تمام مدرسان Mark Thomas
عکس مدرس Mark Thomas - Image of Author Mark Thomas

درباره مدرس Mark Thomas

با بیش از بیست سال تجربه حرفه‌ای، سابقه توماس، نقش‌های رهبری از datacenter CIO تا مدیریت و مشاور فن‌آوری اطلاعات را در بر می‌گیرد. مارک، تیم‌های بزرگ را در مدیریت IT هدایت کرده است؛ مدیریت سازمان پروژه ( PMO )، مدیریت خدمات، و فعالیت‌های مدیریتی برای تیم‌های پروژه اصلی؛ اجرای موفقیت‌آمیز کاربرد کسب‌وکار؛ و اجرای فرآیندهای نظارتی در سراسر صنایع مختلف را بر عهده داشته است. مارک با مشاوره با " Big Five " در بخش مراقبت‌های بهداشتی، تولید و توزیع، خدمات، فن‌آوری بالا و دولت، تجربه دارد.
مارک یک رهبر iterim است که متعهد به حل مشکلات سخت و ارائه نتایج استراتژیک عالی است. علاوه بر این ، مارک به عنوان مربی و سخنران در چندین رشته شهرت دارد. او به عنوان رهبری موقت برای مشتریان عمل می کند، و یک تمرکز خاص بر طراحی سازمانی، فرآیندهای عملیاتی، و مدل‌های راهبری بر عهده دارد. اقدامات معمول شامل ارزیابی‌ها، اجرای کنترل، و آموزش در مدیریت خدمات IT، کنترل‌های حکومتی، و حوزه‌های مدیریتی فنی است.
مارک در حال حاضر به عنوان مدیریت ارشد انجمن فن‌آوری اطلاعات ( itSMF ) کانزاس سیتی، رئیس گروه منافع محلی و همچنین رئیس گروه منافع مشترک CobiT Special Interest Group خدمت می‌کند و به طور مرتب در رویدادهای مربوط به انجمن صحبت می‌کند.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...