تمام مدرسان JoAnn R. Corley
عکس مدرس JoAnn R. Corley - Image of Author JoAnn R. Corley

درباره مدرس JoAnn R. Corley

جوآن کورلی، یک استاد، سخنران و نویسنده و بنیانگذار The Human Sphere است.
خانم کورلی به طور مداوم به عنوان ۱۰۰ متخصص ارشد HR شناخته شده‌است. او یک مشاور تجاری باتجربه، در منابع انسانی و حرفه‌ای مدیریت استعداد، و یک سخنگوی کسب‌وکار پویا و الهام‌بخش است. او دارای شور و انرژی مسری است که با هزاران نفر در سراسر آمریکای شمالی به اشتراک می گذارد. سمینارهای او عبارتند از: مدیریت استعداد جامع، منافع انسانی در مدیریت و رهبری، مدیریت زمان و سازمان، توانمندسازی شخصی، هوش هیجانی، تفکر خلاق و نوآورانه، و بهره وری تیم و همکاری.
او تمایز منحصر به فردی از برگزاری سمینارهایی در هر ایالت و شهرهای بزرگ ایالات‌ متحده دارد.
خانم کورلی نویسنده چندین کتاب از جمله «Show Me The Money» - حل رمز و راز ROI برای بازپرداخت سود و افزایش ارزش شرکت و نویسنده "کمک کننده به زنان عادی"، "موفقیت فوق العاده" است. و تلاش مشترک با برخی از سخنرانان انگیزشی زنانه در آمریکای شمالی و Jack Canfield داشته است.
خانم کورلی در سال 1998 شرکت Convergence Consulting Group را تاسیس کرد که یک شرکت توسعه انسانی منابع انسانی است که خدمات مختلفی را برای صنایع مختلف مانند: حسابداری و مالی، مهندسی، دولت، کارکنان، مدیریت ریسک، سود و فروش، را می توان نام برد. آن را به نام "The Human Sphere" تغییر نام داد تا منعکس کننده خدمات گسترده تحت چارچوب مدیریت استعدادهای جامع باشد.
تنوع، همچنین نوع مشاوره و مشتریان مشاوره را توصیف می کند، خانم کورلی و شرکای استراتژیک او در طول سال ها از جمله رهبران دولتی، دانشمندان، مهندسان، دکترا، مدیران، مشاوران مالی و حسابداری، مدیران میانی و صاحبان کسب و کارهای کوچک، به یکدیگر کمک کرده اند.
خانم کورلی در Concordia College در Moorhead, Minnesota و Eastern Illinois University حضور پیدا کرده است. قبل از شروع فعالیت مشاوره ای، او چندین سال به عنوان مدیر مزایای بین المللی برای یک شرکت غیرانتفاعی کار کرده بود و سپس به عنوان استخدام کننده ارشد در یک بوتیک، "500 Chicago" تبدیل شد. او برای دو شرکت 500 مشغول به کار بوده و وابستگی حرفه ای با ATD و SHRM دارد.
او همچنین در رسانه های مختلف از جمله NBC News، بازاریابی کسب و کار هاروارد، HR Hero، انجمن توسعه استعدادهای درخشان (ATD)، انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) و Business Management Daily معرفی شده است. او در حال حاضر مشغول به کار و مشارکت رهبری در Huffington Post است.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...