تمام مدرسان Larry Crane
عکس مدرس Larry Crane - Image of Author Larry Crane

درباره مدرس Larry Crane

لری کرین که به خاطر استودیوی ضبط، مجله و سخنرانی هایش مشهور است، همچنین دوست دارد دیگران را در مورد موسیقی آموزش دهد.

لری یک ویراستار/نویسنده، مهندس ضبط/میکس، موسیقیدان، مربی و آرشیویست آمریکایی مستقر در پورتلند، اورگان است. به طور خاص، کرین سردبیر و بنیانگذار مجله Tape Op، صاحب جکپات پورتلند است! استودیوی ضبط، یک مهندس آزاد، و آرشیودار موسیقیدان الیوت اسمیت.

از سال 1994 تا 1997، کرین استودیوی خانگی Laundry Rules Recording را در زیرزمین خود در پورتلند اداره کرد، جایی که او هنرمندانی از جمله Versus، Stephen Malkmus و Cat Power را ضبط کرد. از سال 1997، کرین مالک و اجرای جکپات بوده است! Recording Studio, Inc.، یک استودیوی متوسط ​​شلوغ در پورتلند، جایی که او با هنرمندانی مانند Sleater-Kinney، Jolie Holland، The Decemberists، Jenny Lewis، Wooden Shjips، M. Ward، The Go-Betweens، Elliott Smith کار کرده است. ، او و او، استفان مالکموس، شبه، پروژه ویولن سل پورتلند، و ریچموند فونتین. او که یکی از دوستان نزدیک و همکار الیوت اسمیت بود، بر ریمیکس و انتشار آلبوم پس از مرگ اسمیت New Moon در سال 2007 نظارت داشت.

Tape Op در آوریل 1996 انتشار خود را آغاز کرد. Tape Op دارای بزرگترین تیراژ در سراسر جهان در میان مجلاتی است که به ضبط موسیقی اختصاص داده شده است، با اشتراک رایگان در ایالات متحده. Tape Op همچنین کتابهای مربوط به نسخه های پشت سر خود و سایر موضوعات ضبط موسیقی را منتشر می کند.

او به عنوان یک مربی، نقش های بسیاری را بر عهده گرفته است. لری برای سال‌ها در پانل‌هایی درباره ضبط و موسیقی برای SXSW، NXNW، NARAS، TapeOpCon و CMJ صحبت کرده و آن را تعدیل کرده است. او در کالج های مختلف مدعو بوده است و در مورد هنر ضبط و تجارت موسیقی بحث می کند. در ارتباط با مجموعه کتاب Tape Op Book، او کتابخوانی و جلساتی را در Wordstock و Powell's Books در پورتلند، OR انجام داده است.

از سال 2003 لری میزبان جکپات بوده است! کارگاه های ضبط آخر هفته استودیو ضبط، که در آن او یک گروه ده نفره را از طریق تکنیک ها و مفاهیم مربوط به ضبط موسیقی اداره می کند. همه دانش آموزان گزارش دادند که از این کارگاه سود زیادی کسب کرده اند. او همچنین کارگاه هایی را در شهرهای دیگر از جمله مونترال و آستین ارائه کرده است. او جلسات انفرادی با مردم انجام می دهد تا در مورد مهارت های ضبط و میکس آنها بحث کند و روی درک کاستی ها و بهبود کار آنها کار کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لری و کارهایش، به larry-crane.com مراجعه کنید.

تعداد کل دروس 3

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...