عکس مدرس JK Swopes - Image of Author JK Swopes

درباره مدرس JK Swopes

JK Swopes با نام مستعار saintjoe یک تهیه کننده موسیقی، مربی و مشاور صوتی Native Instruments و Ableton است.

JK Swopes یک تولید کننده موسیقی، ویرایشگر وب، مدرس فناوری موسیقی، تستر محصول و مشاور فناوری صوتی است. بسیاری نیز او را از طریق انجمن‌ها و انجمن‌های آنلاین مختلف با نام "saintjoe" می‌شناسند. جی کی همیشه عاشق موسیقی بوده و به همین دلیل از سال 2001 شروع به تولید موسیقی برای خود و دیگر هنرمندان مستقل گاسپل کرد.

JK تمایل دارد به مردم کمک کند تا تجهیزات خود را درک کنند و حداکثر استفاده را ببرند. در سال 2009، او SoundsAndGear.com را به عنوان یک خروجی مجازی برای بررسی محصول، آموزش، نمایش و آزمایش، در ارتباط با کانال YouTube SoundsAndGear راه اندازی کرد. از آن زمان، او با شرکت‌های مختلفی در صنایع تجهیزات صوتی و نرم‌افزار، از جمله Native Instruments، Big Fish Audio، American Musical Supply، Arturia، Novation، Spectrasonics، Ableton، PreSonus Audio Electronics، Studio Electronics و غیره کار کرده است.

JK از زمان انتشار اولیه آن در سال 2009 کاربر Native Instruments Maschine بوده است. پس از کمک به هزاران نفر در یادگیری و استفاده از Maschine، در سال 2011 او MaschineTutorials.com را ایجاد کرد که اولین انجمن آموزشی مبتنی بر اشتراک آنلاین بود که به Maschine اختصاص داشت.

آرزوی او این است که به دیگران کمک کند تا ابزارهای موسیقی خود را بیابند، یاد بگیرند و از آنها استفاده کنند، به گونه ای که به آنها امکان می دهد هر خلاقیتی را که می خواهند ابراز کنند، به طور کامل تجربه کنند. او را در jkswopes.com، maschinetutorials.com یا در رسانه های اجتماعی پیدا کنید.

تعداد کل دروس 1

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...