تمام مدرسان Jorge Gutierrez
عکس مدرس Jorge Gutierrez - Image of Author Jorge Gutierrez

درباره مدرس Jorge Gutierrez

خورخه آر. گوتیرز یک انیماتور ، نویسنده ، کارگردان ، و خودخواننده و کارتونیست مکزیکی است.

خورخه به همراه شریک زندگی و همسرش ، ساندرا اکیوهوا ، مجموعه تلویزیونی انیمیشن تحسین شده El Tigre: The Adventures of Manny Rivera را برای Nickelodeon خلق کرد. گوتیرز و ال تیگر با پنج جایزه امی و دو جایزه آنی مورد تقدیر قرار گرفته اند. گوتیرز در مکزیکوسیتی به دنیا آمد و در تیجوآنا بزرگ شد ، اظهار داشت: او از طریق فیلم ها ، کارتون ها ، تصویرگری ها و نقاشی هایش با یک فرهنگ پاپ و فرهنگ عامیانه مکزیکی در یک رابطه عاشقانه ثابت و متشنج است.

گوتیرز در انستیتوی هنر کالیفرنیا تحصیل کرد و در آنجا BFA و MFA خود را در انیمیشن تجربی زیر نظر ژول آنگل دریافت کرد. او در آنجا کاراملو کوتاه سه بعدی را ایجاد کرد که برنده جایزه دانش آموزی امی در انیمیشن شد. این فیلم در جشنواره های مختلف جهان از جمله برنامه فیلمسازان نوظهور کداک در جشنواره کن 2001 به نمایش درآمد. در سال 2000 ، گوتیرز تحت عنوان افسانه انیمیشن ، موریس نوبل ، برای کار هنری "Timberwolf" چاک جونز برای برادران وارنر کار کرد. در سال 2001 ، وی شروع به ایجاد Jorge Gutierrez 'El Macho ، یک سری وب متحرک برای سونی پیکچرز کرد.

گوتیرز همچنین شخصیت هایی را برای چندین مجموعه انیمیشن از جمله ChalkZone Nickelodeon ، Mucha Lucha WB و The Buzz on Maggie دیزنی طراحی کرد که برای آنها نامزد جایزه Annie 2006 در طراحی شخصیت شد. او به عنوان یک نویسنده در فیلم "ماجراهای مایا و میگل" اثر Scholastic و همچنین برندی و آقای ویسکرهای دیزنی کار کرده است.

تعداد کل دروس 0

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...