تمام مدرسان Maria Giudice
عکس مدرس Maria Giudice - Image of Author Maria Giudice

درباره مدرس Maria Giudice

ماریا گیودیس مبتکر، هنرمند، قهرمان اصلی و تحریک کننده، همچنین بنیانگذار Hot Studio است.

ماریا در طول زندگی حرفه ای خود چشم انداز طراحی هوشمند، زیبا و مردم مدار را دنبال کرده است. درک او از عملگرا ، اصیل و ضروری باعث شده است که وی بیش از 25 سال در خط مقدم طراحی و تجارت باقی بماند.

تحت رهبری ماریا، هات استودیو، شرکت طراحی تجربه برنده جایزه که در سال 1997 تأسیس کرد ، به یک آژانس خلاقیت کامل با لیستی چشمگیر از مشتریان Fortune 500 تبدیل شد. در سال 2013 ، فیس بوک استعداد پشت Hot Studio را کسب کرد ، جایی که ماریا به عنوان مدیر طراحی محصول کار می کرد. در سال 2015 ، او به عنوان معاون طراحی تجربه به Autodesk پیوست. جوایز و افتخارات قابل توجه Hot Studio شامل نامزدی جایزه طراحی ملی است. در سال 2012 ، ماریا به عنوان یک دانشجوی طراحی AIGA شناخته شد که طراحانی را که در عمل در ارتقا raising استانداردهای تعالی سهم قابل توجهی داشته اند ، به رسمیت می شناسد.

کتاب سوم ماریا ، ظهور DEO: رهبری توسط طراحی ، به چندین زبان در دسترس است. وی در کنفرانس های سراسر جهان سخنرانی کرده است و در حال حاضر به عنوان استاد کمکی و معتمد در کالج هنر کالیفرنیا در سانفرانسیسکو خدمت می کند. ماریا مادر دو نوجوان شگفت انگیز است و اخیراً به عنوان وزیر در کلیسای زندگی جهانی منصوب شد.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...