تمام مدرسان Norman Hollyn
عکس مدرس Norman Hollyn - Image of Author Norman Hollyn

درباره مدرس Norman Hollyn

نورمن هولین استاد و ویراستار موسیقی و فیلم های بلند (طولانی مدت) است که در پشت فیلم هایی مانند "Heathers" و "Sophie's Choice" قرار دارد.
نورمن هولین به عنوان یک متخصص رسانه شناخته شده است، و تجربه او به عنوان مرجعی در انواع مختلف رسانه ای - در هر دو دنیای رسانه های قدیمی و جدید- است. او هم تولید کننده و هم میزبان videocast 2 Reel Guys است.
او یک ویراستار فیلم های بلند، تلویزیون و موسیقی است ( مانند Heathers، The Cotton Club، Choice Sophie و Oliver Stone's Wild Palms) و استاد کامل و رئیس ویرایش موسیقی در دانشگاه هنرهای سینمایی دانشگاه جنوبی کالیفرنیا است. او نویسنده ی نزدیک به 100 مقاله است و کتاب او: "کتاب راهنمای ویرایش فیلم" (The Film Editing Room Handbook) که به بسیاری از زبانها موجود است، اکنون در نسخه چهارم چاپ است. کتاب قبلی او، "The Lean Forward Moment"، بازخورد عالی در سراسر جهان داشته است.
او در سراسر جهان، از جمله چند کارگاه برای کمیته سلطنتی فیلم در اردن، و مدارس در شانگهای و پکن، چین، تدریس کرده است. او در جشنواره فیلم Sundance Film Festival تدریس کرده و در شرکت های بزرگ مانند DreamWorks Pictures، Pixar Animation، Forbes و Philadelphia Inquirer مشاوره و صحبت می کند. او به عنوان یک شاهد متخصص در پرونده های حقوقی که شامل زیبایی شناسی و یا سابقه ویرایش هستند، مشغول به کار است و مشارکت در یک شرکت توسعه اینترنت دارد.
او را می توان در norman@normanhollyn.com دنبال کرد.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...