تمام مدرسان Ken Blanchard
عکس مدرس Ken Blanchard - Image of Author Ken Blanchard

درباره مدرس Ken Blanchard

کن بلانچارد سخنران، مشاور و نویسنده ای است که به خاطر کارهای پیشگامانه اش در زمینه رهبری شناخته شده است.

کن بلانچارد با اشتیاق به تبدیل هر رهبر به رهبر خدمتگزار، پیام روشنگر و قدرتمند خود را از طریق سخنرانی، خدمات مشاوره و کتاب های پرفروش با مخاطبان در سراسر جهان به اشتراک می گذارد. کن به خاطر عمر پژوهشی و رهبری فکری اش مورد احترام است. در واقع، افراد کمی بیش از کن بلانچارد بر مدیریت روزمره افراد و شرکت ها تأثیر گذاشته اند.

وقتی کن صحبت می کند، از صمیم قلب با گرمی و شوخ طبعی صحبت می کند. هر چقدر هم که مخاطب زیاد باشد، او می تواند با هر فرد به گونه ای ارتباط برقرار کند که انگار آن دو تنها هستند و یک به یک صحبت می کنند. کن یک داستان نویس پیچیده است که در فهم مسائل به ظاهر پیچیده مهارت دارد. دکتر کن بلانچارد یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد معنوی The Ken Blanchard Companies® است، یک شرکت بین المللی آموزش مدیریت و مشاوره که او و همسرش، مارگی بلانچارد، در سال 1979 در سن دیگو، کالیفرنیا شروع به کار کردند. کن علاوه بر سخنران و مشاور مشهور، یکی از اعضای هیئت امنا در دانشگاه کرنل است و همچنین به دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در برنامه رهبری اجرایی در دانشگاه سن دیگو تدریس می کند.

تأثیر کن به عنوان یک نویسنده بسیار گسترده است. کلاسیک نمادین او در سال 1982، The One Minute Manager®، که با همکاری اسپنسر جانسون نویسندگی کرد، بیش از 13 میلیون نسخه فروخته است و تا به امروز در فهرست پرفروش‌ها باقی مانده است. در سه دهه گذشته، او 60 کتاب را تالیف یا تالیف کرده است که مجموع فروش آنها بیش از 21 میلیون نسخه است.

کن در نیوجرسی متولد شد و در نیویورک بزرگ شد، مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه کولگیت و مدرک کارشناسی و دکتری خود را از دانشگاه کرنل دریافت کرد.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...