تمام مدرسان Paul A. Smith
عکس مدرس Paul A. Smith - Image of Author Paul A. Smith

درباره مدرس Paul A. Smith

پل اسمیت سخنران اصلی و مربی شرکت در رهبری و تکنیک‌های داستان‌سرایی است. او یکی از مدیران اجرایی سابق با تجربه 20 ساله شرکت Procter & Gamble است که نویسنده بهترین کتاب پرفروش با یک داستان است: "راهنمای دستیابی به روایت های تجاری که جذاب، متقاعد شده و الهام بخش هستند" که در حال حاضر در چاپ ششم در آمریکا و در شش زبان در سراسر جهان منتشر شده‌است.
کار او در مجله وال استریت، مجله تایم، فوربس، واشنگتن‌پست، اخبار PR و SUCCESS, CIO ، مجله بانکداری آمریکا، و مجله London's EDGE، از میان دیگران، برجسته شده‌است.
او بیش از دو دهه را صرف مطالعه و تحقیق در مورد آنچه که برای ارتباط دادن، الهام بخشیدن و انگیزه بخشیدن به تغییر رفتار انسانی - به عبارت دیگر رهبری - گذراند. تحقیقات او شامل مصاحبه‌های اختصاصی با بیش از ۷۵ مدیر عامل و اجرایی در ده‌ها شرکت بزرگ در سراسر جهان است. ین که آیا این یک سخنرانی در هیئت مدیره است یا گفتگوی راهرو با رئیس شما، نتیجه گیری شما این است: تفاوت در داستان‌سرایی است. رهبران بزرگ این کار را به خوبی انجام می‌دهند. رهبران متوسط این کار را نمی‌کنند. دوره‌های آموزشی او به شما نشان می‌دهند که چگونه مجموعه‌ای از داستان‌های درخشان برای شروع مجموعه خود فراهم کنید.
پل مدرک کارشناسی‌ارشد در رشته اقتصاد و MBA از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا دارد. او با همسر و دو پسرش در حومه سینسیناتی در ایالت اوهایو زندگی می‌کند.

تعداد کل دروس 7

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...