمار، صنایع آستین، تایکو الکترونیک، و فیشر و پورتر خدمت کرده است.

کتاب «رهبر با پتانسیل بالا: چگونه سریع رشد کنیم، مسئولیت‌های جدید را برعهده بگیریم و تأثیر بگذاریم» راهنمای عملی برای رهبران است تا مسئولیت توسعه خود را بر عهده بگیرند و توسعه‌دهندگان منابع انسانی و رهبری به تسریع و حفظ فرضیه‌های خود کمک کنند. نیازهای شرکت جدیدترین کتاب او استعداد برد است که با همکاری دومینیک بارتون و دنیس کری نوشته شده است.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...