تمام مدرسان Erin Manning
عکس مدرس Erin Manning - Image of Author Erin Manning

درباره مدرس Erin Manning

ارین منینگ عکاس، معلم و شخصیت تلویزیون است که در لس آنجلس کالیفرنیا زندگی می کند. تماشاگران تلویزیون Erin را به عنوان متخصص عکاسی دیجیتال و میزبان شبکه HGTV و مجموعه تلویزیونی DIY Network's Telly (برنده جایزه بهترین سریال) می شناسند. او همچنین به عنوان یک مربی سبک زندگی در برنامه "Enable Your Home" ظاهر شد و نویسنده کتاب عکاسی Portrait و Candid است که توسط Wiley منتشر شده است. او با کمک به ترجمه مفاهیم فنی mumbo-jumbo به کلمات روزمره و تسهیل در یادگیری آنها با یک شیوه آموزشی واضح و دوستانه، به مردم کمک می کند تا عکاسی و فن آوری را درک کنند.
او در سن هفت سالگی عاشق عکاسی شد وقتی کتابی با نام The Family of Man را کشف کرد. این برخورد اولیه با تصاویر مردم از سراسر جهان، مسیری را شکل داد که او قرار بود با عکاسی در عکاسی از مردم و بین مردم انجام دهد.
عکاسی هم در جلوی دوربین و هم در پشت آن همیشه بخشی از زندگی ارین بوده و تجربه و تحصیلاتش در هنر، فن آوری و سرگرمی را تحت تاثیر قرار داده است. او متخصص در تصاویر "سبک زندگی" برای مشتریان مانند AT & T، بانک آمریکایی، دیزنی، مجلات مختلف از "سبک زندگی" ، سازمان های بهداشت و درمان و افراد مختلف است. اریک چندین سال از دوران کاری خود را به عنوان هنرپیشه تجاری، پرتره و عکاس و همچنین کار برای Getty Images و همچنین تحصیل در استودیو هنر / طراحی گرافیک از دانشگاه لویولا مریمونت گذراند.
او یکی از اعضای "عکاسان تبلیغاتی" در آمریکا، "انجمن ملی متخصصان فتوشاپ"، "زنان در عکاسی بین‌المللی"، و گروه "تصویربرداری دیجیتال لس‌آنجلس" است که هدفش پیشبرد هنر و علم تصویربرداری دیجیتال است.

تعداد کل دروس 2

  • قیمت
  • ترتیب
  • زبان
  • کتابخانه
در حال بارگیری ...