عکس مدرس Nick Onken - Image of Author Nick Onken

درباره مدرس Nick Onken

نیک اونکن عکاس مشتریانی مانند نایک ، کوکاکولا و لامبورگینی و مسافر مشتاق است.

در یک عکس کودک که اولین برخورد نیک اونکن با عکاسی را مستند می کند ، او یک Kodak 110 Instamatic را در دست دارد. وارونه عکس نگرفتن احتمالاً سعی در گرفتن آن در دهان وی یا تعادل بخشیدن آن بر روی چیزی است. اگرچه ، این چیزی که به نظر می رسید مانند یک بلوک ساختمان است ، به بچه اجازه دهید کمی استراحت کند. او فقط 3 سال داشت و خورشید در چشمانش بود.

بدیهی است که این لحظه ای برای نیک روشن نبود که دوربین ابزار او برای خلق است. چند سال بعد از آن 20 سال بود که وی آن را واقعاً مورد استفاده قرار داد.

نیک پس از ایجاد علاقه به هنر ، به یک طراح گرافیک تبدیل شد و پنج سال را به صورت گرافیکی به طراحی چیزهایی پرداخت. و عالی بود و خوب پیش رفت اما هنگامی که او شروع به عکس گرفتن برای چند مشتری خود کرد ، مورد توجه قرار گرفت و تصمیم گرفت جدی شود. بنابراین او دوربین را از دهانش بیرون آورد و شروع به فشار دادن دکمه کرد. زیاد.

امروز ، نیک به سرعت در حال گسترش فلسفه عکاسی خود برای عکاسی برای مشتریانی مانند نایک ، کوکاکولا ، Conde Nast Traveller ، کاسموپولیتن ، ماری کلر و لامبورگینی است.

یک عکس بزرگ که به زندگی در لحظه ایمان دارد ، عکس های او را دنبال می کند. او با چشم یک طراح دائماً در جستجوی آن لحظه بی نقص برای روایت کل داستان است. و پیگیری این لحظات او را به سراسر دنیا کشانده است. عشق او به مسافرت اخیراً با زندگی حرفه ای او برخورد کرده است و او اولین کتاب خود را با عنوان Photo Trekking منتشر کرده است. این امر همچنین او را در اواسط سال 2009 از لس آنجلس به شهر نیویورک منتقل کرد ، و از کنار گذاشتن آب و هوای زیبا و مناظر گرمسیری به نفع دیوانگان مترو و چشم اندازهای شهری متوقف شد. دومی که مشخصاً منجر به لحظات جالب تری می شود. شما هرگز نخواهید توانست در یک قطار شلوغ درخت خرما را انجام دهید که تلنگر بزند.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...