تمام مدرسان Leslie Crutchfield
عکس مدرس Leslie Crutchfield - Image of Author Leslie Crutchfield

درباره مدرس Leslie Crutchfield

لسلی کراچفیلد، یک نویسنده ، سخنران و مشاور متخصص در مقیاس گذاری نوآوری اجتماعی و بشردوستانه تأثیرگذار است.
او به عنوان مشاور ارشد گروه بنیاد استراتژی (FSG) ، یک شرکت استراتژی غیرانتفاعی با تأسیس توسط مارک کرامر و مایکل پورتر در سال 1999 خدمت می کند. لسلی و FSG مدیرعامل شرکت "جان kania" و "مارک کرامر" نویسندگان یک کتاب جدید در زمینه فعالیت‌های بشردوستانه هستند.
کتاب (Six Practices of High-Impact Nonprofits (Wiley 2007, او با که به عنوان بهترین کتاب‌های سال شناخته می‌شود، توسط Economist در لیست بهترین کتاب های سال شناخته شده است. نسخه جدید و تجدید نظر شده ای از Forces برای Good در ماه مه 2012 منتشر شد ، و شامل فصل‌های بیشتری در مورد این که چطور سازمان‌های غیر انتفاعی ملی فقط زنده ماندند اما در طول رکود اقتصادی ۲۰۰۸ - ۲۰۰۹ شکوفا شدند، و تحقیقات جدید بر سر این که چگونه سازمان‌های غیر انتفاعی محلی و کوچک‌تر از "شش شیوه" در این کتاب برای رسیدن به تاثیر بیشتر در مناطق خود استفاده می‌کنند.
لسلی پیش از این مدیرعامل در Ashoka بود و در دهه 1990 یک شرکت اجتماعی غیرانتفاعی را تأسیس و اداره کرد. از لسلی غالباً برای سخنرانی در رویدادهای داخلی و بین المللی دعوت می شود و کارگاه ها و جلسات آموزش خصوصی را برای رهبران غیرانتفاعی و انسان‌دوستانه برگزار می کند. او یک فعال رسانه ای است که کار خود را در Fortune, Forbes, Fast Company, Harvard Business Review.org, The Chronicle of Philanthropy و Stanford Social Innovation Review به نمایش گذاشته است و در برنامه هایی مانند ABC News ، NPR ، و PBS حضور داشته است. لسلی در هیئت مدیره بنیاد SEED مشغول خدمت است و او Crossroads volunteer در آفریقا بود. او دارای مدرک MBA و لیسانس دانشگاه هاروارد است و به همراه همسر و سه فرزندش در منطقه Washington, DC زندگی می کند.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...