تمام مدرسان Mike Gutman
عکس مدرس Mike Gutman - Image of Author Mike Gutman

درباره مدرس Mike Gutman

مایک گاتمن، یک متخصص بازاریابی است که بر سبک زندگی، پایداری و کسب‌وکار تمرکز دارد. این منافع در موقعیت او به عنوان مدیر بازاریابی در FlexJobs برخورد می‌کند، جایی که او افراد و شرکت‌ها را با ارزش کار انعطاف‌پذیر ارتباط می‌دهد. مایک یک آینده ای را تصور می‌کند که در آن مردم از صندلی های خود آزاد می‌شوند و آزادی کار در هر جایی که می‌خواهند را دارند.
مایکل ، مدیر سابق بازاریابی در Silicon Valley، تمرکز خود را در سال ۲۰۰۸ تغییر داد تا به سوق دادن پیام پایداری کمک کند. او به پیشبرد نهضت پایداری محلی در مکزیک، Lake Tahoe و سانفرانسیسکو کمک کرد و در حال حاضر او به جهان کمک می‌کند تا روشی انعطاف‌پذیر و پایدار برای کار پیدا کند.
پیش از FlexJobs، مایک در Sqwiggle بر روی برنامه کاربرد بهره‌وری دفتر کار مبتنی بر ابر برای اتصال تیم‌های دوردست کار می‌کرد. از سال ۲۰۰۷ تاکنون بر روی ارتباط راه دور کار کرده‌است، و انعطاف‌پذیری کار او به او این امکان را می‌دهد که یک هفته از سال را به عنوان مربی snowboard در دریاچه تاهو در کالیفرنیا بگذراند. او عاشق مسافرت است؛ با این حال، ممکن است او را در حالی پیدا کنید که از خانه‌اش در کالیفرنیای شمالی با لپ‌تاپ خود در حیاط پشتی کار می‌کند، چرا که بزها و جوجه‌های او در پس‌زمینه سلام می‌گویند!

تعداد کل دروس 5

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...