تمام مدرسان Natalie Fobes
عکس مدرس Natalie Fobes - Image of Author Natalie Fobes

درباره مدرس Natalie Fobes

ناتالی فوبز، یک Pulitzer finalist، و در National Geographic و دیگر نشریات مورد احترام ، مشغول به کار است.
ناتالی فوبز عکاس و نویسنده با چند استعداد و متنوع است. فینالیست جایزه Pulitzer و با National Geographic, Smithsonian, Audubon و دیگر مجلات مهم ، همکاری کرده است.
در 10 سال اخیر ، عکسهای نمادین او از Exxon Valdez Oil Spill و نوشتن در مورد ماهی سالمون و فرهنگ‌های ماهی سالمون در حاشیه اقیانوس آرام ، او را به عنوان "خانم سالمون" معروف است. کار او در بسیاری از مجموعه‌های خصوصی و شرکتی گنجانده شده ‌است.
عکاسی پرتره فاین آرت و عکاسی از عروسی او ، برنده جایزه ملی شد. او نویسنده کتابهای سه گانه "میز قهوه" است که بسیاری از کمک‌های مالی و کمیسیون‌های لازم برای دنبال کردن داستان‌های مستند را دریافت کرده‌ است.
او در زمستان در سیبری به همراه گله داران گوزن‌های شمالی اردو زده و در جنگل ابری از گواتمالا ، ساکن شد. این مستند در مورد تاثیر سیاست های یک کودک چینی در چین و در کشور و ایالات متحده است. او در برنامه بزرگ عکاسی در کالج جامعه مرکزی سیاتل تدریس می‌کند و در آنجا بنیاد Blue Earth Alliance را تاسیس کرد که یک سازمان غیر انتفاعی است که به عکاسان در عکاسی از داستان‌های مستند درباره محیط‌زیست، فرهنگ‌های در معرض خطر، و مسائل اجتماعی کمک می‌کند. وب سایت او www.fobesphoto.com است.

تعداد کل دروس 5

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...