عکس مدرس Ken Boyd - Image of Author Ken Boyd

درباره مدرس Ken Boyd

Kenneth W. Boyd، یک CPA سابق، دارای بیش از 30 سال تجربه در زمینه حسابداری، آموزش و خدمات مالی است.

بوید صاحب آماده سازی تست سنت لوئیس است. او تدریس خصوصی، پادکست، وبلاگ، مقاله و خدمات سخنرانی در مورد حسابداری و امور مالی ارائه می دهد. کن نویسنده Cost Accounting for Dummies، Accounting All-In-One for Dummies، The CPA Exam for Dummies، و 1001 سوال حسابداری برای Dummies (موجود در سال 2015) است.

بوید در سطح ملی برای یک شرکت مدیریت پول سازمانی صحبت می کند. در سال های اخیر، کن به عنوان استاد کمکی حسابداری در دانشکده تجارت کوک در دانشگاه سنت لوئیس (SLU) خدمت کرده است. او چندین دوره حسابداری از جمله مالی، مدیریت، حسابداری متوسط ​​و هزینه را برای دانشجویان مقطع کارشناسی در SLU تدریس کرده است.

کن همچنین به عنوان مربی برای Dearborn Financial، بخشی از Kaplan, Inc کار می کرد. او مسئول تدریس دوره های آمادگی آزمون برای امتحانات سری 7، 6 و 63 انجمن ملی فروشندگان امنیت (NASD) بود. او در این نقش به بیش از 1000 دانش آموز در یک دوره 4 ساله آموزش داد. کن سوالات تستی برای امتحان حسابدار رسمی (CPA) برای ACT، Inc دارد. بیش از ده‌ها سوال تستی او در مورد حسابرسی برای استفاده در آزمون در سال‌های 05 و 06 پذیرفته شدند. کن کهنه کار KPMG - بخش حسابرسی پیت مارویک، حسابداری خود را به مدت 6 سال مدیریت کرد.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...