عکس مدرس Kevin Ames - Image of Author Kevin Ames

درباره مدرس Kevin Ames

کوین آمس یک عکاس تجاری است که در اوج خلاقیت قرار دارد.
شگفتی او با عکاسی با هدیه یک دوربین Kodak Starmite 127 آغاز شد. او در یک سفر به موزه تاریخی آیداهو، از همکلاسی های خود عکاسی کرد. پس از پردازش فیلم و چاپ آن در تاریک خانه ، به والدین آنها ، هر عکس چاپ را 10 سنت به صورت نقدی فروخت. و در سن بلوغ دوازده سالگی، کارش متولد شد.
کوین با شرکت در دانشگاه ایالتی بویزی و کار تمام‌وقت در یک دوربین در بویزی ، شروع به انجام عکاسی تجاری کرد. حرفه او به عنوان بخشی از اولین نسل videographers که برای شبکه تلویزیونی NBC و شبکه تلویزیونی وابسته به شبکه CBS کار می‌کرد ادامه یافت. او همچنین نوشته، تولید، عکاسی و کارگردانی تلویزیونی را تجربه کرده است. مهارت های فنی و دانش حرفه ای دوربین های عکاسی و خرده فروشی آنها، او را یک مقام نماینده فنی با شرکت بازرگانی Osawa کرد، پس از آن وارد کننده تجهیزات رسانه ای Mamiya شد. موفقیت او در این تلاش منجر به ارتقاء به مدیر فروش منطقه ای در جنوب شرقی ایالات متحده در شهر جدید خود، آتلانتا شد. او اغلب دوربین های نمونه، لنز و لوازم جانبی خود را برای تبلیغات روزنامه ها و مجلات عکس می کند. با درک این که عشق اصلی او عکاسی است، او شرکت را ترک کرد و استودیوی کنونی خود را باز کرد.
عکس های او در مجله تایمز، نیوزویک و Wall Street Journal ظاهر شده اند. کار او نیز بر روی جلد مجله های "عکاس حرفه ای"، "کاربر فتوشاپ" و مجلات ورزشی و تناسب اندام آتلانتا ظاهر شده است. او برای مشتریان شرکت های بزرگ از جمله AT & T، کوکاکولا، کارتر، هوندا و هتل ها و استراحتگاه های Westin کار می کند. استودیوی کوین و خانه او در آتلانتا، جورجیا واقع شده است.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...